Adam Linowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Linowski w Legii na kolejne dwa lata

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiakosz.com

32-letni silny skrzydłowy, Adam Linowski podpisał nową, dwuletnią umowę z koszykarską Legią - poinformowała oficjalna strona sekcji. Linowski występował w Legii w czterech poprzednich sezonach, a także w rozgrywkach 2007/08 (w drugiej lidze). W barwach naszego klubu rozegrał 156 meczów, w których zdobył 977 punktów. W sezonie 2018/19 "Lino" z powodu kontuzji odniesionej w wyjazdowym meczu z Arką, musiał pauzować przez kilka miesięcy i w całym sezonie rozegrał tylko 23 spotkania, na parkiecie spędzał średnio 12 minut i zdobywał 2,65 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Marcelku - 05.07.2019 / 09:19, *.vectranet.pl

Najpierw posiedż w środowisku i oceniaj.... a tak widziałeś pare meczy Legii i udajesz mądrego.... a sie założe że jesteś z Widzewa

odpowiedz
Marcel - 05.07.2019 / 00:00, *.t-mobile.pl

Spoko, jak będę miał taką możliwość to zatrudnię nawet ciebie jako doradcę. A 1 na 1 na pewno bym przegrał, bo niestety nie jestem profesjonalnym zawodnikiem, więc to akurat nietrafiony argument. Pozdrawiam cię napinaczu :-)

odpowiedz
doMarcela - 01.07.2019 / 20:18, *.64.18

Zagraj z nim 1 na 1.... dwa daj kase na lepszych zawodników.... ściągnięcie 6-7 bardzo dobrych ligowców na warunk PLK to koszt minimum 350 tysiecy miesiecznie plus mieszkania ubezpieczenia zawodników itp itd.... dasz kase proszę zatrudniaj kogo chcesz

odpowiedz
Marcel - 01.07.2019 / 02:47, *.t-mobile.pl

Akurat Thomson i Davis są zdecydowanie lepsi i gwarantują solidny i bardzo wysoki poziom.

odpowiedz
doMarcela - 30.06.2019 / 10:25, *.vectranet.pl

A kto wg Ciebie sie nadaje? Klay Thomson z Antonym Davisem?

odpowiedz
Marcel - 28.06.2019 / 12:53, *.t-mobile.pl

Błędna decyzja, gdyż jest to bardzo słaby zawodnik i nie nadaje się do Legii.

odpowiedz