Luquinhas - fot. Mateusz Kostrzewa / legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Luquinhas piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa

Legia pozyskała kolejnego zawodnika w letnim oknie transferowym. Trzyletni kontakt ze stołecznym klubem podpisał Luquinhas, który na co dzień gra jako lewoskrzydłowy. Do tej pory 22-letni Brazylijczyk występował w CD Aves. W ubiegłym sezonie awansował z zespołu do lat 23 do pierwszej drużyny i w portugalskiej ekstraklasie rozegrał 17 meczów, w których zanotował cztery asysty. Luquinhas będzie występował w koszulce z numerem 82.

Brazylijczyk wcześniej reprezentował barwy Vilafranquense, a także drugiej drużyny Benfiki Lizbona. Jego kontrakt z Aves obowiązywał jeszcze przez jeden sezon.

- Miasto jest piękne. Jestem zachwycony infrastrukturą, stadionem i wszystkimi ludźmi pracującymi w klubie. Każdy początek jest trudny. Jeśli uda ci się przezwyciężyć trudności, osiągniesz wszystko, co chcesz. Właśnie dlatego jestem teraz tutaj - mówi Luquinas na legia.com.

- Luquinhas był przez nas obserwowany w ostatnim sezonie. To szybki, dobrze prowadzący piłkę zawodnik, którego ultraofensywny profil odpowiada naszym oczekiwaniom co do roli skrzydłowego. W Legii może jeszcze rozwinąć swój potencjał. Mam nadzieję, że będzie ważną częścią drużyny i pomoże nam w walce o tytuł - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Transfer Luquinhasa przyjście oznacza, że na ten moment Legii pozostało ściągnięcie drugiego lewego obrońcy, jednak okienko dopiero zostało otwarte, więc możliwe są ruchy w każdą stronę.


Lucas Lima Linhares „Luquinhas”
Data urodzenia: 28 września 1996 (22 lata)
Miejsce urodzenia: Ceilandia (Brazylia)
Wzrost: 1,69 m

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (94)

+dodaj komentarz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 09.07.2019 / 08:38, *.centertel.pl

Anonimowość pozwala na wpisanie,tutaj na forum, nawet najbardziej absurdalnego i obrażającego innych ludzi tekstu.

odpowiedz
kontroler_biletow - 08.07.2019 / 16:04, *.156.140

nie ma to jak sprawdzone info

odpowiedz
Hiszpan - 08.07.2019 / 09:03, *.play-internet.pl

Turboooo kozak woo

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2019 / 20:37, *.centertel.pl

Ten brazyl8jczyk to juz taki typowy transfer kucharskiego jak dla mnie. Umiwjetnosci sie nie licza. Byle przystojny byl.

odpowiedz
Adam sosa - 08.07.2019 / 07:43, *.plus.pl

@grzesiek: no Gwilia jest w ch...j przystojny... Zapelni z 5000 miejsc samymi wielbicielkami...

odpowiedz
Wiśnia - 07.07.2019 / 17:37, *.play-internet.pl

Ogór!

odpowiedz
Fi(L)ipek - 06.07.2019 / 22:46, *.virginm.net

No to powidzonka Malolacik zapier...lac trenować Legia Musi Panować

odpowiedz
poliglota - 05.07.2019 / 16:32, *.t-mobile.pl

Luquinhas to z portugalskiego Łukaszek, ot taka ciekawostka;-)

odpowiedz
m4 - 05.07.2019 / 14:45, *.hexaoperator.com

Ludzie to jest menel widzlam go na World Cup w Brazylii na bosaka biegal i nagabywal turystwo... na 90% skauting go tam tez poznal..

odpowiedz
Bródno - 09.07.2019 / 12:05, *.play-internet.pl

@m4: wypad z tego forum konfituro z k6

odpowiedz
Luk - 05.07.2019 / 13:46, *.centertel.pl

On i Novikovas to lewoskrzydlowi. 2 transfery na lewo. A na prawo?

odpowiedz
NVI - 07.07.2019 / 19:26, *.chello.pl

@Luk: Novikovas gra mniej więcej po rówo na obu skrzydłach

odpowiedz
brasu - 08.07.2019 / 19:52, *.vectranet.pl

@Luk: na lewej nagy i luquinhas, po prawej novikowas i agra... byc moze vesovic.
bardziej martwi brak lewego obroncy...

