REKLAMA

Kibicowskie koszulki 'Jesteśmy zawsze tam'

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy przygotowali wyjazdowe koszulki z motywem "Jesteśmy zawsze tam...", które idealnie będą pasowały na startujący już w lipcu wyjazdowy szlak. Koszt koszulki to 60 złotych, a cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup puszek do malowania. Zapisy prowadzone są do 30 czerwca na forum kibiców.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Nowe pokolenie - 21.06.2019 / 17:36, *.centertel.pl

Planujecie koszulki dla dzieci

odpowiedz
Grajek - 21.06.2019 / 10:27, *.orange.pl

Nie mam możliwości wysyłki. Odbiór tylko osobisty. W jakim terminie? Pytam, bo to czas urlopów....

odpowiedz
Odbiory - 21.06.2019 / 13:52, *.centertel.pl

@Grajek: wszystko zależy od tego jak pójdzie produkcja informacje będą na bieżąco

odpowiedz
PamiętaMY - 21.06.2019 / 07:30, *.150.124

Samochód okupanta??

odpowiedz
Wysylka - 21.06.2019 / 07:23, *.centertel.pl

Czy jest możliwa wysyłka

odpowiedz
Tylko Legia - 20.06.2019 / 22:29, *.play-internet.pl

Świetne!! Czy jest możliwość innego zapisania się niż na forum?

odpowiedz
Ocochodzi - 20.06.2019 / 23:02, *.centertel.pl

@Tylko Legia: A co jest trudnego z zapisaniem się przez forum ?

odpowiedz
Borubar - 20.06.2019 / 20:20, *.plus.pl

Albo ja jestem coraz starszy, albo te koszulki wydają się coraz bardziej dziecinne.

odpowiedz
Zawsze z Legią - 20.06.2019 / 20:01, *.sekocin.pl

Fajne

odpowiedz
JoteF - 20.06.2019 / 19:46, *.centertel.pl

Klasa !

odpowiedz
Wyjazdowicz - 20.06.2019 / 19:25, *.centertel.pl

Idealne koszulki na wyjazd. Brawo Sekcyjni

odpowiedz
X - 20.06.2019 / 18:03, *.233.27

A czarna wersja? Nie kazdy nosi w lato biale ciuchy....

Zamiast szkopskiego ogorka mogliscie dac cos krajowego, np Nyse milicyjna z wytluczonymi szybami

odpowiedz
Wszyscy na biało - 20.06.2019 / 19:52, *.centertel.pl

@X: pamiętaj na wyjazdy wszyscy na biało !

odpowiedz
oLaf - 20.06.2019 / 20:14, *.vectranet.pl

@X: wersja z Nyską - super!!!! obok jeszcze by widział tarcze policyjne "do góry kołami".... w sumie Nyska też ; ))

odpowiedz
niekumaty - 20.06.2019 / 17:52, *.centertel.pl

Czy nowe koszulki wiedza, ze dla nas liczy sie tylko mistrzostwo ?

odpowiedz
Kumaty - 21.06.2019 / 10:34, *.pktele.pl

@niekumaty: Nie wiedzą :(((

odpowiedz
Do Kibic L - 20.06.2019 / 17:46, *.chello.pl

Nie ma druku na karku Herb jest już na koszulce

odpowiedz
Alan - 20.06.2019 / 17:21, *.t-mobile.pl

Gdynia, Kraków, Zabrze to tylko niektóre wyjazdy w poprzednim sezonie na których nie byliśmy zawsze tam....

odpowiedz
Niesekcyjny - 21.06.2019 / 12:18, *.centertel.pl

@Alan: myślę, że w takim wypadku, specjalnie dla Ciebie zostanie przygotowana wersja limitowana z nadrukiem "jesteśmy czasem tam"

odpowiedz
Kibic L - 20.06.2019 / 15:18, *.tpnet.pl

Jakiś druk na karku? Np herb?

odpowiedz
Zdziwiony - 20.06.2019 / 17:51, *.centertel.pl

@Kibic L : np nie

odpowiedz