fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Europa FC 0-0 Legia Warszawa

Falstart...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zaledwie bezbramkowo zremisowała w pierwszym meczu I rundy eliminacyjnej Ligi Europy z gibraltarskim Europa FC. Spotkanie było wyjątkowo nudne i nie oglądaliśmy zbyt wielu okazji strzeleckich. Fragmentami można było jednak nawet odnieść wrażenie, że gospodarze nie zadowalają się jedynie remisem z wicemistrzami Polski. Najlepszą okazję dla graczy Aleksandara Vukovicia zmarnował w drugiej połowie Carlitos, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Pierwsze kilkanaście minut to wyrównane pojedynki z obydwu stron. Piłkarze gospodarzy nie zamierzali ułatwiać rywalom zadania i skupić się głównie na grze w obronie. Dlatego też futbolówka niejednokrotnie była w okolicach pola karnego Radosława Majeckiego. W 19. minucie wreszcie zagroziła Legia. Kilku rywali w środku pola przedryblował Arvydas Novikovas, ale jego strzał na raty zdołał obronić bramkarz. Chwilę później zagrozili gracze Europa FC. Z daleka huknął Liam Walker i bardzo dobrą obroną popisał się polski bramkarz.

Z biegiem czasu z boiska wiało nudą. Momentami to piłkarze z Gibraltaru prezentowali się lepiej. Ostatecznie do gwizdka kończącego pierwszą połowę nie wydarzyło się już nic wartego odnotowania. No może poza kontuzją Vamary Sanogo, którego w tuż przed przerwą zmienił Sandro Kulenović.

Kwadrans drugiej połowy również upłynął bez większych emocji. Po godzinie gry wreszcie przebudził się Carlitos. Hiszpan dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok lewego słupka. Niebawem po wrzutce z rzutu wolnego główkował jeden z gospodarzy, lecz na szczęście legionistów był niedokładny. W 73. minucie szczęścia spróbował Marco Rosa, ale był niedokładny. Za moment odpowiedział raz jeszcze Carlitos. Jego uderzenie było zdecydowanie zbyt słabe, aby zaskoczyć Dayle Coleinga. W końcówce po wrzutce ze skrzydła minimalnie niecelnie główkował Kulenović i to byłoby tego wieczoru na tyle.

Trudno cokolwiek napisać po takim meczu. Wicemistrz Polski nie sprostał wicemistrzowi Gibraltaru, który w przekroju całego spotkania wcale nie okazał się drużyną wyraźnie słabszą. Nie można tutaj mówić o braku szczęścia, a tylko i wyłącznie o braku umiejętności.

Europa FC 0-0 Legia Warszawa

Europa: 23. Dayle Coleing - 5. Rahim Ayew, 4. Olmo González, 14. Sergio Sánchez, 2. Ethan Jolley - 18. Fernando Velasco (81, 19. Manu Dimas), 20. Mustapha Yahaya, 8. Álex Quillo (59, 17. Marco Rosa), 7. Juampe, 10. Liam Walker - 11. Tjay De Barr (88, 9. Adri Gallardo).

Legia: 1. Radosław Majecki - 29. Marko Vešović, 44. William Rémy, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk - 18. Arvydas Novikovas, 8. Walerian Gwilia, 24. André Martins, 9. Carlitos, 21. Dominik Nagy (76, 23. Salvador Agra) - 27. Vamara Sanogo (45, 99. Sandro Kulenović).

żółte kartki: Velasco, Yahaya.

sędziował: Aléx de Albuquerque Troleis (Wyspy Owcze).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (405)

+dodaj komentarz
jelonek - 16.07.2019 / 16:31, *.tpnet.pl

jestem za Legią ale też jestem realistą jak myślicie warto postawić u buka stówkę że Legia przegra?dobry kurs jest a czuje że będzie powtórka z zeszłego roku

odpowiedz
Oleksy - 16.07.2019 / 21:34, *.chello.pl

@jelonek:
Rozumiem wciąż nie nasycone potrzeby finansowe Kolegi, ale czy warto i wypada w tak niezręcznym dla Legii momencie zgłaszać tak "nietypowe" pytania ?!
Do głowy by mi nie przyszło "wyjechać" na nasze forum z takim dictum. Ale cóż, świat stale się zmienia i już nic nie jest pewne swojej dalszej trwałości...

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 15.07.2019 / 23:40, *.chello.pl

Ta cyfra kibicowskich wpisów (pow. 400!) jest miażdżąca dla p. Mioduskiego, kierowanego przez niego klubu i poczynań jego drużyny. To nie na salonach wykuwa się wieź i szacunek do Legii, ale właśnie w takich "kapciowych" momentach. To tu i teraz większość z nas wyraża werbalną dezaprobatę dla bieżących poczynań prezesa dekady.
Ciekawe, kiedy przyjdzie opamiętanie ww., jeżeli oczywiście w ogóle przyjdzie ?!
Stroskane serdeczności

odpowiedz
Z hula beczki - 15.07.2019 / 23:37, *.t-mobile.pl

Słyszeliście co zrobiło Juve?A raczej co weszacy znaleźli?Craksa z Ajaksem też dobrze poszli!!!

odpowiedz
miron - 15.07.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

Staczamy się coraz bardziej i szybciej miodek won póki jest jeszcze coś ratować

odpowiedz
Kaktus 22424r5t - 15.07.2019 / 14:46, *.tpnet.pl

Rekord będzie teraz :D :D Ostatnio 5:0 z Radomiakiem i ja się pytam jak to możliwe, że przychodzą el. do pucharów i nie potrafią wygrać z Europą FC??????? A piłkarzom patrząc na ich zachowanie wogóle nie jest wstyd. Aby zobrazować tą sytuację przedstawię taki oto przykład. Legia chciała grać w fazie grupowej LE czyli do niej "wejść" a zaliczyła wpadkę przy Europa FC to tak jakby mieć ochotę przelecieć laskę 10/10 i w nią wejść, ale spuś*cić się już w momencie rozbierania. Przedwczesny wytrysk Legii, smutne ale prawdziwe.

odpowiedz
Afro - 15.07.2019 / 06:53, *.chello.pl

400 wpisów to chyba jakiś rekord?

odpowiedz
Daniel - 14.07.2019 / 22:20, *.centertel.pl

No takiej Legii przecież chcieli kibole z korpożylety... Śpiewanie bezsensowne przez 90 minut, napieprzanie na nieistniejącą Polonię, budowanie głównego trzonu wokół grójców, małkinii itd. A gdzie w tym wszystkim Warszawa??? To że od dłuższego czasu Legia kompromituje stolice nikomu na trybunach niestety nie przeszkadza - to wstyd dla kibiców

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 14.07.2019 / 14:11, *.t-mobile.pl

@Nemesis

Napisałeś: "po pierwszym meczu nie należy sądzić piłkarzy, jeśli wypadli blado, nawet jeśli na tle teoretycznie słabszego przeciwnika". Szkopuł w tym, że to kolejny rok, gdy produkty piłkarskopodobne szumnie mieniące się piłkarzami naszej Legii kompromitują nie tylko siebie, ale naszą Legię. Przecież to nie jest jednorazowa wpadka, ale niechlubna kontynuacja całej serii kompromitacji. Usprawiedliwiasz coś, czego się po prostu nie da usprawiedliwić. W ubiegłym roku manto od Luksemburga, w tym roku "zwycięski" - tak wnioskuję po wypowiedziach Vuko i Carlitosa - remis z amatorami z Gibraltaru. Ile jeszcze kompromitacji przed całym piłkarskim światem potrzebujesz, żeby zrozumieć, że produkty piłkarskopodobne na żaden, literalnie żaden szacunek (szczególnie po ich wypowiedziach pomeczowych) nie zasługują? Ile jeszcze potrzebujesz, żeby zrozumieć, że ci ludzie niszczą tradycję i legendę naszej Legii?

odpowiedz
Gocław - 13.07.2019 / 14:15, *.chello.pl

"Małpie figle..." :)

odpowiedz
Hello - 13.07.2019 / 10:22, *.t-mobile.pl

Jaki właściciel - taki prezes
Jaki prezes - taki zarząd.
Jaki zarząd - taki dyrektor sportowy.
Jaki dyrektor sportowy - taki skauting.
Jaki skauting - tacy piłkarze
Jacy piłkarze - taka gra.
Jaka gra -taki wynik.
Jaki wynik - taki trener.
Jaki trener - taka gra. i.t.p.

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 13.07.2019 / 09:37, *.centertel.pl

To nie jest falstart ale już meta.
Tu się już nic pozytywnego nie wydarzy.
A może się mylę?
Wierzę,że tak.

odpowiedz
ZGL - 13.07.2019 / 09:36, *.tpnet.pl

To nie sa prawdziwi LEGIONISCI a zarazem dziekujemy za zdobyty punkt na trudnym terenie w Gibraltarze !!!

odpowiedz
Hiszpan - 13.07.2019 / 09:24, *.play-internet.pl

Vuko się nie nadaje. Dobry chłop ale brak wiedzy i doświadczenia.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.07.2019 / 09:23, *.play-internet.pl

Jazeli ambicje niektorych kibicow Legii siegaja szczesliwego remisu z druzynami pokroju Europa i wypowiedziami w stylu Vuko i Carlo po tym meczu, to zapasc klubu nie dotyczy tylko wladz, ale rowniez jego niektorych kibicow. Jestesmy w wielkiej d...e i sie tam urzadzamy. Ale jezeli komus sie wydaje, ze nie moze byc jeszcze gorzej, to niech zapozna sie ze zwieraczami i domysli co bedzie, kiedy one popuszcza...

odpowiedz
młego dnia - 13.07.2019 / 07:48, *.215.166

niestety trzeba zmian ale zacząć trzeba od góry , a trener ma być z najwyższej półki wystarczy zerknąć na siatkarzy , skoki narciarskie , piłka ręczna i nie trenerzy od siedmiu boleści którzy nawet B klasy z sukcesami nie prowadzili Vukovicze ,Brzęczki nawet piłkarzami wielkimi nie byli a co dopiero autorytet trenerski ?

odpowiedz
gregorio - 13.07.2019 / 06:58, *.plus.pl

A Vuković po tym jak potraktował trzech prawdziwych legionistów w drużynie, stracił u prawdziwych kibiców poparcie takie jak miał na początku... I ciekawe, czy jako wielki legionista poda się do dymisji jak jego drużyna będzie grała taką padakę (ostatnim trenerem, który podał się do dymisji był Wdowczyk)

odpowiedz
gregorio - 13.07.2019 / 06:52, *.plus.pl

Vuković po meczu z Zaglebiem i swoich wypowiedziach stracił szatnię. Po pierwsze pozbył się lubianych i szanownych w szatni piłkarzy (bo jego plan jest taki, że on sam chce być największym legionistą i legendą klubu). A po drugie większość zawodników z ostatniego meczu została, więc skoro się tak odgrażał, że nie będą zawodnicy rządzić, a trener nie będzie zakładnikiem, to oni się na nim mszczą (takiego h...a jesteś naszym zakładnikiem). I niestety tak to wygląda, grają na zwolnienie trenera.

odpowiedz
ja - 13.07.2019 / 06:31, *.inetia.pl

Nareszcie nie będzie to wina Kucharczyka ?

odpowiedz
paffcik - 13.07.2019 / 03:16, *.virginm.net

Jaki k... FALSTART. Dno dna i 5 m mułu pod ziemią!!!

odpowiedz
Rdzenny do Plaskacz - 12.07.2019 / 22:35, *.plus.pl

Idzie jesień może szybciej w tym roku spadną liście? Jak myślisz kolego?

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2019 / 22:14, *.centertel.pl

Wiecie co też bardzo boli?
Że od lat nam kibicom wmawia się przez kolejnych szkoleniowców że lipiec i sierpień to są złe miesiące bo piłkarze nie są w rytmie meczowym itp.
To śpiewka znana i lubiana przez każdego trenera, nawet Magiera z tego korzystał, bo zawiera ziarenko prawdy czyli takie 1% przyczyn porażki która jest spowodowana faktycznie tym że nie mają rytmu meczowego. Ale pzosotałe 99% to wina braku umiejętności i zaangażowania!!!!!!!!!

KIEDY OSTATNIO JAKIŚ NASZ TRENER SAM ZREZYGNOWAŁ Z PEŁNIONEJ FUNCJI PODAJAC SIĘ DO DYMISJI ? !!!! NIE PAMIETACIE? JA TEZ NIE !!!! KTÓRYMIAŁ NA TYLE JAJ ŻEBY POWIEDZIEĆ.

MOJA DRUŻYNA ZREMISOWAŁA Z GIBRALTAREM, PIERD***REZYGNJE BO MI WSTYD PODPISYWAĆ SIĘ POD GRĄ TEJ DRUZYNY MOIM NAZWISKIEM>

odpowiedz
Adam - 12.07.2019 / 23:44, *.chello.pl

@grzesiek: nie zesraj się. Może ty byś ucekł jak pies z podkulonym ogonem, ale niektórzy chcą próbować i dążyć do poprawy.

odpowiedz
grzesiek - 13.07.2019 / 00:40, *.centertel.pl

@Adam: ty sądzisz że ci kopacze dążą do poprawy? Albo nasz prezes?

odpowiedz
Carcass - 13.07.2019 / 04:14, *.play-internet.pl

@Adam: A ty już się zesrałeś? To wytrzyj dupkę i słuchaj. Nie chodzi tylko o kompromitację ale wypowiedzi niektórych piłkarzy i trenera. To co powiedzieli po meczu to się w głowie nie mieści. Nie mają wstydu, honoru i godności. Zwykła ludzka przyzwoitość nakazywałaby powiedzieć "przepraszam" po takim wyczynie, a w normalnym klubie zakończyłoby się jeśli nie dymisją trenera to przynajmniej "dywanikiem", a dla kopaczy jazdą po pensji. Nie ma już bardziej amatorskich drużyn w Europie, są jeszcze te podwórkowe ale nie biorą udziału w pucharach. Graliśmy z siódmą od końca najgorszą drużyną na kontynencie. Rozumiesz skalę kompromitacji? Dla Ciebie nic się nie stało? To chyba nie jesteś kibicem Legii jak taką hańbą się nie przejmujesz. Widocznie jest Ci obojętne, że ci śmierdziele szargają dobre imię naszego klubu. Naprawdę jesteś takim tumanem?

odpowiedz
Lefa - 12.07.2019 / 22:07, *.t-mobile.pl

Jak samopoczucie dobę po pokazie jaki zaprezentowała Legia ?
Bo ja mam nadal moralnego kaca .

odpowiedz
Rdzenny - 13.07.2019 / 05:11, *.plus.pl

@Lefa : moralnego? Ja wytrzeźwiec nie mogę cały czas pije bo jak przestanę to pęknie mi serce i pudel się nie wypłaci za odszkodowanie...

odpowiedz
Michał - 12.07.2019 / 22:03, *.centertel.pl

Kumpel mi dzisiaj powiedział „jak to możliwe, że wszyscy grają np. piast, a Legia Z TAKIM POTENCJAŁEM nic?” No kufa nie wiem... Przy Miodku natomiast jest to możliwe, bo on oszczędza na... trenerze.

odpowiedz
Michał - 12.07.2019 / 21:59, *.centertel.pl

Ja mam dość... Długo nie krytykowałem Miodka, ale jak to możliwe, że od czasów Staszka zespół miał 1 trenera...? Jak można budować zespół bez profesjonalisty na najważniejszym miejscu?!? Vuko to legionista, ale emocjonalnie oraz pod względem umiejętności nie dorósł do roli trenera Legii! Za wcześnie! Czy ktoś widział piasta? Kurna, oni mają styl, grają w piłkę, ale my kurna n-ty sezon z rzędu żenada... No, ale nie da się grać bez trenera z prawdziwego zdarzenia.

odpowiedz
Hahaha - 12.07.2019 / 21:47, *.inetia.pl

100 proc. racji Saska Kępa i Kaktus22. Bez stawiania na młodych Polaków, wychowanków Legii, prawdziwych Legionistów z krwi i kości zawsze będzie nędza.

odpowiedz
Hutnik Warszawa - 12.07.2019 / 21:44, *.chello.pl

Pogadamy po rewanzy Z Legia jest sie na dobre i na złe!Płaczki.
Kibice sukcesu.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 13.07.2019 / 08:20, *.play-internet.pl

@Hutnik Warszawa: Ty albo nie rozumiesz co sie stalo i co sie dzieje w Legii, albo udajesz idiote jak jej wlasciciel. Nawet wygrana 7-0 w co bardzo watpie, stawiam raczej na wymeczone zwyciestwo w najlepszym razie, nie zmieni oceny sytuacji. Moze twoje ambicje siegaja takiego poziomu, kibice, ktorzy maja ten klub w sercu oczekuja zupelnie czegos innego. Dlatego nie pisz bzdur.

odpowiedz
powiś(L)e - 12.07.2019 / 21:36, *.chello.pl

Chu*nia z grzybnią.Dno.Wodorosty i tona mułu.

odpowiedz
TOMI !!!!!!! - 12.07.2019 / 21:33, *.t-mobile.pl

10 lat temu mimo że nie mogliśmy nic ugrać w pucharach, to przy meczach pierwszych rund jak był przeciwnik z Azerbejdżanu, Andory ,Wysp Owczych itp... nawet przez myśl mi nie przeszło że możemy nie wygrać z taką drużyną , bardziej zastanawiałem się czy wygramy nisko (4:0) czy wysoko 8 :0 . a od dwóch lat widzę że nie ma mowy o pogromie, tylko czy uda się wygrać 1 do 0 . Normalnie dno !!! Legia poziom Luxemburg, Giblartar. Andora to jest przykre :(

odpowiedz
Petrone(L)a - 12.07.2019 / 21:31, *.vectranet.pl

Jest szansa pobić zeszłoroczny rekord...

odpowiedz
Tajemnica z Wielkopolski - 12.07.2019 / 21:10, *.t-mobile.pl

Loczek jest kibicem Kuchenek, dlatego cieszy się z takich wyników

odpowiedz
Tagi - 12.07.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

Dla mnie jakby czas się zatrzymał. Dokładnie taka sama żenada jak rok temu (prawie) o tej samej porze. Przypadek ?

