Michał Król - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Michał Król wypożyczony do Wigier

Bodziach, źródło: Legionisci.com

19-letni obrońca Legii, Michał Król, najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w I-ligowych Wigrach Suwałki. W ostatnich rozgrywkach zawodnik występował na zasadzie wypożyczenia w III-ligowej Wiśle Puławy, w barwach której rozegrał 22 mecze i zdobył jedną bramkę.

Król na Łazienkowską trafił w roku 2015 z Motoru Lublin i w Legii grał w drużynach młodzieżowych oraz III-ligowych rezerwach - na tym poziomie debiutował w czerwcu 2017 roku, jako 17-latek. Na swoim koncie ma m.in. występy w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
(ł) - 05.07.2019 / 12:07, *.chello.pl

To teraz będzie Królem Wigier.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.