Carlitos - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos: Wynik nie ma dużego znaczenia

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Zagraliśmy dobrze, chcieliśmy dać z siebie wszystko. Ostatnio sporo trenowaliśmy, więc zmęczenie trochę się w nas skumulowało. To był mecz treningowy, przygotowujący nas do rozgrywek. Nie był w nim najbardziej istotny wynik. Nie ma aż tak dużego znaczenia, czy strzeliłem gola lub czy straciliśmy aż trzy bramki - powiedział po wtorkowym sparingu Carlitos.

- Wczoraj na treningu poczułem ból, ale czuję się już lepiej. Dzisiaj rano byłem już gotowy, aby wystąpić w meczu. Dobrze czuję się na pozycji numer 10. Nie mam jednak problemu, aby grać w ataku na jakiejkolwiek innej. Zawsze podporządkuję się decyzji trenera, który będzie chciał mnie gdzieś wystawić. Niezależnie od tego daję z siebie wszystko - powiedział Hiszpan. - Ostatnio bramkę z rzutu wolnego strzeliłem przeciwko Wiśle Płock w meczu domowym - tak mi się wydaje - dodał napastnik.

Carlitos nie chciał komentować ewentualnego transferu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.