fot. UEFA
REKLAMA

Europa FC rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Europa FC z Gibraltaru będzie rywalem Legii Warszawa w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 11 lipca o godzinie 20:30 na Gibraltarze, natomiast rewanż na 18 lipca w Warszawie na godz. 21:00.

Pierwszy mecz rundy wstępnej zakończył się wygraną UE Sant Julia z Andory 3-2, a rewanż zwycięstwem Europa FC 4-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
lkjn - 05.07.2019 / 20:25, *.chello.pl

ledwo 1-1 oraz 1-0

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.07.2019 / 20:02, *.215.4

mogło by już być po meczu.....

odpowiedz
żelisław - 05.07.2019 / 19:48, *.209.2

Był Real była Borussia był Ajax a teraz jakieś pastuchy z jakiegoś Giblartaru szorujemy dno i to nie tyłkiem ale już twarzą

odpowiedz
Magic - 05.07.2019 / 16:31, *.plus.pl

Pamiętajcie: W Europie nie ma już słabych drużyn... buahahaha

odpowiedz
Www - 05.07.2019 / 16:40, *.chello.pl

@Magic: owszem są - te z Polski

odpowiedz
Gienek - 05.07.2019 / 15:11, *.netfala.pl

Z Gibraltarem jeszcze nie odpadliśmy, ale wszystko przed nami. Po takich "wzmocnieniach" i z takim trenerem wszystko jest możliwe. Ciekawe tylko czy wizja kudłatego zakłada odpadnięcie z Gibraltarem.

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 05.07.2019 / 16:15, *.play-internet.pl

@Gienek: co ty pier*dolisz chłopie. Po pierwsze Vuko nie jest zły, ma niezbędne kursy UEFA oraz zna Legię od lat, dodatkowo był obok kilku trenerów i mógł coś podpatrzyć. Po drugie - wzmocnienia. Novikovas, Gwilla, to sprawdzeni piłkarze którzy znają naszą ligę. W dodatku doświadczony Lewczuk też może odpalić. Nie kumam twojego pesymizmu. To, że odpadliśmy z Dudelange rok temu, to nie znaczy że teraz od kazdego będziemy dostawać baty. Jeśli jesteś kibicem Legii, to w nią wierzysz. Bezgranicznie.

odpowiedz
Pemo - 05.07.2019 / 18:27, *.vectranet.pl

@Gienek: Podzielam twój pesymizm. Myślę, że odpadniemy z mistrzem Gibraltaru po wyrównanym meczu, a może nawet po dogrywce lub karnych. Bez Fatalczyka daleko nie zajedziemy...

odpowiedz
Juri - 05.07.2019 / 12:40, *.inetia.pl

Spacerek.

odpowiedz
Hugo - 05.07.2019 / 11:57, *.solarcom.ch

To dobry omen, znaczy się, że bramy do Europy w tym sezonie zostały dla nas szeroko otwarte :)

odpowiedz
Kamil - 05.07.2019 / 10:45, *.176.22

Vuco spakowany ?

odpowiedz
Jedzie z twoją - 05.07.2019 / 16:27, *.chello.pl

@Kamil :

Starą na wakacje do jednej z dzielnic Hamburga

odpowiedz
ZGL - 05.07.2019 / 10:33, *.orange.pl

Pokonali rywali w rewanzu zdecydowanie wiec czyzby bylo to ostrzezenie ?

odpowiedz
LGZ - 05.07.2019 / 10:26, *.orange.pl

Musimy byc optymistami i wierzyc w Nasza LEGIE ktora wywalczy w dwumeczu awans bo inaczej byc nie moze ! LEGIA !!!

odpowiedz
Romek - 05.07.2019 / 09:06, *.play-internet.pl

Teoretycznie powinno być min. 7:0 w dwumeczu dla Legii ale nie można zapomnieć że tam grają piłkarze z niższych lig Hiszpanii. Jeśli w Legii gra Carlitos który przyszedł z 3 ligi hiszpańskiej to tam takich carlitosow jest pewnie pół drużyny. Tak czy owak jestem optymistą.

odpowiedz
Maciej - 05.07.2019 / 09:11, *.play-internet.pl

@Romek: gdybym nie widział porażki z Luxemburgiem w ubiegłym roku to dzis byłbym mega optymistą, a tak obstawiam remis 1:1 na wyjeździe i skromne 2:0 w Warszawie.

odpowiedz
Obiektywny - 05.07.2019 / 08:29, *.clubnet.pl

Jest szansa na awans, zobaczymy.