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2019 / 20:49, *.centertel.pl

Tak sobie mysle ze Radosław Kucharski to piłkarzy wybiera chyba poprzez ich przystojność. Jak oni nie wygrają z Europą to chyba nie zdają sobie z konsekwencji jakie moze ta porazka pociagnac za soba. Zycze nie mniej szczescja w rewanzu bo zaangazowania nie widze juz od dwóch sezonów.

odpowiedz
(L)egia - 12.07.2019 / 20:24, *.82.107

A moim zdaniem, z uwagi na to, że był to dopiero pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie, nie należy oceniać ich zbyt surowo i przedwcześnie rozliczać (tak jak w mediach pie*dolą, że wielka kompromitacja). Jest zdecydowanie za wcześnie na to.

odpowiedz
L - 12.07.2019 / 20:41, *.play-internet.pl

@(L)egia: a co dla ciebie byloby w takim razie kompromitacją jak nie ten mecz? Plują w twarz a ten mowi, ze deszcz pada. Idz po karnet lepiej.

odpowiedz
(L)egia - 12.07.2019 / 21:48, *.82.107

@L: Co prawda nie mam karnetu, bo w Warszawie nie mieszkam i mam daleko, ale jak tylko będę miał hajs, czas i okazję, to na pewno pojawię się na meczu, choćby z beniaminkiem.

odpowiedz
Nemesis - 12.07.2019 / 21:52, *.82.107

@L: jeśli nazywasz się kibicem Legii, to ty jesteś naszą kompromitacją, znafco zasrany. A ja pójdę po karnet, a ty jak chcesz, to sobie bojkotuj, tylko nie nazywaj się legionistą, bo mi wstyd. Ciekawi mnie jaki pretekst znajdziesz do narzekania, jak nasi kropną ich kilkoma bramkami do zera i w lepszym stylu niż w pierwszym meczu. No tak, ale w internecie nikt pier*olić takiemu nie zabroni.

odpowiedz
Adres 82.107 - 12.07.2019 / 22:25, *.plus.pl

@Nemesis: ten adres to przydupasy korporacyjne pudla!

odpowiedz
Nemesis - 12.07.2019 / 23:10, *.82.107

@Adres 82.107: twój adres to konwiktorska 6.

odpowiedz
Gon się Leszczu - 13.07.2019 / 05:31, *.plus.pl

@Nemesis: korporacyjny pudla, ile Ci dali za wpisy? Idź sobie po karnet a może już go masz z rodziną?

odpowiedz
Nemesis - 13.07.2019 / 23:22, *.82.107

@Gon się Leszczu : zrozum, kretynie, że po pierwszym meczu nie należy sądzić piłkarzy, jeśli wypadli blado, nawet jeśli na tle teoretycznie słabszego przeciwnika. Ale pewnie, nic tylko ich zje*ać, wymieszać z błotem, i wyrzucić, bo to powinny być machiny zaprogramowane na zwyciężanie. Życzę ci, żebyś kiedyś doznał takiego samego traktowania, jak twoje podejście do piłkarzy, którzy dopiero zaczynają sezon (ale już wielki hejt z powodu jednego niepowodzenia). Żebyś miał kiedyś takiego przełożonego lub kogokolwiek, kto cię będzie je*ać za najmniejszą pomyłkę, na to właśnie zasługujesz.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever. - 12.07.2019 / 20:19, *.204.33

Ten dramat ....to jak znowu stracić Mistrza...

odpowiedz
Gepetto - 12.07.2019 / 19:49, *.play-internet.pl

Czyli kopacze grają pod dyktando sponsa. Owocna współpraca będzie coś czuję. Vuko pier.oli jak potłuczony, kopacze też. Ja na miejscu prezesa bym powiedział 10:0 lub bez kasy przez miecha i kurła maraton i po 8h siedzieć w klubie i w kółko tą żenue oglądać kazać z komentarzami ludzi, którzy to oglądali...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 12.07.2019 / 19:44, *.play-internet.pl

Najnowsze wiesci z klubu - bardzo powaznie rozwazana jest dymisja Vuko. Na jego miejsce zostanie powolana zona wlasciciela. W sumie, co za roznica...

odpowiedz
Chciałabym iść do Marjolki - 12.07.2019 / 19:15, *.t-mobile.pl

Prezes i właściela Legii, Pana Mioduskiego chyba rajcuje taka sytuacja że im coraz gorzej się mówi i pisze o Legii, tym on się bardziej podnieca i chyba? brancuje
Widać że to sadysta i takie nastawienie sado-maso sprawia mu przyjemność

odpowiedz
Simon - 12.07.2019 / 18:57, *.centertel.pl

Co roku coraz gorzej już nawet z amatorski Legia nie potrafi wygrać takiej żenady dawno nie było naprawdę wstyd

odpowiedz
Martens - 12.07.2019 / 18:53, *.play-internet.pl

Pierwszy raz wstydzę się chodząc po Mazurskich knajpkach w koszulce Legii. Zawsze byłem dumny bo Legia to potęga.Nie raz wyje...lem komuś w ryja za jakieś spojrzenie i podteksty typu ,,gdzie jest ta Legia,,. Teraz jest mi wstyd ,że mój klub tak gra.Pamiętam czasy palania ognisk w hotelach w Mielcu.Ale zawsze gdzie byliśmy za Legią w kraju czy za granicą nie było takiego siana jak jest teraz.Nawet Magic tego nie poskłada tutaj trzeba ludzi pokroju śp.Wójcika.Teraz sam postawie na Europa ze po 90 min będzie remis.

odpowiedz
Kevin Rapley - 12.07.2019 / 20:22, *.chello.pl

@Martens: To właśnie przez taką dzicz jak ty ten klub jest nienawidzony w całym kraju.

odpowiedz
Martens - 12.07.2019 / 22:32, *.centertel.pl

@Kevin Rapley: przez taką dzicz Kevinie możesz chodzić w szaliku Legii.Ale Ty kibicu w kapciach boisz się wyjść w barwach na miasto.Wiec nie pisz bzdur malolacie.

odpowiedz
Anonim - 13.07.2019 / 16:04, *.cyfrowypolsat.pl

@Martens: Ty idioto, skończyły się czasy plemiennych walk. Danie komuś w mordę bo nosi szalik w innym kolorze jest przejawem skrajnego prymitywizmu. Może wszyscy zaczniemy się tłuc po mordach bo ktoś jest wysoki, gruby, chudy albo niski?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 12.07.2019 / 18:50, *.play-internet.pl

Wlasciwie to zostalismy bez napastnika...Sanogo kontuzja, Niezgoda ledwo zywy, Kante na urlopie, Kulenovic przewraca sie o wlasne nogi, a Carlitos nigdy nie byl typowym napastnikiem, ale to niewazne bo robi sie z niego na sile rozgrywajacego...Moze to ja nie znam sie na budowaniu zespolu, ale to jest jakas kolejna paranoja...

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 12.07.2019 / 18:36, *.204.33

To jest dramat!MrMioduski twoje plany idà w łeb I co ty na to!!??

odpowiedz
dino - 12.07.2019 / 18:25, *.108.201

No juz dobrze, panie Mioduski, pobawiles sie pan w klub fajnie, poprzednikowi nie dosiegniesz i za 20 lat a teraz zachowaj sie pan raz powaznie i sprzedaj udzialy chociazby miastu, co to dla miasta 20 mln dziury budzetowej, 1 pociag metra.

odpowiedz
bronek49 - 12.07.2019 / 17:51, *.chello.pl

niestety wLEGII grają takie miernoty że nie potrafią sobie poradzic z takimi amatorami to jest jeszcze gorzej niż rok i dwa lata temu . vukowic nie powinien się uczyć na Legii

odpowiedz
jea - 12.07.2019 / 17:50, *.tpnet.pl

#VukoOut

odpowiedz
hjak - 12.07.2019 / 17:48, *.tpnet.pl

Pedały!Możecie już nie wracać...

odpowiedz
Info - 12.07.2019 / 17:47, *.t-mobile.pl

Podobno trener Vuković dostał zaproszenie do programu "Europa da się lubić" :)))

odpowiedz
Jacek - 12.07.2019 / 19:36, *.play-internet.pl

@Info: Stary... Dobre!!!

odpowiedz
rafii - 12.07.2019 / 17:32, *.centertel.pl

Gra słaba ,doping jeszcze gorszy ,ŻENADA

odpowiedz
Rafii - 12.07.2019 / 17:28, *.centertel.pl

Gra słaba,doping jeszcze gorszy.

odpowiedz
dino - 12.07.2019 / 17:39, *.108.201

@Rafii:
Rozumiem, że byłeś i dopingowałeś

odpowiedz
rob bandit - 12.07.2019 / 21:45, *.com.pl

@Krzeszczu: nic wspólnego z Polską,a kto w takim razie rozwalił się na skałach ,podpowiem Ci pewien polski generał z córką...FORZA LEGIA!!!W Domu dostaną ze 6 w plecy...

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2019 / 22:07, *.bredband2.com

@rob bandit: A u nas w Poroninie przez dluzszy czas ukrywal sie/zamieszkiwal niejaki Vladimir Iljic Ulianov. To znaczy ze my mamy cos wspolnego z rosja soviecka? Co ma piernik do wiatraka?

odpowiedz
rob bandit - 12.07.2019 / 22:39, *.com.pl

@Krzeszczu: Mamy to, że dostali łomot nad Wisłą...wiesz co możemy się tak przerzucać faktami, chcesz???W Gierłoży tj Wolfschanze przebywał niejaki Adolf czy mamy coś wspólnego z III Reich...Pozdro

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2019 / 22:44, *.bredband2.com

@rob bandit: I wlasnie potwierdziles to co ja mowilem od samego poczatku: nic wspolnego. Tak troche sam sobie zaprzeczasz....

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2019 / 17:24, *.mm.pl

Po pierwszym meczu pucharowym granym z niepolskim rywalem wielu internetowych Kolegów zastanawia się, gdzie są granice niewydolności piłkarzy grających w Legii. Uważam, że to spojrzenie jest zbyt krótkie. Legia gra bowiem tak, jak większość naszych klubowych zespołów czyli...nie gra lecz przeszkadza innym.

Zauważcie Drodzy Koledzy jak to wygląda w przeciętnym polskim meczu ligowym. Po zdobyciu jakimś cudem bramki, zespół który prowadzi natychmiast cofa się i czeka na poczynania rywali nastawiając się na tzw. "kontry". Zespół przegrywający niby prowadzi grę, ale zazwyczaj są to podania wszerz boiska a każda szybsza akcja czy próby rozgrywania piłki na jeden kontakt kończą się zazwyczaj na trzecim - z reguły niecelnym - podaniu. Strzały na bramkę rywali - pięć w meczu, sześć czasami osiem. Celnych może połowa, zazwyczaj dwa, trzy. Jak tu mówić o graniu???

W naszych zespołach dominują piłkarze przeszkadzający - obrońcy, defensywni pomocnicy. Dlaczego? Bo tutaj nie trzeba biegać, nie trzeba umieć przedryblować rywala czy dokładnie podać lub wyjść na pozycję. Trzeba wybijać. Taktyka z lat 60-tych sprawdza się na boiskach ligowych. Nie sprawdzi się nigdy, gdy trzeba gonić wynik. W europie, gdzie gra się szybciej, dokładniej i jest się lepiej wyszkolonym jesteśmy na straconej pozycji już przed pierwszym gwizdkiem rozjemcy. Nie mamy bowiem graczy kreatywnych. A nie mamy, bo dla trenerów priorytetem jest obrona.

Mogę pójść o zakład, że Legia, Piast, Cracovia czy Lechia awansują do następnej rundy, gdy pierwsi strzelą bramkę. Jeśli pierwsi ją stracą - będzie po zawodach.
Oczywiście Legia ma teoretycznie najłatwiej, na takim rywalu trzeba "siąść" od początku meczu rewanżowego. Wcześniej czy później pogubią się, lub opadną z sił. Pytanie, czy zawodników na to stać?

Nie łudzę się, że w lipcu bądź z początkiem sierpnia wszystkie polskie zespoły będą miały już puchary "z głowy". Oczywiście wszyscy przejdą na tym do porządku dziennego i będą się podniecać meczami w gównolidze dla jaj chyba zwanej "ekstraklasą". Z klepaniem piłki od lewej do prawej i trzema celnymi strzałami w meczu. Oraz "walczykiem labada" na trybunach czy innymi debilnymi, jednakowymi przyśpiewkami spotykanymi na wszystkich polskich stadionach do usrania.

A za rok przeżyjemy deja vu. I tak w kółko....

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 12.07.2019 / 17:46, *.chello.pl

@Wolfik:
W całej rozciągłości podpisuję się pod Twoim postem.
Serdeczności

odpowiedz
Jacek - 12.07.2019 / 19:45, *.play-internet.pl

@Wolfik: Tekst dobry ale... Obejrzalem wszystkie 3 mecze polskich pucharowiczow i... W grze Piasta i Cracovii bylo widac przygotowanie, jakies akcje, wybieganie, schematy gry. Legia nie grala kompletnie nic, zero pomyslu i schematu gry lub pojedynczej akcji grajac z najslabszym rywalem. Druzyny wywiozly z dwumeczow bramkowe remisy z wyjazdu. Mam przekonanie graniczace z pewnoscia ze gdyby Legia grala z przeciwnikiem Piasta lub Cracivii dostalaby w ryj tak ze w rewanzu nie byloby na co liczyc. Poprostu tam widac reke trenera, czasem brakuje umiejetnosci... U nas ani umiejetnosci ani trenera, wszystko z lapanki

odpowiedz
Banio 74 - 12.07.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

Przestańcie płakać! Kto wczoraj widział na You toube ten wie, że zagrali znowu sk.... pod buka! O mały włos a Carlitos by strzelił w jedynej sytuacji, a tak grali wszystko SPECJALNIE w poprzek boiska i do tyłu .... Dokładnie jak za Nawałki z Japonią, tylko tamci wirtuozi ostatnie 10' , a nasze gwiazdy 90' .

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2019 / 17:25, *.mm.pl

@Banio 74 : Tak...a ziema jest płaska.

odpowiedz
SzB - 12.07.2019 / 17:56, *.play-internet.pl

@Banio 74 :
Tej padaki chyba w inny sposób wytłumaczyć się nie da, zwyczajnie nie wierzę, że można być tak bez formy, czy nieprzygotowanym, to zawodowcy, a nie jakieś leszcze. Rzygać się chce jak się patrzy na te wyczyny.

odpowiedz
michal - 12.07.2019 / 17:12, *.play-internet.pl

Nie faltstart tylko dno,zenada, wstyd, hanba od 3 lat

odpowiedz
Pol - 12.07.2019 / 16:32, *.t-mobile.pl

Znowu nam nasrano na twarz

odpowiedz
Yorick - 12.07.2019 / 16:25, *.27.9

Podobieństwo do Mioduskiego i wyboru trenera przypadkowe:

Poszedł myśliwy do lasu. Zauważył niedźwiedzia. "Zabiję go" - pomyślał sobie. Strzela, a niedźwiedź jeden unik, drugi unik, myśliwy nie mógł trafić. Niedźwiedź dogonił myśliwego:
- Chciałeś mnie zabić, więc teraz masz 2 wyjścia: albo rozerwę cię na strzępy, albo dasz mi du*y... Myśliwy to przemyślał i wybrał drugą opcję.
Wkurzony wrócił do domu
- Nie daruję mu tego! Kupił sobie dwururkę i do lasu. Znalazł niedźwiedzia i strzela, a niedźwiedź znowu, jeden unik, drugi unik - sytuacja się powtórzyła, niedźwiedź dogonił myśliwego:
- Oj, myśliwy... nie ma wyjścia, znasz reguły gry, nastawiaj się. Myśliwy wrócił do domu jeszcze bardziej wkurzony, kupił sobie kałacha i z powrotem do lasu. Puścił całą serię, a niedźwiedź uniki, zasłania się drzewami, uchyla.
Niedźwiedź ponownie go dogonił:
- Myśliwy… właściwie to po co ty do tego lasu przychodzisz?

odpowiedz
piotrek - 12.07.2019 / 20:06, *.amazonaws.com

@Yorick: nic dodać,nic ująć...

odpowiedz
COBBI - 12.07.2019 / 16:14, *.play-internet.pl

Z ostatniej chwili:
Federacja Piłkarska Gibraltaru wszczęła śledztwo w sprawie „podłożenia” się Ich piłkarzy w meczu z warszawską Legią!

odpowiedz
Jacek6 - 12.07.2019 / 15:50, *.centertel.pl

Nie ma co panikować, trzeba się przyzwyczaić że mamy taką Cienką Ligę i Kopacz. Można podejść do tego inaczej a mianowicie Jak nie wolno grać w kopaną. Dla kogoś też to się przyda jako lekcja futbolu. Pozdrawiam

odpowiedz
MatWij - 12.07.2019 / 15:25, *.249.78

Brawo Piłkarze, Brawo Trener, Brawo Prezes!! Ciekawe czy znajdzie się choć 1000 które wybierze się obejrzeć rewanż na żywo. Po informacji że 4k kibiców ma wejścia darmowe, szansa minimalna ale jednak jest.

