fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

Bukmacherzy pewni awansu Legii

Woytek

Czy ktokolwiek wyobraża sobie brak awansu Legii do kolejnej rundy europejskich pucharów? Po remisie w Gibraltarze prawdopodobnie znajdzie się ktoś, kto postawi awans Europa FC po kursie 11. zdecydowana większość chce jednak zobaczyć w czwartek przy Łazienkowskiej 3 zespół Legii, który odprawi rywala z kwitkiem, strzelając minimum 5 goli, zmazując tym samym plamę sprzed tygodnia.

Legia wygra co najmniej czterema golami? - Kurs 2,01


Kurs na awans "Wojskowych" w Fortunie oscyluje w granicach 1, a pięć lub bramek w nadchodzącym spotkaniu to kurs 1,98. Najbardziej prawdopodobny dokładnych wynik wg bukmacherów to 4-0 dla Legii - kurs 6,8. Skromne zwycięstwo 1-0 to kurs 16.

A może do przerwy będzie remisowo a dopiero po zmianie stron legioniści przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę? Kurs na takie zdarzenie to aż 5,2.

Sprawdź ofertę Fortuny na Ligę Europy



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Eks karnet - 18.07.2019 / 20:47, *.chello.pl

W Europie gra Yahaya, a na ławce dodatkowo Manu. Niebezpieczna kombinacja...

odpowiedz
Janek - 18.07.2019 / 20:44, *.play-internet.pl

Będzie 2:0 dla Legii.

odpowiedz
Gibraltar wchodzi - 18.07.2019 / 20:05, *.ujscie.net

Poszedlem w to 1.500PLN.

odpowiedz
Czarna rozpacz - 18.07.2019 / 19:10, *.play-internet.pl

Raz kozie śmierć 100 na Giblartarczyków postawiona , wygra L będzie klawo , odpadnie (kiedyś rękę dał bym uciąć , dziś topnieje wiara ) to finansowy satysfaction pozostanie . To dopiero nadeszły czasy
drżeć przed Giblartarem , Luksemburgiem...

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 18.07.2019 / 19:17, *.tpnet.pl

@Czarna rozpacz: oglądałeś wczoraj Piasta? Bardzo fajnie Borek ujął miejsce gdzie jest Polska piłka. Niestety ale jesteśmy na dnie.

odpowiedz
Czarna rozpacz - 18.07.2019 / 21:42, *.play-internet.pl

@I w pizdu wylądował : Cracovia powieliła Piasta , DNO OD SPODU ZOBACZYMY!!!!!

odpowiedz
ZGL - 18.07.2019 / 14:58, *.tpnet.pl

Zdecydowany faworyt ale moze nie tak do konca bo to jest tylko gra bledow a kto je lepiej wykorzysta juz niedlugo bedzie wiadomo !!!

odpowiedz
Jimmy L - 18.07.2019 / 14:35, *.t-ipconnect.de

Jak bukimacher czyli chlebodawca mowi ze Legia wygra to juz Sie boje o wynik

odpowiedz
m4 - 18.07.2019 / 10:36, *.hexaoperator.com

Tak jak pisalem wczoraj ptaszki cwierkaly ze bedzie dobry wynik u bukow tak dzis nie rozpedzalbym sie ;)

odpowiedz
skromne ale zwyciestwo - 17.07.2019 / 16:22, *.plus.pl

Gibraltar a co dalej ? pseudo prezes pseudo trener o co walczymy ? o utrzymanie ?

odpowiedz
SEBO(L) - 17.07.2019 / 16:02, *.centertel.pl

Sponsor będący bukiem zarobił na zapłatę rocznej transzy z tytułu umowy sponsorskiej już w pierwszym meczu. Taki ukłon piłkarzy w stronę dobrodzieja... A jutro coś dla klientów- niewysokie zwycięstwo dwoma, max trzema golami różnicy,może nawet z jedną straconą... przecież "mamy awans","to dopiero początek sezonu".

odpowiedz
Maciek - 17.07.2019 / 15:19, *.chello.pl

Nawet jak wygramy 10:0 to i tak na lata w pamięci zostanie haniebne 0-0. Jak by to był normalny sportowy wynik,to po co płacić piłkarzom pensje w wysokości kilkuletnich zarobków zwykłych ludzi. Tamtego nic już nie zmaże...

odpowiedz
Redi - 17.07.2019 / 14:45, *.centertel.pl

6-0

odpowiedz
olo - 17.07.2019 / 14:34, *.centertel.pl

Może być i 1-0 oraz awans zespołu z Kuopio, trzeba szybko rezerwować prom

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 17.07.2019 / 14:30, *.193.100

Z gry może być ciężko patrząc co wyprawiali w pierwszym meczu ale może jakiś farfocel z karnego albo po samobóju i mamy awans !!! Drżyj Europo, LEGIA nadchodzi !

odpowiedz
L - 17.07.2019 / 14:32, *.play-internet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: aauuuu!

