Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Jarmolińska 10. na Igrzyskach Europejskich w skeecie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas dwudniowych eliminacji na Igrzyskach Europejskich w Mińsku w strzelaniach do rzutków, Aleksandra Jarmolińska z sekcji strzeleckiej Legii zajęła 10. miejsce z wynikiem 112 pkt. Legionistka niestety nie awansowała do finału, w którym weźmie udział sześć najlepszych zawodniczek. Jarmolińska już wcześniej wywalczyła kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.