fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż karnetów na Legię

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tydzień temu Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na nowy sezon. Przez pierwsze dni karnety kupować mogli tylko ci, którzy posiadali je w poprzednim sezonie. W poniedziałek ruszyła otwarta sprzedaż, ale kibice którzy chcą zachować swoje miejsce mają taką możliwość jeszcze do 5 lipca. Przypominamy, że każda osoba, która posiadała karnet, otrzymała maila od klubu z linkiem do zakupu.

Do tej pory ok. 2 tysiące kibiców kupiło całosezonowe abonamenty.

KUP KARNET NA MECZE LEGII

Karnet obejmuje wszystkie mecze Ekstraklasy (w tym 3 lub 4 mecze w rundzie finałowej), a także ewentualne mecze Pucharu Polski (za wyjątkiem finału). Karnet nie obejmuje meczów w europejskich pucharach.

Legia przygotowała dla karneciarzy kilka dodatkowych ofert:
- Każdy, kto do 31 sierpnia 2019 r. kupi karnet na sezon 2019/2020, otrzyma dwa vouchery - każdy po 70 zł - uprawniające do zakupu nowych koszulek meczowych Legii Warszawa („domowej„ i „wyjazdowej”). W sumie można więc zyskać 140 złotych.

- Każdy, kto kupi karnet na sezon 2019/2020, będzie mógł wziąć udział w konkursie organizowanym we współpracy z TM Flotą oraz Toyota Motor Poland i wygrać roczny wynajem Toyoty C-HR. Szczegóły wkrótce.

- Od nowego sezonu za dopłatą będzie można oznaczyć krzesełko swoim imieniem i nazwiskiem. To daje gwarancję, że nikt nie zajmie Twojego miejsca w kolejnych sezonach, jeśli tylko będziesz przedłużał swój karnet. Opcja „rezerwacji” miejsc nie dotyczy Trybuny Północnej. Aby skorzystać z tej usługi, po zakupie karnetu na sezon 2019/20 prosimy o kontakt z POK.

- Posiadacze karnetów sezonowych będą mogli zakupić bilety mecze w europejskich pucharach w niższych cenach oraz otrzymają zniżkę 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).

Nowy sektor rodzinny
Od sezonu 2019/2020 sektor rodzinny będzie znajdował się w sektorach 115 (część sektora), 116, 117, 118 (część sektora), 215 (część sektora), 216, 217, 218 (część sektora). W związku z tą zmianą bramy pomiędzy Trybuną Wschodnią a Południową będą otwarte, tak, żeby wszyscy mogli swobodnie korzystać z atrakcji organizowanych na sektorze rodzinnym.

Regulamin sprzedaży karnetów

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Piter82 - 08.07.2019 / 15:27, *.seaquake.net

Witam, ten system to tak na serio? Nie otrzymałem maila z linkiem, wszystko musiałem w bok załatwić. Słabe

odpowiedz
123 - 08.07.2019 / 13:13, *.chello.pl

A voucherów na koszulki brak:(

odpowiedz
X54 - 08.07.2019 / 16:16, *.plus.pl

@123:
A po co voucher, jak koszulek też brak?

odpowiedz
Maniek - 08.07.2019 / 06:46, *.play-internet.pl

Dziwne bo nie dostałem maila z linkiem do zakupu jak również dwoje moich znajomych . Chyba ktoś zapomniał o dopisaniu że trzeba się upomnieć o ten link do zakupu karnetu . Każda zmiana na gorsze

odpowiedz
Maminek - 08.07.2019 / 10:38, *.plus.pl

@Maniek: sprawdź spam

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.07.2019 / 00:43, *.94.74

Tam przebudowy tam podwyżki a kiedy wstrétny dach bazarowy Mioduski zdejmiesz dobudujesz trzeciá trybune i postawisz normane zadaszenie ?

odpowiedz
DO Redakcji - 07.07.2019 / 18:30, *.chello.pl

od kiedy bilety na Lige europy ?

odpowiedz
piotrek - 06.07.2019 / 07:57, *.play-internet.pl

Czy można prosić o aktulizacje sprzedanych karnetów i dla porównania podać sprzedane w zeszłym sezonie w podobnym okresie?

