REKLAMA

6-7.07: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W sobotę przy Łazienkowskiej piłkarze Legii rozegrają jedyny przedsezonowy sparing w Warszawie. Sparingpartnerem będzie Pogoń Siedlce, a spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17:00. Bezpłatny wstęp na podstawie aktywnych Kart Kibica lub po odebraniu aktywnej wejściówki poprzez stronę bilety.legia.com. Klub otworzy bramy o godzinie 15:30 i dla kibiców przeznaczy wyznaczone sektory trybuny wschodniej. Tam też serwowane będą bezpłatne piwa, a ponadto dla posiadaczy aplikacji Cashback, serwowane będą bezpłatne kiełbaski z grilla oraz konkurs, w którym do rozdania będzie 10 karnetów na sezon 2019/2020.

Jeszcze dzisiaj w St. Petersburgu, żeglarze Legii rozpoczną rywalizację w Lidze Mistrzów. Zawody na rzece Newie miały się rozpocząć wczoraj, ale ze względu na zbyt silny wiatr, czwartkowe wyścigi odwołano. Legioniści do niedzieli walczyć będą o jedną z sześciu czołowych lokat, które gwarantują występ w finałowych zawodach Sailing Champions League, które w sierpniu odbędą się w St. Moritz.

W niedzielę Aleksandra Jarmolińska ze strzeleckiej Legii rozpocznie udział w Mistrzostwach Świata w Lonato, zaś w poniedziałek pierwszy start Łukasza Gutkowskiego podczas Mistrzostw Świata U-22 w pięcioboju nowoczesnym.

Rozkład jazdy:
6.07 g. 17:00 Legia Warszawa - Pogoń Siedlce

Turniej Wrocław Trophy 2019:
Wrocław, sobota-niedziela 6/7.07.2019

Drużyna UWKS Legia Bemowo 2003 (wraz z trzema zawodnikami z roczników 2002 i 2004) weźmie udział w rywalizacji U17 (rocznik 2002 i młodsi) na turnieju we Wrocławiu. Rywalami grupowymi CWKS w stawce 12 drużyn będą: GAO Nanterre (Francja), Blauw Wit '34 (Holandia) i Forza Wrocław.

Pozostałe zespoły rywalizujące w tej kategorii wiekowej to: 1. FK Bilina (CZ), Kildrum Tigers (IE), River Chieti 65 (IT), 1. FC Chronstau Chrząstowice, Mszczonowianka Mszczonów, ObFZ Nitra (SK), FC Polonia Berlin i Orzeł Prusice.

Część spotkań będzie można oglądać na żywo na turniejowym kanale YT. Turniej będzie się odbywał w 12 kategoriach wiekowych (w tym 2 dla dziewcząt). Rywalizacja zakończy się w niedzielę o 17:00.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.