Igor Lewczuk podczas treningu na zgrupowaniu - fot. Woyek / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Nie mam zaległości treningowych

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Zgrupowanie w Austrii jest pierwszym, podczas którego z drużyną może trenować Igor Lewczuk. Po środowym treningu porozmawialiśmy z obrońcą na temat jego odczuć po przylocie do Leogang. - Warunki tutaj mamy bardzo dobre, pogoda również dopisuje, nie pozostaje nam nic tylko trenować. Ostatnie miałem zajęcia indywidualne i mam nadzieję, że nie mam dużych zaległości, ponieważ solidnie zrobiłem swoją robotę. Wiadomo, ze fajniej jest ćwiczyć z drużyną niż samemu - powiedział zawodnik Legii.

Lewczukowi udało się wcześniej odejść z poprzedniego klubu. - Z Bordeaux osiągnęliśmy wspólny kompromis i rozwiązaliśmy kontrakt. Każdemu zależy na tym, aby jak najszybciej trenować razem z kolegami. Po podpisaniu umowy z Legią miałem nadzieję, że wszystko fajnie przebiegnie, a okazało się, że nie mogę jechać na pierwszy obóz. Praca indywidualna, a taka z zespołem to dwie różne rzeczy. Można samemu biegać, ale to nigdy nie będzie to samo, co praca z innymi. Mam tutaj na myśli na przykład gierki. Każdemu zawodnikowi potrzebny jest dobry trening, więc mi również.

Piłkarz ostatnio grywał na stoperze, jednak może grać także na boku obrony. - Zawodnik zagra tam, gdzie trener pozwoli. Nawet na gitarze (śmiech). Ostatnie kilka lat grałem na stoperze, ale wszystko zależy od decyzji trenera. Przez trzy lata sporo się zmieniło. W kadrze zostało zaledwie kilku graczy. Rotacja była spora, jednak myślę, że tak się po prostu dzieje. W Bordeaux było podobnie. Czasami trzeba to zaakceptować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LWL - 28.06.2019 / 08:38, *.tpnet.pl

Nie najlepiej to wygladalo we wczorajszym sparingu ale mamy nadzieje ze bedzie coraz lepiej !!!

odpowiedz
Jurek - 26.06.2019 / 16:53, *.versanet.de

Mówiąc o warunkach zakwaterowania zapomniał dodać, że to nieprawda że dach przecieka. Tym bardziej, że wcale nie pada...

odpowiedz
oLaf - 26.06.2019 / 15:11, *.vectranet.pl

no, przynajmniej jedyny, który nie przyszedł "z brzuchem ciążowym" do Legii !!! ; )

Nigdy nie byłem jego zwolennikiem bo wirtuoz to on nie jest, ale solidny zawodnik, nie marudzi - to już połowa sukcesu!

odpowiedz
GL - 26.06.2019 / 14:40, *.tpnet.pl

Niedlugo nowy sezon wiec bedzie wiadomo !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.