odpowiedz
oLaf - 07.07.2019 / 14:48, *.vectranet.pl

@piotrek: podejrzewam, że są to teraz utajnione dane i nikt nie będzie chciał się ''chwalić'' jak wszystko się zwaliło na ryj. : (

odpowiedz
K.g - 05.07.2019 / 21:32, *.chello.pl

Dziś się dowiedziałem że pan prezes zmienił zasady biletowe,od tego sezonu dzieci po wyżej 4 roku życia muszą również mieć bilet....(ulgowy).kpina moim zdaniem niech zaczną grać a nie kasy szukać u kibiców.

odpowiedz
m4 - 05.07.2019 / 14:47, *.hexaoperator.com

@ Heniek

My kupimy jak Jedrzejczak wyleci na zbity pysk za jego kontrakt mozna 3 graczy ogarnac

odpowiedz
Heniek - 04.07.2019 / 16:39, *.chello.pl

Kupione na firmę 3 Silvery. Zgodnie obietnicą: Kucharczyk odchodzi - wracamy na trybunę.
Tyle, że mam inaczej jak w opisie w artykule, bo mecze nawet ewentualne mecze w fazy grupowej Ligi Europy są w cenie.

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 22:42, *.play-internet.pl

@ Heniek: a jak wróci jednak?to głupio będzie chodzić na tego silvera jak cos to dzieciakom z domów dziecka przekażcie bo obietnica to chyba cos poważnego?ps. Ta obietnica to kto to?

odpowiedz
Gocław - 04.07.2019 / 09:39, *.chello.pl

- Czyli że zasadniczo pan się musi rozeznać całkowicie, żeby wiedzieć ile i gdzie?

- Dotychczas tak było, ale teraz mamy komputer! Może pan pisać co tylko pan chce, to ma żadnego znaczenia.

- Komputer?

- On się i tak zawsze pomyli przy dodawaniu proszę pana, nie było miesiąca żeby się nie pomylił.

- Czyli teraz nie trzeba już tak się znać na robocie?

- Teraz już nie, teraz już dużo łatwiej jest proszę pana.

:)

odpowiedz
SEBO(L) - 03.07.2019 / 14:21, *.centertel.pl

Najpierw ludzie nie mogli wejść na mecz,teraz nie mogą kupić karnetów... Oto ta zachwalana nowa jakość w dystrybucji biletów...

odpowiedz
wszystko super! :) - 04.07.2019 / 10:55, *.chello.pl

@SEBO(L): można kupic bez problemu jak sie nie jest gamoniem

odpowiedz
SEBO(L) - 04.07.2019 / 18:42, *.chello.pl

@wszystko super! :) wiem tylko z komentarzy, w tym sezonie wyłożyłem na karnet.

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 22:52, *.play-internet.pl

@wszystko super! :): dokładnie nic wiecej a tu kilkadziesiąt komentarzy nt. Problemów, czy Kibice Legii mają trudne sprawy?

odpowiedz
Piter82 - 03.07.2019 / 14:02, *.178.54

Luk - próbowałem kupić na raty na ten ticketco. Panie z BOK poinformowała ze nowy system nie obsługuje płatności ratalnej i trzeba przez stary system kupić. Kpina

odpowiedz
xAd - 04.07.2019 / 12:33, *.aster.pl

@Piter82: tylko gdzie mozna kupic cos w starym systemie jezeli tam nie ma zadnej sprzedazy teraz?

odpowiedz
Jeronimo - 03.07.2019 / 14:00, *.centertel.pl

System nie działa poprawnie, na raty mam kupić przez stary system? Nie dziwie się dymisji z zarządu za ten projekt

odpowiedz
Luk - 03.07.2019 / 12:36, *.chello.pl

Kupował ktoś na raty?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 03.07.2019 / 20:42, *.jmdi.pl

@Luk: ja kupiłem szalik na raty

odpowiedz
oLaf - 04.07.2019 / 11:54, *.vectranet.pl

@Adamowicz ale nie paweł: rozwaliłeś system! ; )

odpowiedz
dino - 04.07.2019 / 13:37, *.108.201

@Luk:
Ja pralkę kupiłem

odpowiedz
eLka - 03.07.2019 / 07:07, *.tpnet.pl

Moim zdaniem przez to, że oglądania PP praktycznie nie ma szans na Ł3 powinno się dodać do karnetu mecze eliminacyjne do europejskich pucharów zwłasza, że drużyny tam grające nie przyciągną tłumów na mecz.