PS. Ktoś nie dalej, jak 2 tygodnie temu powiedział: "Legia zasługuje na grę w Lidze Mistrzów..." :D

Kocham ten klub ale większej farsy niż to co dzieje się od roku nie było od dawna :(

odpowiedz
Zazenowany - 12.07.2019 / 14:46, *.plus.pl

"Falstart" ??
Tytuł nieadekwatny do wczorajszych wydarzeń

odpowiedz
Kaktus 22 - 12.07.2019 / 14:42, *.tpnet.pl

Szanowni Koledzy,
Mając na uwadze, że ekstraklasa jest ligą półamatorską tak jak Legia oraz to, że niezależnie kto gra w eliminacjach LM czy LE to polskie kluby solidarnie się kompromitują dostając wpier*dol to trzeba byłoby wywalić z kadry Legii cały szrot i emerytów. Baza dla nowej kadry powinna wyglądać mniej więcej tak:
BR Radosław Majecki
BR Wojciech Muzyk
BR Cezary Miszta
OB Paweł Stolarski
OB Tomasz Nawotka
OB Mateusz Wieteska
OB Michał Król
OB Mateusz Żyro
OB Mateusz Hołownia
PO Michał Karbownik
PO Mikołaj Kwietniewski
PO Mateusz Praszelik
PO Kacper Kostorz
NA Jarosław Niezgoda
NA Maciej Rosołek
Tak tak wiem, to nie football manager, ale wątpię aby ten zabieg obniżył „poziom sportowy”. W eliminacja do pucharów europejskich i tak się kompromitujemy, a ile znaczy Mistrz Polski każdy wie, kto nie wie niech spojrzy sobie na mapę Europy z uwzględnieniem kto i ile w ostatnich latach występował w LM z Europy. Kontynuując do tak przedstawionej bazy należałoby dobrać kilku doświadczonych Polaków (do 28 roku życia) silnych przede wszystkich charakterem oraz fizycznie. Do tego 2-3 obcokrajowców, którzy naprawdę podnieśliby poziom sportowy (do 30 roku życia), tacy kosztują ok. 2-3 mln euro. Na koniec prawdziwa „truskawka na torcie”, prawdziwy trener z jakimś doświadczeniem. Nie mówię o Guardioli, lecz jakiś dobry niemiecki trener bądź taki, który coś osiągnął i siedzi w fachu trochę więcej niż rok. Kontrakty dla „bazy” powinny zostać zawiązane na ok. 4 lata z klauzulami odstępnego 8-10 mln euro. Tak aby w przypadku gdy któryś z tych młodych chłopaków odpalił to aby nie pozbywać się go za 3 mln euro. Dla doświadczonych Polaków 2 letnie kontrakty. Dla tych obcokrajowców 2-3 letnie kontrakty. Do tego należy dodać cierpliwość. Po dobrym reaserchu taki trener (niezależnie od wyników) powinien popracować 3 lata. I po tych 3 latach powinien zacząć być rozliczany. THE END

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 15:43, *.lukman.pl

@Kaktus 22: popieram, aż dziwne że Mioduski tego nie robi, przecież zszedł by ostro z kosztami na młodych Polakach, zamiast zatrudniać przereklamowany amatorski szrot

odpowiedz
Hehe - 12.07.2019 / 20:41, *.centertel.pl

@Kaktus 22: zszedłby z kosztami i z pozycją sportową. Tak i do rego dążmy zero kosztów i co roku mistrz i liga mistrzów. Ehh ostatni post piszę na tym forum bo szkoda czasu na takich januszy

odpowiedz
SF - 12.07.2019 / 14:31, *.tpnet.pl

LEGIA: forma niska w grze obok lotniska !!

odpowiedz
ZW - 12.07.2019 / 14:24, *.tpnet.pl

Jedyna akcja Europa FC w koncowce meczu ktora mogla dac zwycieskiego gola przy lepszym ustawieniu to bylby efekt gry LEGII w tym meczu a w dalszej perspektywie o ile zdecydowanie poziom gry nie ulegnie zmianie to moze byc koniec LE a w lidze tez nie bedzie wesolo !!

odpowiedz
PPU - 12.07.2019 / 13:59, *.centertel.pl

Zero przyspieszenia, zero kondycji, zero pomysłu na grę, zero czegokolwiek co potrzebne do wygrania z tak słabą drużyną. Nawet jak wygramy w Wawie to dłuższą metę słabo to widzę. Vuko cenię Ciebie jako piłkarza i tylko jako piłkarza.

odpowiedz
katolik - 12.07.2019 / 13:51, *.tpnet.pl

nie wierzę!!! Pół drużyny z giblartaru przyjechało po robocie na pocztach, budowach, godzinę przed meczem na stadion a ci "piłkarze"
odżywki, obozy, hiszpanie, cypry, ciepłe kraje, 5 lekarzy, 4 masazystów, 9 trenerów, 100 tys. mies, 8 kpl, butów, strojów, żelów w torbach. hotele, spa. WSTYD,wstyd, wstyd!!!pajace, wypad Vuković Legendo L. Mioduski weź Benhakera. Albo zostaw to w piz.u.

odpowiedz
bubba - 12.07.2019 / 14:36, *.hawetelekom.pl

@katolik: mało tego na obóz polecieli samolotem, a klubowy autobus jechał pusty żeby panowie się nie zmęczyli podróżą, to jest kpina żenada hańba a tłumaczenie Vukovicia to już zakrawa na szczyt hipokryzji. przecież jedyne co powinien to uklęknąć i powiedzieć przepraszam podziękować za prace i wyjść.

odpowiedz
GL - 12.07.2019 / 13:47, *.tpnet.pl

Nie z tym poziomem gry do fazy grupowej LE !!

odpowiedz
Piłkarskie DNO - 12.07.2019 / 13:36, *.centertel.pl

Vuković po takim meczu i takiej wypowiedzi pomeczowej powinien zostać zwolniony natychmiastowo.
Widać, że nie ogarnia tej drużyny. A ten dureń Mioduski jak chce fazy grupowej LE to musi szybko znalesc trenera, miał nauczke z Klafem i znów popełnia ten sam błąd!

odpowiedz
Raf - 12.07.2019 / 14:02, *.centertel.pl

@Piłkarskie DNO: klaf to dał ciała z 3 obrońców może jak by grał tak jak w rundzie finałowej to kto wie...tu jest potrzebny trener z doświadczeniem i przedwszytkim z szansą na realizację swojej wizji a nie że w razie gorszych wyników jest zwalniamy. Tylko kto tu przyjdzie jak nas nie stać na transfery na poziomie 1 mln euro... Śmieli się że skislej a tu to samo czeka bo z taką grą to cudem będzie awans do 3 rundzie elemeniacji

odpowiedz
Afro - 12.07.2019 / 13:35, *.chello.pl

Wyglądało to jak sparring. Chcę uwierzyć, że serio byli tak zmęczeni przygotowaniami...

odpowiedz
llort - 12.07.2019 / 13:15, *.virtuall.pl

To był zwycięski remis z bardzo trudnym przeciwnikiem. Europa FC nie tak dawno przecież wygrała z Bocą 13:1, nieco wcześniej też z Bocą 9:0 a w zeszłym roku też 9:0 z Manchester 62.

odpowiedz
Gocław - 12.07.2019 / 13:09, *.chello.pl

Always look on bright side life,
fiu fiu fiu fiu fiu fiu :)

Ps. Wybaczcie :)

odpowiedz
Trampek - 12.07.2019 / 12:56, *.net.pl

Obraz nędzy i rozpaczy - tak można określić to ,co miało być meczem o europejskie puchary. Obrona dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Atak praktycznie nie istniał. A pomoc grała po dziadowsku w DZIADA.Widocznie gra w DZIADA na treningach weszła w krew - dlatego zastosowali w meczu z gibraltarskim Europa FC.Gdyby nie Radosław Majecki Europa FC wygrała by z LEGIĄ minimum 2:0 .Vamara Sanogo nie miał by miejsca w kadrze Europa FC zapewne wraz z prowadzonym za niego Sandro Kulenović-em . Jak z takimi zawodnikami mamy zawojować nie tylko europejskie pucharu ale nawet e-klapę. Poza tym kto w padł na dziadowski pomysł , aby jedynego snajpera LEGII - Carlitosa wstawić do drugiej linni ? Takie ustawienie ma racje bytu jeżeli na boisku jest ZDROWY Jarosław Niezgoda ,który wówczas jest rzeczywistym żądłem LEGII .Może następnym pomysłem będzie ustawienie Carlitosa jako stopera ? Jest uzasadnione pytanie :Czy Aleksandar Vuković tego nie widzi, Jeżeli tak toi wskazana jest pilna wizyta u okulisty który w tej materii wyda wiążącą decyzje.Bo niewidomy trener - to trener niepełnosprawny, a tu już potrzebna jest NATYCHMIASTOWA zmiana trenera. W myśl zasady: że "kiepskiej baletnicy przeszkadza róg spódnicy" - nie ma tłumaczenia ,że spotkanie było rozgrywane na sztucznej nawierzchni boiska.

odpowiedz
ddd - 12.07.2019 / 12:48, *.gov.pl

Ale płaczki z Was. Miodek wszystko ładnie skalkulował aby ludziska miały emocje a Wy jak zwykle malkontenci i niezadowolone. Byłby sens przychodzić jakby wygrali 6-0 ? No nie. A tak w karnych wygrają to i podczas dogrywki się więcej hotdogów sprzeda. Trzeba mieć łeb do robienia pieniędzy jak miodek.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 12.07.2019 / 12:28, *.t-mobile.pl

Mam pytanie do tych wszystkich "prawdziwych kibiców", którzy ubliżali mi tutaj, że nie jestem prawdziwym kibicem, bo od lat piszę, że produkty piłkarskopodobne szumnie mieniące się piłkarzami naszej Legii, to nie piłkarze, ale właśnie produkty piłkarskopodobne: jak Wam w dziubkach? To co się stało wczoraj to kolejna kompromitacja po Dudelange. Ile jeszcze potrzebujecie, żeby zrozumieć jak groteskowo wyglądacie śpiewając, że "...Legia to jest potęga..."? Ile jeszcze takich totalnych kompromitacji, jak wczorajsza, potrzebujecie, żeby zrozumieć że sami siebie kompromitujecie napinając się w stosunku do klubów z mniejszych miejscowości w naszym kraju, że niby to taka piłkarska moc i siła jest u nas? Wczorajsza megakompromitacja jest kolejnym dowodem na to, co piszę od lat: potęgą to byliśmy jeszcze w latach 90., gdy laliśmy w Lidze Mistrzów mistrza Anglii, czy wyeliminowaliśmy taką potęgę piłkarską jak Sampdoria Genua dochodząc do półfinału PZP. Teraz z naszej Legii została tylko piękna historia, legenda i tradycja na której kilku cwaniaków robi kasę. Wiem, wiem... mam świadomość, że zaraz po raz kolejny poleci hejt w moją stronę od tych "niezłomnych, prawdziwych kibiców", że to początek sezonu, że "jeszcze nasi się rozkręcą" itd. A tak w ogóle, to za to, co po wczorajszej kompromitacji powiedział Vuko i Carlitos, to w szanującym się klubie, z prawdziwymi ambicjami sportowymi dzisiaj ich już by nie było. Bo to co wczoraj powiedzieli Vuko i Carlitos po tej megakompromitacji, to było ordynarne naplucie w twarz nam, wszystkim kibicom naszej Legii. Ale nie mam złudzeń: "prawdziwi kibice" obetrą twarze z tej plwociny i powiedzą, że deszcz pada.

odpowiedz
Kibic - 12.07.2019 / 12:40, *.160.136

@Saska Kępa (L): nic dodać, nic ująć

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 13:32, *.lukman.pl

@Kibic: no niestety tak jest. nie lubię ubliżać piłkarzom, więc nazwę ich tak jak to wygląda - amatorzy opakowani w zawodowstwo. mecz na poziomie naszej okręgówki

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 12.07.2019 / 13:37, *.centertel.pl

@Saska Kępa (L):ja już dawno przestałem uczestniczyć w tym cyrku i tylko się z tego śmieje,masz racje
A najlepsza przyśpiewka kompromitująca to jest ;Nie poddawaj się;

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 12.07.2019 / 14:51, *.t-mobile.pl

@Adamowicz ale nie paweł: Jeśli chodzi o przyśpiewkę "nie poddawaj się ukochana ma...", to jest ona dla mnie symbolem piłkarskiego upadku naszego klubu. Nienawidzę tej przyśpiewki. Jest jak pieśń żałobna. Pozdrawiam.

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2019 / 16:45, *.bredband2.com

@Saska Kępa (L): nie tobie jednemu. Ale taki tu kominiarski klimat i lubudubu kultura.

odpowiedz
Krzeszczu - 12.07.2019 / 17:42, *.bredband2.com

@Bydgoszcz : walnij w stol a kulturalna kominiarka sie odezwie. Ale ze swolocza nie ma co polemizowac bo czapka za mala, mozdzek scisnela i nie wiele rozumu tam zostalo. Wiec o czym gadka?

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 12:25, *.play-internet.pl

Falstart to przedwczesny start, a nasi milusińscy zwyczajnie zostali w progach.

odpowiedz
LW - 12.07.2019 / 12:23, *.tpnet.pl

No to zostały nam jeszcze Wyspy Owcze i San Marino...

odpowiedz
wilkrobert132 - 12.07.2019 / 12:16, *.mtm-info.pl

z ciekawości.Jak widzę panowie sie koszulkami pozamieniali!!!Ale wynik ten sam.zero z tyłu jest ok,zero z przodu cytując klasykajest..."daleko od ok!"kibic Wisły Kraków

odpowiedz
armaj - 12.07.2019 / 12:15, *.com.pl

Falstart? To nie był q... falstart, tylko dno dna i metr mułu nad głową!

odpowiedz
DjKarvan - 12.07.2019 / 12:10, *.amazonaws.com

Widze, ze wszyscy juz po pierwszym meczu o cos gniezdzili w sobie ten hejt. Grajkow mamy jakich mamy, nie ma co wiecznie narzekac, tylko kibicowac i sie fascynowac tym co mamy. Jedyne co mozna Legii zarzucic to to, ze zawyza pensje takim pilkarzom. Przez to cala Liga ledwo dyszy. Mam nadzieje ze chlopaki rusza, nie wszyscy jeszcze zgrani ze soba, dajcie na wstrzymanie. Przyjda czasy ze znowu bedziemy sie cieszyc z ich gry (mam nadzieje). Prezes jest jaki jest, najwazniejsze zeby nie wychodzil przed szereg ze swoimi decyzjami bo sie na pilce nie zna. Moglby jeszcze zmienic doradcow bo obecni to amatorzy. Trzeba troche dystansu nabrac

odpowiedz
Miodek - 12.07.2019 / 12:12, *.tpnet.pl

@DjKarvan: Optymistycznie

odpowiedz
Fi - 12.07.2019 / 15:40, *.chello.pl

@DjKarvan:
Fascynować się tym co mamy? To jak podnieta grubą, spoconą, wąsatą żoną sapiącą w pokoju obok. Stary gratuluję poczucia estetyki.

odpowiedz
Rado - 12.07.2019 / 12:06, *.play-internet.pl

Gdzie jest informacja, że Vuko out?

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 12:04, *.lukman.pl

zamiast tego zagranicznego szrotu lepiej by było postawić na Polaków. pamiętam jak słałem kur.. w czasach gdy w Legii grał np Żyro :) pamiętam jak się śmiałem z wypowiedzi, że za mniej niż 5lm euro to nie pójdzie a gość miał często kłopoty z przyjęciem piłki. dzisiaj tamten Żyro byłby u nas gwiazdą i z tamtym Żyro ogrywaliśmy Celtic...

odpowiedz
yyy - 12.07.2019 / 15:08, *.tpnet.pl

@zaba285: No bo przecież Gibraltarczycy z automatu się by nam położyli, jakby grali Polacy hehehehe
Niestety tak nie jest, ważniejszym aspektem jest czy piłkarze są dobrzy, a nie narodowość.

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 15:53, *.lukman.pl

@yyy: rzeczywiście, np taki Kulenovic na pewno jest lepszy niż jakikolwiek napastnik z Polski w jego wieku... :D szrot out, dac szanse młodym Polakom, może któryś odpali, Kulenovic niech się kopie po czole w innym miejsu

odpowiedz
Miodek - 12.07.2019 / 12:02, *.tpnet.pl

Miodek WHY???????????????
- FOR MONEY

odpowiedz
Kobo(L)t - 12.07.2019 / 11:58, *.mm.pl

Spokojnie teraz Pudel ma 35 k euro zwolnione co miesiąc. Pytanie czy Vuko wylatuje przed czy po rewanżu z Europą, bo na Jurope to musi być jakis dżentelmen np Hasi-Joza sa Pintol.

odpowiedz
Kedar1985 - 12.07.2019 / 11:57, *.orange.pl

Jak to jest w sparingach ogrywamy Victorie Pilzno grając bardzo dobry futbol, Pogoń Siedlce, które są kilka poziomów wyżej od zespołu z Gibraltaru tniemy szóstkę do zera. Co tam się cholera stało?!

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 12:09, *.lukman.pl

@Kedar1985: Ty tak poważnie? :) tam przegrał Celtic 3 lata temu a Ty takie bzdury z Siedlcami w tle. przed chwilą napisałem długi komentarz, nie chce mi się znów rozpisywać co tam się stało...

odpowiedz
Kedar1985 - 12.07.2019 / 14:54, *.orange.pl

@zaba285:

Wiem, że przegrał bo już też wcześniej o tym pisałem. Pamiętam wtedy szok w światku piłkarskim po tym jak właśnie Lincoln pokonał Celtic 1:0. Ale w rewanżu już było 3:0

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 11:49, *.lukman.pl

ja wiedziałem, że to się tak skończy, chociaż marzyłem o skromnym zwycięstwie. takich mamy "zawodowców" i taki poziom ligi. przychodzi gość z 3 ligi hiszpańskiej i jest u nas gwiazdą, królem strzelców ligi. nie dawało Wam to do myślenia?
no i Dudelange, naprawdę spodziewaliście się wysokiego zwycięstwa biorąc pod uwagę, że prawie ten sam skład zaliczył taką kompromitację?
nasza liga jest na poziomie 3 ligi hiszpańskiej, zespół z Gibraltaru pewnie też więc mecz wyglądał jak wyglądał, chociaż bardziej przypominało to naszą okręgówkę...
kim my mamy wygrywać? Kulenovicem? ja do tej pory nie rozumiem, dlaczego nie można dać szansy jakiemuś młodemu Polakowi z rezerw. ten gość by się na ławkę w Rakowie nie załapał a u nas łapie się do kadry. ok 90 minuty wspaniale rozegrał akcje, podając nieatakowany piłkę pod nogi przeciwnika...
mistrz z Gibraltaru potrafił wygrać u siebie z Celtikiem. my ten Celtic kiedyś rozgromiliśmy w dwumeczu, ale od tamtej pory poziom Legii poszybował w dół i poziom ligi też spada, więc wynik nie jest zaskoczeniem, bo mamy ligę amatorów opakowaną w "zawodowstwo"

odpowiedz
Rafa(L) - 12.07.2019 / 11:33, *.144.254

Jest tragicznie każdy normalny to widzi.Słaba kadra,minimalizm, pusta kasa.Teraz jedynym racjonalnym wyjsciem byłoby sprzedanie Legii komuś kto w Nią zainwestuje,ale ....Mioduski tego nie rozumie,myślę,że on chce ubić biznes na Akademii.Będziemy się z nim męczyć przy pustych trybunach!

odpowiedz
[L] egionista - 12.07.2019 / 11:32, *.tpnet.pl

Kiedyś wypisałem skład, który powinna mieć Legia, ktoś z forumowiczów napisał mi, że życie to nie football manager. Więc mam pytanie skoro albo nie zdobywamy mistrza albo zdobywamy tylko dlatego, że nikt inny nie chciał i albo odpadamy w eliminacjach z klubami z Luksemburga czy z Gibraltaru (90% szans) to dlaczego utrzymywać kadrę złożoną ze starych murzynów i innego zagranicznego szrotu sprowadzonego z II czy III ligi hiszpańskiej, tureckiej etc. Nie lepiej byłoby aby kadra składała się z wychowanków plus z zawodników dobrze rokujących sprowadzonych z I czy II ligii narodowości polskiej? Czy "poziom sportowy" tak bardzo by się obniżył? Wątpię najwyżej nie zdobylibyśmy raz czy dwa mistrzostwa ale człowiek mógłby bardziej utożsamiać się z drużyną. Taka kadra nie obciążałaby budżetu jak te p*edały z gów*nami na głowach . Moim zdaniem trzeba się pogodzić z jedną rzeczą, której się nie zmieni w ciągu najbliższych 20-30 lat. Jesteśmy na poziomie półamatorskim, nie tylko Legia ale cała liga. Raz na kilka lat fartem uda się może zakwalifikować jakieś drużynie do LE i tyle. Nigdy nie zbliżymy się do poziomu największych lig, nigdy nie zbliżymy się do poziomu lig: holenderskiej, belgijskiej, szwajcarskiej etc. Może kiedyś za te 20-30 lat będziemy mieli poziom ligi austryjackiej

odpowiedz
Vander - 12.07.2019 / 11:25, *.plus.pl

Jak jakimś cudem wygramy dwumecz to w następnej rundzie dostaniemy potęgę z Andory lub Estoni i odpadniemy