odpowiedz
LWL - 05.07.2019 / 10:40, *.orange.pl

Ten sezon musi nalezec do LEGII po ostatnich niepowodzeniach ! "L" !!!

odpowiedz
Bartek - 05.07.2019 / 10:16, *.play-internet.pl

Wszystkim maruderom proponuję rozbić świnki skarbonki, zrobić, zrzutę, kupić Legię i poprowadzić Nas do finału LM. Jeśli się nie uda tego osiągnąć w ciągu 2 lat, to samowolny stryczek ;-) ewentualnie gdy kasy będzie za mało ( a obstawiam, że maruderzy nie zarabiają kokosów) to proponuję skończyć szkołę trenerską i ubiegać się o posadę w klubie. Wiecie wszystko najlepiej więc finał LM mamy 3 sezony z rzędu, wręcz murowany, tak na luźnej gumce;-) pozdro L

odpowiedz
ZGL - 05.07.2019 / 07:56, *.orange.pl

Poradzi w naszej lidze bo to pilkarz brazylijski ktory gra techniczne a jak gralo Bragantino to wiemy !!!

odpowiedz
LGZ - 05.07.2019 / 07:51, *.orange.pl

Czekamy do wrzesnia i byc moze zobaczymy nowego Trenera !!!

odpowiedz
Zduneq - 04.07.2019 / 23:50, *.play-internet.pl

Sprzedają - źle
Nie kupują - źle
Kupują doświadczonych - źle
Kupują młodych -źle

odpowiedz
Mario - 05.07.2019 / 09:12, *.timplus.net

@Zduneq: No widzisz, wszystko jest w tym klubie źle robione. Dlatego nie zdobyli mistrza, od dwóch lat odpadają z ogórkami w pucharach.

odpowiedz
Darek - 04.07.2019 / 23:35, *.t-ipconnect.de

Nie znam typa w ogóle.Zeby nie okazal sie drugim Manu.I zeby nie byl tu tylko do pobierania pensji.Zeby nie okazalo sie ze za rok Mioduski bedzie sie zastanawiac jak rozwiazac polubownie umowe z nim.
Ale to pokazuje ze akademia Legii nie produkuje pilkarzy o odpowiednim poziomie czyli do pierwszego skladu Legii.Pytanie czy taki wynalazek jest lepszy od naszych wychowankow?Wlodarze nasi kochani wola jakies wynalazki z zagranicy sprowadzac niz postawić na swojego pilkarza albo przynajmniej sprawdzonego z naszej dupoklasy.
Teraz panie Mioduski nie zwalisz winy na Bogusia.Sam jestes wlascicielem i sam za te ogory odpowiadasz.

odpowiedz
Mario - 05.07.2019 / 09:17, *.timplus.net

@Darek : Zaczynam powątpiewać czy na dobrych i zdrowych zasadach działa cała ta akademia Legii. Niby obserwują własny rynek, Mazowsze, a śmiem twierdzić, że nie są w stanie wyłapać najlepszych w promieniu 50km.

odpowiedz
zduneq - 05.07.2019 / 10:59, *.inetia.pl

@Darek : a Vadisa znałeś jak przychodził?Nikolicia?Prijo?Martinsa?Medeirosa?Cafu?Piłkarzy którzy w ekstraklasie będą pół bogami (a jednocześnie średniak europejski to max dla nich) są setki!

odpowiedz
eduardo - 04.07.2019 / 22:56, *.tpnet.pl

Miodek, Nasri jest do wziecia za darmo. Obiecaj mu 1kg koksu co miesiac i bedzie u nas gral

odpowiedz
Bolec - 04.07.2019 / 22:55, *.ntlworld.ie

Sa Pinto kierunek. Będzie znowu git.

odpowiedz
Oli - 04.07.2019 / 21:27, *.com.br

Do biegania się nadaje, taki Langil 2.0

odpowiedz
Warszawiak1234 - 04.07.2019 / 21:17, *.chello.pl

Mlody Brazylijczyk. No i git.

odpowiedz
Real - 04.07.2019 / 20:54, *.co.nz

A napastnik to kiedy? Carlitosa skasują i nie ma kto szarpać.

odpowiedz
BRL - 04.07.2019 / 23:37, *.chello.pl

@Real: Niezgoda, Kante, Sanogo, Kulenovic...

