Carlitos opuścił trening z powodu urazu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Uraz Carlitosa na treningu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jedyny poniedziałkowy trening rozpoczął się o godzinie 19. W Austrii pierwszy raz od przyjazdu legionistów padał deszcz, a słupek rtęci wskazywał mniej niż 20 stopni. Warunki były idealne do trenowania, ale zajęć nie będzie dobrze wspominał Carlitos, który po 70 minutach musiał opuścić murawę z powodu urazu.

Podczas jednej z gierek Hiszpan doznał urazu w prawej nodze. Mimo interwencji lekarza boisko opuszczał z grymasem na twarzy, trzymając się za prawą nogę nad kolanem, a następnie z opatrunkiem udał się do hotelu.

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć WoytkaW piłkarskiej części zajęć nie uczestniczyli też Jarosław Niezgoda i Luis Rocha. Napastnik Legii, który doznał urazu w spotkaniu z CA Bragantino, brał udział tylko w rozgrzewce, a Luis Rocha długo biegał wokół boiska - z dnia na dzień jego obciążenia są zwiększane. Najbliżej powrotu do pełnego treningu jest Michał Karbownik. W poniedziałek nie uczestniczył jedynie w kontaktowej gierce w drugiej części zajęć. Lżej trenował także Salvador Agra. Wśród bramkarzy zabrakło z kolei Cezarego Miszty.

Już na początku zajęć drużyna została podzielona na grupy. Jedną stanowili zawodnicy, którzy w niedzielę byli w wyjściowym składzie na sparing - oni trenowali godzinę, a pozostała szesnastka skupiła się na kwestiach taktycznych. Zawodnicy z obrony ćwiczyli wyprowadzenie piłki pod dużym pressingiem kolegów, a na koniec zagrali mecz na skróconym polu gry. Po ponad 1,5-godzinnej jednostce cała ekipa udała się do hotelu.

We wtorek legioniści rozegrają ostatni sparing w Austrii. Rywalem będzie rumuńska drużyna Universitatea Craiova. Początek spotkania o godzinie 16:00 - już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.