fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO I VIDEO

Warka: Interwały i taktyka

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 10 legioniści rozpoczęli poranny trening, który w całości był otwarty dla mediów. W zajęciach wzięli wszyscy piłkarze obecni w Warce, zabrakło asystenta trenera Krzysztofa Dowhania, czyli Jana Muchy. Legioniści rozpoczęli zajęcia od ćwiczeń w miejscu, a następnie przeszli do dwunastominutowego interwału, który był podzielony na dwie części. Kolejne zadanie ponownie polegało na biegu, jednak tym razem całą trudnością miało być pokonanie wyznaczonej odległości w 15 sekund.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka



Po biegu „Wojskowi” brali udział w zadaniu, które miało na celu szkolić podania bez przyjęcia oraz ruch za piłką. W międzyczasie golkiperzy po drugiej stronie boiska mieli trening bramkarski. Pod okiem trenera Dowhania szkolili podania oraz refleks przy mocnych uderzeniach.

Trening zakończyło ćwiczenie taktyczne, w którym piłkarze byli ustawieni na swoich pozycjach na murawie. Ich zadaniem było wyprowadzenie ataku na bramkę, utrudnieniem były pachołki, które miały odwzorować rywali. Trener Aleksandar Vuković, często przerywał grę, aby lepiej ustawić piłkarzy lub powiedzieć im o błędach jakie popełniają. Na boisku Carlitos był schowany za napastnikiem, a Michał Kopczyński grał jako stoper.

Po treningu odbył się „Crossball Chalegne”, czyli rywalizacja między piłkarzami, która odbywa się po każdych zajęciach.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Do Bexa - 21.06.2019 / 10:20, *.t-mobile.pl

I tutaj kolego masz zdecydowanie rację, w sumie też spodziewałem się takiej odp, to może inaczej czy wie ktoś czy temat transferu novikovasa do Legii aktualny?

odpowiedz
LGZ - 21.06.2019 / 08:50, *.tpnet.pl

Przygotowujemy i trenujemy a potem rywali deklasujemy !!!

odpowiedz
LGZW - 21.06.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

Gdyby Trenerem byl Klop to "Nasza LEGIA" bylaby jak Liverpool !!!!

odpowiedz
:-) - 21.06.2019 / 00:01, *.centertel.pl

Olkowski , Novikowas , stawiam że niedługo będą

odpowiedz
Kibic - 20.06.2019 / 23:56, *.t-mobile.pl

Z innej beczki, wie ktoś co z tym novikovasem?

odpowiedz
Bexa - 21.06.2019 / 07:15, *.chello.pl

@Kibic :
Tak, jest na obozie że swoim zespołem babajaga

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 20.06.2019 / 23:24, *.play-internet.pl

12 minut ale super mocnego interwału wystarczy, ale razy 3, potem jeszcze biegają przez godzinę więc powinno być dobrze.

odpowiedz
ciekawski - 20.06.2019 / 22:19, *.inetia.pl

Orientuje się ktoś jak wyglądał interwał jeśli chodzi o czas, ile czasu speed, a ile trucht?

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.06.2019 / 22:09, *.155.154

Mr Vuko!dość experiments!jak nie masz pomysłòw lepiej zadzwoń do Klopa!

odpowiedz
oLaf - 20.06.2019 / 21:21, *.vectranet.pl

pieprzenie o interwałach i taktyce po raz kolejny a efekt... zobaczymy w maju 2020r. - oby był DUŻO lepszy niż w tym roku!!!!

Mnie takimi bajkami nie przekonają, tylko wynikami w LE (w 4-tej rundzie, bo wcześniejsze rundy to gramy z kelnerami, nie ma o czym mówić).

odpowiedz
Niema co się oszukiwać , kadra Legii w tym sezonie i pewnie kilka kolejnych to będą lata bez szału ... - 20.06.2019 / 20:12, *.206.123

Niema w Legii pieniędzy to i niema jakościowych transferów , które w dużym stopniu podnosiłyby jakościowo poziom sportowy wysoko do góry . Niema co się oszukiwać jak w klubowej kasie pustki to czas na oszczędności co widać po kadrze zespołu .

odpowiedz
tomaszek67 - 20.06.2019 / 20:00, *.centertel.pl

Gdzie transfery? Miodek modli się i modli i nie może żadnego wymodlić?

odpowiedz
Gizior - 20.06.2019 / 19:07, *.alfa-system.net

Taktyka i taktyka... Będziemy bezz formy jak po klafuriciu... 50min biegania a potem detka

odpowiedz
Krzeszczu - 20.06.2019 / 18:50, *.bredband2.com

12 minut interwalow, o rany Boskie, co za katorga! Zeby sie tylko ci profesjonalni sportowcy nie przemeczyli!
Kurcze, nasze/moje rozgrzewki byly o wiele bardziej wymagajace niz ten pseudo-trenerski cyrk.
Brakuje tylko siatkonogi.
"walczyc, trenowac"??? Sciema totalna i cyrku ciag dalszy. A w sierpniu nowy trener.

odpowiedz
Balde - 20.06.2019 / 19:29, *.centertel.pl

@Krzeszczu:
Interwał nie musi być długi a intensywny. A oni musieli być po nim w stanie dalej trenować. Ale jak człek ma ochotę pomarudzić to do wszystkiego się przyczepi.

odpowiedz
Krzeszczu - 20.06.2019 / 19:33, *.bredband2.com

@Balde: 12 minut
´naugh said.

odpowiedz
Szaro-szary - 28.06.2019 / 08:09, *.orange.pl

@Krzeszczu: Twoje rozgrzewki były lepsze. I co osiągnąłeś?

odpowiedz
iras338 - 20.06.2019 / 18:41, *.play-internet.pl

Szkoda, że siatkonogi nie było

odpowiedz
Doru - 20.06.2019 / 18:07, *.play-internet.pl

Słabe te treningi...treningi dla dzieci, a nie dla profesjonalistów :(

odpowiedz
Wronkie - 20.06.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

@Doru: Myślę, że Pan Bortnik wie co robi. Zna się na swoim fachu, ale skoro tak uważasz to może byś pojechał do Warki, żeby mu podpowiedzieć jakie treningi ma organizować. Zgłoś się na trenera, będziesz tańszy jak p. Bortnik.

odpowiedz
Doru - 20.06.2019 / 21:07, *.play-internet.pl

@Wronkie : Chętnie bym się zgłosił, ale i tak by mnie oleją. Zobaczymy w sezonie kto miał racje z tymi treningami :)

odpowiedz
Wronkie - 20.06.2019 / 23:56, *.play-internet.pl

@Doru: Dokładnie. Nie ma się co nakręcać, czy to w jedną, czy w drugą stronę. Pożyjemy, zobaczymy.

odpowiedz