Arvydas Novikovas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Novikovas: Muszę ciężko trenować, by grać

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Miałem kilka innych ofert. Zgłosiły się po mnie dwa kluby z Turcji oraz drużyna z Grecji. Jednak wybrałem Legię, przyszedłem tutaj, aby zdobyć mistrzostwo i puchar - powiedział Arvydas Novikovas tuż po przyjeździe na zgrupowanie w Leogangu.

- To prawda, zimą udzieliłem wywiadu dla Przeglądu Sportowego, w którym powiedziałem, że Legii jest ciężko odmówić. Ten temat na poważnie zaczął się po ostatnim meczu „Wojskowych” z Jagiellonią, w którym to Legia przegrała. Po tamtym spotkaniu trochę rozmawiałem z trenerem Vukoviciem.

- Czuję się dobrze, jestem trochę zmęczony, ale myślę że za dzień, dwa wszystko wróci do normy. Trochę nerwów było, pierwszy raz robiłem takie badania. Na skrzydłach na pewno jest rywalizacja. Nie jest tak, że jak zawodnik przyjdzie, to ma zagwarantowane miejsce w składzie. Muszę ciężko trenować, aby pokazać trenerowi, że jestem do gry. Aktualnie jestem ciągle w treningu.

- Nie boję się obioru tego transferu przez kibiców z Białegostoku. To jest moja praca, wybieram to co jest najlepsze dla mnie. Mam nadzieję, że normalni kibice zrozumieją to - zakończył Litwin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
dejne 3 - 30.06.2019 / 11:54, *.plus.pl

To dobry ruch z obu stron zarówno Legii i Jadźka chociaż byłem sceptyczny ,znając e rynku transferowym gdzie Legii robią pod ģorkę wyłącznie ceny zapowe.

odpowiedz
bronek49 - 29.06.2019 / 20:00, *.chello.pl

super dobrze ze wybrałeś Legie mam nadzieje że Warszawa ci nie zaszkodzi

odpowiedz
PS - 29.06.2019 / 07:17, *.t-mobile.pl

Powodzenia! Bardzo zdrowe rozsądkowe podejście do sportu. Witaj i wygrywaj dla Legii

odpowiedz
Bie(L)any - 02.07.2019 / 14:42, *.lsas.aero

@PS:
Nie przesadzaj z tym rozsądkiem do sportu, przyszedł tu dla hajsu...
Napisałbyś to sama jakby odszedł od Nas do łacha , skisłej czy żydzewa :)))

odpowiedz
PLK - 29.06.2019 / 01:21, *.plus.pl

Cieszy mnie ten transfer.. Od początku byłem na tak... Wartościowy nabytek!! Jeszcze tylko Pawłowski z Lubina i skrzydła git!!!
Ps. myślę że lepiej było wykupić jego klauzulę za 800 000 niż Cafu!!! Ale cóż.. moje zdanie!! Loczek robi swoje!!! Szkoda bo gość potrafi sam zrobić akcję którą zakończy bramką!!
Ale......

odpowiedz
oLaf - 28.06.2019 / 23:13, *.vectranet.pl

przynajmniej jeden z podejściem zwycięzcy a nie misia coralgola: " przyszedłem tutaj, aby zdobyć mistrzostwo i puchar ".

Tak trzymać!!!

odpowiedz
PLK - 29.06.2019 / 01:10, *.plus.pl

@oLaf: przynajmniej jeden twój wpis ma sens!!!
Tak trzymać!!!

odpowiedz
LWGZ - 28.06.2019 / 17:01, *.tpnet.pl

Odnosnie Agry nie mozna skreslic a czy dostal szanse by zostac naprawde sprawdzonym niestety ale nie a na podstawie wejsc nie mozna dobrze ocenic bo to jest za krotki czas !!!!

odpowiedz
magoo - 28.06.2019 / 18:59, *.chello.pl

@LWGZ: a po Polsku ?

odpowiedz
Wilanow - 28.06.2019 / 16:51, *.tpnet.pl

A ja uważam, że Salvadora Agry nie należy skreślać tylko dać mu szansę. Jest w Legii więc mu się należy odrobina zaufania

odpowiedz
powerkf - 28.06.2019 / 19:22, *.com.pl

@Wilanow: zagrał dzisiaj chyba mecz życia, wszystko mu wychodziło i widać było jakość.

odpowiedz
Obiwan - 28.06.2019 / 16:14, *.chello.pl

Powodzenia Arvydas!

odpowiedz
Kibic - 28.06.2019 / 15:55, *.centertel.pl

Będzie kocur!!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.06.2019 / 14:31, *.cyfrowypolsat.pl

Tak się składa Arvydas, że na skrzydłach prawie nie masz konkurencji. Salvadora nie musisz się obawiać ;-)

odpowiedz
Mr T - 28.06.2019 / 15:53, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: On bardziej z "Nodziem" będzie rywalizował.

odpowiedz