Carlitos opuścił trening z powodu urazu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Uraz Carlitosa na treningu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jedyny poniedziałkowy trening rozpoczął się o godzinie 19. W Austrii pierwszy raz od przyjazdu legionistów padał deszcz, a słupek rtęci wskazywał mniej niż 20 stopni. Warunki były idealne do trenowania, ale zajęć nie będzie dobrze wspominał Carlitos, który po 70 minutach musiał opuścić murawę z powodu urazu.

Podczas jednej z gierek Hiszpan doznał urazu w prawej nodze. Mimo interwencji lekarza boisko opuszczał z grymasem na twarzy, trzymając się za prawą nogę nad kolanem, a następnie z opatrunkiem udał się do hotelu.

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka



W piłkarskiej części zajęć nie uczestniczyli też Jarosław Niezgoda i Luis Rocha. Napastnik Legii, który doznał urazu w spotkaniu z CA Bragantino, brał udział tylko w rozgrzewce, a Luis Rocha długo biegał wokół boiska - z dnia na dzień jego obciążenia są zwiększane. Najbliżej powrotu do pełnego treningu jest Michał Karbownik. W poniedziałek nie uczestniczył jedynie w kontaktowej gierce w drugiej części zajęć. Lżej trenował także Salvador Agra. Wśród bramkarzy zabrakło z kolei Cezarego Miszty.

Już na początku zajęć drużyna została podzielona na grupy. Jedną stanowili zawodnicy, którzy w niedzielę byli w wyjściowym składzie na sparing - oni trenowali godzinę, a pozostała szesnastka skupiła się na kwestiach taktycznych. Zawodnicy z obrony ćwiczyli wyprowadzenie piłki pod dużym pressingiem kolegów, a na koniec zagrali mecz na skróconym polu gry. Po ponad 1,5-godzinnej jednostce cała ekipa udała się do hotelu.

We wtorek legioniści rozegrają ostatni sparing w Austrii. Rywalem będzie rumuńska drużyna Universitatea Craiova. Początek spotkania o godzinie 16:00 - już teraz zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 14 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
tomiacab - 03.07.2019 / 17:52, *.play-internet.pl

@dino: Dzięki Dino. Od samego początku samorządów mioduskiego włożyłem, że będzie źle. Wielu osobom moje stanowisko nie odpowiadało delikatnie mówiąc, ale ja rozumiem, że czasami tak bywa z kibicami, iż wolą się oszukiwać, dopóki jest jeszcze nadzieja, że nie będzie źle. Sam chciałem się wtedy mylić. Nastroje w komentarzach mocno się zmieniły, ale ci, którzy do dziś nie przejrzeli na oczy to dla mnie... aaa, nie chodzi o to, żeby komuś ubliżać. Szkoda tylko, że ci piszący coś w stylu "To wyłóż swoją kasę i okup Legię" traktują ten klub jak bękarta, którego nikt nie chce, a miodek to zbawca i cieszmy się, że go mamy, bo bez niego skończyli byśmy jak widzew i ruch. Skończyć słabo możemy faktycznie ale wtedy gdy ten artysta będzie właścicielem kolejnych kilka lat i zostawi tu zgliszcza.

odpowiedz
LWGZ - 02.07.2019 / 14:18, *.tpnet.pl

Do Prezesa: CARLITOS ma byc w LEGII !!!!

odpowiedz
LGW - 02.07.2019 / 14:13, *.tpnet.pl

Gierki nie trwaja tak dlugo jak mecze chodzi o czas a odnosnie Carlitosa to jaki to jest uraz i o ile jest a dzis gdzie jest: w Austrii czy w Spain ale jutro bedziemy wiedzieli czy wroci ze zgrupowania czy nie !!!

odpowiedz
Zyciowy optymista - 02.07.2019 / 13:36, *.inetia.pl

Na treningu ta gierka naprawdę dobrze wygląda,duza presja, szybka gra, a na meczach czasem marnie to wygląda,biegają jak żółwie, akcje w wolnym tempie rozgrywane.