odpowiedz
lucho_83 - 05.07.2019 / 08:08, *.169.114

A niedawno byłem na Gibraltarze ;-)

odpowiedz
ZGWL - 05.07.2019 / 08:01, *.orange.pl

Nie zapominajmy ze tam graja pilkarze hiszpanscy a czy lepsi czy gorsi to jednak cos mowi !!!!

odpowiedz
I w pi...u wylądował - 05.07.2019 / 07:51, *.centertel.pl

Dobry sparing z nimi do przetarcia się na start naszej ligi. Oby tylko bez kontuzji się obeszło. Tylko wygrana.

odpowiedz
LWGZ - 05.07.2019 / 07:49, *.orange.pl

Pierwsze dwa mecze Polski i Gibraltaru w LE a jak sie zakoncza to zobaczymy !!!!

odpowiedz
Www - 05.07.2019 / 05:58, *.chello.pl

Suchar Karola:
Piłeś?
Nie piłem!
To powiedz Gibraltar
No dobra, piłem

odpowiedz
piotrek9mln - 05.07.2019 / 05:58, *.telefonica.de

Awans będzie! To pewne! Ale nie w kurzajmy się jak nie będzie pogromu! To będą pierwsze koty za płoty nowej drużyny i w pierwszym meczu trochę mogą być zestresowani. Będą pod obserwacją i pod presją milionów kibiców. Pozdrowienia

odpowiedz
Mario - 05.07.2019 / 09:02, *.timplus.net

@piotrek9mln: bez przesady, pogromu nie będzie, przegramy minimalnie po walce.

odpowiedz
Konrad - 05.07.2019 / 05:34, *.plus.pl

22.06 byłem w Gilbratarze, mają jeden kameralny stadion stadion tuż przy lotnisku, 500 m od granicy z Hiszpanią. Ciekawe miejsce. Polecam

odpowiedz
BR(L)DNO - 05.07.2019 / 05:18, *.vectranet.pl

No to może będzie II runda.

odpowiedz
News - 05.07.2019 / 03:29, *.94.68

Wszyscy!Lecimy!Giblartar!Nasz!

odpowiedz
Szpilordzik - 05.07.2019 / 01:06, *.t-mobile.pl

Dwumecz minimu 9-0 bez dwoch zdan no moze stracimy bramke ale ich przechodzimy bez zadnej spiny i bez meczarni...proste. Pzdr z Brzegu opolskiego

odpowiedz
Szpilordzik - 05.07.2019 / 01:00, *.t-mobile.pl

Ci ktorzy pisza i licza ze nas ograja i szydza z naszej druzyny proponuje pesymistom wyjsc z tej strony i nic nie komentowac... Pozdro z Brzegu

odpowiedz
BR(L)DNO - 05.07.2019 / 17:47, *.vectranet.pl

@Szpilordzik: Z brzegu czy z brzega a może z nad krawędzi?

odpowiedz
m4 - 05.07.2019 / 00:36, *.chello.pl

Z Luxemburgiem tez mialo byc nascie i byly baty zeby tu sie nie okazalo ze bedzie podobnie ;)

odpowiedz
Bródno - 05.07.2019 / 05:57, *.chello.pl

@m4: chciałbyś co ?
Konfitura z k6.

odpowiedz
Anty - 04.07.2019 / 23:56, *.25.51

ogladalem 1 mecz 3:2 dla andory...zaciety mecz (w tym czerwona kartka). Mam nadzieje, ze ktos obserwowal druzyne gibraltaru. Trzeba grac skrzydlami i zagescic srodek pola;)

odpowiedz
Jasiu - 05.07.2019 / 00:23, *.14.167

@Anty: na tym etapie nie ma łatwych przeciwników...

odpowiedz
Real - 04.07.2019 / 23:48, *.co.nz

Co to za ogórki, do tego jeszcze z okupowanego hiszpańskiego Gibraltaru.

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:42, *.play-internet.pl

Absurd:jak by nas ograli pomyślcie jaki by był młyn na łazienkowej ale to absurd halo dobrze ze to nie Bato Borysow

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 23:36, *.centertel.pl

ja pier...e gramy z klubem o nazwie europa :) Już widzę tą oprawę hahahaha

odpowiedz
oLaf - 04.07.2019 / 23:34, *.vectranet.pl

drżyj Europo, nadchodzimy!!!! ; )))

Ale beka tutaj, chyba nikt nie może uwierzyć (poza Miodkiem) jak nisko Legia upadła : (((