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 11:40, *.play-internet.pl

@Vander: potęga z Andory już odpadła po meczach z potęgą z Gibraltaru. W następnej kolejce czekać będzie albo Finlandia, albo Estonia.

odpowiedz
yyy - 12.07.2019 / 11:45, *.tpnet.pl

@Vander: Rywalem będą Finowie lub Białorusini.
O ile nasze gwiazdy przejdą mocarzy z Europa FC...

odpowiedz
M.B - 12.07.2019 / 11:25, *.play-internet.pl

Ile jeszcze razy muszę to Wam pisać.Nikt z Was nie widzi co reprezentują zawodnicy na swoich koszulkach.To jest liga bukmacherów.Dymają prawdziwych kibiców.Inni są sponsorowani,po meczach imprezują wraz z ochroną w pomieszczeniach klubowych.Jest już nas 298 którzy nie pójdą na mecz dopóki nie będzie jakiś zmian.Liczba rośnie,a Wy wierzący w Legię dalej płacicie za bilety.

odpowiedz
ant Z - 12.07.2019 / 11:24, *.55.198

nie każdy były piłkarz musi być trenerem. nie każdy...

odpowiedz
Vuko Won !! - 12.07.2019 / 17:09, *.vectranet.pl

@ant Z: nie każdy marny piłkarz musi być dożywotnio w Legii

odpowiedz
majusL@legionista.com - 12.07.2019 / 11:08, *.plus.pl

Na rewanż to proponuje żeby na boisko wpuścić Panów Piłkarzy z Legia Champions. Bez problemu sobie poradzą z tymi kopaczami. A naszych gwiazdorow proponuje posadzić przed komputery i pokazać im taka transmisję jaka MY Kibice mieliśmy wczoraj!

odpowiedz
LOCO - 12.07.2019 / 11:08, *.inco.pl

Spokojnie , pozostały nam kluby z Watykanu. Tu możemy jeszcze powalczyć. Halabardnicy nas nie pokonają.

odpowiedz
Trsk. - 12.07.2019 / 11:20, *.cyfrowypolsat.pl

@LOCO: najlepsze jest to że w Watykanie nie ma klubów haha

odpowiedz
LOCO - 12.07.2019 / 13:20, *.inco.pl

@Trsk.: No to mamy szansę na awans

odpowiedz
yyy ten prawdziwy - 12.07.2019 / 14:21, *.centertel.pl

@Trsk.: no jak, są!
Może zamiast w rozgrywkach uefa wystartujmy w clericus cup. Stworzy to niepowtarzalną okazję do zebrania oklepu od gwardii szwajcarskiej albo uniwersyteckiej drużyny gregoriany...

odpowiedz
Bear - 12.07.2019 / 11:03, *.orange.pl

Jestem w stanie zrozumieć że piłkarze nie będą grali idealnie w pierwszym oficjalnym meczu w sezonie, że z czasem będą się rozkręcać.
Nie spodziewałem się jednak aż tak słabej formy, braku zaangażowania i jakiegokolwiek pomysłu taktycznego na grę z amatorami.
Miałem wielkie obawy przed sezonem kiedy to Mioduski powierzył Legię Vukoviciowi, który dopiero uczy się fachu trenerskiego, nie ma żadnych sukcesów a Legia to jego pierwsza praca jako trener, ale kredyt zaufania się dało.
Okres przygotowawczy za nami, doszło kilku piłkarzy a Legia wczoraj nie miała siły biegać, nie miała woli walki i żadnego pomysłu taktycznego.
To cud że udało nam się dociągnąć remis do końca, nie żartuje... drużyna z Gibraltaru była lepsza w tym spotkaniu.
Podejrzewam że za tydzień w Warszawie Legia powinna wygrać, tylko pytanie co dalej ? Jeżeli mamy problem z wygraniem z amatorami w 1 rundzie to o fazie grupowej możemy tylko pomarzyć.
I pytanie następne co będzie w lidze ?
Obejrzałem mecz Piasta z Bate i Cracovii ze Słowakami i przyznam że gdyby dzisiaj Legia grała czy to z Piastem czy z Cracovią to dostała by wielki łomot.
Jest jeszcze inna kwestia w którą nawet nie chcę wierzyć.... zakłady bukmacherskie, podobno był niezły kurs na remis....
Zawsze życzę Legii jak najlepiej i staram się myśleć optymistycznie chociaż jestem realistą.
Niestety nie widzę tego w dobrym świetle i uważam że Vuković popracuje maksymalnie do września i podzieli los poprzedników a Mioduski niestety dalej będzie ciągnął Legię w dół, taka jest moja wizja i obym się mylił !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.07.2019 / 11:00, *.play-internet.pl

Sądzę,że w wypowiedziach Mioduskiego i Vukoviča wkradła się tzw "literówka"Im nie chodziło o stworzenie D.N.A.Legii,tylko D.N.O.z Legii.

odpowiedz
Otto - 12.07.2019 / 10:58, *.246.2

Ale czy ktoś spodziewał się czegoś innego, niż kompromitacja? Jak co roku. Jeszcze większa będzie w Warszawie jak zremisujemy 1:1 :(

odpowiedz
Darek - 12.07.2019 / 10:54, *.t-mobile.pl

Panowie nie było źle, jest remis a to u naszych grajków to może okazać się sukcesem. Słabo grali bo murawa nie taka, samoloty nad głowami latały i u buka dobrze płacili. Było widać jak zapier.... i mają dna tylko nie Legii, dla tych naszych celebrytów to tylko kasa ma się zgadzac na koncie. Jaki prezes taka gra. Tylko że to nie korporacja panie loczek tylko Legia.

odpowiedz
Henio - 12.07.2019 / 10:49, *.centertel.pl

Dajcie mi jedna wyplate ktoregos z tych ciot wezme chlopakow z podworka i gibraltar nawet nie zblizy sie do naszej bramki .zaprezetowaliscie dno upokorzenie

odpowiedz
Farme(L) - 12.07.2019 / 10:46, *.virginm.net

Przez tą kiepską transmisję z jednej kamery to wydawało mi się, że zremisowaliśmy... Dobrze, że u nas będzie ich więcej to odrazu i poziom widowiska się podniesie i pokażą jakimi Legionostami to oni nie są...
Za********ć już za późno pozostaje skandować tylko wy********ć....

odpowiedz
Ko(L)o - 12.07.2019 / 10:42, *.145.106

Nie ma co patrzyć na Ligę Europy, z taką grą to boję się abyśmy utrzymali się w ekstraklasie :(

odpowiedz
Kamuflaż - 12.07.2019 / 10:31, *.tpnet.pl

Czemu w Legii nie ma trenera? nie ma trenera, bo Legia to teraz korporacja! Korporacja zatrudnia na tzw. stołkach ludzi niepełno sprytnych, bez wiedzy i doświadczenia, prostych i układnych. Po co w takim razie ludzie pokroju Vuko czy Klafurić? to po prostu marionetki, posłuszne do wykonywania poleceń które bezkrytycznie wykonają powierzone zadanie. To prości ludzie, po praniu mózgu, którzy mają mówić to co góra przykazała i robić z siebie idiotów, patrz. wypowiedzi Vuko.

Kiedy się zmienia obsadę stołka? zmienia się obsadę człowieka na stołku wtedy, gdy zaczynają się przychody nie zgadzać.

Legia w tej chwili to usługa, za którą lemingi płacą nie małe pieniądze, otrzymując w zamian niesmaczną strawę. Jeśli wy dalej płacicie za ten gniot i łudzicie się, że będzie lepiej, to życzę wam powodzenia. Nikt normalny nie wydaje pieniędzy żeby tracić swój czas na sponsorowanie tego gówna owiniętego w sreberko. Jeszce chwila, a stadion będzie pustkowiem i wiatr tylko będzie hulał po trybunach.

Kiedy będzie lepiej? kiedy pan Mioduski odejdzie wraz ze swoja świtą w siną dal.

odpowiedz
Mjuzik - 12.07.2019 / 18:25, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: Dokładnie kolego.

odpowiedz
FK - 12.07.2019 / 10:22, *.orange.pl

W sumie to wg mnie wszyscy gracze, którzy byli na boisku w Gibraltarze (byli bo nie grali) powinni Wam zafundować bilety wejściowe na rewanż z Europa FC......

odpowiedz
Bartek - 12.07.2019 / 10:13, *.251.1

Kolejna kompromitacja duetu nieudaczników Mioduski - Vuković.

odpowiedz
(L)YSY 1972 - 12.07.2019 / 10:12, *.plus.pl

To co za tydzień nowy trener?Wszyscy z Europy co wczoraj byli w pracy za tyd dostana wolne i będzie pozamiatane,Kudlaty już szuka trenera bo wie ze kończymy stert w pucharach na ten sezon a gadka będzie taka sama ''nie mielismy szczęścia w losowaniu''

odpowiedz
kamyk - 12.07.2019 / 10:09, *.play-internet.pl



Liga Europy. Europa FC - Legia. Paweł Kapusta: Koniec skali w hańbomierzu (komentarz)
Piłkarze Legii zremisowali w czwartek z wicemistrzem Gibraltaru i zrobili z siebie pośmiewisko na cały świat. Tłumaczyli się zmęczeniem i murawą, a trener dodał, że nie ma do graczy zastrzeżeń. Nieświadomie stworzono tym samym nową definicję obłędu.
Paweł Kapusta
Paweł Kapusta
12 Lipca 2019, 09:40
REKLAMA


Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Carlitos
REKLAMA


Liga Europy. Europa FC - Legia Warszawa: kompromitujący remis wicemistrza Polski (wynik)
Sprawa jest poważna i być może powinien się nią zainteresować klubowy lekarz. Szkoleniowiec warszawskiej Legii Aleksandar Vuković tuż po zakończeniu spotkania Europa FC - Legia Warszawa wyszedł do dziennikarzy i powiedział (cytaty za Legionisci.com):
"Rywale pokazali charakter. Walczyli o każdą piłkę. Dobrze się czuli na sztucznej murawie, na której grają na co dzień. Nie zaskoczyli nas. Europa to nie jest słaby zespół". Dodał też: "Nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć zanotowaliśmy remis z niżej notowaną drużyną. Gdyby nie było odpowiedniego podejścia, mogłoby być gorzej".

REKLAMA


Liga Europy. Twitter po remisie Legii w Gibraltarze. "Trzeci rok z rzędu robią obciach polskiej piłce"

Mogło być gorzej! Czy państwo to rozumiecie?! Tłumaczę sobie te słowa powypadkowym szokiem. Innego, logicznego wyjaśnienia znaleźć nie potrafię.

Jeśli jednak szkoleniowiec Legii wypowiedział te słowa z pełną świadomością, ktoś z kierownictwa klubu musi się poważnie zastanowić, czy Aleksandar Vuković powinien być trenerem na lata, czy jednak tylko na lato. Takie słowa, pomijając już fakt, że kompromitują wypowiadającą je osobę, są policzkiem dla kibiców. Hańbą dla całego klubu, uważającego się za wielki i poważny. Czwartkowy, bezbramkowy remis to bowiem wyznaczenie nowych standardów nieporadności i piłkarskiej indolencji. Granice wstydu zostały przesunięte tak daleko, że aby je przebić, za rok drużyna będzie się chyba musiała spóźnić na samolot. Innej możliwości po prostu nie będzie.

Bundesliga: Robert Lewandowski wraca do treningów, poleci z Bayernem do USA

REKLAMA

Już nawet trudno stwierdzić, kiedy staliśmy się takimi piłkarskimi dziadami Europy. Gdy prześledzi się ostatnie sezony, wyjdzie na to, że sama Legia dostała baty od drużyn z Mołdawii, Luksemburga, a teraz doszedł skrajnie kompromitujący wynik z wicemistrzem (wicemistrzem!!!) Gibraltaru. Przecież ponad połowa z chłopaków, którzy w czwartek wybiegli naprzeciwko poważnym panom piłkarzom z Legii, normalnie pracuje zawodowo. Jeden jest ponoć listonoszem, drugi normalnie obsługuje petentów w urzędzie. Jest tam też ponoć zawodowy kierowca. W piłkę grają, bo lubią. Gdyby zerknęli na zarobki swoich czwartkowych przeciwników, z wrażenia popadaliby jak muchy. Strach jednak pomyśleć, co by się działo, gdyby Legia w czwartek musiała grać z mistrzem, a nie wicemistrzem tego sympatycznego miejsca na ziemi.

Dumny wicemistrz Polski zapewne awansuje do kolejnej rundy, u siebie półamatorów dzielnie pokona. Smród ciągnął się jednak będzie przez wieki. Takie wyniki się bowiem pamięta, choć chciałoby się o nich za wszelką cenę zapomnieć. Lato to dla polskiego kibica okres wstrząsający. Przełom lipca i sierpnia przypomina nam bowiem, że polskie kluby uprawiają zupełnie inną dyscyplinę sportu, niż te prawdziwe. Niż te, do których piłkarze nie wrócili jeszcze z pięknych plaż i hamaków.

TYLKO JEDEN Z KOMENTARZY PO TYM SUPER MECZU , DNO OD SPODU WIDAĆ A REAKCJI ŻADNEJ...

odpowiedz
Hahaha - 12.07.2019 / 09:47, *.inetia.pl

Kolejny sezon kompromitacji p. Mioduskiego. Dopóki w Legii grali Polacy były wyniki w europucharach. Przypomnijmy sobie choćby niedawne świetne mecze z Ajaxem Amsterdam w Lidze Europy i rolę jaką w nich odgrywali Polacy. Porównajmy jak wówczas była budowana Nasza drużyna i jakie były tego efekty sportowe a jak jest od 2 sezonów. Obecnie w Legii nie ma prawie Polaków!

odpowiedz
Podszywacz - 12.07.2019 / 09:39, *.net.pl

Dobrze że ich podstawowy napadzior miał nockę w piekarni bo nie wiem jakim wynikiem skończyłby się ten mecz :)

odpowiedz
m4 - 12.07.2019 / 09:28, *.hexaoperator.com

Jeszcze nie ochlanalem od wczoraj to ja sie pytam teraz tych wszystkich co mnie wytykali jak pisalem zeby nie bylo zdziwinia w gibraltarze. gdzie jestescie spece??? odpowiem wam.. w czarnej d..pie , razem z tymi lachudrami przeplaconymi ...ta druzyna to dno i nic tego nie zmieni szukacie winy w Miodku i Vuko to ja sie pytam... w pilkarzach nie ??? ze koooorwa amator kiwa 3 naszych naraz ze nie boja sie pojedynkow 1na1 , 2 na 1 ...dno dna i cale szczecie ze Polska tego nie widziala w TV bo takiego blamazu nie bylo nigdy !!!! Sedzia nam uratowal wynik bo nie podyktowal karnego w pierwszej polowie.. spalone przy akcjach bramkowych tez sporne..

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 11:37, *.play-internet.pl

@m4: masz skoro racji, ale w jednym się mylisz. Ja się pytam Ciebie. Kto zatrudnia takich piłkarzy i takiego trenera? Mam mieć pretensje do piłkarzy, że nie potrafią być lepsi, niż są? Oni dostali propozycję gry w klubie, o ukrytym powinno jedynie marzyć. To ich wina, że przyjęli te oferty?

odpowiedz
Roma - 12.07.2019 / 11:54, *.plus.pl

@m4: tak, ja "szukam winy w Miodku i Vuko", bo to dzięki nim grają w Legii tacy właśnie piłkarze. Oni grają tak jak potrafią, a że niewiele potrafią, bo na prawdę niewiele, to takie są efekty. Być może uległeś temu klubowemu bełkotowi, że grają u nas najlepsi piłkarze. Tak nie jest. Mioduski co okienko miesza w składzie, wymienia ok. 10 zawodników - po co? Sprawdż w sprawozdaniach finansowych, jaką część wydatków stanowią prowizje dla agentów piłkarskich. Tu nie chodzi o jakość tylko o ilość. Tak nam prezes zorganiazował klub.

odpowiedz
zaba285 - 12.07.2019 / 12:00, *.lukman.pl

@m4: też pisałem, że tam będzie ciężko. nie będę opisywał dlaczego, bo przed chwilą dodałem dłuższy komentarz więc nie ma sensu pisać tego samego. to liga amatorów opakowana w zawodowstwo

odpowiedz
Seba - 12.07.2019 / 09:27, *.play-internet.pl

Co tu się czepiać jest remis na luzie u siebie będzie wygrana a formę maja mieć za dwa trzy tygodnie Pozdro

odpowiedz
born2b3 - 12.07.2019 / 09:22, *.com.pl

Co roku trzeba się wstydzić za ta legię.

Jak oglądałem Piast to nie wierzyłem własnym oczom, można być przygotowany, można stwarzać sytuacje. Nie ma znaczenia, że to początek sezonu, że urlopy, że zajechani przygotowaniami.

