Iga Świątek - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Świątek przegrała w I rundzie Wimbledonu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Iga Świątek odpadła z Wimbledonu już w pierwszej rundzie. Tenisistka Legii dostała się do turnieju głównego bez konieczności gry w eliminacjach, ale w 1. rundzie została pokonana przez niżej notowaną Szwajcarkę, Victorię Golubić (81. WTA) 2-6, 6-7 (3). W drugim secie o końcowym wyniku decydował tie-break, który Golubić wygrała 7-3. Świątek popełniła kilkadziesiąt niewymuszonych błędów w całym spotkaniu. Przed rokiem Iga triumfowała w juniorskim Wimbledonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
rafal - 06.07.2019 / 08:50, *.cyfrowypolsat.pl

Iga jesteśmy z toba na dobre i na zle cala Legia zawsze razem

odpowiedz
rafal - 06.07.2019 / 08:45, *.cyfrowypolsat.pl

Igus szkoda i tak cie kochamy jesteśmy z toba na dobre i zle

odpowiedz
Michał - 02.07.2019 / 11:40, *.omnitec.pl

Szkoda, trzymamy kciuki ma ogromny potencjał ale praca praca i jeszcze raz praca zarówno z trenerem na korcie jaki iinnymi ze sztabu poza np. z Panią psycholog.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.07.2019 / 10:56, *.btcentralplus.com

Druga Aleksandra Olsza niestety.

odpowiedz
morgi - 02.07.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

Ludzie czy was pogięło? Ona ma 18 lat!!!nie jeden z was robił w portki na boisku szkolnym w tym wieku a ona ma sie nie przejmować Wimbledonem? dajcie dziewczynie spokój bo zwycięstwa przyjdą tak czy inaczej, potencjał ma ogromny

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.07.2019 / 10:55, *.btcentralplus.com

@morgi: A widziales ile miala lat ta ktora wczoraj pokonala Venus Williams ? 15 LAT !!!!! Tak, a u nas mentalnosc ze....'dopiero 18 lat'.....'dopiero 20 lat'......

odpowiedz
Michal.i v2 - 02.07.2019 / 15:36, *.spitfireuk.net

@MIODUSKI OUT !!!!!: Brozek do 30stki to byl mlody talent. Masz chlopie racje, ludzie nie widza, ze w czolowce jest wielw zawodniczek ponizej 20 lat.

odpowiedz
oLaf - 01.07.2019 / 22:53, *.vectranet.pl

przykro napisać ale to 5-ty z kolei masakryczny mecz (4 razy rozpoczęła mecz wynikiem 0:6..... dzisiaj 'tylko' 2:6 .... tak się nie da wygrywać cokolwiek) , tym razem z mało znaną zawodniczką (chyba ok. 82 w WTA) z niższym rankingiem niż Iga.

Jak dodamy do tego że w sztabie Igi jest psycholożka to ... jeszcze gorzej. Brak słów...

Po prostu Iga musi się wziąć w garść, słuchać trenera i mama nadzieję że będzie lepiej.

odpowiedz
Odą - 02.07.2019 / 00:04, *.chello.pl

@oLaf: czemu obecność psycholożki ma być czymś negatywnym?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.07.2019 / 09:12, *.chello.pl

@Odą: oLafowi idzie o to, że Iga gra bez głowy, MIMO pracy z psycholożką. Smutne to, ale w pełni podzielam jego zdanie.

odpowiedz
oLaf - 02.07.2019 / 11:08, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: tak, o to chodziło. dzięki.

do morgi: to co że ma 18 lat?? Przecież ja nie mówię że w tym wieku powinna wygrywać turnieje Wielkiego Szlema (jak to robiła Hingis czy Venus) tylko żeby (zaledwie w pierwszej!! rundzie) ZAGRAĆ Z GŁOWĄ.

MOże nie widziałeś meczu to w skrócie 80% tak wyglądało: Iga piewsze uderzenie wali w siatkę lub 0,5 metrowy aut. To co robi dalej: wali jeszcze mocniej w jeszcze większy aut.... i kolejną piłkę jeszcze mocniej w jeszcze większy aut....no Matko jedyna....

odpowiedz
Odą - 03.07.2019 / 11:59, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Ok, źle to zrozumiałem. Dzięki za wyjaśnienie :)

odpowiedz
autor - 01.07.2019 / 22:30, *.vectranet.pl

no to cos nie bardzo wypalil ten podboj wimbledonu - i po co bylo tak balonik dmuchac?

odpowiedz