fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Krewcy Legioniści zapraszają na honorową zbiórkę krwi

Dariusz Chojnacki - Wiadomość archiwalna

Serdecznie zapraszamy na coroczną zbiórkę krwi na stadionie Legii Warszawa. 27 lipca 2019 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00. Na naszą akcję zarezerwowane zostały 3 autokary krwiobusy z RCKIK w Warszawie. Zaplanujcie sobie terminy i zaproście znajomych! W wakacje w Warszawie występują duże niedobory krwi więc każda kropla się liczy.

Szczegóły niebawem!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.