odpowiedz
zduneq - 05.07.2019 / 11:04, *.inetia.pl

@BRL:

jak znam życie to Niezgoda zagra maks 10 spotkań i do lekarza, Kante to drewniak którego jedynym atutem jest szybkość, Sanogo w Zagłębiu wyglądał obiecująco, Kulenović to raczej melofia przyszłości.Myślę że to jest sezon w którym musi pokazać że faktycznie będzie coś z niego czy będzie wiecznym talentem.

odpowiedz
Bu"L"i - 04.07.2019 / 20:00, *.inetia.pl

Żeby go tylko nie sparaliżowało jak wyjdzie na płytę w trakcie hymnu......

odpowiedz
Adam - 04.07.2019 / 22:18, *.play-internet.pl

@Bu: no już się tak nie napinaj.

odpowiedz
Zulus - 04.07.2019 / 19:50, *.centertel.pl

Kur..a idźcie wszyscy na plażę. Dajcie wszystkim czas i spokój. Swoje mądrości wsadzcie sobie w waszą małoletnia pupcie. Wrzesień wszystko odkryje. Uważajcie na plaży żeby was barakuda nie ugryzla

odpowiedz
tomtomtom - 04.07.2019 / 20:50, *.as13285.net

@Zulus: Racja Baco,racja

odpowiedz
Legionista80 - 04.07.2019 / 19:23, *.play-internet.pl

Jak czytam te pomyje pseudolegionistow wylewane na nowego gracza to mnie mdli...idzcie kibicowac wroneckim albo kumpelom z k6....bez pozdrowienia

odpowiedz
:D - 04.07.2019 / 19:34, *.axaubezpieczenia.pl

@Legionista80: Taka natura (pokolenie) sfrustrowanych żelowanych dzieciaków.

odpowiedz
NAS - 04.07.2019 / 22:23, *.centertel.pl

@Legionista80: Popieram na 100%

odpowiedz
KowaL - 04.07.2019 / 18:56, *.centertel.pl

Kocur z Copacabany

odpowiedz
WIELKI CWKS - 04.07.2019 / 18:51, *.chello.pl

Drugi Agra

odpowiedz
Plaskacz - 04.07.2019 / 18:42, *.amazonaws.com

Jest jakaś szansa na wyrwanie Vadisa z Gent?? Wg TM coś ok 2mln.

odpowiedz
Balde - 04.07.2019 / 20:03, *.centertel.pl

@Plaskacz:
Facet gra w ojczyźnie, w lepszej lidze, za lepszą kasę. Masz jeszcze jakieś pytania?

odpowiedz
atmosferic - 04.07.2019 / 20:39, *.orange.pl

@Plaskacz: po co ci ten Vadis? on juz byl i sie zmyl - wiecej go nie bedzie i dobrze - ja za nim nie tesknie - Szukajmy lepszych pomocnikow niz Vadis - absurd to pewnie bedzie jak on bedzie mial 34/35 lat i wtedy go Mioduski sprowadzi na spokojna emeryturke jak to juz mial w zwyczaju w sciaganiu nie wiadomo poco astiza czy radovicia a teraz ten lewczuk - KOMPLETNY ASBSURD sciagac odrzutow - nie sciagac szrotow tylko zawodnikow mlodych lub przed 30 a nie emerytow

odpowiedz
77/82 - 07.07.2019 / 12:00, *.vectranet.pl

@atmosferic: śmieszny jesteś pajacyku. Żaden gracz klasy Vadisa nie trafi do nas pewnie przez najbliższą dekadę ale ty i tak będziesz się napinał, że on nam nie potrzebny i że nawet za nim nie tęsknisz. Gadasz kocopoły jak kiedyś Trzeciak o Lewym. I po co te wysrywy? Lepiej ci od tego? Przez takich prostaków nikt nie będzie​ chciał grać w Legii, bo tu lubi się tylko przeciętność. Jak ktoś jest za dobry to zamiast się cieszyć, że tacy Piłkarze jak Vadis czy Niko grali kiedyś dla nas, zawsze znajdzie się jakiś buc piszący "a na co nam oni, kupimy lepszych, nawet nie tęsknię". Nie kupimy baranie, bo pozyskać takich graczy w takiej dyspozycji do Legii to czysty fart. Więcej szacunku paziu dla zawodników, którzy przez rok czy dwa zrobili dla Legii więcej niż ty zrobisz przez całe swoje życie. A teraz na kolana i przepraszasz kmiocie!

