REKLAMA

Bielany otrzymały nagrodę za wygraną w Ultra Dzielnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy przekazali zwycięzcom trzeciej edycji "Ultra Dzielnicy", Legijnym Bielanom 100 szalików z motywem nawiązującym do zaprezentowanej przez nich choreografii. Nagroda została sfinansowana przez sklep Żyleta. Przypomnijmy, że w głosowaniu kibiców Bielany wyprzedziły Garwolin oraz Ochotę. Organizatorzy "Ultra Dzielnicy" dziękują wszystkim ekipom biorącym udział w akcji, która towarzyszyła meczom koszykarskiej Legii w sezonie 2018/19.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Bedok - 18.06.2019 / 14:29, *.play-internet.pl

Garwolin dzielnica?

odpowiedz
Alan - 18.06.2019 / 15:06, *.t-mobile.pl

@Bedok:
Skoro jeździ ich więcej niż z niejednej dzielnicy Wwa to czemuż by nie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.