fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Warka: Materiał filmowy z pierwszego dnia zgrupowania

Maciej Frydrych i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 18.06.2019 / 15:10, *.193.87

Potrzebny jest natychmiast trener od dynamiki I techniki,szacunek dla Vuko i Sagana ale nie majá pojécia że z piłká można robić cuda i magiczne akcje!

odpowiedz
ZW - 18.06.2019 / 13:02, *.tpnet.pl

Moze beda efekty z tego zgrupowania a potem z nastepnego a LEGIA zostanie przygotowana dobrze pod wzgledem fizycznym i taktycznym bo runda jesienna dluga a w LE oby grali jak najdluzej !!

odpowiedz
GL - 18.06.2019 / 12:56, *.tpnet.pl

Na poczatek wolny trening traktowany jako wstep do dalszych bardziej wyczerpujacych !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.