Salvador Agra odbiera gratulacje od Pawła Stolarskiego - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Agra: To dla mnie nowy początek

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Nie rywalizujemy o najładniejszego gola obozu, ale ten był ładny. Cieszę się z niego, najważniejsze jednak, że wykonaliśmy dobrą robotę jako zespół i wygraliśmy - powiedział Salvador Agra, który w ostatnich dniach wyróżnia się na placu gry.

- Czuję się dobrze, ciężko pracuję, by być w odpowiedniej formie i pomóc drużynie. Moim celem jest być gotowym na oficjalne mecze, które coraz bardziej się zbliżają.

- W ostatniej rundzie nie grałem zbyt wiele, było dla mnie bardzo trudne. Dołączyłem do drużyny zimą i nie znałem tej ligi, która okazała się bardzo trudna i konkurencyjna. Ten czas to dla mnie nowy początek w drużynie. Jestem lepiej przygotowany do walki i liczę na to, że nadchodzący sezon potoczy się zupełnie inaczej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Goral - 30.06.2019 / 07:12, *.myvzw.com

Nie przekonuje mnie ten typek !

odpowiedz
LGZ - 29.06.2019 / 22:18, *.tpnet.pl

Czekamy na wystepy w lidze i LE !!!

odpowiedz
bronek49 - 29.06.2019 / 19:58, *.chello.pl

Agra pokaż wszystkim swą grą że to nie była pomyłka liczymy na ciebie

odpowiedz
ZW - 29.06.2019 / 19:44, *.tpnet.pl

Do zobaczenia na stadionie "L" i powodzenia !!

odpowiedz
ZG - 29.06.2019 / 19:39, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze ten nowy sezon bedzie dobry !!

odpowiedz
zaba285 - 29.06.2019 / 19:10, *.chello.pl

może wypali. ja byłem tym który po nim jechał chociaż nie lubię jeździć po piłkarzach. no ale jak wchodził to wyglądał jak typ z okręgówki, ciężko było się nie wk..

oby teraz było lepiej. nie ma co go skreślać, może drugiej szansy nie zmarnuje i nie będzie ważne jak zaczynał

odpowiedz
tomiacab - 29.06.2019 / 15:30, *.centertel.pl

Ja akurat po nim nie jechalem, więc mogę sobie napisać jak to widzę. ktoś słusznie zauwazył, ze nie grzeszy inteligencją boiskowa, ale facet gra na skrzydle i ma za to nadprzeciętną szybkość. Takiego zawodnika można odpowiednio wykorzystać na tej pozycji. Moze nie w każdym meczu ale akurat w pucharach z silniejszymi rywalami, moze dać druzynie bardzo dużo, badź ze słabszymi na podmeczonego przeciwnika w okresie meczu, kiedy gra staje sie coraz bardziej otwarta. Jeśli będzie potrafił poprawić kilka elementów wykańczających akcję, bądź jego udział w niej, to nie bedzie źle. Na początku nawet wiazałem z nim nadzieje, gdy zobaczyłem jego szybkość. Później widzac inne elementy gry, faktycznie ręcę trochę opadały, ale dobry trener, będzie potrafil wykorzystać takiego piłkarza, wiec na krechę jeszcze nie zasłużył.

odpowiedz
tekken (L) - 29.06.2019 / 19:38, *.chello.pl

@tomiacab: ja bym go na szpicy spróbował. Mały, szybki, agresywny. Moze sprawdziłby się.

odpowiedz
grzesiek - 29.06.2019 / 14:45, *.centertel.pl

Widać że wysokie miejsce w rankingu piłkarza sezonu w Legii to nie żaden żart tylko zasłużone miejsce

odpowiedz
ZL - 29.06.2019 / 14:26, *.tpnet.pl

Agra: Piekny gol a takie nie sa czesto !!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.06.2019 / 11:18, *.inetia.pl

zawodnik nie posiada boiskowej inteligencji co dyskwalifikuje go jako piłkarza na tym poziomie rozgrywkowych

sposób w jaki wymienia podania z kolegami z drużyny świadczy o zerowej zdolności przewidywania i braku jakiejkolwiek antycypacji

tak się gra na podwórku w gimnazjum

odpowiedz
tekken (L) - 29.06.2019 / 09:39, *.chello.pl

Coś czuję, że on jeszcze pokaże ;). Charakterny chłopak i gra serduchem.

odpowiedz
GL - 29.06.2019 / 08:09, *.tpnet.pl

Myslimy ze w nadchodzacym sezonie i meczach LE Kibice beda zadowoleni z gry !!

odpowiedz
ZW - 29.06.2019 / 08:04, *.tpnet.pl

@Wilanow : Jak najbardziej bo nie zostal sprawdzony do tej pory !!

odpowiedz
Wilanow - 29.06.2019 / 07:47, *.tpnet.pl

S. Agra zasługuje na swoją szansę w Legii

odpowiedz
Arek - 28.06.2019 / 23:54, *.tpnet.pl

Jeszcze będzie gwiazdą.

odpowiedz
oLaf - 28.06.2019 / 23:09, *.vectranet.pl

no jak ten dywersant wypali to będzie drugi cud w tym tysiącleciu...

odpowiedz
KAdh - 28.06.2019 / 23:18, *.229.114

@oLaf: a 1 cud to jaki był?

odpowiedz
Pffffff - 29.06.2019 / 00:50, *.optonline.net

@oLaf: spier...aj, uja masz pojęcie o piłce. Brawo Agra, większość na nim postawiła krzyżyk, ale on potrafi grać w piłkę.

odpowiedz
Peter - 29.06.2019 / 08:43, *.tpnet.pl

@KAdh: Pierwszym cudem było zdobycie MP w 2006 roku z samym Włodarem w ataku :-)

odpowiedz
B77 - 28.06.2019 / 22:23, *.a1.net

Będą z niego ludzie, zobaczycie

odpowiedz
Bear - 28.06.2019 / 21:55, *.orange.pl

Obyś się chłopie na dobre przebudził, jak na razie w sparingach widać że Ci zależy, trenuj ciężko i oby Legia miała z Ciebie pożytek, jeszcze pare miesięcy temu pisałem żeby gościa wyrzucić, ale może jednak coś z niego będzie.
Dzisiejsza bramka, coś pięknego !

odpowiedz
kaktus - 28.06.2019 / 21:39, *.tpnet.pl

No chłopie. Pokaż znawcom, że nieznawcom :)

odpowiedz