odpowiedz
Prawda - 02.07.2019 / 22:06, *.chello.pl

Polecam jednak wizytę na L3 w POK tam się dopilnuje wszystkiego.

odpowiedz
X - 03.07.2019 / 19:17, *.play-internet.pl

@Prawda: dzięki że polecasz ale nie wszyscy mają ochotę jeździć na stadion dlatego że ktoś zepsuł coś co do tej pory działalo. Poza tym nie zdziw się jak potem idac na mecz dowiesz się że jednak na bramkach nie czyta twojego karnetu

odpowiedz
LegiaUrsynów - 02.07.2019 / 21:13, *.play-internet.pl

A ja nie mogę kupić sobie karnetu, bo pokazuje, że moja karta kibica nie jest już ważna (a jest aktywna do 2024 roku). Wiadomo o ch...j chodzi?

odpowiedz
f - 03.07.2019 / 12:39, *.aster.pl

@LegiaUrsynów: mam to samo

odpowiedz
Rado - 04.07.2019 / 22:59, *.play-internet.pl

@LegiaUrsynów: to znaczy ze Miodek was zablokował i nie che was widzieć na stadionie i w okolicy

odpowiedz
Tylko Legia - 02.07.2019 / 20:49, *.centertel.pl

Kupilem karnet przez nowy system na miejsce z poprzedniego sezonu,a na moim koncie klubowym mie mam ani karnetu, ani nie figuruje w zamówieniach. O co chodzi??? Kontakt telefoniczny z POK nieosiągalny

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 03.07.2019 / 22:42, *.plus.pl

@Tylko Legia: muszą wpisać ręcznie, jak tylko, to zrobią to dostaniesz maila z potwierdzeniem.

odpowiedz
SEBO(L) - 02.07.2019 / 20:45, *.chello.pl

Przegrany tradycyjnie Superpuchar.Odpadnięcie w kompromitującym stylu z europejskich pucharów z drużyną, która padła na pysk z powodów finansowych, i drugą, złożoną z dorożkarzy i sprzedawców pocztówek.Przegrane mistrzostwo przy jednoczesnym niewygraniu żadnego z czterech ostatnich meczów rundy finałowej.Odpadnięcie z Pucharu Polski z "zawsze groźnym" liderem pierwszej ligi,grającym taktyką "Adams,dawaj na chaos"... I za wszystkie te blamaże,cały ten totalnie z.ebany sezon,klub honoruje kibiców z Żylety posiadających karnety rabatem 5 zł w skali sezonu,jednocześnie każąc płacić 150 zł więcej w porównaniu do analogicznego czasu roku ubiegłego...BRAWOOOO!!! Ale dlaczego po raz pierwszy klub decyduje się na taką formę karnetu? A może będzie runda finałowa w grupie spadkowej? Tak samo "warte" będą takie mecze? Może jest to brane pod uwagę,i stąd takie zabezpieczenie? Coraz głębiej wkładana jest ręka do kieszeni kibica z każdej strony.Nastepnym krokiem będzie karnet Zbiórka Na Oprawę ;)

odpowiedz
oLaf - 02.07.2019 / 21:06, *.vectranet.pl

@SEBO(L): mocne słowa. Cała prawda.

odpowiedz
eLka - 03.07.2019 / 07:05, *.tpnet.pl

@SEBO(L): masz 150 zł więcej bo doszły mecze w rundzie finałowej za ktore do tej pory musiałeś zaplacić oddzielnie. Piszesz a co jeśli grupa spadkowa to co nie kupisz biletu nie wspomożesz klubu w trudnej sytuacji?

odpowiedz
Rob - 03.07.2019 / 07:16, *.tpnet.pl

@eLka: klub nie jest w trudnehj sytuacji. Zarobil na LM no ale komus sie ta kasa mocno spodpbala i do dzisiaj nie wiadomo co z nia....

odpowiedz
Pino(L) - 03.07.2019 / 09:53, *.play-internet.pl

@eLka: myślę że chodzi o atrakcyjność rywali i ceny biletów dostosowane do rywali. Czy w spadkowej czy w mistrzowskiej będziesz płacił taką samą cenę. A wiesz jak jest z frekwencją. Lepszy rywal więcej kibiców. 2 sprawa. Niektóre sektory mają wyższe ceny karnetów niż poprzednie np 211 czy 115 w ubiegłym roku karnet + runda finałowa kosztowaly razem 720 zł. W tym sezonie cały karnet 815 zł. Podwyżka 95 zł.