odpowiedz
LWL - 02.07.2019 / 13:35, *.tpnet.pl

Zamiast LEGIE wzmaniac zeby awansowac do fazy grupowej LE i w niej cos ugrac to sie oslabia nawet na lige a do zamkniecia okna transferowego to nie wiadomo jak to sie skonczy to w takim wypadku o co LEGIA chce grac chyba ze w planie jest gra o pierwsza osemke by jeszcze zagrac w grupie mistrzowskiej a czy bedziemy na podium to zobaczymy !!!

odpowiedz
LGZ - 02.07.2019 / 13:25, *.tpnet.pl

Czy z tym urazem jest naprawde cos do rzeczy a po drugie to Mallorca stara sie o Carlitosa po wygraniu barazy z Deportivo L.C. a po trzecie to naprawde chca sprzedac Carlitosa to po prostu skandal to kim bedziemy grali w ataku a wiec awans do 2 rundy LE wisi na wlosku !!!

odpowiedz
WWL - 02.07.2019 / 11:57, *.play-internet.pl

Kuźwa co Wy z tą Malagą????

Cały czas było że interesuje się nim Mallorca (Majorka),nigdzie nie słyszałem o Maladze.

P.s. jesli uraz jest prawdziwy to się cieszę bo może przez to zostanie u Nas

odpowiedz
Jozz-men - 02.07.2019 / 11:48, *.centertel.pl

Carlitos to super zawodnik,jak go prezes sprzeda kupie,mu rudą farbę do tych pięknych loczków.

odpowiedz
Roma - 02.07.2019 / 14:09, *.plus.pl

@Jozz-men: chętnie się dołożę.

odpowiedz
Marecky - 02.07.2019 / 09:42, *.net.pl

No to już go sprzedali... To symulacja aby mógł na testy pojechać...
Czy serio sprzedamy wszystkich dobrych?

odpowiedz
ZGL - 02.07.2019 / 08:54, *.tpnet.pl

Czy wiadomo jak powazny jest uraz ?

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 02.07.2019 / 08:41, *.centertel.pl

Niby uraz a widziano go jak biegł ze zgrupowania do Malagi

odpowiedz
Kibic emeryt - 02.07.2019 / 08:04, *.centertel.pl

Że zdumieniem czytam że to jakaś symulka .Carlitos to jeden z nielicznych piłkarzy zagranicznych który chce grać i nas bez względu na kasę
Mógł odejść ale pozostał mimo że oferował mu większe zarobki .Posądzanie go o symulkę jest chyba na wyrost .Chyba że jestem naiwny ,sam nie wiem .

odpowiedz
MP(L)87 - 02.07.2019 / 09:59, *.virginm.net

@Kibic emeryt: To nie chodzi o Carlitosa symulowanie. Tylko o gierkie zarzadu po to zeby go sprzedac. Nie rozumiesz? Malaga go kupi i dlatego nie gra w sparingach itd itp... Miodek to jest klamca i tak nas kibicow nie szanuje ze odpie...ala takie sciemy i kabarety zeby go opylic. Jakby nie mogli wprost powiedziec. Za co miec pretensje do Carlitosa? Ze chce zagrac w LA Liga? W ojczystym kraju? No chyba nikt za to nie moze miec do niego samego pretensji. Chodzi o zarzad Legii i oto w jaki sposob to rozgrywaja! pozdro

