Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jodłowiec: Nałożyło się zmęczenie

Woytek i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Kończy się zgrupowanie, a tym samym przygotowania do sezonu. Najważniejsze, że zdrowie dopisało i z tego trzeba się cieszyć. Wykonaliśmy dobrą pracę. Nasz rywal był nieprzyjemny. Postawił nam wysoko poprzeczkę. Nałożyło się na nas zmęczenie z dwóch obozów. Było widać, że czegoś brakowało. Wydaje mi się, że rywal był od nas nieznacznie szybszy. Czekamy na optymalną formę i dyspozycję - mówi Tomasz Jodłowiec.

- Podchodzę do wszystkiego spokojnie. Nie wiem, czy wywalczyłem sobie na tym obozie miejsce w wyjściowym składzie. Co do mojej przyszłości w klubie, to nie jest to pytanie skierowane do końca do mnie - dodał pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Michał K. - 05.07.2019 / 02:14, *.play-internet.pl

Przecież mogliście zostać zawodowymi piłkarzami i grać w Legii. Każda praca jest inna i każdy po swojej pracy ma inny typ zmęczenia... za bardzo bym tego nie porównywał

odpowiedz
Mario - 04.07.2019 / 08:53, *.timplus.net

Przed sezonem zmęczenie, na początku sezonu zmęczenie, w trakcie to samo, na koniec, to już całkowicie. Ciągle zmęczeni i wypaleni, może są w depresji ?

odpowiedz
Gienek - 03.07.2019 / 08:51, *.netfala.pl

Już jesteście zmęczeni? Serio, na początku sezonu?

odpowiedz
BRL - 03.07.2019 / 10:36, *.tktelekom.pl

@Gienek: kolega to Legii od wczoraj kibicuje?

odpowiedz
Ali - 03.07.2019 / 10:58, *.249.78

@BRL: moze nie od wczoraj ale na pewno jest ekspertem w swojej dziedzinie, czyli w byciu ekspertem w komentarzach na legionisci.com

odpowiedz
Tom - 03.07.2019 / 15:45, *.play-internet.pl

@Gienek: o co Ci chodzi? Widać że nigdy nic nie trenowałes. Po to jest obuz bo robi się tam różne mikro cykle które wykanczaja organizm żeby forma była w sezonie. Trenuje się 3-4 razy dziennie. Po sezonie przygotowawczym jest chwila na regenerację i przychodzi forma.

odpowiedz
Ali - 03.07.2019 / 16:00, *.249.78

@Tom: obuz? ale z Ciebie łobuz

odpowiedz
Zosi3k - 03.07.2019 / 07:34, *.virginm.net

Panie Tomku aby forma dopisała jaka za czasów Czeczersowa..Pan i Cafu macie doskonale strzały z dystansu. Trzeba to wykorzystać w tym sezonie.

odpowiedz
Brawo Wy - 02.07.2019 / 22:39, *.centertel.pl

Legia MISTRZ

odpowiedz
Tomek - 02.07.2019 / 20:31, *.plus.pl

O w ... Jeszcze sezon się nie zaczął a oni już zmęczeni ;)

odpowiedz
Michaello84 - 02.07.2019 / 23:32, *.mgk.pl

@Tomek: widać, że nigdy nie grałeś w piłkę zawodowo/wyczynowo...

odpowiedz
Brasu - 03.07.2019 / 03:05, *.t-mobile.pl

@Michaello84: gralem. Rekonstrukcja wiezadka krzyzowego, usuniete 2/3 lekotki. Nie mialem opieki jak milik tylko zwykle nfz + tzw privat, a mimo to po poltorarocznej przerwie w wieku 43 lat i zwyklej amatorskiej grze przy wadze 108 kg (brak ruchu zrobil swoje) jestem w stanie przebiedz ok 11 km podczas zwykłego meczu. Czyli więcej niz wielu z graczy w ekstraklasie. Przestanmy w koncu mowic o zmeczeniu. Oni zawsze sa zmęczeni. Przed sezonem treningiem, w trakcie przygotowaniami, a na fisziszu sezonem... dajcie spokoj

odpowiedz
PPU - 03.07.2019 / 07:15, *.t-mobile.pl

@Michaello84: Serio? Ja zapie ... lam 8 godz. dziennie/5 dni w tygodniu i nawet nie w głowie mi narzekać że jestem zmęczony mimo że mam dużo mniejszą kasę za dużo większy wysiłek. Inni kibice mają jeszcze ciężej niż ja więc pomyśl zanim coś napiszesz. L

odpowiedz
Seeb - 03.07.2019 / 08:34, *.play-internet.pl

@Brasu: Jakie jest tempo i intensywnosć grania w amatorskiej piłce a jakie w zawodowym futbolu. Amatorka-truchtanie, zawodowe granie- bieganie.

odpowiedz
Seeb - 03.07.2019 / 08:48, *.play-internet.pl

@Brasu: Przebiegnij te 11 kilometrów w meczu w ich tempie grania, zobaczysz wtedy różnicę.

odpowiedz
Kibic - 03.07.2019 / 09:12, *.t-mobile.pl

@Seeb: Jest różnica, finansowa. Nie zapominaj że to sparing.

odpowiedz
Seeb - 03.07.2019 / 09:25, *.play-internet.pl

@Kibic: No tak,masz rację.

odpowiedz