Potencjalni rywale w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy

Woytek, źródło: Legionisci.com

UEFA ogłosiła podział na grupy przed środowym losowaniem 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. We wtorek legioniści poznali rywala w 1. rundzie - będzie nim zwycięzca dwumeczu UE Sant Julia (Andora) lub College Europa FC (Gibraltar).
Drużyny na które może trafić Legia w 2. rundzie, jeżeli awansuje:
Barry Town United FC (Walia) / Cliftonville FC (Irlandia Północna) / FK Haugesund (Norwegia)
FK Witebsk (Białoruś) / Kuopion Palloseura (Finlandia)
Akademija Pandev (Macedonia Północna) / HŠK Zrinjski (Bośnia i Hercegowina)
PFC Lewski Sofia (Bułgaria) / MFK Ružomberok (Słowacja)
FC Pjunik Erywań (Armenia) / FK Skupi (Macedonia Północna)

Ewentualnego rywala poznamy już w środę tuż po godzinie 14.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Ali - 19.06.2019 / 13:28, *.249.78

Levski Sofia - bardzo ciekawy wyjazd kibicowsko. Reszta to jakaś padaka.

odpowiedz
Mdread - 19.06.2019 / 13:00, *.virginm.net

Jedna druzyna w tym gronie z jaka moze my miec problem to zrinski mostar czyli chorwaci z bosni. Reszta na luzie a do wszystkich placzkow i nazekaczy nara

odpowiedz
Optymista - 19.06.2019 / 08:40, *.t-mobile.pl

Na wyjeździe obrona Częstochowy.
U nas walka i może dotrwamy do karnych, a tam to już 50 % szans że się uda.....

odpowiedz
jony - 19.06.2019 / 09:10, *.tpnet.pl

gupi gupi

odpowiedz
LG - 19.06.2019 / 08:19, *.tpnet.pl

Czekamy z niecierpliwoscia godziny 14 ! LEGIA !!

odpowiedz
ZW - 19.06.2019 / 08:15, *.tpnet.pl

Szkoda ze ma trudnego rywala ale gdyby przeszli to byloby marzenie z nimi grac !!

odpowiedz
GL - 19.06.2019 / 08:11, *.tpnet.pl

Najlepszy to bylby Ruzomberok sredniak ligi slowackiej i niedaleki wyjad do sasiadow !!

odpowiedz
eth - 18.06.2019 / 23:40, *.t-mobile.pl

Oby nie Levski, bo naprawdę może być ciężko. I oby nie Zrinjski, ''bo to już było''. Reszta ok.

odpowiedz
globus - 18.06.2019 / 23:37, *.mm.pl

Czytam wpisy i widzę że kibice naprawdę obawiają się tych drużyn z Andory i Gibraltaru. Ja pitole. Do czego to doszło.

odpowiedz
Janek - 19.06.2019 / 00:05, *.centertel.pl

@globus: poprostu cześć osób zaczyna rozumieć że nasza piłka klubowa osiągnęła dno, a kopaczy mamy naprawdę niskiej jakości. Proste porownanie jak to się wszystko zmieniło: 20lat temu widzew w dwumeczu puknął mistrza Azerbejdżanu 10-0. Dziś oni przyjeżdżają do nas jak po swoje bo wiedzą że jadą golić frajerów.

odpowiedz
Stary pijak - 18.06.2019 / 23:36, *.tpnet.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn..

odpowiedz
K - 18.06.2019 / 23:28, *.chello.pl

Lepiej niech kopacze się skupią na pokonaniu pierwszej przeszkody. Dopiero później możemy zacząć się martwić kto nas będzie golił w następnej rundzie

odpowiedz
Giresse - 19.06.2019 / 11:09, *.play-internet.pl

@K: i Ty się smiesz nazywać kibicem Legii? Można mieć o wszystko pretensje ale dla mnie wypowiadanie się w takim tonie skreśla Cię jako kibica Legii.....jak chcesz potrollowac to wybijaj się na inne strony....to jest strona kibiców Legii Warszawa. ..

odpowiedz
Tommy - 19.06.2019 / 13:39, *.tpnet.pl

@Giresse : to chyba kibicem Legii jestes od niedawna, bo Legia juz zdazyla odpasc z druzyna amatorow z Luksemburga

odpowiedz
Giresse - 19.06.2019 / 14:09, *.play-internet.pl

@Tommy: pewnie jak byłem na pierwszym wyjeździe to Ciebie na świecie nie było. ...bardziej chodzilo mi o narzekanie i brak wiary w swoją drużynę.....

odpowiedz