Arvydas Novikovas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang

Novikovas, Kulenović i Wieteska przybyli na zgrupowanie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kilka minut po południu na zgrupowanie Legii w Leogangu dojechało trzech zawodników. W hotelu Lebe Frei pojawili się Mateusz Wieteska i Sandro Kulenović, którzy zakończyli udział w mistrzostwach Europy do lat 21 oraz najnowszy nabytek stołecznego klubu Arvydas Novikovas. Po krótkim przywitaniu zawodnicy udali się do swoich pokoi. - Na długo przyjechałeś? - pytali "Wietesa" z uśmiechem koledzy z drużyny.

W dzisiejszym sparingu nie obejrzymy żadnego z nich.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
FWK - 28.06.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

Co nie którym żal dupsko scisnal!!!! Łacha ha ha! Nie chlajcie alko i nie cpajcie dragow i też kupujcie sobie fajne koszulki. Np. te klubowe lub te od NS-ow w ten sposób wesprzecie ruch ultras i będzie fajna oprawa na jakims meczu... A najlepiej ruszcie dupę ze stołka przed kompem i wybierzcie się na mecz pozdzierajcie trochę gardła dla Legiuni zamiast roskminiac który grajek ile zarabia i ile wydaje na ciuchy!

odpowiedz
ZWGL - 28.06.2019 / 18:28, *.tpnet.pl

Niewazne jakie koszulki wazna bedzie gra !!!!

odpowiedz
Serio?! - 28.06.2019 / 16:19, *.orange.pl

Serio nawet koszulkę skrytykujecie? : D Przecież Sandro to wyluzowany gość, widać że nieco spodobał mu się włoski styl, który miał okazję podpatrzeć będąc w Juve i po prostu nim żyje, co w tym złego? : ) Tym bardziej, że sam na to zarabia. Pół dzisiejszej Żylety przychodzi w podobnych ciuchach na stadion zamiast w barwach klubowych, to jest znacznie smutniejsze niż Sandro. : ) Pozdrawiam.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 28.06.2019 / 14:45, *.t-mobile.pl

Taka koszulke armani jeans to ja zakladam do sprzatania garazu. Do Austrii jezdze w CK.

odpowiedz
bbk - 28.06.2019 / 14:53, *..

@Krecina Zdzichu: tez slabo bo ja obie te szmaty uzywam do wycierania auta

odpowiedz
Urbiwpr - 28.06.2019 / 16:07, *.telkab.pl

@Krecina Zdzichu: debilu jeden

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 28.06.2019 / 18:25, *.t-mobile.pl

@Urbiwpr: zawsze tak reagujesz jak patrzysz w lustro, kondolencje

odpowiedz
wojti - 28.06.2019 / 13:17, *.sekocin.pl

na pierwszym zdjęciu Kulo wygląda jak Ebebenge XD

odpowiedz
Władeczek - 28.06.2019 / 12:48, *.netfala.pl

Kulenoviciowi to się chyba za bardzo powodzi. Bryluje w koszulce od Armaniego jakby był piłkarzem Barcelony albo Realu. Założyłby jakieś 4F to by wyglądał bardziej naturalnie a tak to wygląda jakoś obco faken jak celebryta.

odpowiedz
Mar - 28.06.2019 / 12:59, *.supermedia.pl

@Władeczek: wielkie halo koszulka od armaniego, pikarze Barcelony i Realu takiego badziewia nawet nie noszą. Zorientuj się za nim coś napiszesz... pierwszy lepszy cwaniaczek w czapce z daszkiem nosi takie same koszulki.

odpowiedz
Dbdbdb - 28.06.2019 / 13:06, *.play-internet.pl

@Mar: i na dodatek 4f ma lepsze ciuchy

odpowiedz
Piotrek - 28.06.2019 / 13:12, *.210.90

@Władeczek: Prawdopodobnie to nie jest nawet oryginalna koszulka.

odpowiedz
nik0 - 28.06.2019 / 13:47, *.centertel.pl

@Władeczek: Przecież taka koszulka to nic drogiego xd

odpowiedz
brasu - 28.06.2019 / 14:45, *.vectranet.pl

@Władeczek: wladeczek wywalil cala kase na swoj ulubiony tv to teraz nawet byle szmata na grzbiet za droga

odpowiedz
paulus71 - 28.06.2019 / 12:26, *.centertel.pl

Witamy Panowie (L)

odpowiedz