fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Warka: Sparing wewnętrzny. Uraz Rochy

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotniej gierce wewnętrznej 2 razy po 30 minuty rozegranej w Warce drużyna Różowych pokonała Szarych 3-1. W 11. minucie skręcenia kostki doznał Luis Rocha i od razu udał się do hotelu pod opieką lekarza. Prowadzenie "Szarym" w 30. minucie dał Mikołaj Kwietniewski, a podawał mu Paweł Stolarski. Po zmianie stron trafiali już jednak tylko Różowi. Najpierw do wyrównania doprowadził Andre Martins po podaniu Vamary Sanogo, a chwilę później piłkę na połowie rywala przejął Michał Karbownik, wymienił podanie z Carlitosem, wpadł w pole karne i pokonał Cezarego Misztę strzałem po długim górnym rogu. W ostatniej minucie meczu wynik ustalił Maciej Rosołek, a piłkę zagrywał Radosław Cielemęcki, który wygrał pojedynek z Tomaszem Nawotką.



Szarzy 1-3 (1-0) Różowi
1-0 - 30' Mikołaj Kwietniewski
1-1 - 51' Andre Martins
1-2 - 53' Michał Karbownik
1-3 - 60' Maciej Rosołek

Szarzy: Majecki (31' Miszta) - Stolarski, Remy, Astiz, Rocha (11' Nawotka) - Kwietniewski, Jodłowiec, Antolic, Praszelik, Kostorz - Niezgoda
Trener: Marek Saganowski

Różowi: Cierzniak (31' Muzyk) - Nawotka (11' Cielemęcki), Żyro, Kopczyński, Karbownik - Agra, Cafu, Martins, Carlitos, Rosołek - Sanogo
Trener: Aleksandar Radunović

żólta kartka: Stolarski

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
WZ - 22.06.2019 / 21:58, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze do meczu w LE bedzie w porzadku !!

odpowiedz
!!! - 22.06.2019 / 19:14, *.tpnet.pl

ram pam pam z taka paką !

odpowiedz
gazza - 22.06.2019 / 17:22, *.inetia.pl

sobo(L)ew - spadaj na konwiktorską jak masz tu siać tak defetyzm.

odpowiedz
sobo(L)ew - 22.06.2019 / 16:37, *.centertel.pl

W nowym sezonie tj 2019/20 gramy o pierwsze miejsce grupy spadkowej. Za dwa lata gramy w 1- wszej lidze.

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!! - 22.06.2019 / 16:18, *.chello.pl

Czytałem na Legia.net wywiad z Vuko podsumowujący obóz w Warce i złapałem się za głowę. Jeśli słyszymy z ust trenera, że nie potrzebujemy pilnie nowych graczy to lepiej od razu na samym starcie sezonu powiedzmy, że obniżamy ambicje i nie chcemy tytułu. PS. Z każdym kolejnym wywiadem obniżamy wymagania. Czy tylko ja to zauważyłem?

odpowiedz
Ryj - 22.06.2019 / 17:42, *.com.pl

@Ja Kocham Legię!!!!:
Nie sądzą, aby zakup jednego lub dwóch przeciętniaków naprawdę robił różnicę w jakości gry całej drużyny. Patent na ten sezon to uporządkowanie tego co jest i wydaje się, że to lepsze niż kupowanie kotów w worku, na przekotów brakuje wszystkiego - pieniędzy, sukcesów i renomy. Mioduski doprowadzi Legie do stanu przyzwoitości i ją sprzeda. Tak obstawiam.

odpowiedz
Jasio - 22.06.2019 / 16:01, *.edu.pl

Nie wypada cieszyć się z cudzego nieszczęścia, ale przydałoby się dla dobra Legii aby Rocha już nie wrócił do gry.

