Wypożyczeni: Wrócili do gry. Gol Zjawińskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na ligowe boiska wróciły drużyny I i II ligi co oznacza, że na boisku mogliśmy zobaczyć wypożyczonych legionistów. Świetne wejście zaliczył Łukasz Zjawiński, który zaraz po wejściu na boisko zdobył bramkę dla Stali Stalowa Wola. Na zapleczu ekstraklasy pełne mecze zaliczyli Mateusz Żyro (Stal Mielec), Kacper Pietrzyk (Radomiak) oraz Tomasz Nawotka (Zagłębie).

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Piastem Gliwice
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Lechem Poznań

I liga
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 88. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój

Cezary Miszta - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Legionovią Legionowo
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 46. minuty w przegranym 2-3 meczu ze Stalą Rzeszów
Łukasz Zjawiński (Stal Stalowa Wola) - od 59. minuty w przegranym 1-3 meczu z Resovią Rzeszów. Strzelec bramki w 59. minucie spotkania na 1-2.
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Resovią Rzeszów.

III liga
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - klub nie rozpoczął jeszcze rozgrywek ligowych
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Maz.) - do 45. minuty w wygranym 7-0 sparingu z Nadnarwianką Pułtusk