odpowiedz
Kamil - 04.07.2019 / 18:28, *.178.182

Jak byl dobry to kupił by go porto. Resztę sami sobie dopiszcie.

odpowiedz
zaba285 - 04.07.2019 / 18:47, *.lukman.pl

@Kamil: takich ludzi których chciałoby by Porto nie zobaczysz prawdopodobnie nigdy w naszej lidze

odpowiedz
asdf - 04.07.2019 / 21:31, *.amazonaws.com

@Kamil: a od kiedy Legia rywalizuje o zawodnikow z Porto, geniuszu?

odpowiedz
Zawisza - 04.07.2019 / 23:43, *.chello.pl

@Kamil: a na ilu meczach ligi portugalskiej byłeś znawco ?tak z ręką na sercu. Wiesz, cola w reku, kanapka i meczyk na żywo. żeby sobie piłkę pooglądać ? masz pojęcie jak grają w tej Portugalii i jaka jest różnica między zespołami czołówki i środka tabeli ?

odpowiedz
Tylko on - 04.07.2019 / 17:04, *.play-internet.pl

Wszołek jest dostepny za darmo. Prezes przejrzyj na oczy.

odpowiedz
Hoh - 04.07.2019 / 17:55, *.centertel.pl

@Bubu:
Najpierw zobacz co Wszołek mówił i wtedy się wypowiadaj.

odpowiedz
zaba285 - 04.07.2019 / 18:24, *.lukman.pl

@Hoh: a co mówił Wszołek?

odpowiedz
Omg - 04.07.2019 / 18:33, *.vectranet.pl

@Tylko on: ten z polonii ?

odpowiedz
zawierciok - 04.07.2019 / 16:59, *.amazonaws.com

Oby drugi GUI

odpowiedz
Bear - 04.07.2019 / 16:31, *.orange.pl

Zobaczymy co z niego wyjdzie.
A tak z innej beczki, orientuje się ktoś co się dzieje z Hildeberto ? On w dalszym ciągu jest naszym piłkarzem na wypożyczeniu ? Czy coś mi umknęło ?

odpowiedz
Plaskacz - 04.07.2019 / 16:53, *..

@Bear: Nie jest.

https://legionisci.com/news/74910_Legia_pozbyla_sie_Hildeberto.html

odpowiedz
Bear - 04.07.2019 / 19:17, *.orange.pl

@Plaskacz:

Ok, dzięki za info.

odpowiedz
Jaro - 04.07.2019 / 16:24, *.centertel.pl

Wydaje się to być dobra opcja. Chodź ta Legia będzie cieniem też choćby z przed dwóch lat.

odpowiedz
Artur - 04.07.2019 / 16:05, *.25.51

Extra. Gosc ma 169 cm wzrostu...I to ma byc obronca? Do tego martins I agra tez po 170cm...z nami wystarxzy teraz gornymi pilkami grac I bedzie kaplica.

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 16:11, *.centertel.pl

@Artur: chłopak jest lewym pomocnikiem a nie obrońca. Akurat na pozycjach skrzydlowych, wzrost nie jest niezbędnym kryterium.

odpowiedz
Balde - 04.07.2019 / 16:16, *.centertel.pl

@Artur:
Myślenie boli

odpowiedz
yyy - 04.07.2019 / 16:45, *.plus.pl

@Artur: ile masz lat? Osiem?

odpowiedz
eduardo - 04.07.2019 / 18:23, *.tpnet.pl

@Artur: pomyliles dyscypliny. to nie nba

odpowiedz
Artur - 04.07.2019 / 19:28, *.25.51

@Artur: widze Sami experci mi odpisali. Wzrost ma znaczenie I sie przekonacie niedlugo. Kurduplami to mozna sobie w szachy grac. Po drugie, to moze I pomocnik, ale czesto byl ustawiany jako lewy obronca. Wiec dzieci ogarnijcie sie...bo tocze macie wakacje nie znaczy ze mozecie bezrozumnie pisac.