odpowiedz
Rafal - 22.06.2019 / 15:09, *.play-internet.pl

Czułem, wręcz miałem pewność, że tak będzie przy obecnie wladajacych klubem, AMATORSZCZYZNA na całego!!! Trzeba być ślepym by nie widzieć jak ta kadra jest słaba, jeśli dotrzemy do 3 rundy eliminacji LE uznam to za max! Skoro chciało się być właścicielem, l prezesem to w takim jak ten momencie trzeba do inwestować w drużynę by osiągnąć tak BARDZO upragnioną dla nas w tym roku LE. Tymczasem co się dzieje?... Minimalizm totalny. Kocham ten klub i serce płaczę gdy widzę co z nim robi Mioduski!

odpowiedz
R.Kucharski - 22.06.2019 / 14:58, *.t-mobile.pl

Nie ma pieniędzy na tranfery... a za 200 tys EURO nikogo nie narucham.

odpowiedz
Ron Jeremy - 22.06.2019 / 17:37, *.plus.pl

@R.Kucharski : zatrudnijcie mnie a narucham wam ile trzeba.

odpowiedz
Pawel - 22.06.2019 / 13:12, *.orange.pl

W mlodziezy nadzieja:)

odpowiedz
Luk - 22.06.2019 / 12:49, *.orange.pl

Uraz Rochy,brak Hlouska i jesteśmy w dupie. Znów zagra z tyłu Nagy którego ktoś ojedzie,wystawi pilke i tracimy bramkę jak z Dudelange

odpowiedz
(L) - 22.06.2019 / 12:25, *.mm.pl

Jest Agra, jest zwycięstwo (L)

odpowiedz
Legia(1916) - 22.06.2019 / 12:17, *.chello.pl

Gdzie są k...wa transfery ????

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.06.2019 / 12:53, *.centertel.pl

@Legia(1916): Lepiej nie pytać, bo zaraz kogoś sprzedadzą ;-)

odpowiedz
ab71 - 22.06.2019 / 13:02, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Wieteska pierwszy na liście do sprzedania !

odpowiedz
Gizior - 22.06.2019 / 13:13, *.t-mobile.pl

@ab71: najgrszeto zeprzedadza go za 2mln euro i jeszcze będą mówić że trzeba się cieszyć że az tyle dostaliśmy.. Za młode stopera zdobrymi warukami fizycznymi

odpowiedz
Real - 22.06.2019 / 16:06, *.co.nz

@Legia(1916): Daj spokój, nadchodzą chude lata bo nie ma kasy.

odpowiedz
Pln - 22.06.2019 / 12:04, *.pktele.pl

Uraz Rochy to akurat wzmocnienie. Ciekawe czy dla niego liczy się tylko mistrzostwo ?

odpowiedz
Bródno - 22.06.2019 / 15:20, *.play-internet.pl

@Pln: jakim trzeba być zj..bem żeby się cieszyć z kontuzji zawodnika klubu którego podobno jest się kibicem...

odpowiedz
Friki - 22.06.2019 / 15:47, *.icpnet.pl

@Bródno : i jeszcze z kontuzji podstawowego i jednego obrońcy aktualnie. Teraz wyleci na 3-4 tyg, a grał już co raz lepiej... Ale to też wina prezesa, bo zastępstwo powinno być już dawno w klubie

odpowiedz
ultra - 22.06.2019 / 11:44, *.tpnet.pl

No i Kucharski bedzie musiał ruszyć swoją ciężka dupe i poszukać LO

odpowiedz
dejne 3 - 22.06.2019 / 13:09, *.plus.pl

@ultra: Tylko w jakim sposób i czym zapłacić bo Pszczelarz raczej kasy nie wyłoźy

odpowiedz
ultra - 22.06.2019 / 13:22, *.tpnet.pl

@dejne 3:
Może Miodek zacznie płacic bonami

odpowiedz
FWK - 22.06.2019 / 11:38, *.play-internet.pl

Nie szata człowieka zdobi ;)

odpowiedz
ble - 22.06.2019 / 11:25, *.centertel.pl

nie myślałem, że kiedyś coś takiego napiszę na tej stronie, ale Brawo Różowi! ;)

odpowiedz