odpowiedz
tomiacab - 02.07.2019 / 10:33, *.centertel.pl

@MP(L)87: dokładnie tak jak napisałeś. A miodek to klamca do kwadratu. Niech ktoś mi powie, kiedy on chociaż raz powiedzial prawdę. Wtedy gdy mówił, że nie jest zwolennikiem by łączyć funkcję prezesa i właściciela? Sam powiedział kiedyś w wywiadzie, że o to porożnił się z "Bogusiem" i on nie zamierza być prezesem, w ciągu kilku miesiecy przedstawi osobę na to stanowisko. Czy wtedy gdy mówił o długoterminowych projektach z kolejnymi trenerami? (ilu on teraz trenerom placi pensję?) A może wtedy gdy ogółem mówil o polityce długofalowej i odmladzaniu skladu. Taka polityka długofalowa, ze co okienko transferowe mamy kadrową rewolucję. Odchodzą młodzi. A moze wtedy gdy mówił, ze pozycza kasę Legii, podczas gdy zwyczajnie dokladal do własnego nieudolnie prowadzonego biznesu? Dni Vukovicia też są policzone, bo przyjdzie czas na trenera z kontaktami, aby uzupełnić kadrę, bo przecież ci co są od transferów w tym klubie to jego kolesiostwo, które nic nie musi robić. O tym jak to widze napisze następnym razem.

odpowiedz
dino - 02.07.2019 / 10:54, *.108.201

@tomiacab:
Jeden z niewielu przytomnych na forum ;-)

odpowiedz
tomiacab - 03.07.2019 / 17:13, *.play-internet.pl

@dino: Dzięki Dino. Od samego początku samorządów mioduskiego włożyłem, że będzie źle. Wielu osobom moje stanowisko nie odpowiadało delikatnie mówiąc, ale ja rozumiem, że czasami tak bywa z kibicami, iż wolą się oszukiwać, dopóki jest jeszcze nadzieja, że nie będzie źle. Sam chciałem się wtedy mylić. Nastroje w komentarzach mocno się zmieniły, ale ci, którzy do dziś nie przejrzeli na oczy to dla mnie... aaa, nie chodzi o to, żeby komuś ubliżać. Szkoda tylko, że ci piszący coś w stylu "To wyłóż swoją kasę i okup Legię" traktują ten klub jak bękarta, którego nikt nie chce, a miodek to zbawca i cieszmy się, że go mamy, bo bez niego skończyli byśmy jak widzew i ruch. Skończyć słabo możemy faktycznie ale wtedy gdy ten artysta będzie właścicielem kolejnych kilka lat i zostawi tu zgliszcza.

odpowiedz
:D - 02.07.2019 / 07:24, *.orange.pl

To jak uraz to malaga pewnie zrezygnuje xD

odpowiedz
Fdp - 02.07.2019 / 06:07, *.centertel.pl

No i dobrze ze ma go nie być. Skoro odchodzi to widocznie dla niego nie liczy się tylko mistrzostwo.

odpowiedz
Real - 02.07.2019 / 02:43, *.co.nz

Pisałem o tym 2 tygodnie temu, uraz Carlitosa i nie mamy napastników.

odpowiedz
Książę Nocy - 02.07.2019 / 01:38, *.inetia.pl

Hahaha no ku*wa parodia...

odpowiedz
m4 - 01.07.2019 / 23:43, *.chello.pl

Morientes widziany na bemowie

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.07.2019 / 23:33, *.135.116

No Kur.... Jak bym ogládał działania iti

odpowiedz
tomiacab - 01.07.2019 / 23:48, *.play-internet.pl

@News⚽️Legia: pudel-corporation

odpowiedz
MP(L)87 - 01.07.2019 / 22:37, *.forcepoint.net

Co za marne sciemy heh. Jeszcze scenka pod publike i cyk foto zeby pokazac kibicom. Przeciez tego goscia juz wlasciwie niema w Legii. Do przewidzenia to bylo. Ale zeby w tak hjujowy sposob kabaretowo z kibicami leciec w hooya to jest zenada!! Niech idzie niema co go winic ale po jaki hooy te szopki ja sie pytam. Nie szanujecie kibica

odpowiedz
leon - 01.07.2019 / 22:27, *.tpnet.pl

Uraz co za ściema jak wam nie
wstyd macie nas za przygłupów? jutro sparing a transfer gor.
ący temat wiec trzeba poudawać

odpowiedz