odpowiedz
atmosferic - 04.07.2019 / 20:44, *.orange.pl

@Artur: taa bo Overmars byl kolosem dlatego sobie swietnie radzil czy taki Mertens Insigne Messi to przeciez kolosi po 1.90

a tak w ogole to czytales ten artykul ?
"Trzyletni kontakt ze stołecznym klubem podpisał Luquinhas, który na co dzień gra jako lewoskrzydłowy." - gdzie tam jest napisane ze to obronca?

odpowiedz
HUgonA ile miał Carlos - 05.07.2019 / 19:54, *.vectranet.pl

@Artur:

odpowiedz
77/82 - 07.07.2019 / 12:09, *.vectranet.pl

@Artur: W szachy to można grać takimi kolosami po 185+ bez zwrotności i szybkości. Albo chcemy grać w piłkę albo kopać się w czoło jak reszta ektraklasy. Nie masz pojęcia pajacu o współczesnej piłce bo a-klasa to dla ciebie szczyt tego, co twój ciasny łeb jest w stanie pojąć.

odpowiedz
Ja - 04.07.2019 / 16:04, *.vectranet.pl

Transfermarkt mówi, że zapłacili za niego milion euro... Oby był wart tej ceny

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 16:07, *.centertel.pl

@Ja: gdzie to widziałeś? Bo ja tam wchodziłem i znalazłem tylko info, ze jego wartość to 500 000 euro.

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 16:15, *.centertel.pl

@Ja: o kurcze faktycznie tam jest tak napisane. Jesi można temu wierzyc, to bardzo nieroztropne zachowanie pudla. Mamy takie problemy finansowe i kupujemy zawodnika za dwa razy więcej niż jest wyceniany? Niedlugo legia będzie musiała pozyczyć znów kasę od miodka. Dobra uciekam stąd, bo przyspamowałem juz ostro w ostatniej dobie ;) Zaraz mnie kszeszczu pocisnie ;) , albo zmartwychwstanie @rek i pocisną mi razem od troli na usługach Leśnego hehehe

odpowiedz
nvi - 04.07.2019 / 16:42, *.pxs.pl

@tomiacab: To są nieprawdziwe informacje powielane przez portugalskie media. Prawdziwy koszt: ok. 350 tys, euro

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 23:45, *.centertel.pl

@nvi: dzięki

odpowiedz
tekken (L) - 04.07.2019 / 16:03, *.chello.pl

Dobrze, będzie rywalizował z... Kwietniewskim?

odpowiedz
Kiju - 04.07.2019 / 15:54, *.t-mobile.pl

A może będzie drugi GUI? Zobaczymy i powodzenia w L!

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 15:54, *.centertel.pl

Najbardziej to jestem ciekaw tego lewego obrońcy, który ma być z marszu zawodnikiem do pierwszego składu. Tak wnioskuje, bo o ile dobrze pamietam, to Rocha był nam przedstawiany jako transfer uzupełniający kadrę, mający sprawić by Hlousek czuł na plechach oddech kokurenta. To kolejne słowa miodoustego. Jestem prawie pewien, ze teraz zostanie sprowadzony w tym samym charakterze współkonkurent dla Rochy. No bo przecież ten już zrobił w Legii tak piorunujace postępy, ze smialo zastapi Hlouska. I tak caly czas równamy w dół.

odpowiedz
atmosferic - 04.07.2019 / 15:53, *.orange.pl

Trudno cokolwiek powiedziec o gosciu ktorego sie widzi i o ktorym sie slyszy pierwszy raz w zyciu - napewno jakimstam atutem jego jest wiek - 22 lata

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 23:41, *.centertel.pl

@atmosferic: szach i mat. :)

odpowiedz
Juri - 04.07.2019 / 15:47, *.inetia.pl

Będzie walczył jak Gui ,to będzie git.

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 16:05, *.centertel.pl

@Juri : jak gui , który cudownie łapał forme tylko pod koniec rund, żeby go ktoś zabrał z Warszawy. 2/3 rundy się obijał, a na koniec cudownie łapał formę, w okresie przedtransferowym i tak było w kólko. Na jego nieszczęście dwa razy zatrzymaly go w Legii kontuzje, aż wreszcie za którymś razem dopiął celu. Udalo się nie złapać kontuzji i dostał ofertę życia do serie B. Nawet się nie obejrzal. Na początku lubiłem go bo miał polot i finezję ale jego postawa po jakims czasie stała się bardzo czytelna. Obijanko, a póxniej spina przed oknem transferowym.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 04.07.2019 / 16:19, *.play-internet.pl

@tomiacab:

Masz rację, 3-4 mecze znakomite na samym początku rundy by mieć miejsce w składzie, potem 25minutowe przebłyski w następnych meczach, w 90% był to 1 kwadrans gry i tuż po przerwie.

