Iga Świątek - fot. Hagi / Legionisci.com

Wyniki Świątek w Birmingham WTA. Legionistka zagra w Wimbledonie!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Iga Świątek przeszła przez trzy rundy kwalifikacji turnieju WTA w Birmingham, ale w pierwszej rundzie nie dała rady pokonać Łotyszki, Jeleny Ostapenko (37. w rankingu). Wiadomo natomiast, że tenisistka Legii otrzymała dziką kartę do Wimbledonu - Świątek zagra w turnieju głównym bez konieczności gry w eliminacjach.

Wyniki Igi Świątek w Birmingham WTA:
I runda el.: Iga Świątek - Martina Trevisan (Włochy) 6-3, 6-4
II runda el.: Iga Świątek - Destanee Aiava (Australia) 6-7(5), 6-3, 6-3
III runda el.: Iga Świątek - Bernarda Pera (USA) 2-6, 7-6, 6-4
I runda: Iga Świątek - Jelena Ostapenko (Łotwa) 0-6, 2-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Figiel - 18.06.2019 / 23:28, *.telefonica.de

Powodzenia Iga. Cała Legia zawsze razem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.