REKLAMA

Legia trzecia w Pucharze Dzielnicy Wisła

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Wiśle odbyły się kolejne żeglarskie zawody Pucharu Dzielnicy Wisła. W Regatach Mistrzów, załoga Legii zajęła trzecie miejsce, walcząc o wygraną do samego końca. Przypomnijmy, zeszłoroczne zawody wygrała właśnie legijna ekipa. W tym roku rywalizacja o triumf w dwudniowych zawodach trwała do ostatnic metrów, a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. "Ostatecznie pokonał nas prąd 20 metrów przed metą" - komentują legioniści. Zwyciężył Bartłomiej Szotyński, trener kadry klas olimpijskich. Żeglarska Legia startowała w składzie Jakub Pawluk, Roman Główka, Adrian Palus i Dariusz Urbanowicz.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
oLaf - 24.06.2019 / 13:25, *.vectranet.pl

żagle mają zajebiste na tej krypie!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.