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:53, *.play-internet.pl

@oLaf:olaf Legia nigdy nie upadła ok moze lekki dołek ale zaraz sie odbije ,pokaż mi mecz w LM z większą ilością bramek no ni ma rekord , pokaż mi bramkarza z polskie ligi który był w 11 kolejki LM Malarz więc pisząc upadek ...no trochę nie ładnie Legia nigdy nie upadnie

odpowiedz
1 - 05.07.2019 / 06:22, *.play-internet.pl

@Rado: Malarz nigdy nie był w 11 kolejki. Był pierwszy w liczbie interwencji, ale to wynikało z tego że dużo strzelali na naszą bramkę. Zresztą miał też najwięcej puszczonych bramek tamten moment

odpowiedz
oLaf - 05.07.2019 / 13:01, *.vectranet.pl

@Rado: no tak, od dwóch lat gromią nas w el. LE/LM jakieś totalne no-name'y (4 zespoły) to jak to jest dla Ciebie "lekki dołek" no to pięknie...


...ja pamiętam "lekką górkę" jak na Legię przyjechał Real Madryt w najsilniejszym składzie i dostał 3 bramki i ledwo wywiózł remis : )))) a potem zdobyli 2 razy LM ! : O

Taka ma być Legia!!!

odpowiedz
wawa - 04.07.2019 / 23:26, *.com.pl

No to pozamiatane. Jeszcze przed ligą już będziemy poza pucharami!

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:26, *.play-internet.pl

Malaga gdzie to jest?szanuje ludzi z Legii którzy tam lecą jesteście solą tego klubu chylę czoła

odpowiedz
Arek - 04.07.2019 / 23:16, *.tpnet.pl

Będą na sztucznej murawie tam grać podobno.

odpowiedz
Karol - 04.07.2019 / 23:16, *.net.pl

Kochanie gdzie dziś nasi grają ?




.... dobra piłem :)

odpowiedz
SEBO(L) - 04.07.2019 / 23:15, *.chello.pl

"Czeka nas trudny mecz,z wymagającym przeciwnikiem.Wynik dwumeczu świadczy o tym,że są w do tej formie już w początkowej fazie sezonu.Musimy szukać gola już w pierwszym meczu na wyjeździe. "

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Ten Colgate to dobre pasty robi a że w siatko noge grajo to nie wiedziałem ....?

odpowiedz
eduardo - 04.07.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

pewnie zagramy jednym napastnikiem i 3 def pomocnikami

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:12, *.play-internet.pl

@eduardo: pewnie tak też tak myślę cgyba ze 3 napastnikami i 1 pomocnikiem?

odpowiedz
olo - 04.07.2019 / 22:47, *.tpnet.pl

Każda bramka, to cena biletu do Malagi w Norwegian 50 zł w górę
skoczyło z 449 na 649 zł, teraz już 749 zł

odpowiedz
Kristof - 04.07.2019 / 22:47, *.ziggo.nl

Kompromitacji juz bylo wiele.Ale mega mega kompromitacji jeszcze nie bylo.Wszystko przed nami. Odpaść z Gibraltarem,to by było coś.Oby sie powiodło.

odpowiedz
(L)istek - 04.07.2019 / 22:45, *.play-internet.pl

Myślę że ze dwie paki to nas tam będzie.

odpowiedz
Dsk - 04.07.2019 / 22:43, *.plus.pl

Jestesmy zawsze taaaaam.... bilety kupione :)

odpowiedz
hahaha - 04.07.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

Lecimy

odpowiedz
em - 04.07.2019 / 22:39, *.t-ipconnect.de

Nie ma już słabych drużyn...

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

@em: oj niema na tym etapie to....? To już szachy i strategia ale jestem spokojny vuko z ekipą już latają na giblatar i obserwują przeciwnika więc są szanse

odpowiedz
Bear - 04.07.2019 / 22:36, *.orange.pl

Tylko pewne zwycięstwo w dwumeczu.
Inny wynik nie wchodzi w grę.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 04.07.2019 / 22:30, *.centertel.pl

Strach się bać

odpowiedz
eth - 04.07.2019 / 22:24, *.tpnet.pl

Dwie dyszki w dwumeczu. Tam osiem u nas dwanaście. O ile Vuko nie wpadnie na jakiś dziwny pomysł, aby w Warszawie zagrać rezerwami, czy eksperymentalnym składem.

Dla poprawności samej w sobie: College to stara nazwa. Od 2015 grają jako Europa FC :)

odpowiedz
Elo - 04.07.2019 / 22:31, *.t-mobile.pl

@eth: ogarnij się...jak będzie z 2:0 w dwumeczu to będzie maks

odpowiedz
eth - 04.07.2019 / 22:36, *.tpnet.pl

@Elo: trzeba szybko zacząć strzelać, bo wicemistrzowi Andory strzelili aż 6 goli w dwumeczu!

odpowiedz