Tylko czemu Legia tak nie potrafi od lat ?
Gówniany trener ? To krzykacz, a nie trener na szkoleniach nauczyli go pieprzyć kocopały szkodza, że nie nauczyli trenować.
Gówniani piłkarze ? Nie ma tu Nikolicia, czy Prjovicia , nie ma Odjidja. Kto odpowiada za transfery ?
Wygląda to źle po prostu nie ma klubu bez piłkarzy, trenera, i zarządu. Jedyne co mamy to przypadkowy zlepek nieudaczników.

odpowiedz
Josh75 - 12.07.2019 / 10:00, *.tpnet.pl

@born2b3: pan kucharski r. odpowiada za transfery.....kiedy go ktos rozliczy w końcu?????

odpowiedz
Orti - 12.07.2019 / 09:20, *.plus.pl

Jestem na urlopie ale mogę go skrócić i w czwartek zagrać w Warszawie. Na ostatnie 20 minut będę jak znalazł. Gwarantuję zaangażowanie i minimum jedną bramkę. Jak coś to czekam do wtorku na info.

odpowiedz
Piastunka - 12.07.2019 / 09:17, *.mm.pl

Mówiliście, że Piast dostanie baty od Bate.
To wy skompromitowaliście się.
W tamtym roku z kelnerami z Luksemburga, teraz z bezrobotnymi z...Gibraltaru.
Już chyba wiecie dlaczego Piast jest Mistrzem Polski.
Polsce tylko wstyd przynosicie.
Piast Gliwice Całe Życie!

odpowiedz
GrzeLeg - 12.07.2019 / 09:44, *.242.118

@Piastunka: wstyd to ogrodzenie wyłamać i napinać zwieracze jak wasze szmaty płonęły zamiast ruszyć do boju. KOMPROMITACJA!

odpowiedz
yyy - 12.07.2019 / 12:01, *.tpnet.pl

@Piastunka: Nie zesr.jcie się tam w Gliwicach, bo już wam mistrzostwo weszło za mocno. Nic dziwnego że przeczuwaliśmy że dostaniecie od BATE, bowiem to zdecydowanie bardziej doświadczony klub w Europie. Tylko wstyd przynosimy w Europie? A co ty, śledzisz Legię w europucharach dopiero od 2017 roku? Przypominam że jeszcze nigdy nie przeszliście w Europie nikogo, a w ekstraklasie to częściej byliście w dole tabeli niż na górze. A jak Legia grała w LM czy LE to poza jednym wyjątkiem mistrz z Gliwic błąkał się w grupie spadkowej. OK, macie swoje 5 minut, ale już nie róbcie z siebie jakiejś potęgi, jakbyście z nami od co najmniej 5 lat wygrywali mistrzostwo...

odpowiedz
Piastunka - 14.07.2019 / 23:01, *.mm.pl

@yyy: O historia się odezwała? Która?
wojskowa?
komunistyczna?
Człowieku żyje się chwilą obecną tą jaka jest. Historią można du.ę podcierać.
Kogo obchodzi, że Legia Gównik czy Ruch zdobyli ileś tam Mistrzów? Kogo? No, kogo?
Pozdrawiam.

odpowiedz
tekken (L) - 12.07.2019 / 09:11, *.230.92

Nie ma obecnie słabych drużyn i każdy chce zaistnieć. Łatwo z nikim nie będzie.

odpowiedz
jasio865 - 12.07.2019 / 09:04, *.com.pl

CHCECIE ZARABIAĆ TYLE CO NA ZACHODZIE!!!!JAKIM TO PRAWEM???!!!ZROBILIŚCIE SOBIE JAJA!!!WIĘCEJ NIE MA CO PISAĆ,SZKODA SŁÓW!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 12.07.2019 / 09:03, *.btcentralplus.com

Kibice Liverpool spiewaja 'We conquered all of Europe...' czyli 'Pokonalismy cala Europe'.....Nam sie niestety to nie udalo. MIODUSKI FO !!!!!!

odpowiedz
lucho_83 - 12.07.2019 / 09:00, *.197.157

Normalnie wszystkiego się odechciewa po takim meczu. To były prawdziwe futbolowe jaja. Kto tu był amatorem w tym meczu? Zgraja przypadkowych kopaczy po czole, którzy nie mają pomysłu, umiejętności i ambicji by Grać z eLką na piersi. A najlepszy jest ten mail z promocją na bilet rewanżowy za 10 zł;-) Chyba powinni Nam dopłacić, by oglądać tą żenadę...

odpowiedz
Karlito - 12.07.2019 / 08:47, *.com.pl

Spokojnie! Wynik słaby, gra słaba, ale forma ma przyjść tak naprawdę za 2 tygodnie. Czułem, że ta runda wcale nie będzie łatwa, bo na zmęczeniu i braku świeżości motoryka i proste czynności piłkarskiego rzemiosła szwankują. Vuko, wiedząc z kim gra w pierwszej rundzie, zaryzykował przesunięcie świeżości o 2 tygodnie później. W rewanżu wygramy i w drugiej rundzie będzie już dużo lepiej. Meczu nie widziałem, ale czytając relacje martwi brak napastnika. Jarek wiecznie kontuzjowany, Sanogo słabo, Kulenović to wiadomo i tak naprawdę zostaje tylko...Kante, no chyba, że Carlitos wróci na szpicę. Ale ani Kante, ani Carlitos to nie jest typowa 9.
Podsumowując:
- rewanż wygramy,
- gra będzie wyglądała lepiej z każdym tygodniem,
- dojdą nowi zawodnicy dający jakość, a więc rasowy lewy obrońca, a nie marnowanie Jędzy na boku, dojdzie bardzo szybki skrzydłowy i napastnik. I zobaczycie, że będzie dobrze.

odpowiedz
tomaszek67 - 12.07.2019 / 08:46, *.centertel.pl

Podobno wczoraj w nocy po meczu prezes Mioduski miał zawał - czy redakcja może to potwierdzić?

odpowiedz
Redakcja - 12.07.2019 / 09:52, *.centertel.pl

@tomaszek67: Nie . Prezes nie miał zawału. Drgawki były spowodowane trzykrotnym orgazmem , po znakomitym meczu Legii.

odpowiedz
Bródno - 12.07.2019 / 08:46, *.play-internet.pl

Liście polecą

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 09:15, *.113.189

@Bródno : Liście to polecą na jesieni ale z drzew. Kibice a w szczególności Żyleta i słynni NS dalej będą udawać że wszystko jest dobrze i zbierać pieniądze na kolejne oprawy. Po takim meczu w dawnych czasach w rewanżu byłby puste trybuny albo w najlepszym przypadku przez cały mecz piłkarze, trenerzy i zarząd byłby równany z ziemią przez pełne 90 minut. A dzisiaj niestety Żylecie brak jaj i dalej będą oklaskiwać Mioduskiego i wszystkich jego przydupasów...

odpowiedz
tomiacab - 12.07.2019 / 08:45, *.centertel.pl

Pytanie do zarządu. Czy istnieje możliwość zorganizowania meczu towarzyskiego Legia vs Amp Legia? ...tak z ciekawości

odpowiedz
Yeti - 12.07.2019 / 08:43, *.netfala.pl

To był dramat i wstyd, a nawet pośmiewisko...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 12.07.2019 / 08:43, *.174.42

Wstydu nie macie. Zero ambicji. Zero honoru.

odpowiedz
Ale jaja - 12.07.2019 / 08:41, *.skranetcan.pl

Z polamatorami remis
WSTYD

odpowiedz
KO - 12.07.2019 / 08:41, *.tpnet.pl

Ja naprawdę mam nadzieję, że wynik był ustawiony (jaki był kurs u buka?), bo jeśli to było realne przygotowanie drużyny to coś tu nie gra.

odpowiedz
Samae(L) - 12.07.2019 / 10:05, *.155.10

@KO: 7:1 na remis. Dobrą kase ktoś przygarnął

odpowiedz
Brawo Wy - 12.07.2019 / 08:39, *.centertel.pl

Piłkarzyki żenada powinniście zapłacić za wyjazd kibicom.

odpowiedz
Sasza - 12.07.2019 / 08:33, *.net.pl

Dopóki Sanogo był na boisku, zastanawiałem co on właściwie robi w tej drużynie? Kto był na tyle szalony, żeby ściągnąć kogoś takiego do Legii? Przecież ten człowiek kompletnie nic nie umie i do niczego się nie nadaje. To jest jakiś kabaret co tu się wyprawia.

odpowiedz
Wizjoner Mioduski - 12.07.2019 / 08:33, *.centertel.pl

Wierzę w awans do kolejnej rundy!

odpowiedz
as - 12.07.2019 / 08:28, *.centertel.pl

Vuko tylko do września.... o przepraszam.... do sierpnia

odpowiedz
Mr.Kanister - 12.07.2019 / 08:24, *.play-internet.pl

Pseudo grajki !!! Wstyd !!! Chłopaki z AMP futbolu pojechali by was ze 3:0 !

odpowiedz
Damian86 - 12.07.2019 / 08:22, *.sky.com

Spokojnie, mam nadzieję że gwiazdki zapier.. na obozie, bo ten klub na poziomie 4-5 ligi robił swoje, a my tylko dzida i głową w mur. Uff, że nie gramy z profesjonalnym klubem, by już było po 2u meczu.

odpowiedz
Rado - 12.07.2019 / 08:21, *.play-internet.pl

Pusty stadion na rewanż. Może coś do nich dotrze...

odpowiedz
Micha - 12.07.2019 / 08:17, *.com.pl

Jaki zarząd taki klub. Zespół gra "słabo", a nowy "genialny" system sprzedaży biletów działa jeszcze gorzej.

odpowiedz
t - 12.07.2019 / 08:15, *.edu.pl

Jaki Falstart?
To jest Hańba!!!

odpowiedz
Lukas - 12.07.2019 / 08:08, *.chello.pl

Wincyj karnetów, wincyj!

odpowiedz
Skorpion - 12.07.2019 / 07:55, *.mm.pl

Nabijaliście się, że Piast dostanie baty od BATE. Karma wraca, he,he
KOMPROMITACJA. Odpadliście z kelnerami i księgowymi z Luksemburga, teraz z całkowitymi amatorami z Gibraltaru. Podejrzewam, że ten mecz wygrały by Paniówki.
Nie wstyd wam? Polskę ośmieszacie!

odpowiedz
Bródno - 12.07.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

@Skorpion: kopać węgiel brudasie

odpowiedz
zdzichu - 12.07.2019 / 09:24, *.play-internet.pl

@Skorpion: Już się tak nie podniecaj bo ten twój Piast w rewanżu dostanie baty od Bate i co wtedy?

odpowiedz
yyy - 12.07.2019 / 12:29, *.tpnet.pl

@Skorpion: Jeszcze nie odpadliśmy z Gibraltarczykami, ale co tam może napinacz z Gliwic wiedzieć... Wam, mistrzostwo weszło zdecydowanie za mocno, już robicie z siebie nie wiadomo jaka potęgę, a za 1-2 lata wrócicie na swoje miejsce czyli okolice 9-12 miejsca w tabeli. Naprawdę nie róbcie z siebie zakompleksionych debili jak pyrki czy jaga, nie warto...

odpowiedz
Piotr (L) - 12.07.2019 / 07:53, *.centertel.pl

Istny wstyd nie spodziewałem się takiego marnego wyniku i to z kim z amatorskim klubem z małego kraju tam większość piłkarzy gra amatorsko w piłkę bo na codzień pracują jako kelnerzy a Legia ma większy potencjał i budżet niby Legia miała słabego rywala a się menczyla jak w tamtym sezonie ciekawe gdyby grali z Bate Borysow

odpowiedz
Julon - 12.07.2019 / 07:32, *.timplus.net

Leśnodorski przy Mioduskim był jak Obama przy Komorowskim!

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 07:44, *.113.189

@Julon: Pisałem to wielokrotnie, że to co dla Leśnodorskiego jest podłogą, to dla Mioduskiego jest sufitem, do którego nie umie doskoczyć. Mioduski rozwalił klub w ciągu swojego prezesowania. Jest największym amatorem i największym idiotą w historii tego klubu. Podnieca się tą akademią a będą wychodzić stamtąd takie geniusze jak Żyro, czy Furman...

odpowiedz
Kaban - 12.07.2019 / 07:16, *.ntlworld.ie

Zapelnijmy stadion i pokażmy klasę. Pewnie jeszcze jedną rundę zagramy. Nie jest źle.
Buahahaha.

Ale padlina...

odpowiedz
Ewelina - 12.07.2019 / 07:12, *.play-internet.pl

Myślałam, że istnieje jakaś granica absurdu. Okazało się, że nie ma. Poziom meczu przypominał B - klasę. Zero walki, zero agresji, zero pomysłu. Tragedia.

odpowiedz
joda - 12.07.2019 / 08:41, *.centertel.pl

na B klasie są większe emocje

odpowiedz
Tomek - 12.07.2019 / 07:02, *.113.189

Panie Vukovic rozumiem, że to było te słynne zapier... i ten charakter o którym pan tak mówił po ostatnim ligowym meczy z Zagłębiem? Jeżeli tak, to pełen szacunek, czapki z głów przez tą szybkością gry, przed pomysłem na rozegranie, przed pressingiem itd. Szkoda tylko, że za tydzień Legia odpadnie z pucharów...Co roku coraz większa kompromitacja, jak nie porażka z drużyną luksemburską, to remis z drużyną z Gibraltaru. Każda w miarę ogarnięta drużyna (nie mówię tutaj o największych klubach ale o drużynach pokroju Viktorii Pilzno, Feyenoordu czy Dynama Kijów) wrzuciła drużynie z Gibraltaru trójkę do przerwy i zakończyła dwumecz po 45 minutach. Ile k.. mac jeszcze będziemy musieli się wstydzić za Was pajace. Vuko pakuj się już pomału, bo tez sezon będzie jeszcze bardziej tragiczny niż poprzedni a i nie gadaj o zapierda.... tylko pomału wypier... z klubu

odpowiedz
gazza - 12.07.2019 / 06:57, *.inetia.pl

Najlepszy to był ten samolot co startował w pierwszej połowie za bramką !!!
Rewelacyjny widok ! hahahahaha

odpowiedz
Muchito - 12.07.2019 / 06:47, *.centertel.pl

Najgorsze jest to oni nic sobie z tego nie robią. Po takim czymś to powinno się załapać pod ziemię. A ono jak gdyby nigdy nic

odpowiedz
CałaPrawda - 12.07.2019 / 06:47, *.vectranet.pl

Wynik ch.. z tymi pseudokopaczami z półwyspu iberyjskiego jak to pisali zawsze znaFcy zawdzieczamy Malarzowi Radoviczowi i Kucharczykowi oni zawsze psują atmosferę w szatni i grają przeciw każdemu trenerowi.....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.07.2019 / 06:47, *.inetia.pl

Miałem nosa i dałem sobie spokój w 30 minucie. Obie drużyny tak bardzo nie potrafiły, że o golach nie było mowy.

odpowiedz
Kodzio - 12.07.2019 / 06:40, *.play-internet.pl

Dno......... i hu...... J wie co?!

odpowiedz
skonfundowany - 12.07.2019 / 06:37, *.t-mobile.pl

Za Gibraltarem nie ma już chyba nikogo w europejskich klasyfikacjach. Po prostu tradycyjna legijna żenada. W kontekście wyników Piasta i Craxy można tylko ryczeć nad marnością tego klubu. Może cudem nie odpadną już w I rundzie eliminacji ale szydera, wstyd i kompromitacja prawdziwych legionistów pod wodzą geniusza (a może debila) już jest faktem. Rozmieniacię się na drobne

odpowiedz
znaFca - 12.07.2019 / 08:37, *.lsas.aero

@skonfundowany:
Jeszcze niżej są ci z Andory co z nimi odpadli w poprzedniej rundzie

odpowiedz
Iceman73 - 12.07.2019 / 11:15, *.orange.pl

@znaFca: W rankingu UEFA niżej jest AŻ 6 drużyn. Jedna z Andory, Malty, San Marino i bodajże 3 z Walii

odpowiedz
jarekk - 12.07.2019 / 06:36, *.metrointernet.pl

Ten wynik był przemyślany, teraz napięcie przed rewanżem rośnie.

odpowiedz
ziebos - 12.07.2019 / 06:34, *.tpnet.pl

więcej karnetów se kupcie

odpowiedz
Lukas357jna - 12.07.2019 / 06:30, *.chello.pl

Panowie, tam grali Ayew, Yahaya i Sanchez. Więc cieszmy się z remisu. Bo mogło być gorzej. Dwie gwiazdy z Anglii i jedna z ekstraklasy. Troszkę szacunku

odpowiedz
Micro - 12.07.2019 / 06:24, *.centertel.pl

W mojej opinii 1' płacimy frycowe dużego zaciągu i zmian w składzie. 2' piłkarze wyraźnie głowa są na urlopie. Mimo znacznej przewagi fizycznej, nie było komu skończyć akcji. Może to być jeszcze skutek przygotowania fizycznego przed sezonem...

odpowiedz
Kibic - 12.07.2019 / 05:53, *.t-mobile.pl

Panie Miodek weź Ty razem z Vuko odwalcie się od Legii bo nie wiecie kto jest prawdziwym Legionistą wolicie jakiś szrot ściągać póki on będzie prezesem nie doczekamy się dobrych czasów

odpowiedz
KraJan - 12.07.2019 / 05:32, *.171.73

Panie prezesie Mioduski postuluję o wycofanie Legii z europucharów bo idziemy na mistrza eurowpier...u. Zaraz UEFA wymyśli jakieś specjalne rozgrywki dla Legii i co roku będzie wybierała losowo jakiś najsłabszy klub z najsłabszych europejskich lig żeby sprawdzić gdzie jest dno Legii.

odpowiedz
dachowiec z trwałą ondulacją udający lwa - 12.07.2019 / 05:26, *.chello.pl

różnica jest taka że plastek gilowice, klubik spod laski, sracovia czy oblechia mają zdecydowanie słabszych i tańszych kopaczy ale mają trenerów

problem Legii to brak trenera, Vućko na razie jest tylko kandydatem na trenera

generalnie brak trenera nie wpływał na sukcesy w kraju bo wystarczyło że się spięli pod koniec sezonu i wygrywali prawie wszystko pomimo tego kto zasiadał na ławce a nie dzięki temu, wystarczyło że mieliśmy lepszych kopaczy

od czasów LM kadra jest coraz słabsza ale dalej mimo to wylokowany janusz oszczędza na trenerze

w wyniku tego 2x odpadliśmy w rundach wstępnych, straciliśmy MP, PP i jestyśmy na kilka dni przed potencjalnym odpadnięciem z totalnymi amatorami

moźe i Vućko prowadzi treningi podobnie jak inni trenerzy z doupolkasy ale to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze jakieś doświadczenie, pojęcie o taktyce i przede wszystkim trzeba mieć na tyle silną osobowość żeby wyzwolić w kopaczach chęć wygrywania

poparciem tej tezy jest fakt że od czasu Staśka żaden kopacz nie gra lepiej niż wcześniej a jest wręcz odwrotnie, nawet największe gwiazdy z dupoklasy po przyjściu do Legii grają słabiej (Carlitos, Kante i inni) a niektórzy jak odejdą to znowu grają tak jak w swoich najlepszych sezonach lub lepiej (Czerwiński)

presja presją ale bez przesady w miarę dobry trener potrafi dotrzeć do kopaczy i odpowiednio ich poustawiać i zmotywować

kandydat na trenera najczęściej wprowadza zamieszanie, a próby zdobycia szacunku nie przez fachowość a krzyki, wyrzucanie silnych osobowości czy inne tanie sztuczki wcześniej czy póżniej i tak kończą się katastrofą

oby Vućko nie doprowadził do tego już za kilka dni lub 2 tygodnie

odpowiedz
Wstyd i kompromitacja tak grać z Gibraltarem. - 12.07.2019 / 07:35, *.tpnet.pl

@dachowiec z trwałą ondulacją udający lwa : Po odpadnięciu z Gibraltarskim UKS Vuko straci posadę. Nie wiem czy Miodek weźmie trenera czy kolejnego Sa Pinto ale nic się nie zmieni na lepsze.

odpowiedz
srakovic - 12.07.2019 / 05:17, *.orange.pl

3 lata z rzedu wyruchani przez polamatorow i dennych zawodowcow

2017 : astana, sheriff czyli kazachstan i moldawia
2018 : trnawa, dudelange czyli slowacja i luksemburg
2019 : college europa czyli gibraltar?

czas zamykac klub... albo przynajmnie nie nazywac go profesjonalnym bo to nie jest smieszne a zalosne

odpowiedz
az - 12.07.2019 / 05:10, *.vectranet.pl

dziady ale scierwo ani ladu ani skladu lokowaty pozdrow kulczyka to nie fabryka

odpowiedz
rumcajs - 12.07.2019 / 05:01, *.rogers.com

kuzwa ludzie dno i wstyd co tu nawet szukac do obrony brak slow

odpowiedz
jula - 12.07.2019 / 04:39, *.tpnet.pl

Nareszcie coś pokazali. DUŻY SUKCES !!!

odpowiedz
MIX - 12.07.2019 / 04:14, *.play-internet.pl

Dużo Polaków w składzie zwłaszcza na kluczowych pozycjach. Trzeba być wyjątkowym kibicem żeby identyfikować się z taką drużyną. To już nawet nie jest śmieszne

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.07.2019 / 01:57, *.200.66

Jednak to wina trenerka

odpowiedz
buki zadza - 12.07.2019 / 01:34, *.comcast.net

pobudka przeciez oni grali na remis placili dobrze co prawda za przegrana lepiej ale byla by afera a x 7 i tak sie oplacilo

odpowiedz
Lolek - 12.07.2019 / 01:21, *.t-mobile.pl

@Lolek: nie o to mi chodzilo...nie jestem ani trollem ani kims o kim piszecie... Jestem zwyklym kibicem jak i widzem z woj.opolskiego.... Bardziej mi chodzilo o to ze poprostu w stolicy zwyciezymy... Ale tez mnie zadziwil fakt ze zadnej budy nie ustrzelili... Aleco MY KIBICE mozemy??? Popisac na forum gdzie nas z zarzadu itp nikt nie czyta...wiec dlatego daremne nasze prosby itp....

