Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Czekam na gola w oficjalnym spotkaniu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Szybko zaczynamy nasze granie o punkty. Trzeba było szybko się zregenerować i stawić na treningi. Bardzo chciałem być jak najszybciej z drużyną i przygotowywać się do spotkań, które są najważniejsze na początku sezonu. Fajnie, że mogliśmy się dziś zaprezentować kibicom i okazale wygrać. Cieszą zdobyte bramki i fajne akcje, ale trzeba nadal trenować - powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

- Wchodzimy w rytm meczów co trzy dni i musimy być na to przygotowani. Obozy przepracowaliśmy dobrze i myślę, że będziemy dobrze przygotowani do tych spotkań. W sparingach zdobyłem trzy bramki, ale czekam na gola w oficjalnym spotkaniu. Nie udało mi się to w poprzednim sezonie, mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach to się zmieni.

- Zespół jest w budowie. Wielu zawodników odeszło, dlatego dajmy trochę czasu, żeby wszystko zarybiło. Nie da się w dwa tygodnie przerobić wszystkich zagrań - na to potrzeba czasu. W przyszłości możemy oglądać fajną drużynę. Z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

- Nie możemy lekceważyć żadnego przeciwnika. Musimy podejść do tego dwumeczu bardzo skoncentrowani. Będziemy grali na sztucznej nawierzchni, a na co dzień nie trenujemy na takiej murawie. W tym tygodniu odbędziemy kilka treningów na sztucznym boisku, żeby jak najlepiej przygotować się do tego meczu i zrobić korzystny wynik. Nie może być miejsca na żadne wpadki, jedziemy tam wygrać żeby w meczu rewanżowym grało się łatwiej.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
zaba285 - 07.07.2019 / 17:16, *.lukman.pl

już raz strzeliłeś, tylko bramka nie ta co trzeba.

odpowiedz
Terefere - 06.07.2019 / 21:05, *.chello.pl

No przeciez juz była brameczka w oficjalnym spotkaniu.

odpowiedz
(ł) - 06.07.2019 / 19:28, *.chello.pl

Tylko nie myśl o swojaku. Głowy nie odsuwaj. Głowa zawsze na karku.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.