fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

FOTO I VIDEO

Warka: Interwały i taktyka

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek o godzinie 10 legioniści rozpoczęli poranny trening, który w całości był otwarty dla mediów. W zajęciach wzięli wszyscy piłkarze obecni w Warce, zabrakło asystenta trenera Krzysztofa Dowhania, czyli Jana Muchy. Legioniści rozpoczęli zajęcia od ćwiczeń w miejscu, a następnie przeszli do dwunastominutowego interwału, który był podzielony na dwie części. Kolejne zadanie ponownie polegało na biegu, jednak tym razem całą trudnością miało być pokonanie wyznaczonej odległości w 15 sekund.Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć WoytkaPo biegu „Wojskowi” brali udział w zadaniu, które miało na celu szkolić podania bez przyjęcia oraz ruch za piłką. W międzyczasie golkiperzy po drugiej stronie boiska mieli trening bramkarski. Pod okiem trenera Dowhania szkolili podania oraz refleks przy mocnych uderzeniach.

Trening zakończyło ćwiczenie taktyczne, w którym piłkarze byli ustawieni na swoich pozycjach na murawie. Ich zadaniem było wyprowadzenie ataku na bramkę, utrudnieniem były pachołki, które miały odwzorować rywali. Trener Aleksandar Vuković, często przerywał grę, aby lepiej ustawić piłkarzy lub powiedzieć im o błędach jakie popełniają. Na boisku Carlitos był schowany za napastnikiem, a Michał Kopczyński grał jako stoper.

Po treningu odbył się „Crossball Chalegne”, czyli rywalizacja między piłkarzami, która odbywa się po każdych zajęciach.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.