Połowa boiska bocznego wyłożonego nową sztuczną nawierzchnią - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa wymiana sztucznej nawierzchni boiska bocznego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pod koniec czerwca na bocznym boisku Legii od strony ulicy Myśliwieckiej rozpoczęły się prace związane z wymianą sztucznej nawierzchni. Dotychczasowa murawa miała przeszło 10 lat i od dłuższego czasu myślano nad jej wymianą. Wszak na tym jednym pełnowymiarowym boisku swoje mecze rozgrywa większość grup młodzieżowych klubu, Legia Soccer Schools, Liga Biznesu, trenują legijne rugbistki...

Dotychczasowa sztuczna nawierzchnia została w pierwszym etapie zdemontowana, a każda z mat opisana i ułożona na paletach. Trwa drugi etap, w którym rozkładana jest i mocowana nowa nawierzchnia. Na razie ułożona została połowa nawierzchni - ta bliżej kortów Legii.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LGZ - 08.07.2019 / 08:29, *.orange.pl

Jesli chodzi o glowna plyte to teraz nie ma kiedy a moze w innym terminie !!!

odpowiedz
Cyniek - 07.07.2019 / 14:54, *.play-internet.pl

Miała też być płyta główna wymieniona

odpowiedz
surmi - 07.07.2019 / 13:14, *.t-mobile.pl

Droga Redakcjo, a gdzie informacje z budowy naszego ośrodka.

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 07.07.2019 / 13:20, *.legionisci.com

@surmi: Nowa dawka foto i video dziś wieczorem albo jutro przed południem :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.