REKLAMA

Brąz Gutkowskiego na MŚ U-21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po medalu zdobytym w sztafecie, Łukasz Gutkowski dołożył także medal w rywalizacji indywidualnej podczas Mistrzostw Świata do lat 21 w pięcioboju nowoczesnym, które odbyły się w Drzonkowie. Legionista bardzo dobrze spisywał się już podczas środowych eliminacji do finału, w których również uzyskał jeden z najlepszych wyników.

W finale Gutkowski rywalizację rozpoczął od czwartego miejsca w szermierce. W pływaniu legionista był 13., w jeździectwie 22., a w kombinacji uzyskał piąty wynik. Całość to przełożyła się na 1440 punktów - trzeci wynik na Mistrzostwach Świata, za który nasz zawodnik odebrał brązowy medal. Zwyciężył Francuz, Jean Baptiste Mourcia (1454 pkt.), przed Egipcjaninem, Ahmedem Elgendym (1447).

Na zakończenie Mistrzostwa Świata U-21, Łukasz Gutkowski był bliski zdobycia trzeciego medalu. W rywalizacji sztafet mieszanych, w parze z Natalią Dominiak uplasował się na 4. miejscu, z minimalną (3 pkt.) stratą do miejsca na podium.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.