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 12.07.2019 / 00:54, *.co.uk

Czy ktos jest zaskoczony?! ..bez jaj co sezon mamy rownie pochyla siegajaca coraz glebiej.. patrzac na 'transfery' ten remis przyjmuje ze zrozumieniem..

odpowiedz
PiotrMokotów - 12.07.2019 / 00:40, *.vectranet.pl

Mam złe przeczucie-rewanż=bramkowy remis albo po karnych i koniec przygody-loczek pobije nowy rekord.Choć ostatnimi sezonami człowiek już sięprzyzwyczajał do tych porażek

odpowiedz
atmosferic - 12.07.2019 / 04:58, *.orange.pl

@PiotrMokotów : w koncowce gibraltarczycy je...a gola na 0-1 i Legii zabraknie czasu skonczy sie 1-1 i Legia odpadnie - przeciez to widac ze niema przygotowania i niema trenera - jest powtorka z rozrywki sprzed roku - nikt nie wyciagnal wnioskow i nie uczyl sie na bledach wiec trzeba 2 rok powtorzyc te same bledy

odpowiedz
Hugos legia - 12.07.2019 / 00:36, *.02.net

A nie da sie 4obcokrajowcow i reszta polskich zazartych malolatow zajaranych legiaaa....

odpowiedz
qna - 12.07.2019 / 01:04, *.centertel.pl

ale wstyd!!!

odpowiedz
Wolfik - 12.07.2019 / 00:33, *.mm.pl

Miesiąc temu pisałem, że w klubie nikt poważnie nie myśli o awansie do LE. Dlatego też zaskoczony nie jestem. Nawet jeśli awansujemy, to z taką grą Finowie nas zjedzą.

odpowiedz
(L)ukas - 12.07.2019 / 00:27, *.as13285.net

GDZIE TE STRZELANIE ZE SPARINGÓW...??

odpowiedz
Daras - 12.07.2019 / 00:25, *.play-internet.pl

Zapraszamy na podwórko na Pradze

odpowiedz
Adam - 12.07.2019 / 00:19, *.chello.pl

Słabe pocieszenie ale sezon albo dwa temu Europa w pierwszym meczu u siebie też zremisowała, żeby w rewanżu przegrać 0:5

odpowiedz
Jimmy L - 12.07.2019 / 00:03, *.t-ipconnect.de

Nie wiem o co tu chodzi. Bukmacherzy,trener zle podejscie pilkarzy? Nie wiem wiem ze jest bardzo zle i boje sie rewanzu na L3.

odpowiedz
kibic(L) - 12.07.2019 / 00:00, *.icpnet.pl

Nowy sezon, pierwszy mecz i można powiedzieć, że nasza drużyna z dużym zaangażowaniem przystąpiła do przebijania dna i kilometrów mułu. Nie ma już takiej żenady, której ta drużyna nie jest w stanie zrobić! Jeszcze trzy lata temu byliśmy w Lidze Mistrzów. Nie wiem jak nazwać to co jest teraz. A na usta ciśnie się:
"Dość pośmiewiska wyp.... z boiska!"

odpowiedz
kyle - 11.07.2019 / 23:58, *.mm.pl

i znowu się Mioduski obudzi z ręką w nocniku... czy on nie rozumie, że musi zatrudnić trenera z górnej półki jak mają być dobre wyniki?? A Vuko pewnie do meczu z Pogonią nie dotrwa...

odpowiedz
Prgpln - 11.07.2019 / 23:57, *.chello.pl

Nie rozumiem czym się tak ekscytujecie u nas będzie pewnie 5-0 i wtedy też się nie ma co cieszyć, tamci zadawali presowali a nasi zagrali kolejny sparing żeby zagrać mecz. Okres przygotowań przeciśnięty to było widać bo motorycznie leżeliśmy przy nich, za tydzień powinna wrócić świeżość i będzie dobrze ale co dalej to nie wiem bo było mnie nie przekonuje a miodek powinien ogolić się na łyso i spalić ze wstydu co wyprawia w tym klubie

odpowiedz
dynio - 11.07.2019 / 23:56, *.dolsat.pl

Boguś!
Wracaj proszę do stolicy. Możesz wrócić nawet w lśniącej zbroi, na białym Rumaku (przepraszam za przekleństwo) przy akompaniamencie najlepszych trębaczy z całej RP!
Byleś tylko wrócił....

odpowiedz
Biała Łapa - 12.07.2019 / 00:27, *.chello.pl

@dynio:
Prośba Kolegi, jak najbardziej warta grzechu...

odpowiedz
Kokos - 11.07.2019 / 23:54, *.chello.pl

Czy można upaść niżej? Po Luksemburgu myślałem, że gorzej być nie może, że to była najczarniejsza karta w historii występów Legii w Europie, ale nie! Te ćwiary nie powiedziały ostatniego słowa, Gibraltar już po roku może to przebić. Hańbią nas już od lat! Piłkarze FC Europa jutro wsiądą do autobusów i pojadą do szkół i roboty podczas gdy nasze panienki wsiądą do swoich wypasionych bryk i pojadą na clubbing. Plują nam w twarze każdego dnia! Nie jest to wina trenera bo każdy z tych dziesiątek gamoni, którzy się przez Legie przewinęli gadali to samo (z wyjątkiem Staśka). W Legii nie ma ambicji sportowych, nawet wśród kibiców coraz częściej! Bo jak nazwać liczne komentarze „że kopią się po czołach ale i tak wygrają tą marną dupoklasę a to jest najważniejsze”. Nie jest! Mistrzostwo Polski jest jedynie przepustką do walki o Europejskie Puchary, jest środkiem a nie celem! Tak było jeszcze w erze Leśnego... teraz trudno powiedzieć czy to jeszcze jest piłka nożna...

odpowiedz
Pezet - 11.07.2019 / 23:49, *.com.pl

Wydaje mi się, że ten mecz był zwyczajnie "dogadany" ze sponsorem. Żadne pieniądze formalnie nie przepłynęły między sponsorem a klubem/zawodnikami, ale jak myślicie, ilu ludzi postawiło na kuponie 2? Na bank kilkadziesiąt tysięcy kuponów z tym meczem było zarejestrowanych...

Niestety dla takich meczy tego typu firmy sponsorują sport. Przykre to i nieetyczne, ale dlatego właśnie sponsoring ze strony firm bukmacherskich powinien zostać natychmiast zdelegalizowany, bo wstydu nie przykryjemy ustawionym meczem

odpowiedz
srakovic - 11.07.2019 / 23:54, *.orange.pl

@Pezet: nie, Legia byla poprostu bezradna w starciu z amatorami i tyle - nie miala Legia zadnych argumentow pod wzgledem taktycznym technicznym i fizycznym

odpowiedz
Pezet - 12.07.2019 / 00:02, *.com.pl

@srakovic: Obejrzyj jeszcze raz poszczególne momenty meczu. Carlitos, który trochę niespodziewanie dla siebie znalazł się sam na sam, ale zgrabnie "wybrnął" z tej sytuacji posyłając delikatny strzał obok bramki. Łapanie się za uda z grymasem bólu u kilku zawodników, po czym sprawne zejście bez śladów owych "kontuzji" na przerwę oraz na koniec meczu... jak człowiek nie jest w stanie takiego meczu ogarnąć umysłem, to wiadomo, że chodzi o kasę

odpowiedz
bbk - 12.07.2019 / 01:38, *.comcast.net

@Pezet: pewnie ze byl co nagle zapomnieli jak sie pilke kopie wiedzieli ze u soebie odrobia , przegrana byla by ryzykowna a tak ... kaska sie zgadza powonien byc zakaz sponsoringu prez firmy bukmacherskie

odpowiedz
Arek - 11.07.2019 / 23:47, *.tpnet.pl

Przecież jeszcze nie odpadli.

odpowiedz
Ja - 11.07.2019 / 23:42, *.t-mobile.pl

Tak jest gdy nie daje sie szansy Medeiros owi i Pasquato a sciaga sie drwali ktorzy maja zapier...

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.07.2019 / 23:39, *.chello.pl

Po dzisiejszym "europejskim meczychu" jedno jest pewne. Otóż p. Mioduski nie do końca odrobił lekcję w ramach fazy przygotowawczej do europejskich rozgrywek. Na stanowisko przewodniczącej rady nadzorczej klubu desygnował - jedynie - własną żonę. A ja się nieśmiało pytam, dlaczego tak skromnie obsadził inne stanowiska w klubie? Gdzie pozostali członkowie jego rodziny, gdzie brat lub swat p. Zahorskiego? Śmiem twierdzić, że gdyby "poszedł na całość", to być może w gibraltarskiej wymianie ognia futbolówka wreszcie wturlała by się do bramki naszych rywali. A tak, pewna szydera na co najmniej połowę Polski i Europy!
Ps.: aktualnie na myśl przychodzi mi tylko jedno pytanie/refleksja, tj.: do jakiego poziomu dna ściągniesz nas ty pajacyku zanim ustąpisz ???
Iberyjskie serdeczności

odpowiedz
Darek - 11.07.2019 / 23:36, *.t-ipconnect.de

Mioduski pewnie teraz peka z dumy ze tak wspaniala druzyne zbudowal na nowy sezon.Gratuluje.

odpowiedz
ali - 11.07.2019 / 23:35, *.media.pl

skład się znacząco nie wzmocnił od ubiegłego sezonu a wówczas przegraliśmy z mistrzami Luksemburga, więc...

odpowiedz
Obiektywny - 11.07.2019 / 23:32, *.rsknet.pl

Ciekawe ile zarabiają ci kopacz z Gibtaltaru??

odpowiedz
Adson 78 - 11.07.2019 / 23:31, *.plus.pl

wstyd , tego kużwa nie dało się oglądać , żenada , p. Mioduski to teraz dymisja całego zarządu i odpowiedzialnych za transfery !!! k.. Mać LEGIA GRAĆ

odpowiedz
Kol - 11.07.2019 / 23:29, *.chello.pl

Obawiam się że klub Legia nie zdaje sobie sprawy ile traci wizerunkowo po takim meczu...

odpowiedz
Snowman - 11.07.2019 / 23:28, *.plus.pl

Już wszyscy wiedzą jak wygląda dno... Na rewanż bilety po 50 zł na Żyletę bo przyjedziecie oglądać dobry produkt w postaci zawodowych piłkarzy grających z amatorami. . Za ITI kumaci zrobili bojkot... może warto powtórzyć?

odpowiedz
Władeczek - 11.07.2019 / 23:27, *.play-internet.pl

Faken aż się maciorą zachłysnąłem w drugiej połowie... Maskra faken.

odpowiedz
skrzat - 11.07.2019 / 23:21, *.centertel.pl

Wiedziałem że nie będzie lekko,ale że aż tak trudno to naprawdę kiepski żart.jest jednak małe usprawiedliwienie.sztuczna murawa.kazdy kto grał na obydwu nawierzchniach wie że różnica jest spora.bedzie dobrze u nas 3:0

odpowiedz
Mirek - 11.07.2019 / 23:21, *.surfer.at

Jak na to zareaguje Zyleta
Skoro Legia to My, to mamy prawo wyrażać swoje niezadowolenie. To mamy prawo powiedzieć Legio dokąd zmierzasz!!! To mamy prawo zacisnąć pięść!!!
A nie po cichu wspierać Miodulskiego jak to było przez cały zeszły sezon (do ostatnich 5 minut meczu z Zaglebiem)

odpowiedz
Maćko - 11.07.2019 / 23:20, *.40.143

I niebawem te okrzyki,podobne do tych zeszłorocznych...Było strzelać na Gibraltarze

odpowiedz
buk - 11.07.2019 / 23:20, *.comcast.net

to ile placili za remis x7 chyba

odpowiedz
fibus - 11.07.2019 / 23:24, *.tpnet.pl

@buk: pierwszy aut hehe

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:17, *.chello.pl

Aż się boję o to co Ci panowie pokażą w ekstraklapie . Dość tłumaczeń półamatorzy za mocni i szczelni w obronie czyzby?

odpowiedz
Piotras75 - 11.07.2019 / 23:17, *.centertel.pl

Powiem tak, jestem w szoku, Legia najlepszy klub w Polsce, a z takimi ogorami zremisowac, żal, pozdrawiam kibic Zawiszy, mam nadzieję że rewanż wygracie

odpowiedz
Olo - 11.07.2019 / 23:16, *.chello.pl

"Falstart", serio? :-) Chyba największa kompromitacja w polskiej piłce klubowej...

odpowiedz
Gienek - 11.07.2019 / 23:14, *.play-internet.pl

To było coś więcej niż kompromitacja. Brak słów po takim meczu. Tradycyjnie Legia nieprzygotowana na początku sezonu. Wczoraj momentami japę otwierałem ze zdziwienia jak dobrze Piast sobie poczyna z BATE, a dzisiaj Legia zaserwowała takie gówno. Ku.wa czy w tym klubie kiedyś zapanuje normalność? Mioduski gdzie ty prowadzisz Legie???

odpowiedz
Sobek - 11.07.2019 / 23:12, *.plus.pl

Proszę wszystkich o potraktowanie wpisu poważnie !!!!! Wyzywa pierwszy zespół Legii Warszawa na pojedynek (czytaj mecz) z drużyną którą stworzę z chłopaków z całej Polski!!!!! Jeżeli przegramy różnicą 3 bramek zarząd Legii Warszawa wypłaci 100 tyś. zł na centrum zdrowia dziecka proszę o odezwę narodu mój mail cockney@interia.pl mam prawie 30 lat doświadczenia w kibicowaniu legii i dość patrzenia na żenada jaką muszę oglądać mój post nie ma na celu ośmieszyć klub tylko zdać do zrozumienia że z tego całego dna może wyjść coś co da coś dobrego chorym dzieciom A tego jestem pewien patrząc na poziom gry pozdrawiam wszystkich legionistów których cierpliwość jeszcze istnieje(L)

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:10, *.chello.pl

Brawa należą sie chłopakom którzy na żywo ogladali ten mecz o super stawkę . Legio dokad zmierzasz????. Nie pamietam takiego meczu chyba ten w Sanoku najbardziej mnie zabolał do dzisiejszego

odpowiedz
Kosior - 11.07.2019 / 23:10, *.plus.pl

Ciekawe czy nasi piłkarze depilują ci. pki przed meczami

odpowiedz
Koto - 12.07.2019 / 08:52, *.play-internet.pl

@Kosior: podobno mają zaświadczenia od ginekologa, że nie są pipkami

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.07.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Gramy z Gibraltarem jednym napastnikiem i 3 defensywnymi pomocnikami. To ile obroncow bedzie z lepszym przeciwnikiem - 7 ???? Gosc (Vuko) nie ma zadnego pomyslu, co bylo widac w sparingach na Legie. Poza tym dlaczego znowu Remy nie gra w pomocy??? Dajcie czlowiekowi szanse.

odpowiedz
Simon - 11.07.2019 / 23:09, *.vectranet.pl

Jesteśmy na poziomie ligi Europy. Dokładnie na poziomie ligi Europy FC.

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:12, *.chello.pl

@Simon: Super koment Brawo!!!!