A potem znikał dalej niż Kuchy i cudownie odradzał się na pojedyńcze mecze pod koniec rozgrywek.

Mało było tak przereklamowanych i zbyt wysoko ocenianych piłkarzy w Legii.
Ale bywał efektowny co powodowało achy i ochy...

odpowiedz
Bubba - 04.07.2019 / 17:25, *.tpnet.pl

@Juri : no właśnie co wy z tym Gui coś tam grał ale masę strat notował irytujace były jego straty i czerwone kartki i jak koledzy stwierdzili grał najlepiej pod koniec rund. Nie ma co wzdychać do niego. Już bym wolał dziadzie Nikolicia jest wolny

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 15:41, *.centertel.pl

Ciekawe ile kosztował, ze się nie chwala kwota odstępnego?

odpowiedz
Szpilordzik - 04.07.2019 / 16:01, *.t-mobile.pl

@tomiacab: 400tysi euro plus bonusy

odpowiedz
Gienek - 04.07.2019 / 15:36, *.netfala.pl

Trudno, duże prawdopodobieństwo, że to kolejny szrot… Czy on jest lepszy od wielu Polaków grających w Ekstraklasie? Bardzo w to wątpię... Powodzenia!

odpowiedz
J. - 04.07.2019 / 15:44, *.play-internet.pl

@Gienek: a ilu jest tych dobrych Polaków w ekstraklasie? Uj...aliscie się tych Polaków a praktycznie wszystko to taki sam szrot jest

odpowiedz
WETERAN - 04.07.2019 / 19:14, *.chello.pl

@J. : A na dodatek nie ma jakiegoś pędu, żeby grać w Legii, gdzie się potem głównie siedzi na ławie...

odpowiedz
GC - 04.07.2019 / 15:24, *.net.pl

"Jego przyjście oznacza, że Legii pozostało już jedynie ściągnięcie nowego lewego obrońcy"
Trochę dziwnie to brzmi, a jak ktoś odejdzie albo ogólnie trafi się okazja żeby sprowadzić nie drogo jakiegoś porządnego np środkowego pomocnika to klub nie skorzysta ? Do końca okienka jeszcze dużo czasu więc wszystko się może wydarzyć.

odpowiedz
Sputnik 44 - 04.07.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@GC: nie skorzysta. Kudłaty ogląda każdy grosz a ten grajek przyszedł tylko dlatego, że już nie musimy płacić Pinto...

odpowiedz
Maniek (L) - 04.07.2019 / 21:38, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: pinto już nie płacimy. Podpisał kontrakt

odpowiedz
Sputnik 44 - 05.07.2019 / 15:56, *.t-mobile.pl

@Maniek (L) : dokładnie o tym pisałem :)

odpowiedz
Pepe - 04.07.2019 / 15:17, *.coloup.com

Czyli miniaturyzacja Legii trwa w najlepsze, kurduplownia rozwija się na maksa, chyba trzeba będzie uwierzyć w krasnoludki, bo pan prezes chyba za bardzo nie lubi, gdy ktoś patrzy na niego z góry.

odpowiedz
kij Ci w Pepe - 04.07.2019 / 17:33, *.orange.pl

@Pepe: Qrwa, ogaranij się mongole! To skrzydłowy, nie defensor...
Przeszkadzał Ci wzrost Gui?
A Niko?
A Leszka Pisza?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.07.2019 / 16:18, *.chello.pl

@kij Ci w Pepe:

A Niko to kto?
Bo jeśli to Nikolič z Legii to ma 180cm wzrostu co może nie czyni go dryblasem ale kurduplem tym bardziej nie...

Z tymi niskimi graczami to koleś ma jednak trochę racji...
W przy rzucie rożnym dla rywali będą oni co? Sznurówki wiązać? Czy podsadzą się nawzajem do główki?

odpowiedz
Marcin(L) - 04.07.2019 / 15:17, *.chello.pl

oby sie sprawdzil... powodzenia

odpowiedz