odpowiedz
SEBO(L) - 03.07.2019 / 10:08, *.centertel.pl

@eLka: Ale czytaj dokładnie. Wiem,że wchodzą w to mecze rundy finałowej, 150 zł więcej od razu,żeby zaoszczędzić 5 zł w porównaniu do poprzedniego sezonu...

odpowiedz
SEBO(L) - 03.07.2019 / 10:17, *.centertel.pl

@Pino(L): A może jest to dopłata za atrakcyjność właśnie? Wszak dawno nie broniliśmy się przed spadkiem... ;)

odpowiedz
Pino(L) - 03.07.2019 / 10:47, *.200.133

@SEBO(L): hahaa w ten sposób o tym nie myślałem i raczej wolałbym uniknąć takiej atrakcji :) a kolejna szkoda to brak możliwości udostępnienia karnetu, siedzenia będą puste jak ktoś chory czy na urlopie a tak można było znajomego wpuścić.

odpowiedz
Sęk 112 - 02.07.2019 / 20:14, *.chello.pl

Trochę dymu jest dobrze że pojechałem do POK bo inaczej straciłby z półtorej stówy. W pok też wyświetlają wyższą cenę dopiero po interwencji obniżyli.

odpowiedz
x - 02.07.2019 / 19:41, *.plus.pl

no nie ogarniam tego. z jednej strony pisza, ze przekazali moje dane spolce ticketco a z drugiej w zaden sposob ta spolka nie zna moich danych i nie wie czy mialem karnet czy nie - bo nie jest mi w stanie przez ten system sprzedac karnetu z cena uwzgledniajaca, ze go mialem wczesniej (oczywiscie dotyczy systemu w ktorym moge wybrac dowolne miejsce a nie to z poprzedniego sezonu na ktore cena wzrosla)

odpowiedz
Juri - 02.07.2019 / 19:09, *.plus.pl

Nie dostałem na maila,kobita mówiła że ma przyjść.
Tylko karnet z kodem.

odpowiedz
Kamil - 02.07.2019 / 18:32, *.214.54

Nie wiem czy jest sens robienia karnetów z numerami krzeselek ile razy na zylecie ktoś mi zajmuje krzeslko mimo miejsca na bilecie. Ciekawe jak ktoś będzie miał podpisne tez zajmą ? Bezsens
Ogólnie promocje bardzo dobre i klub się stara, tylko ludziom wiecznie cos nie pasuje.

odpowiedz
Kumata_morda - 02.07.2019 / 18:58, *.play-internet.pl

@Kamil: ta opcja z tabliczką obowiązuje wszędzie oprócz żylety. Na żylecie możesz co najwyżej dostać lecącym butem jak nie śpiewasz :)

odpowiedz
Snowman - 02.07.2019 / 18:24, *.plus.pl

Czyli mniej niż 2000 byłych "karneciarzy" przedłużyło karnet... Szkoda, że frajerzy z działu marketingu naszego kochanego klubu tego nie przewidzieli.. W nowym sezonie max 4000 karnetów... trochę wstyd jak na ponad 2 milionowe miasto. Najgorsze, że to wszystko robota Pana Prezesa, dla którego karnety nie są opłacalne. Myśli, że więcej zarobi na pojedynczych biletach - to się ku....a zdziwi! Będziecie błagać o powrót kibiców ! JUŻ NIEDŁUGO! Widocznie prezes za mało się nasłuchał na zakończenie sezonu! Wizjoner...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 06.07.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

@Snowman: Wstyd to gra Legii od 2 lat, ktora jest spowodowana tragicznym zarzadzaniem klubu przez fatalnego prezesa, ktory w zyciu slowa prawdy nie powiedzial. Jezeli w tym sezonie bedzie podobnie, to w nastepnym raczej ciezko bedzie sprzedac i 500 karnetow. Ja zrezygnuje z Canal +. Nie bede wydawal pieniedzy, zeby ogladac to dziadostwo.

odpowiedz
Darek - 02.07.2019 / 16:19, *.centertel.pl

Ja dostałem rabat z 720 w zeszłym sezonie na 815

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 02.07.2019 / 19:48, *.play-internet.pl

@Darek: masz rabat bo nie będziesz płacił 280 za rundę finałową.