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:07, *.chello.pl

Norma jest blisko nas niewiele brakowało do blamanzu hehe. Pozdro dla kumatych. Wstyd itd.....

odpowiedz
Jack(L) - 11.07.2019 / 23:06, *.primesystems.am

... Dla loczka to biznes, myślał że zaLM spłaci partnerów a potem będzie spijał śmietankę a tu trzeba pić szambo. Krzyczał że będziemy jak Ajax i FC Brugia jesteśmy jak kluby z Luksemburga i Giblartaru. Jednym słowem Bojkot jednego sezonu i albo loczek odejdzie albo się ogarnie że nie ma przed sobą tylko kretyów.

odpowiedz
robert - 11.07.2019 / 23:06, *.mm.pl

No i 500 zł poszło w pizdu.Dzięki dziady.

odpowiedz
legio - 11.07.2019 / 23:06, *.tpnet.pl

trzeba było wpuścić kuchego by zaradził

odpowiedz
Łuki - 11.07.2019 / 23:04, *.tpnet.pl

No i się zaczęło... Nie wierzę po prostu KU... nie wierzę.

odpowiedz
I znowu to samo - 11.07.2019 / 23:04, *.play-internet.pl

Nawet słynna europa naszej Legii nie pokona

odpowiedz
Seba - 11.07.2019 / 23:04, *.play-internet.pl

Wczoraj Luksemburg, dziś Gibraltar a jutro Tajfun Jartypory... To niestety przyszłość Legii

odpowiedz
Jack(L) - 12.07.2019 / 02:21, *.primesystems.am

@Seba: Zapomniałeś o Eskimosach oni już szykują się bo wiedzą że będzie kogo ograć.

odpowiedz
krakowski - 11.07.2019 / 23:03, *.ujscie.net

Zagrajcie z kontry w rewanzu...

odpowiedz
L - 11.07.2019 / 23:02, *.chello.pl

Brak Prezesa i brak Trenera..
BL pora wracać...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
POTWUR Z CZOCHNESS - 11.07.2019 / 23:06, *.orange.pl

@L: i brak profesjonalnych pilkarzy - od tego trzeba zaczac - nie zrzucajmy winy z barkow kopaczy!

odpowiedz
Uważny ☺️ - 11.07.2019 / 23:07, *.plus.pl

@L: popieram

odpowiedz
Jaśko - 11.07.2019 / 23:02, *.centertel.pl

No i gdzie ci 'znafcy' co zapowiadali parę brameczek. Mam nadzieję że do niektórych wreszcie dotrze, że w polskiej lidze grają wyłącznie piłkarscy niedorozwoje których nikt normalny za granicą nie chce. Podziwiam idiotów którzy chcą chodzić na stadion i kibicować tym piłkarskim debilom. Najgorsze jest to w tym wszystkim że tacy ludzie zarabiają pieniądze nierealne dla zwykłego człowieka a rok za rokiem hańbią nasz ukochany klub.

odpowiedz
Obi - 11.07.2019 / 23:01, *.chello.pl

Jak ciężko jest od 2-3 sezonów na to patrzec. To już przechodzi ludzkie pojęcie.

odpowiedz
pablo - 11.07.2019 / 23:00, *.tpnet.pl

wystarczy 1> 0 i gramy dalej brawo panowie zaj wynik

odpowiedz
Gigi - 11.07.2019 / 23:00, *.86.178

A teraz wszyscy biegiem po karnety, tylko się nie pozabijać!

odpowiedz
Cch - 11.07.2019 / 22:58, *.plus.pl

Wstyd i hańba. Z taką grą to długo w tych rozgrywkach nie pogramy.

odpowiedz
News⚽️Poland - 11.07.2019 / 22:58, *.200.66

Rado - 2 minuty temu, *.play-internet.pl
Gratulacje Panowie wywalczony remis na trudnym terenie gibraltalskim plan min. wykonany.Kibicujac Legii od 28 lat to remis z giblartalem mnie dziś uświadomił jakie dziadostwo się odpier... Pierwszy raz w zyciu to powiedzialem na głos.... absurd typu Monthy Paton

odpowiedz
Adas - 11.07.2019 / 22:58, *.150.124


LEGIA ZAGRAŁA DOBRY MECZ, ZABRAKŁO TYLKO CELNYCH PODAŃ, POMYSŁU NA GRĘ, JAKOŚCI PIŁKARZY, WYKOŃCZENIA, DOŚRODKOWAŃ, TRENERA, ROZEGRANIA, SCHEMATÓW I JAJ. ALE TAK OGÓLNIE TO NAPRAWDĘ OBIECUJĄCO SIĘ ZACZYNA TEN SEZON

odpowiedz
jełop wylokowany na lwa wypad z Legii - 11.07.2019 / 22:58, *.chello.pl

amatorzy przewyższali nasze wkłady do koszulek taktycznie, fizycznie i zaangażowaniem

strach się bać jak ci amatorzy pojadą ich w rewanżu


przynajmniej ta zażygana kolekcja koszulek z kontenerów na odpady pasuje do obecnego poziomu i formy drużyny

odpowiedz
Kojo1234 - 11.07.2019 / 22:58, *.net.pl

Za Mioduskiego już tak będzie był czas się przyzwyczaić. Vuko powinien pierw ze dwa sezony rezerwy poprowadzić. Co trener to większe nieporozumienie każdy to wie tylko nie loczek. Zresztą czas pobić kolejny poziom kompromitacji odpaść z drużyną z Gibraltaru to byłoby coś hehe

odpowiedz
L - 11.07.2019 / 22:57, *.tpnet.pl

Novikovas jeszcze za wcześnie. Veso na skrzydło a Stolarski na prawą obronę. Jędza MUSI grać na środku obrony bo na lewej nie daje rady. Gwilia widać potencjał ale za dużo błędów. Uważam że Jodła zagrałby lepiej. Ogólnie czekam na Niezgodę i Kante bo Sanogo i Kulenovic za słabi. Gramy bez trenera...

odpowiedz
Pl - 11.07.2019 / 22:57, *.chello.pl

Jak mamy mieć więcej drużyn w pucharach jak z amatora i nie potrafimy zdobyć rankingowych punktów...
a chłopaki mieli takie humory na lotnisku

odpowiedz
Jack(L) - 11.07.2019 / 22:57, *.primesystems.am

Brawo! Już się bałem że będzie trzeba Odrabiać straty z wicemistrzem Gibraltar. Ufff ale u siebie damy radę 1:0 i do przodu. Szymański sprzedany za 5,5 ojro drewno kupione w cenie chrustu i kasa jest spoko jeszcze niech się sprzeda trochę karnetów i luz a potem się powie że spłacam dług po ITI i mam kaskę w kieszeni. Ludzie ile będziecie te farmazony łykać....

odpowiedz
TO NIE FALSTART TO.....KOMPROMITACJA - 11.07.2019 / 22:57, *.chello.pl

Budżet Europa FC pewnie z 15 razy mniejszy od naszego i wynik,a zawłaszcza gra to jakiś żart.Gdzie tu grupa Ligi Europejskiej? z kim,z czym? Przecież oni biegali bez ładu i składu.Leśny wracaj,z miesiąca na miesiąc klub zjeżdża coraz niżej,pod każdym względem.Od aspektów czysto sportowych po działalność administracyjno-finansową.

odpowiedz
Swojak(L) - 11.07.2019 / 22:56, *.centertel.pl

Tego się nie da odzobaczyc.A zresztą na tym etapie nie ma słabych drużyn.

odpowiedz
Hakon - 11.07.2019 / 22:55, *.play-internet.pl

Jeszcze mnie oczy bola... Rasiak przy Kulenović to wirtuoz techniki

odpowiedz
Kolo - 11.07.2019 / 22:55, *.play-internet.pl

Kompromitacja, wstyd i żenada. Taka jest Legia 3 sezon z rzędu. Pośmiewisko całej Polski.

odpowiedz
(L)1916(L) - 11.07.2019 / 22:54, *.tpnet.pl

Mioduski Won.
Zostaw już Naszą Legie. Zabieraj te wkłady do koszulek i wypad. Hańba. Przeszli do historii polskiej piłki. Kiedyś był modny skład Kaiserslautern teraz będzie modny skład Legii po takim blamażu.

odpowiedz
Glonus - 11.07.2019 / 22:54, *.chello.pl

Upośledzeni piłkarsko nieudacznicy. Taki chaos jaki był na boisku może rodzić się ze strachu lub braku umiejętności. Tu było widać i to i to. Ucieczka przed odpowiedzialnością, brak agresji (chodzi o to, ze trzeba od początku siedzieć na karku takim amatorom i ich gryzć do kości) zero koncepcji i luzu. A piłkarze Europy na mecz na piechotę przyszli, pewnie po domowym obiadku. Bez stresu, ale z ambicją... Naszych grajków rok po roku ambicja omija dalekim łukiem. Niby chcą ale to chcą trzeba ubrac w cudzysłów. Amatorka do kwadratu ot co....

odpowiedz
693 - 11.07.2019 / 22:54, *.chello.pl

Wczorajszy mecz Piasta i nasz dzisiejszy i nie mam pytań...
Vuko i Mioduski w Legii więc czego się spodziewalisce,,?

odpowiedz
Lolek - 11.07.2019 / 22:53, *.t-mobile.pl

Tak czytam te komenty i az oczy pieka... Stala sie tragedia ze nie strzelilismy bramki i nie stracilismy czy jak? Pewnie 2/3osob nie ogladalo mecz i wyszukalo opisu jak grali... Po co mieli sie meczyc tam jak u siebie ich zmieciemy... Ja wiem wiem kazdy wyobrazal sobie wynik 10do0...ale nie na tym rzecz polega zwlaszcza jak jest dwumecz... Teraz wielcy kibice L syfia na nia aby po 2meczu L wychwalac...ot taki paradoks:-D pozdro normalni i ogarnieci

odpowiedz
Twardy Legiunia - 11.07.2019 / 22:56, *.chello.pl

@Lolek: Miodulski sp.. laj stąd!!!

odpowiedz
(L)1916(L) - 11.07.2019 / 22:59, *.tpnet.pl

@Lolek:
Ja oglądałem. Brak koncepcji i walenie głową w mur. Gra w pierwszej połowie to istna tragedia. Druga ciut lepszą. Wystarczyłoby 3:0 dla Legii A nie 10:0. Z takimi drużynami trzeba rozstrzygać te dwumecze w pierwszym spotkaniu.

odpowiedz
Turas - 11.07.2019 / 23:03, *.chello.pl

@Lolek:
Łykaj dalej swoje tablety skoro widzisz wszystko tak różowo. Najwidoczniej to Ty meczu nie widziałeś. Problem jest w tym ze ten mecz mieli obowiązek powtarzam obowiązek wygrać nawet 1-0 ale wygrać bo musi być widoczna różnica między piłka amatorska a zawodowa. Jeśli goście dostają po parenascie tysięcy miesięcznie za grę w piłkę a na przeciwko maja ludzi którzy pracują a między czasie trenują to musza zaznaczyć ta różnice a tego nie było widać. Także ktos powinien wkoncu beknąć w Legii za ta niegospodarność. Ale Ty Lolek żyj sobie dalej w swoim wyimaginowanym świecie. Tylko pamiętaj żeby wziasc tabletki z rana.... :P

odpowiedz
Pan Mietek - 11.07.2019 / 23:04, *.t-com.hr

@Lolek: weź kup koło i je...ij się w czoło
Jakie ma znaczenie czy ktoś widział czy nie widział???
WYNIK POSZEDŁ KUR... W ŚWIAT!!!
Cała Polska się śmieje....
Wstyd i hańba

odpowiedz
Kuba - 11.07.2019 / 23:12, *.chello.pl

@Lolek: O marketingowiec Korpo Miodka jest na forum. Nie zapomnij jutro wylizać Loczkowi.

odpowiedz
mjj - 11.07.2019 / 23:14, *.netfala.pl

@Lolek: Ja bym zrozumiał jakby to był mecz z jakąś szkocką albo rumuńską drużyną... ale to był mecz z GIBRALTAREM!!!

odpowiedz
Kokos - 11.07.2019 / 23:15, *.chello.pl

@Lolek: po co mieli się męczyć???!!!! A za ci oni kur*** tak olbrzymie pieniądze biorą?!!!! Mają obowiązek zapier...ać w każdym meczu! Za taką pracę powinni wypier...ać do pośredniaka.

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:22, *.chello.pl

@(L)1916(L): tak w pierwszym meczu ale trzeba najpierw zejść z chmur po 6-0 wygranych sparingach

odpowiedz
Lychu - 11.07.2019 / 23:30, *.chello.pl

@Twardy Legiunia: łakomy kąsek ale czy świadomy do wzięcia chyba zbyt optymistycznie przejęcia klubu przez kogoś innego nie oczekujmy

odpowiedz
Pogromca troli - 12.07.2019 / 00:22, *.play-internet.pl

@Lolek: Brawo trolu, nałapałeś pelikanów, które uwierzyły, że piszesz na serio. Dobry żart to właśnie taki na który łapią się jelenie. Troling po mistrzowsku, bo nie uwierzę, że jesteś takim debilem.

odpowiedz
mir - 12.07.2019 / 16:44, *.garwolin-starostwo.pl

@mjj: z wicemistrzem Gibraltaru!!!

odpowiedz
Rado - 11.07.2019 / 22:53, *.play-internet.pl

Gratulacje Panowie wywalczony remis na trudnym terenie gibraltalskim plan min. wykonany.Kibicujac Legii od 28 lat to remis z giblartalem mnie dziś uświadomił jakie dziadostwo się odpier... Pierwszy raz w zyciu to powiedzialem na głos.... absurd typu Monthy Paton

odpowiedz
klimo - 11.07.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

vuco trząśnij nimi za darmo nic niema

odpowiedz
Krzeszczu - 11.07.2019 / 22:52, *.bredband2.com

A teraz bedzie: Najwazniejsze ze na 0 z tylu.
Ale sie porobilo.
Obraz nedzy i rozpaczy.
A nie mowilem....?

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2019 / 22:52, *.play-internet.pl

A te bordowe stroje to koszulki wyjazdowe? A po ile??? Po pincet....

odpowiedz
tomiacab - 11.07.2019 / 23:57, *.play-internet.pl

@Hiszpan: hahahaha

odpowiedz
Normalny człowiek - 11.07.2019 / 22:52, *.t-mobile.pl

Aż trudno uwierzyć, że w ciągu kilku lat aż tak nisko upadliśmy.
Tutaj już naprawdę ciężko znaleźć cokolwiek pozytywnego. Poza miłością do klubu, do barw, do wielkiej historii, nie ma żadnego magnesu, który przyciągnął by do Legii. Może jedynie dobra robota fanatyków.
Piłkarsko jesteśmy zlepkiem przeciętniaków. Nawet nie drużyną. Organizacyjnie leżymy. Kasy brak. Polaków do składu nie możemy jakoś wychować. W złą stronę to idzie.
Z drugiej strony, trzeba jakoś przetrwać ten mizerny czas. Legia na zawsze w sercu. I na dobre i na złe

odpowiedz
eth - 11.07.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

Widocznie nie zapie***lali.

Można podobny syf zrozumieć przy przypadkowym, nieudanym meczu. Albo grając z wyraźnie lepszym zespołem. Albo gdy nie ma atmosfery, nic się nie klei i wszyscy wokół mają siebie dość. Ale nie można zrozumieć braku szacunku do klubu i kibiców. A ostatnie czasy, których podsumowaniem były derby z Gibraltarem to wyraz braku szacunku.

Czy naprawdę Wam będzie chciało się pójść na następny mecz? I go oglądać? I klaskać? I krzyczeć, że nic się nie stało? A już nie daj Boże jakieś dziwne dziwności, że mistrzem Polski jest Legia? Legia w postaci zbieraniny wieśniaków, którzy ustawili się w życiu trafiając na dobrze płatną emeryturę do Warszawy? Ja pewnie też przyjdę, jak i Wy, i na rewanż i na Pogoń, ale czy to jest to co powinniśmy zrobić? Uśmiechnąć się przy kolejnej lepie na nasze twarze? Bo tak można opisać brak szacunku tych c.w.e.l.i. wobec nas. Ja to widzę w taki sposób, że dopóki w Legii będzie tak jak jest, to oddajemy bilety i karnety i niech się bawią w swoim gronie. Albo przychodzimy na mecze, wygwizdujemy ich wszystkich po kolei, domagamy się zmian w klubie, a każde ich dotknięcie piłki w jakimkolwiek meczu kwitujemy kolejną porcją gwizdów. Tak sobie wyobrażam rewanż. I mecz z Pogonią. I może z Kuopio jak awansujemy. Bo czym innym jest niefortunny jeden mecz, a czym innym zlewanie sobie kibiców w pięcioboju Kazachstan – Mołdawia – Słowacja – Luksemburg – Gibraltar. Przecież te wszystkie Wieteski i inne Remy były na każdym kroku ośmieszane – przez wicemistrza Gibraltaru.

Liczę, że ktoś pójdzie po rozum do głowy, grzecznie ale stanowczo podziękuje Vuko, a my.. możemy tylko pokazać co o nich myślimy. I liczę, że w czwartek nie będziemy się ośmieszać jakimś mistrzem Polski jest Legia, czy innym Nie poddawaj się. A niech ta frekwencja spadnie i do zera. Może ktoś wtedy ruszy dupę w tym klubie. Bo czy ktoś z Was lubi gdy nie okazuje mu się szacunku?

Wywalmy Vuko, choć na to już pewnie za późno. A tych lamusów? Przecież oni nadają się, aby ich zebrać do kupy, założyć im chomąto i orać nimi pole. Jak to zrobiła właśnie drużyna wicemistrza Gibraltaru. Założyła im chomąta i zaorała nimi stadion Victorii. O Mioduskim już nic nie napiszę, bo i tak nikt nie ma na to wpływu. Po prostu już nie ma miejsca ani czasu żebyśmy do następnych meczów podchodzili, jak podchodziliśmy do ostatnich. Choć w sumie ten czas to skończył się wcześniej, dawno temu, nie dziś. Inaczej za rok walka o utrzymanie z trenerem w osobie sąsiada Mioduskiego z bloku, bo nikt poważny nie będzie chciał tu przyjść.

PS. Ale teraz Kuchy musi mieć ubaw… hehe.
To kiedy obcinanie pensji? O 99,50%? Zanim wyjadą, niech dopytają się ile zarabiają w gibraltarskiej Europie, żeby księgowa Legii wiedziała ile komu płacy upier... A jak chcą płacić to niech płacą, ale Mioduski z własnej kieszeni. Bo nie widzę powodu aby przez dyletanctwo Miodka cierpiał klub przez powiększanie się dziury.

