fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Prezentacja drużyny na sparingu z Pogonią Siedlce

Woytek

Legia Warszawa opublikowała pełną listę meczów towarzyskich, które drużyna rozegra podczas letniego okresu przygotowawczego. Potwierdzili się wszyscy przeciwnicy i daty, o których informowaliśmy wcześniej.

Na meczu z Pogonią Siedlce, który odbędzie się w sobotę, 6 lipca na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się prezentacja drużyny.

PEŁNY PLAN PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU

15-16.06. start przygotowań, testy medyczne

17-22.06. zgrupowanie w Warce
22.06. gierka wewnętrzna (Warka, 3 x 20 minut)

25.06.-3.07. zgrupowanie w Leogang (Austria)
27.06. 17:00 sparing: FK Pribram - Legia (Uttendorf)
28.06. 16:30 sparing: Viktoria Pilzno - Legia (Westendorf)
30.06. 16:00 sparing: Legia - Clube Atlético Bragantino (Leogang)
02.07. 16:00 sparing: Universitatea Craiova - Legia (St. Johann)

06.07. 17:00 sparing: Legia - Pogoń Siedlce (Warszawa, stadion Legii)
11.07. 1. runda eliminacji Ligi Europy - UE Sant Julia / College Europa FC - Legia Warszawa
14.07. 19:00 sparing: Legia - Radomiak Radom (Warszawa, boisko boczne)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 22.06.2019 / 08:44, *.t-mobile.pl

Ludzie jakie transfery??? Nasze śmieszne menago 100 % energii poświęcają na to gdzie upchać Majeckiego i Wieteskę żeby uzbierać ze 2 mln ojro i odtrąbić kolejny sukces.

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.06.2019 / 04:18, *.200.82

Gramy z Friends a tu boiska boczne I gdzie transfery?!MrMioduski!?

odpowiedz
?? - 19.06.2019 / 20:12, *.plus.pl

Do redakcji od kiedy rusza sprzedaż karnetów?

odpowiedz
Legia(1916) - 19.06.2019 / 15:50, *.chello.pl

Na razie to nie prezentacja drużyny, tylko zbieraniny....

odpowiedz
Legia(1916) - 19.06.2019 / 15:45, *.chello.pl

Gdzie są k..wa transfery ????

odpowiedz
M3 - 19.06.2019 / 14:55, *.vectranet.pl

Mieliście wczoraj napisać o Novikowasie ! Coś się zmieniło w jego sytuacji ?

odpowiedz
młodszy_brat - 19.06.2019 / 13:30, *.play-internet.pl

Wejście na sparing i prezentacje drużyny będzie darmowe dla wszystkich czy tylko 999 pierwszych osób?

odpowiedz
bubba - 19.06.2019 / 16:01, *.hawetelekom.pl

@młodszy_brat: Jak nie wezmą Nikolicia Novikowasa i nie dokupią chociaż ze dwóch solidnych na LO i skrzydła to myślisz że będzie więcej chętnych do oglądania "drużyny" niż 999 osób, nie sądze. Największą gwiazdą będzie Jodłowiec bądź co bądź przychodzi do nas z Mistrza Polski, takiego transferu nie było od lat

odpowiedz
Grchw(L) - 19.06.2019 / 16:35, *.chello.pl

@bubba: Mamy "skauta" z Kansas City, więc może w drafcie złapiemy jeszcze jakiś młody talent :D :D :D

odpowiedz