odpowiedz
Maciej - 17.07.2019 / 14:16, *.t-mobile.pl

Co jak co ale nie róbmy sobie jaj. Było jak było. Piłkarze widzą co się dzieje w mediach i powinno być 4 lub 5 do 0 . Plamy nie zmażą ale ich złość sportowa objawiła się już w meczu z Radomiakiem. Będzie dobrze, a wyniki ze sparingów też nie wzięły się z niczego

odpowiedz
BuksonTyper - 17.07.2019 / 13:47, *.centertel.pl

Warto grać na to że goście strzelą. Ładny kursik wejdzje jak w masełko :-)

odpowiedz
PrzemoL - 17.07.2019 / 13:26, *.chello.pl

Przynajmniej bukmacherzy są pewni :D

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2019 / 13:25, *.centertel.pl

Jedno wiem. W tym spotkaniu beda dziać się cuda.

odpowiedz
BUK - 17.07.2019 / 13:24, *.chello.pl

Ogarnijcie się...Ja zagrałem u buków że będzie minimum 4 bramki w meczu.. Jestem tego pewien na 10000%

odpowiedz
Ja1916 - 17.07.2019 / 15:57, *.onet.pl

@BUK: No to się zdziwisz

odpowiedz
Olo - 17.07.2019 / 13:23, *.chello.pl

Jakim cudem są tak wysokie kursy za zwycięstwo przeciwników Legii w europucharach ciągle, jak Legia potrafi przegrać z każdym i robi to regularnie? To nie ma sensu...

odpowiedz
Super Samiec - 17.07.2019 / 15:43, *.net.pl

@Olo:

odpowiedz
Gienek - 17.07.2019 / 13:14, *.play-internet.pl

Tak samo byli pewni wygranej w Gibraltarze. Ja nie jestem taki pewny...

odpowiedz
Mariol - 17.07.2019 / 12:18, *.wanadoo.fr

Będzie dobrze.Carlitos w 92 minucie strzeli z karnego.Bedzie 1-0 i gramy dalej.

odpowiedz
m4 - 17.07.2019 / 12:11, *.hexaoperator.com

Jak ktos dzis i jutro chce kupony miec na Plus proponuje nie obstawiac Piasta i Legii bo na Piascie idzie dobry walek a Legii no coz... buki tylko zacieraja rece bo zarobic zawsze mozna :D

odpowiedz
a ja gram - 17.07.2019 / 13:57, *.chello.pl

@m4: Awans BATE + Collage Europa FC over 0.5 gola. Ładne pieniążki idzie wyciągnąć. Polecam

odpowiedz
L - 17.07.2019 / 11:42, *.axadirect.pl

Można śmiało obstawić 1:0 , Loczek będzie tak stawiał potwierdzone info :D

odpowiedz
M(L) - 17.07.2019 / 10:53, *.247.175

Na wstępnie zaznaczam by mój tekst nie był odbierany jako stawianie warunków czy pojawie się na jutrzejszym meczu czy nie....
Nie planowałem wizyty na meczu z kilku powodów.Głównym powodem wcale nie jest aspekt sportowy. Nasze mierne 0-0 z potęgą o wdzięcznej nazwie EUROPA, choć skutecznie odstrasza to głównym zniechęcającym czynnikiem do odwiedzin na Ł3 jest osoba Pana Dariusza Mioduskiego a dokładnie tego, co obecnie dzieje się w klubie.

Natomiast UWAGA !! CHĘTNIE ZMIENIĘ SWOJE PLANY i mimo późnej pory ( 21 czwartek ) pojawie się na stadionie
jeśli planowana jest jakaś zorganizowana, czy niezorganizowana akcja pt. " MÓWIMY DOŚĆ "
Z wielką przyjemnością wykrzyczę Panu Prezesowi całemu zarządowi to, co myślę i chyba myśli aktualnie większość
Legionistów którzy (L) mają w sercu. Nie milczmy ! Zróbmy coś !
Mecz będzie transmitowany w TVP Sport więc niech nas usłyszą !!
Mam nadzieje do zobaczenia Bracia
Michał z Legią od 28 lat.

odpowiedz
Wawa (L) - 17.07.2019 / 11:01, *.play-internet.pl

@M(L):
Jedna z obietnic tego niby Prezesa jest pewna:
..." Mamy Prezesa na lata".

odpowiedz
Huginho - 17.07.2019 / 14:59, *.193.100

@M(L): rozumiem wszystko, ale takie nawoływanie ( pomimo zatwierdzania że nim nie jest :) ) bawi mnie do łez. Chcesz powiedzieć "dość" i coś zrobić? Kup Nasz ukochany kLub łóż na niego swoje środki i co najważniejsze zapewnij wszystkich że będą zadowoleni :D

odpowiedz
dino - 17.07.2019 / 15:57, *.108.201

@Huginho:
Czy jak w piekarni dzień w dzień sprzedają mi czerstwe pieczywo to muszę ją wykupować i coś pokazywac? Załózmy, ze jest to moja jedyna piekarnia i nie mogę jej zmienić.

odpowiedz
Huginho - 17.07.2019 / 18:10, *.play-internet.pl

@dino: przykład nie trafia do mnie, zacznij piec sam lub jedz krupnik

odpowiedz
Mlbets - 17.07.2019 / 10:51, *.centertel.pl

Value zerowe w tym kursie 11, skoro w zagranicznych firmach są kursy po 15 czy nawet 20...

odpowiedz
Wawa (L) - 17.07.2019 / 10:46, *.play-internet.pl

Uuuuu!,Grubo.
Chociaż.....?

odpowiedz