fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kwietniewski: Dostrzegam swoją szansę

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Pomimo ciężkiego tygodnia treningów dobrze się dzisiaj czułem. Fajnie strzelić bramkę. Szkoda, że nie udało nam się wygrać tego spotkania. Pierwsze trzy dni w Warce były bardzo intensywne, było dużo biegania. Obóz zakończyliśmy fajnym akcentem w postaci meczu 2 razy po 30 minut. Był to ciężkie zgrupowanie, ale na pewno będą efekty pracy, którą wykonaliśmy - mówi Mikołaj Kwietniewski.

- Wszyscy wiedzą, że w szatni sporo się zmieniło, dostrzegam swoją szansę. W Warce mogli pokazać się zawodnicy, którzy wcześniej jej szansy nie mieli. Jednak nie dostaniemy miejsca w drużynie za darmo. Trzeba sobie na to zapracować i przekonać trenera Vukovicia. W ostatnich miesiącach dojrzałem, jestem spokojniejszy na boisku i myślę, żeD lepiej się ustawiam. Nie nakładam na siebie zbyt dużej presji, podchodzę do tego wszystkiego bardziej spokojnie.

- Nie wiem jeszcze co dalej ze mną będzie. Chcę się skupić na swojej robocie, dawać z siebie maksa i udowodnić, że zasługuję na miejsce w samolocie do Austrii. Robię swoje, a jak będzie, to zobaczymy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
McA - 25.06.2019 / 00:01, *.as13285.net

Dajesz Mikołaj - praca na treningu i możesz wygryźć "stare" buty! Powodzenia. Czas młodych - lepszy może nie nadejść szybko!
Trzymam za Was wszystkich kciuki.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.06.2019 / 11:10, *.play-internet.pl

Czy uważacie,że "budowanie drużyny"z piłkarzy,którzy dopiero się uczą poważniejszej gry,to dobry pomysł?.Przecież-nikomu nie ujmując,brak doświadczenia wyskoczy przy pierwszej sytuacji z Sant Julia/College Europa,gdy trzeba będzie złapać rywala na spalonym,bo brak zgrania linii obrony grozi katastrofą.Zresztą Vuko już się asekuruje,że"Trzeba być przygotowanym na to,że rywal będzie zmotywowany".Czyli mówiąc po naszemu-to będzie ciężki mecz,więc przede wszystkim zagramy na "zero z tyłu"a może coś z kontry uda się strzelić.

odpowiedz
Balde - 23.06.2019 / 15:23, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA:
Bzdury piszesz. Oprócz 2 młodych zakontraktowanych już zimą, nikt niedoświadczony nie przyszedł. W całej pierwszej 11 tylko Majecki może liczyć na 1 skład. Gdzie ty tu widzisz brak doświadczenia?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.06.2019 / 19:33, *.play-internet.pl

@Balde: Kopczyński,Kostorz,Muzyk,Sanogo,no i Kwietniewski.I nie pisz mi,że to jest uzupełnienie składu,bo biorąc pod uwagę "przyszli,odeszli",to oni będą stanowili trzon drużyny.Wystarczy,że któryś z "doświadczonych zawodników"złapie kontuzję/kartki i dupa blada.Pomijam fakt,że copółroczna rotacja z zawodnikami do niczego dobrego(dla nas-kibiców,bo dla Mioduskiego a i owszem) nie prowadzi.Zanim zlepek piłkarzy zacznie cokolwiek trybić na boisku,to już po europucharach będzie i stawiam Dolce przeciw orzechom,że góra II runda przedwstępna i zostaje nam tylko liga.

odpowiedz
ZW - 23.06.2019 / 09:08, *.tpnet.pl

Trenuj a efekty przyjda wczesniej czy pozniej !!

odpowiedz
GL - 23.06.2019 / 09:05, *.tpnet.pl

Presja nic dobrego nie daje !!

odpowiedz