fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

10. edycja turnieju Legia Bart

Redakcja

W weekend odbyła się dziesiąta edycja piłkarskiego turnieju 10-latków Legia Bart w Bartoszycach o puchar prezesa Legii Warszawa. Tak jak przed rokiem, wygraną litewskiej drużyny FA Šiauliai. Zespół Legii zajął 2. miejsce.
Turniej jak zwykle trwał przez trzy dni (14-16 czerwca) i tradycyjnie odbywał się na boiskach przy ul. Bema. Zagrało w nich 16 drużyn z pięciu krajów: Polski, Rosji, Litwy, Łotwy i Ukrainy.

Końcowa kolejność:
1. FA Šiauliai (Litwa)
2. Legia Warszawa
3. Lech Poznań
4. AFA Olaine (Łotwa)
5. Jagiellonia Białystok
6. FC Kijów (Ukraina)
7. Arka Gdynia
8. Widzew Łódź
9. ŁKS Łódź
10. Kowel Wołyń (Ukraina)
11. Olimpia Gwardiejsk (Rosja)
12. Kosa Konstancin
13. Sdyushor 5 Kaliningrad (Rosja)
14. Wisła Płock
15. Victoria Bartoszyce
16. Legia-Bart Bartoszyce

Najlepszym zawodnikiem jubileuszowego turnieju został Vejas Pocius (FA Šiauliai), który rok wcześniej odebrał w Bartoszycach nagrodę dla najlepszego strzelca. Tym razem najwięcej goli zanotował Mateusz Bentkowski (Lech). Najlepszym bramkarzem uznano legionistę Denysa Stoliarenkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.