Dariusz Mioduski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia powiększyła zarząd

Woytek, źródło: Legionisci.com, legia.com

W ostatnich dniach nastąpiły zmiany w składzie zarządu Legii Warszawa. Dotychczas trzyosobowy skład został rozszerzony do pięciu osób. W zarządzie pozostali: Dariusz Mioduski jako prezes i Jarosław Jankowski. Z zarządu odszedł Łukasz Sekuła, który dotychczas zajmował się obszarami finansowymi, administracyjnymi i wspierał działalność komercyjną w zakresie współpracy z partnerami biznesowymi. Nowymi członkami zarządu Legii zostali Jarosław Jurczak, Szymon Milczanowski i Tomasz Zahorski.

Jarosław Jankowski nadal będzie zajmował się obszarem bezpieczeństwa, relacjami z władzami Warszawy, PZPN i środowiskiem kibiców.

Jarosław Jurczak od marca 2014 do czerwca 2019 był członkiem rady nadzorczej Legii Warszawa, a od marca 2017 jej przewodniczącym. Teraz jego zadaniem będzie nadzorowanie działu finansów, prawnego i administracyjnego, wsparcie procesów budżetowania oraz inwestycje zewnętrzne.

Szymon Milczanowski rozpoczął pracę w Legii na początku tego roku, obecnie zarządza obszarem komercyjnym, nadzoruje i koordynuje pracę działów marketingu, biletów, B2B, digital oraz merchandisingu.

Tomasz Zahorski pracuje w Legii od 2014 roku. Odpowiada za realizację projektu ośrodka treningowego Legii i współpracę klubu z piłkarskimi organizacjami międzynarodowymi. Ponadto pełni funkcję prezesa Akademii Piłkarskiej Legii, która buduje ośrodek w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Nową przewodniczącą rady nadzorczej Legii Warszawa została Anna Mioduska, która jest także prezesem Fundacji Legii. Ponadto w skład rady nadzorczej wchodzą: Robert Jędrzejczyk, Jerzy Kowalski i Marian Owerko.

Struktura pionu sportowego:
Radosław Kucharski - Dyrektor Sportowy
Tomasz Kiełbowicz - Dyrektor Skautingu
Jacek Zieliński - Dyrektor Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa
Richard Grootscholten - Dyrektor Wykonawczy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa

Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (130)

+dodaj komentarz
Superekstra - 11.07.2019 / 10:20, *.229.178

A ja się pytam GDZIE JEST HERB!!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.07.2019 / 22:29, *.155.171

Ponoć od kiedy weszła do kuchni blondyna wszystkim sie w głowach popier...o...tak pichciła dla kadry że siły nie mieli,nikt o tym ani słowa,teraz zrozumieli że przez źołádek do gola!

odpowiedz
jkp - 10.07.2019 / 21:35, *.vectranet.pl

najlepsze transfery tego lata! Prezes Mioduski otoczył się jeszcze szerszym gronem światowej klasy fachowców od organizowania wszystkiego!

odpowiedz
bbk - 10.07.2019 / 16:37, *.amazonaws.com

strasznie duzo tu malkontentow zaden pewnie z was nie dorasta prezesowi do piet a tak glosno placza , do roboty nieroby osiedlowe opuscic garnuszek mamusi odlozyc troszke kaski i brac sie za prezesowanie nieudaczniki zyciowe

odpowiedz
Zygmunt ale nie III-ci Waza - 10.07.2019 / 17:27, *.chello.pl

@bbk: Kto ci miernoto życiowa takie prawo dał, żeby ludzi pouczać. Jeździsz na palecie w markecie i uzurpujesz sobie prawo do bycia obrońcą z urzędu pożal-się Boże prezesa tysiąclecia.

odpowiedz
dino - 10.07.2019 / 17:33, *.108.201

@bbk:
Hah no pewno mam klaskac jak foka jakiemuś pozal się Boże lewakowi z korporacji klaszcz prosze :-)

odpowiedz
jacq - 10.07.2019 / 19:27, *.tpnet.pl

@bbk: Nie trzeba być piekarzem,żeby narzekać,że chleb jest czerstwy.

odpowiedz
bbk - 11.07.2019 / 14:08, *.amazonaws.com

@Zygmunt ale nie III-ci Waza: buhahhah kolejny zakompleksiony , pal faje typie

odpowiedz
XXX - 10.07.2019 / 11:33, *.247.148

DM bardzo przejmuje się Waszymi wypocinami. Spójrzcie na swoje paski wynagrodzenia zanim zaczniecie dawać mu swoje cenne rady w zakresie zarządzania tym biznesem. :-)

odpowiedz
Właśnie o to chodzi - 10.07.2019 / 15:00, *.play-internet.pl

@XXX: ... że on to czyta :)

odpowiedz
zły krasnolud - 10.07.2019 / 11:06, *.centertel.pl

mioduski uprawia nepotyzm. Zabieraj tę swoją żonkę z Legii!!! Jakie ona ma kwalifikacje? Jak, my kibice, mamy wierzyć w jej obiektywną ocene twojej pracy? Jaja sobie z Nas robisz?

odpowiedz
M3 - 10.07.2019 / 09:37, *.zus.pl

Kobieta uczy się pracy na żywym organizmie. Wstyd dla Prezesa, że na to pozwolił. Jest to kolejna cegiełka do jego odejścia. Dodatkowo nowe, nieznane osoby... Kasa musi się zgadzać, a miały być oszczędności.

odpowiedz
BRL - 10.07.2019 / 08:55, *.tktelekom.pl

el Loco Miodzio leci w zaparte.

