Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Relacja z treningu

Leogang: Upalne granie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poranny środowy trening w Leogangu dał się mocno we znaki piłkarzom Legii. Podobnie jak w Warszawie od samego rana słońce mocno praży, a temperatura szybko przekroczyła 30 stopni Celsjusza. Nic więc dziwnego, że na początku zajęć wszyscy skryli się w cieniu drzew, które zasłaniały małą część boiska. Nie na długo.

Fotoreportaż z treningu - 45 zdjęć WoytkaPierwszy w obroty piłkarzy wzięli trenerzy przygotowania fizycznego Łukasz Bortnik, Piotr Zaręba i Radosław Gwiazda. Zawodnicy wykonywali krótkie sprinty, slalomy i skoki. Z tych ostatnich zwolnieni byli ci, którzy dopiero w Austrii rozpoczęli przygotowania z całym zespołem, czyli Artur Jędrzejczyk, Walerian Gwilia, Marko Vesović i Dominik Nagy. To efekt zapowiadanego indywidualnego podejścia do treningu poszczególnych graczy. W poniedziałek lekkiego urazu doznał Carlitos i jeszcze nie trenuje na pełnych obrotach. Gdy rozpoczęła się piłkarska część zajęć, Hiszpan biegał i ćwiczył indywidualnie pod okiem Bortnika.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Następnie ekipa została podzielona na grupy. Zadaniem jednych był sprint z przyczepionymi sankami, a inna grupa biegała przywiązana do lin. Po 40 minutach zakończyła się pierwsza część zajęć. Do głównej grupy dołączyła czwórka bramkarzy, która od początku ćwiczyła z Krzysztofem Dowhaniem i Janem Muchą. Zawodnicy ustawili tyłem do siebie dwie bramki i rozegrali ciekawą gierkę na trzy kontakty. W zależności od tego kto zdobył bramkę, oddał strzał lub przejął piłkę, gra przenosiła się na drugą stronę, więc wszyscy raz po raz musieli wykonać szybkie sprinty. Po pół godzinie gry i solidnym uzupełnieniu płynów odbył się klasyczny mecz na skróconym polu, podczas którego trenerzy na bieżąco korygowali ustawienie podopiecznych.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Różowi: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Astiz, Karbownik - Agra, Antolić, Cafu, Gwilia, Rosołek - Niezgoda
Zieloni: Cierzniak - Vesović, Remy, Kopczyński, Jędrzejczyk - Kwietniewski, Andres Marins, Jodłowiec, Praszelik, Nagy - Sanogo

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

W końcówce trudny treningu odczuło kilku zawodników. Sztab medyczny pomagał Wiliamowi Remy'emu i Andre Martinsowi. Nie są to jednak groźne urazy. Trening zakończył się po niech ponad 1,5 godziny. Po południu zespół na zaplanowane zajęcia w siłowni.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
ZGL - 27.06.2019 / 09:38, *.tpnet.pl

Mamy lato i niewazne gdzie jestesmy w Europie wszedzie jest goraco a przygotowania musza byc a czas gry sie zbliza w szybkim tempie !!!

odpowiedz
Jedyny dorosły - 27.06.2019 / 03:18, *.play-internet.pl

Obcy

odpowiedz
Brzoza - 27.06.2019 / 03:15, *.play-internet.pl

Obcy
Wpis wyjątek

odpowiedz
Brzoza - 27.06.2019 / 03:11, *.play-internet.pl

Zero powagi w wypowiedziach
Dzieci

odpowiedz
LWGZ - 26.06.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

Czy ktos jeszcze byl widziany !!!!

odpowiedz
m4 - 26.06.2019 / 22:42, *.chello.pl

Morientez widziany na lotnisku dzis wieczorem

odpowiedz
LGZ - 26.06.2019 / 22:34, *.tpnet.pl

Czy tak naprawde Novikowas chce przyjsc do LEGII bo wie ze tu latwo nie jest nikomu !!!

odpowiedz
LWL - 26.06.2019 / 22:30, *.tpnet.pl

Na dodatek Balotelli i bedzie super !!!

odpowiedz
Obcy - 26.06.2019 / 14:51, *.t-mobile.pl

Wiadomo coś o transferze Novikovasa? Czuję,że w najlepszym wypadku przyjdzie do nas za darmo w styczniu. Coś za długo trwają te niby negocjacje.

odpowiedz
Twoj_przyjaciel_Kononowicz - 26.06.2019 / 15:28, *.upcbusiness.at

@Obcy: Zamiast Novikowasa ma byc Neymar!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 26.06.2019 / 16:07, *.vectranet.pl

@Obcy: Ja słyszałem, że Diego Armando, w ramach promocji filmu o sobie, ma pokazać nad Wisłą jak się prowadzi piłkę bez schylonej głowy i gasi piłkę podaną z 10 metrów.

odpowiedz
Leo - 26.06.2019 / 16:08, *.play-internet.pl

@Twoj_przyjaciel_Kononowicz: Neymar za dużo kontuzji przyjdzie Mbappe no i Pogba jest już na testach medycznych

odpowiedz
Obcy - 26.06.2019 / 16:44, *.t-mobile.pl

@Twoj_przyjaciel_Kononowicz: Chyba nie macie nic do roboty poza pisaniem bzdur pachołki z konwiktorskiej.

odpowiedz
Www - 26.06.2019 / 14:14, *.play-internet.pl

Jak opisywaliscie kadrę na zgrupowanie w poprzednim artykule to pisaliście że Cielemiecki nie jedzie. Wiadomo czemu zmiana decyzji?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 26.06.2019 / 14:36, *.centertel.pl

@Www: Mój błąd przepraszam. Pomyliła mi się nasza młodzież. Na zgrupowaniu jest Rosołek :)

odpowiedz
kokos - 26.06.2019 / 15:54, *.orange.pl

@Www: Cielemęcki. Pochodzenie szlacheckie (zaściankowa szlachta, wieś Cielemęc pod Siedlcami)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.