Na zakończenie powiem, że pora odzwyczaić się od mistrzostw, finałów na Narodowym czy europejskich jesieni. Borussia, Napoli, czy Lazio to melodia dalekiej przeszłości i miłe wspomnienia, podobnie wspólne przejścia na finał na Narodowym czy świętowanie na Starówce. Teraz będziemy jeździć jak na łysej kobyle, od remisu z Koroną, po przegraną w Częstochowie. A za rok już nawet eliminacji europucharów nie będzie.

odpowiedz
fajnie - 11.07.2019 / 23:08, *.mm.pl

@eth: piszesz,piszesz a potem "chomąto". I już nie ważne co piszesz bo odpadasz.

odpowiedz
Dpf - 11.07.2019 / 23:09, *.t-mobile.pl

@eth: gdyby nie fan cluby bylibyście w czarnej dupie

odpowiedz
eth - 11.07.2019 / 23:16, *.t-mobile.pl

@fajnie: co Ci w ''chomącie'' nie pasuje?

odpowiedz
Hiszpan - 11.07.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Banda nieudaczników z tym pustakiem w garniturze przy linii na czele. Powinni się nazywać Cioty Warszawa.

odpowiedz
Jimi70 - 11.07.2019 / 22:51, *.timplus.net

Dramat, wszystko wygląda tak samo jak w poprzednim sezonie czyli niecelne podania, fatalny odbiór piłki, niezgranie drużyny zero automatyzmu w grze i zero pomysłu. Fatalny obraz gry Legii.
Zawodnicy Legii w zasadzie niczym się nie wyróżniali na tle Europa FC. Najgorsze jest to, że Legia nie ma zawodnika który jest w miarę dobrze wyszkolony technicznie, brak jakiegokolwiek zawodnika który mógłby przedryblować 2-3 zawodników drużyny przeciwnej i zrobić przewagę. Bardzo bardzo źle to wygląda i przypomina poprzedni sezon. Vukovic nie ma pomysłu na grę Legii a Legia nie ma piłkarzy na poziomie europejskim. DRAMAT!!!

odpowiedz
Dawid - 11.07.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Nie warto pisać bluzgać denerwować się. To co się wydarzyło to nadaję się jedynie do prokuratury.
Ci zajebiści piłkarze nas po prostu nie szanują. Zero ambicji honoru.
Wiadomo z druzyną powinno się być na dobre i złe ale to jest masakra. Amatorzy byli lepsi w każdym aspekcie. Ludzie ile zarabiają w tej Europie a ile w Legii hmmm? W głowie mi się to nie mieści. Jak tak można ?

odpowiedz
stef - 11.07.2019 / 22:57, *.plus.pl

@Dawid: to biegnij do prokuratury konfituro, po drodze zajrzyj na milicje i złóż obszerne zeznania. Szkoda, że nie ma jak cie namierzyć

odpowiedz
vuko zrobi Legie w bambuko - 11.07.2019 / 22:57, *.orange.pl

@Dawid: a moze poprostu to jest ich limit ! - taka jest prawda ich na wiecej nie stac! Wymagamy za duzo od trenera dzbanovicia i od kopaczy z 3 ligi hiszpanskiej

odpowiedz
Dex - 11.07.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

Remis na wyjeździe nie jest źle . Co wy chcecie ? ;-)

odpowiedz
bolo - 11.07.2019 / 22:50, *.net.pl

Wszyscy grający dzisiaj jesteście w panteonie hańby.Zhańbiliście miasto,klub oraz,co najważniejsze,nas kibiców.Tego się nie wybacza.

odpowiedz
Jaca - 11.07.2019 / 22:50, *.vectranet.pl

to jest nieprawdopodobne

odpowiedz
oLaf - 11.07.2019 / 22:50, *.vectranet.pl

żENADA!!!

Nasi grali - jak zwykle- w zielonych koszulkach??? bo ci byli przez 70 minut lepsi : O

W takim stylu to my nie przejdziemy ... Giblartaru!!!!

odpowiedz
(L)eo - 11.07.2019 / 22:50, *.t-mobile.pl

Dobrze że nie graliśmy z najlepszą drużyną poprzedniego sezonu na Gibraltarze,bo wynik mógłby być na nasza niekorzyść. Solidna zaliczka przez rewanżem u nas,moim zdaniem Legia awansuje.



a teraz na poważnie nasuwa się jedna myśl : ja pier**le,dramat.

odpowiedz
Ja - 11.07.2019 / 22:50, *.ktmtelekom.pl

Polityka na trybunach, amatorka w zarządzie, chyba idzie to w kiepską stronę :-(

odpowiedz
Arkadio - 11.07.2019 / 22:50, *.play-internet.pl

Gorszego meczu w życiu nie widziałem.Podania jak w B klasie!!!co się dzieje z tą Legią!!

odpowiedz
klaus - 11.07.2019 / 23:04, *.play-internet.pl

@Arkadio: A gdzie go widziałeś??

odpowiedz
Mattii - 11.07.2019 / 22:50, *.plus.pl

Vuko to amator nie widzi co sie dzieje na boisku i nie reaguje wogole. Gwilia do zmiany po 45 min

odpowiedz
Ochota (L) - 11.07.2019 / 22:50, *.tpnet.pl

Czy ma ktoś jakieś krople na krew z oczu?

odpowiedz
endrju68 - 11.07.2019 / 22:49, *.tpnet.pl

no fajny układ z fortuną

odpowiedz
koxlic - 11.07.2019 / 23:02, *.centertel.pl

@endrju68: no zajebisty właśnie, tylko Legia mi kupony spier...

odpowiedz
Kukurukuku - 11.07.2019 / 22:49, *.zebra.lt

Remis na wyjeździe to jednak korzystny wynik, brawo, jedziemy dalej, powtórzyć wynik w rewanżu, przetrwać dogrywkę i może w karnych się uda.

odpowiedz
sen o - 11.07.2019 / 22:49, *.chello.pl

Vuko nie mów że jesteś trenerem bo nim nie jesteś wystarczyłby ręcznik. Bez pomysłu na grę, bez ambicji, kolejny abonent na stałe fragmenty gry Gwilla wszystko spieprzył . Laga i nic więcej. Rozegrania od tyłu nie ma , Majecki na Euro20 grał od obrońców w klubie dzida.

odpowiedz
#BL Wróć - 11.07.2019 / 22:49, *.chello.pl

J/W
Proszę

odpowiedz
Wlodarz77 - 11.07.2019 / 22:49, *.t-mobile.pl

Pada i dno to mało powiedziane!!!
Zero pomysłu gre, woli, stojący i czekający na podanie. Środek pomocy Matins, Gvilia bardzo słabo, skrzydła zero no ale jak się nie ma podan od środkowych pomocników to nić sami nie zrobią. Carlitos jako ofensywny pomocnik to totalna pomyłka!! A atak?? Sanogo, Kulenovic to nawet na pierwszą ligę są za słabi, jedynie nadaje się Niezgoda ale on ostatnio wiecznie kontuznowany. Więc nie ma ofensywnego-rozgrywającego zawodnika plus brak napastnika daje wieczne zero z przodu!!!! Daj Boże aby kogoś jeszcze kupili bo inaczej będziemy walczyc o utrzymanie!!!!

odpowiedz
Plaskacz - 11.07.2019 / 22:49, *.centertel.pl

Za słabi na Europę.

odpowiedz
Gienek Ożenek - 11.07.2019 / 23:10, *.wanadoo.fr

@Plaskacz: za mocni na Podkarpacie

odpowiedz
srakovic wypier.... do serbii! - 11.07.2019 / 22:49, *.orange.pl

To juz jest upadek Legii ! kalectwo totalne - zadnej skladnej akcji przez 90 minut z piekarzami murarzami i listonoszami - fizycznie taktycznie i technicznie gibraltarczycy przewyzszali Legie przez jakies 70 minut - potem zabraklo im troche sil i stad lekka przewaga kaLekii pod koniec ale nic z tego nie wynikalo kompletnie - to juz jest koniec Legii - ten klub juz upadl kompletnie pod wzgledem sportowym!

odpowiedz
Adam - 11.07.2019 / 22:48, *.147.71

Witam szczerze to kocham Legię ale chyba nie ta teraz zwalniacze prawdziwych legionistów a bierzecie jakiś szrot z lig słabszych dzisiaj panie trenerze pokazali nam piekarze że na mistrzostwo to możemy liczyć ale na papierze a po drugie myślałem że trener jest legionista a tu widzę że nie bardzo wyrzucamy na prawdę legionistów więc chciał bym żeby trener miagiera wrócił

odpowiedz
greg56 - 11.07.2019 / 22:48, *.chello.pl

Niestety całkowity brak koncepcji i taktyki. Gra przypadkowa i wolna oraz beznadziejne i niecelne podania. Miesiąc przygotowań, zero efektów. Wynik pracy trenera debiutanta i amatora. Mam nadzieję ,że VUKO szybko zrezygnuje z tej fuchy

odpowiedz
leon - 11.07.2019 / 22:48, *.tpnet.pl

Niech nie pierdzielą ze to początek bo wczoraj Piast grał dużo lepsza piłkę ,wstyd Legio!!

odpowiedz
Cezary Z Pazurem - 11.07.2019 / 22:48, *.t-mobile.pl

Drużyna Legii została wykreślona z piłkarskiej Europy. Nie ma już niczego jak mawiał Kononowicz. Niżej już upaść się nie da. Kibice muszą wziąść sprawy w swoje ręce i spotkać się z piłkarzami sam na sam jak za czasów trenera Jozaka.

odpowiedz
loczek - 11.07.2019 / 22:48, *.orange.pl

zapraszamy po bilety na czwartkowy rewanż, kto pierwszy ten lepszy ilość ograniczona ba...ny

odpowiedz
(L)eon - 11.07.2019 / 22:47, *.plus.pl

To Vuko zaznaczył kierunek w którym będziemy podążał NICE I LIGA

odpowiedz
sx - 11.07.2019 / 22:47, *.mm.pl

Że też tym frajerom biegającym w naszych koszulkach nie jest wstyd...najważniejsze jednak, że kasa im się zgadza. Piłkarskie zera!

odpowiedz
Mamut - 11.07.2019 / 22:47, *.t-mobile.pl

Co to k..... wa ma być???

odpowiedz
Stary Chłop z Bielan - 11.07.2019 / 22:47, *.inetia.pl

Falstart... Chyba gowno ! Dno jakie dawno nie było widać . Gra bez pomysłu. Milion podań z których nie ma efektu . Strzałów brak jak brak moich słów na to co oglądałem . A tu jeszcze biadolenie ze w TV nie było ... k.rwa ojciec mateusz ma więcej emocji w 1 odc, niż tu w 90 min.

odpowiedz
o le o le - 11.07.2019 / 22:47, *.net.pl

wieteska na zdjeciu jak murzynek

odpowiedz
Raf - 11.07.2019 / 22:46, *.mm.pl

Naprawdę nisko upadliśmy!!! Zauważyliście, że tam gra Moussa Yahaya? Tyle, że tam jego imię piszą Mustapha...

odpowiedz
Andrzejek - 11.07.2019 / 22:46, *.jmdi.pl

WSTYD, wszyscy na chatę!!

odpowiedz
Rak - 11.07.2019 / 22:46, *.168.23

Tragedia.

odpowiedz
e(L)o - 11.07.2019 / 22:46, *.vectranet.pl

Ile bramek strzeli Legia? Buahahahahahahahahahahahahaha
Przygoda Legii z pucharami skończy sie jeszcze przed ligą !!!!

odpowiedz
RMFC - 11.07.2019 / 22:46, *.tpnet.pl

Kur...a tego nie dało się oglądać!!! Mioduski roz....bał drużynę która potrafiła remisować z Realem!!! Z jego rządami w następnym sezonie będzie 1 liga!!! Przed startem ligi mógł dobrze zagrać Piast, mogła dobry wynik ugrać Cracovia a nasi wirtuozi będą się zaraz lansować na Instgramie jacy to są zaj..biści

odpowiedz
Mokotów - 11.07.2019 / 22:46, *.chello.pl

Nie da się tego oglądać. Prawde powiedziawszy chłopaki w A klasie albo okręgówce grają z większym zaangażowaniem. Dno. znowu Mioduski trzyma sie za kieszeń i widać efekty. Z taką grą to możemy wystartować w pucharze Tymbarka

odpowiedz
Darek - 11.07.2019 / 22:46, *.t-ipconnect.de

Obejrzalem wyrównane spotkanie.Jesteśmy na poziomie amator.Jestesmy dnem.
Oczywiscie druzyna wyciagnie z tego meczu wnioski.Do tego bylo za gorąco,murawa sztuczna i przeszkadzaly startujące samoloty.
Ci co byli na miejscu od razu powinni ich walic po ryjach.
Ech a napalilem sie na nowy sezon i mam za swoje.Po jednym meczu mam dosc calego sezonu.Pieprzyć was marne namiastki pilkarzy.

odpowiedz
klimo - 11.07.2019 / 22:45, *.tpnet.pl

dobrze że nie san marino bo dopiero wpiir

odpowiedz
grzegorz gajowniczek - 11.07.2019 / 22:45, *.tpnet.pl

nawet nie wiem co napisać, naprawdę. myślałem że stal sanok to blamaż, że luksemburski wpier... to już maksimum dna. niestety dziś "przegrywamy" z krajem który przy mocnym upchnięciu całym narodem zmieściłby się na ł3 , czy naprawdę jest jeszcze jakiś ratunek przed resztką utraty jakiejkolwiek godności? czy dalej robimy kanadę na trybunach bo Legia to my?

odpowiedz
Pio - 11.07.2019 / 22:45, *.metrointernet.pl

Przez 90 minut nie zrobiliśmy żadnej skladnej akcji. Brak słów.

odpowiedz
Rt - 11.07.2019 / 22:45, *.chello.pl

Gibraltar - powierzchnia 6,8 km2

odpowiedz
Polak - 11.07.2019 / 22:45, *.play-internet.pl

Jesteście pośmiewiskiem całej Polski i internetu, nabzdyczone bufony - to do piłkarzy i trenera. Szacunek dla kibiców za wieniec dla Gen. Sikorskiego.

odpowiedz
Reinmar - 11.07.2019 / 22:45, *.chello.pl

No przecież walczyliśmy z całą Europą. Więc bezbramkowy remis na wyjeździe to całkiem niezły wynik. Cholera, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.07.2019 / 22:44, *.chello.pl

Gwilia, to tragedia. Szymi byl szybki, miał zwód, strzał i niekonwencjonalne podanie. Gwilia był dobry w slabym Górniku, w Legii to jeden z najsłabszych piłkarzy.

odpowiedz
kiki - 11.07.2019 / 22:50, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: ale ma wrzutke i bedzie czlowiekiem ktory bedzie ratowal wyniki po nedznej grze, dzis pare razy dobrze dorzucil

odpowiedz
BoHen - 11.07.2019 / 22:44, *.t-mobile.pl

To już nawet nie jest śmieszne!

odpowiedz
mjj - 11.07.2019 / 22:44, *.netfala.pl

Falstart?! To jest KOMPROMITACJA na całą EUROPĘ!!!

odpowiedz
L fan - 11.07.2019 / 22:44, *.com.pl

Miodek w...laj!!!!

odpowiedz
Loczek out - 11.07.2019 / 22:44, *.chello.pl

Falstart?????? Zartujecie??????
Wstyd!!! KOMPROMITACJA!!!

KUPOWAĆ BILETY NA REWANŻ I NOWE KOSZULECZKI PO 300 zl

odpowiedz
Julon - 11.07.2019 / 22:44, *.timplus.net

Amatorki ciąg dalszy, prezes Dyletant trener amator!

odpowiedz
karolek - 11.07.2019 / 22:44, *.t-mobile.pl

Jarmark Europa!

odpowiedz
Grochow - 11.07.2019 / 22:43, *.151.162

Niech już odpadną z tej ligi europy i skupią sie na odzyskaniu mistrzostwa, bo to inny level niestety...

odpowiedz
green - 11.07.2019 / 22:43, *.inetia.pl

łubu dubu.

odpowiedz
Kudlaty - 11.07.2019 / 22:43, *.t-com.hr

W nastepnym sezonie bedzie lepsze losiwanie. Zagramy z bezludną wyspą

odpowiedz
(L)eon - 11.07.2019 / 22:43, *.plus.pl

Myślałem że dno osiągnęliśmy rok temu ależ się myliłem brak słów Mioduski wyp...laj

odpowiedz
jones - 11.07.2019 / 22:43, *.lukman.pl

Chryste

odpowiedz
Glonus - 11.07.2019 / 22:43, *.chello.pl

I jak tu nie pić po takim czymś...........

odpowiedz
eLka - 11.07.2019 / 22:43, *.mm.pl

Czy może być gorzej? Może. Przecież jest jeszcze rewanż.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 11.07.2019 / 22:42, *.chello.pl

Więcej zagranicznego szrotu, WIENCEJ!
PS. MIODULSKI CH...

odpowiedz
Polo - 11.07.2019 / 22:42, *.virginm.net

Deja vu

odpowiedz
Buc - 11.07.2019 / 22:42, *.orange.pl

wszyscy po karnety

odpowiedz
Mick - 11.07.2019 / 22:42, *.plus.pl

Ale gowno

odpowiedz
m4 - 11.07.2019 / 22:41, *.chello.pl

Kiedy myślisz, że polska piłka osiągnęła dno, od spodu znowu puka Legia.

odpowiedz
KibicL - 11.07.2019 / 22:37, *.plus.pl

Podobno na trybunach byli przedstawiciele Realu i Barcelony aby podejrzeć Legię przed rozgrywkami grupowymi LM. Tak trzymać.

odpowiedz
Lefa - 11.07.2019 / 22:35, *.t-mobile.pl

Dno i 10 metrów mułu

odpowiedz
bolo - 11.07.2019 / 22:35, *.net.pl

Najważniejsze jest to że 0 z tyłu. Padaka ,padaka,padaka.

odpowiedz
Pl - 11.07.2019 / 22:33, *.play-internet.pl

Boże!! Już niżej się nie da upaść. Koszmar trwa

odpowiedz
kibic Polskich druzyn - 11.07.2019 / 22:32, *.centertel.pl

I jak tam Miski ? Uratowaliscie honor polskich druzyn w pucharach ? : ) w rewanzu jakos Cie przeslIzgniecie :)

odpowiedz
yyy - 11.07.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

@kibic Polskich druzyn: No jakby to był 2016, to moglibyśmy tak pisać, bowiem poza Vetrą Legia w Europie nie przynosiła wstydu, w porównaniu do Wisły (Levadia, Karabach) czy Lecha (Žalgiris, Nomme Kalju, Stjarnan). Tymczasem po wyczynach z Sheriffem czy Dudelange raczej nikt tak nie pisał, że będziemy ratować honor polskiej piłki. Po remisie z "potęgą" z Gibraltaru tym bardziej nikt tak nie będzie pisał.

odpowiedz
O Mój Boże! - 11.07.2019 / 22:31, *.vectranet.pl

Żenujące gówno...

odpowiedz
pjoter - 11.07.2019 / 22:31, *.amazonaws.com

Brak słów.......brak:(

odpowiedz
1909 - 11.07.2019 / 22:31, *.plus.pl

Vuko out

odpowiedz
Bk - 11.07.2019 / 22:31, *.centertel.pl

Graliśmy jak równy z równym. Europa nam nie straszna!!!

odpowiedz
Bej - 11.07.2019 / 22:30, *.telefonica.de

Masakra

odpowiedz