Radosław Cielemęcki i Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Warka: Treningowe video

Woytek, źródło: Legionisci.com

Materiał filmowy z wtorkowego porannego treningu Legii w Warce. Popołudniowe zajęcia były zamknięte dla mediów.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Doru - 19.06.2019 / 08:50, *.play-internet.pl

Słabo to wygląda, trening dla dzieci a nie dla profesjonalistów. Eh..kolejny rok oglądania padaki się zapowiada :(

odpowiedz
Kris - 19.06.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

@Doru: ty znawco od siedmiu boleści widzę że na trenera startujesz...krytyka i tylko krytyka...po to są takie obozy by ćwiczyć przygotowywać się do sezonu ale ty widzę że już przepowiadasz przulyszlisc po filmiku 4min haha żenada

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.