REKLAMA

LIVE!: Legia - Viktoria

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 16:30 w miejscowości Westendorf Legia Warszawa rozegra drugie sparingowe spotkanie podczas zgrupowania w Austrii. Tym razem rywal będzie znacznie bardziej wymagający. Wicemistrzowie Czech dość regularnie spotykają się towarzysko z warszawską drużyną, 1,5 roku temu wygrali w Benidormie 5-1. Na piątek Czesi mają zaplanowane dwa sparingi. O godzinie 11:30 rozpoczęli mecz z rumuńską drużyną Universitatea Craiova.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Austrii. Transmisję przeprowadzi Legia Warszawa na YouTube, na Facebooku oraz na kanale 89 hybrydowej telewizji naziemnej.

Zakłady na dzisiejszy sparing oferuje główny sponsor Legii Fortuna - zakłady bukmacherskie.

Kurs na wygraną Legii 2,4, na remis 3,3, a wygrana czeskiej drużyny 2,55.

Sprawdź ofertę na mecze Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
X - 28.06.2019 / 20:50, *.virginm.net

10 koła papieru dałem na pilzno kierwa

odpowiedz
ZGL - 28.06.2019 / 18:25, *.tpnet.pl

Agra dostaje gra i udowadnia jakim jest pilkarzem !!!

odpowiedz
unti - 28.06.2019 / 17:08, *.140.150

Gol Dominik Nagy....asysta Hlousek

odpowiedz
ksieciunio - 28.06.2019 / 16:41, *.chello.pl

thx

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 28.06.2019 / 16:38, *.125.116

Miał być link, na youtube jakiś fake

odpowiedz
ksieciunio - 28.06.2019 / 16:26, *.chello.pl

dajcie linka do video please

odpowiedz
(L)osio - 28.06.2019 / 16:39, *.47.50

@ksieciunio: https://ekstraklasalive.pl/legia-warszawa-viktoria-pilzno-online/

odpowiedz
brasu - 28.06.2019 / 16:40, *.vectranet.pl

@ksieciunio: https://www.youtube.com/watch?v=2_O0RwkR5-Y

odpowiedz
Kibic - 28.06.2019 / 15:52, *.t-mobile.pl

Mamy szansę, nas 13 na ich 11. Hlousek ma L w sercu

odpowiedz
Twoj_przyjaciel_Kononowicz - 28.06.2019 / 15:39, *.upcbusiness.at

Boje sie, ze nie wywalczymy nawet autu!

odpowiedz
X - 28.06.2019 / 14:19, *.232.217

Stawiam grubo na pilzno, pewny zarobek dzis!!

odpowiedz
Gregor - 28.06.2019 / 18:10, *.chello.pl

@X: duzo zarobiles?

odpowiedz
bedziedobrze - 28.06.2019 / 18:19, *.chello.pl

@X: To ile się przegrało?

odpowiedz
Grock - 28.06.2019 / 18:20, *.centertel.pl

Gruuuboo, pewnie sie nie pochwali, tez bym sie nie chwalil.

odpowiedz
GL - 28.06.2019 / 13:24, *.tpnet.pl

Victoria P. - rywal znany na arenie europejskiej takze ciezko moze byc aby osiagnac przyzwoity wynik mimo tego ze to sparing !!

odpowiedz
ZW - 28.06.2019 / 13:19, *.tpnet.pl

Dzis juz takiego wyniku nie powtorza !!

odpowiedz
Drago - 28.06.2019 / 18:11, *.t-mobile.pl

@ZW: bo będzie do zera dla '' L''

odpowiedz