odpowiedz
Do Redakcji - 02.07.2019 / 16:00, *.play-internet.pl

O co chodzi z tym numerem referencyjnym karnetu i QR kodem, który wysyłają na maila i SMSem?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 04.07.2019 / 00:25, *.play-internet.pl

@Do Redakcji:
Musisz zbierac kapsle z Tymbarka i opakowania Po Lejsach.

odpowiedz
tomiacab - 08.07.2019 / 22:00, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: hahahaha

odpowiedz
olew - 02.07.2019 / 15:19, *.vectranet.pl

Żenująca jest liczba 2000... LEGIA nigdy ie będzie bogata, skoro ma takich zdystansowanych kiboli. Żenada !!!

odpowiedz
Mchr - 02.07.2019 / 15:50, *.orange.pl

@olew: Są drogie, nie każdego stać. Ja mogę kupić za 560, bo miałem w tamtym roku. Na raty bym kupił, ale nie ma takiej opcji.

odpowiedz
Ars - 02.07.2019 / 18:48, *.plus.pl

@Mchr: ja kupiłem karnet na raty .Nowy system zadziałał szybko i sprawnie

odpowiedz
Ktoś wie - 02.07.2019 / 15:06, *.centertel.pl

Kiedy nowe koszulki?

odpowiedz
Bach - 02.07.2019 / 14:18, *.play-internet.pl

Skoro sprzedaż karnetów jest na takim poziomie, to skąd różnice w liczbie kupionych biletów vs zajętych krzesełek na meczu? Te różnice to standardowo ok. 5000, a samych karnetów łącznie jest 4-5 tys.

odpowiedz
tyLko wyjazdy - 02.07.2019 / 14:13, *.plus.pl

W życiu nic bym od Miodulskiego nie kupił.

odpowiedz
dino - 02.07.2019 / 14:15, *.108.201

@tyLko wyjazdy:
To nie jest sklep Mioduskiego tylko nasz Klub - Legia

odpowiedz
Tommy - 02.07.2019 / 17:56, *.centertel.pl

@dino: a kto jest właścicielem?

odpowiedz
SEBO(L) - 02.07.2019 / 20:15, *.chello.pl

@dino: No to wchodź za darmo ...

odpowiedz
Dogwar - 03.07.2019 / 19:34, *.play-internet.pl

@tyLko wyjazdy: A kim jest Miodulski? Szukam i szukam takiej osoby wśród pracowników i nie widzę... To ktoś nowy? Dzięki za info..

odpowiedz
ku - 02.07.2019 / 14:12, *.aster.pl

jak chce kupic karnet z tej strony to mam mozliwosc tylko wybrac Nowy ? mialem w poprzednim sezonie ale nie odpowiada mi jego miejsce - czy jest mozliwosc kupic go przez internet na inne miejsce?

odpowiedz
Ali - 02.07.2019 / 15:48, *.249.78

@ku: musisz zaczekać do otwartej sprzedaży

odpowiedz
lvkmar - 02.07.2019 / 17:02, *.chello.pl

@Ali: nieprawda. Może kupić, a potem zmienić miejsce. Najlepiej jednak kupić w POK, od razu zmieniając miejsce.

odpowiedz
ku - 02.07.2019 / 17:14, *.aster.pl

@Ali: no przeciez teraz jest jzu sprzedaz otwarta. ale w niej sa tylko do wyboru karnety z cena nie uwzgledniajaca tego, ze mialem karnet wczesniej

odpowiedz
adamo - 02.07.2019 / 17:30, *.t-mobile.pl

@ku: ja mam tak samo. beznadziejny ten nowy serwis sprzedaży, a miało być lepiej ...

odpowiedz
Juri - 02.07.2019 / 14:06, *.inetia.pl

W pok kupiłem karnet, o tabliczce imiennej nic nie wiedzieli.

odpowiedz
Pepe - 02.07.2019 / 14:51, *.t-mobile.pl

@Juri:
A vouchery na koszulki dostałeś ?

odpowiedz
Brauniarz - 02.07.2019 / 16:08, *.chello.pl

@Pepe: Zniżkę na koszulkę dostaniesz przy zakupie w sklepie. W systemie sklepu będzie informacja, że masz zniżkę.

odpowiedz
Pepe - 03.07.2019 / 07:35, *.chello.pl

@Brauniarz:
Czyli każdy karnet otrzyma rabat i to zapewne w sklepie Fanstore, a nie 2 vouchery.

odpowiedz