Hagi - fot. Jacek Wójcikowski

20x20 LegiaLive - Hagi

Qbas, źródło: Legionisci.com

Świętujemy dwudziestolecie powstania portalu LegiaLive.pl. Z tej okazji chcemy przybliżyć Wam sylwetki nas, kibiców pracujących w redakcji najpopularniejszego obecnie serwisu o Legii. Dziś nasz znakomity fotograf Hagi. 20 pytań na 20-lecie!

1. Imię i nazwisko: Jordan Krzemiński.

2. Ksywka: Hagi.

3. Debiut na Legii: Sezon 2006/2007.

4. Debiut na łamach LL: 2009 rok.

5. Debiut na redakcyjnym wyjeździe: O ile dobrze pamiętam to z ekipą LL pojechałem na sparing do Kielc na Korona - Legia.

6. Najlepszy tekst/zdjęcie: Typ na kamerach z racami.

7. Najgorszy tekst/zdjęcie: Słabe zdjęcia staram się kasować jeszcze przed publikacją.

8. Najlepszy mecz Legii jaki opisywałeś/fotografowałeś: Wszystko o MISTRZA i te w Lidze Mistrzów.

9. Najgorszy mecz Legii jaki opisywałeś/fotografowałeś: Było kilka takich, wymienię jeden, który teraz mi się przypomniał: 2010 rok, Legia - Ruch, prowadziliśmy 2-0, ostatecznie zebraliśmy baty 2-3.

10. Zawodnik Legii, z którym współpracowało się najlepiej/najgorzej: nie współpracuję z zawodnikami.

11. Zawodnik Legii, z którym współpracuje się najlepiej/najgorzej: nie współpracuję z zawodnikami.

12. Najfajniejszy moment redakcyjny: Redakcyjne wyjazdy Europejskie i rozmowy na różne tematy do nocy, gdy już niektórzy nie mają mocy.

13. Najtrudniejszy moment w redakcji: Generalnie lipa była jak Walter i jego cała parszywa świta dobrała się do domeny LegiaLive.

14. Najfajniejszy redakcyjny wyjazd: Jak jedziemy razem całą redakcyjną bandą, to każdy jest fajny i ma swój niepowtarzalny klimat.

15. Najlepszy pomysł, jaki ci się udało zrealizować w LL: Może to nie był stricte pomysł jako dla LL, ale w LL został opublikowany, chodzi o zdjęcie piromana na kamerach, cała sytuacja była dobrze zaplanowana. Ale zapomniałem co, kto i jak.

16. Pomysł, który nie wyszedł poza plany: Nie pamiętam takiego.

17. Co daje ci praca w LegiaLive: Frajdę i odskocznię od codziennej egzystencji.

18. Co jest w niej najfajniejsze: Europejskie wyjazdy i możliwość zwiedzania świata.

19. Co jest w niej najbardziej irytujące: Ochrona na meczach.

20. Najlepszy kumpel z redakcji: Z każdym, z kim mam kontakt się dogaduję.

Hagi:

Kibicowanie zaczęło się klasycznie: jeździłem z kolegami na mecze u nas (na Żyletę), jak i na wyjazdy. Szybko związałem swoje losy z LL, bo chciałem rozwijać swoją pasję foto, a do tego móc to realizować z Legią - czyli wybór był prosty. Robię więc zdjęcia dla najlepszego kibicowskiego portalu.

Dziś Legii kibicuję głównie z poziomu murawy, robiąc zdjęcia, ale w sezonie kilka razy jestem na trybunach. Czasem idę z kumplami, a czasem zabieram żonę. Mam nadzieję, że kiedyś zabiorę swoje potomstwo.

Do najlepszych chwil należą mecze o mistrza oraz spotkania w Lidze Mistrzów, jak i wyjazdy. Generalnie nigdy nie byłem fanem Realu Madryt, ale pojechać na Santiago Bernabeu na mecz LM i to jeszcze z Legią, to powiem szczerze sztos i te wspomnienia zostaną do końca życia. A najgorsze? Myślę że sytuacje, o które nigdy się nie prosiłem, a mnie spotykały np. problemy z psami na wyjazdach i czasem przymusowe przytrzymanie w miejscach gdzie do spania są prycze.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 02.07.2019 / 18:58, *.206.84

fajny artykuł , daję lajka

odpowiedz
LEGIA New York - 26.06.2019 / 12:47, *.chello.pl

HAGI Pozdrowienia od FAN CLUB N.Y

odpowiedz
Bufet (L) - 24.06.2019 / 14:27, *.tpnet.pl

Przekozacki Kolo, zajebisty fotograf.
Zdjęcia klimatyczne, potrafi uchwycić klimat trybun. Inne niż wszystkie
Dla mnie - No.1
Przeskoczył Epokę.
Brawo HAGI77 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
MCHR - 24.06.2019 / 13:42, *.orange.pl

Pozdro Hagi.
Krzysiu wschód.

odpowiedz
BaLas - 23.06.2019 / 22:03, *.plus.pl

Jordan? Michael Jordan??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.