Warka: Sparing wewnętrzny. Uraz Rochy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotniej gierce wewnętrznej 2 razy po 30 minuty rozegranej w Warce drużyna Różowych pokonała Szarych 3-1. W 11. minucie skręcenia kostki doznał Luis Rocha i od razu udał się do hotelu pod opieką lekarza. Prowadzenie "Szarym" w 30. minucie dał Mikołaj Kwietniewski, a podawał mu Paweł Stolarski. Po zmianie stron trafiali już jednak tylko Różowi. Najpierw do wyrównania doprowadził Andre Martins po podaniu Vamary Sanogo, a chwilę później piłkę na połowie rywala przejął Michał Karbownik, wymienił podanie z Carlitosem, wpadł w pole karne i pokonał Cezarego Misztę strzałem po długim górnym rogu. W ostatniej minucie meczu wynik ustalił Maciej Rosołek, a piłkę zagrywał Radosław Cielemęcki, który wygrał pojedynek z Tomaszem Nawotką.

Szarzy 1-3 (1-0) Różowi
1-0 - 30' Mikołaj Kwietniewski
1-1 - 51' Andre Martins
1-2 - 53' Michał Karbownik
1-3 - 60' Maciej Rosołek

Szarzy: Majecki (31' Miszta) - Stolarski, Remy, Astiz, Rocha (11' Nawotka) - Kwietniewski, Jodłowiec, Antolic, Praszelik, Kostorz - Niezgoda
Trener: Marek Saganowski

Różowi: Cierzniak (31' Muzyk) - Nawotka (11' Cielemęcki), Żyro, Kopczyński, Karbownik - Agra, Cafu, Martins, Carlitos, Rosołek - Sanogo