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 07:48, *.tpnet.pl

Do Prezesa : Dlaczego w LEGII nie graja polscy pilkarze ? Prosimy o odpowiedz a czy to jest taki trend !!!

odpowiedz
Pogromca głupców - 10.07.2019 / 11:38, *.play-internet.pl

@LGZ: Ty naprawdę taki głąb jesteś? To nie lata 80-te kiedy skład opiera się na rodzimych piłkarzach. Żeby zebrać czołowych polskich piłkarzy trzeba mieć kupę kasy. A ci na których nas stać to grają w polskiej lidze, a poziom ich to chyba sam widzisz, czy jednak jesteś ślepy? A i tak nie wszyscy z ligi są do wyjęcia. Niektórzy piszą by grać młodymi. Którymi? Ci których mamy grają w rezerwach i rok temu spuścili Legię II do 4 ligi, tylko, że ktoś tam nie dostał licencji to ich zostawiono w 3-ciej. Najlepszy z tych młodych Szymański był często krytykowany i grał chimerycznie. Wyobraź sobie jaki poziom prezentuje reszta. Takimi piłkarzami chcesz grać? To za 3 lata będziemy tam gdzie teraz mamy rezerwy. Po to się zbiera kopaczy z całego świata, bo jest znacznie większa szansa na trafienie talentów przynajmniej na naszą ligę. Dziś tylko Athletic Bilbao bazuje na chłopakach ze swojego regionu. Trzeba szukać wszędzie, a to, że sprowadzany jest w większości szrot to już inna kwestia. Naucz się w końcu pisać kilka zdań w jednym komentarzu, a nie piszesz po 10 postów po jednym zdaniu. I podpisuj się jednym nickiem, a nie 10 różnych. Chory jesteś człowieku?

odpowiedz
Jarząbek Wiesław - 10.07.2019 / 07:25, *.vectranet.pl

To ja jeszcze raz, bo w zeszłym tygodniu nie pisałem...
Łubu dubu, łubu dubu. Niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam!

odpowiedz
BRL - 10.07.2019 / 08:56, *.tktelekom.pl

@Jarząbek Wiesław: Kocham Cię, Gościu, oczywiście szczerą miłością brata po szalu.

PS
Tęcza sręcza

odpowiedz
Miłosz - 10.07.2019 / 05:22, *.inetia.pl

Dlaczego jako kibice nie protestujemy przeciwko odejściu Mioduskiego, pod którego rządami w Legii niemal nie grają Polacy?!

odpowiedz
Balde - 10.07.2019 / 08:09, *.centertel.pl

@Miłosz:
Bo do protestu namawiają ludzie nie potrafiący sklecić sensownie zdania po polsku:).

odpowiedz
Ads - 10.07.2019 / 10:02, *.150.124

@Miłosz: Ale on niestety nie odchodzi.
Więc czemu mamy protestować??

odpowiedz
Eryczek - 10.07.2019 / 17:30, *.chello.pl

@Miłosz: iti odeszło i on też odejdzie.

odpowiedz
Rafał - 10.07.2019 / 02:44, *.chello.pl

Mieliśmy już jedną rudą panią wysoko w strukturach i jak to się skończyło - wszyscy pamiętamy.

odpowiedz
Piter82 - 10.07.2019 / 15:17, *.fasteads.com

@Rafał: to Sekuła odpowiada za ten gówniany system

odpowiedz
kokos - 10.07.2019 / 00:35, *.orange.pl

Milczanowski dostał nagrodę za fenomenalną liczbę sprzedanych karnetów.

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.07.2019 / 00:10, *.70.62

A kto ?!z tego całego,nowego zarzádu ...kibicuje Legii ! , i życzy samych sukcesów?!no właśnie .....Mr Mioduski!sprawdzaj DNA swoich kolegòw co majâ lub bédá mieli w Legii duuużo do powiedzenia...

odpowiedz
cmokasy perezasy - 10.07.2019 / 00:08, *.vectranet.pl

noka nuka aleeeeee legjo

odpowiedz
Daszka - 09.07.2019 / 22:01, *.chello.pl

Pod rządami p. Mioduskiego wszystko w Legii pączkuje (infrastruktura, stanowiska, zakresy obowiązków służbowych, itp.) za wyjątkiem wyników sportowych osiąganych przez pierwszą drużynę. Klasyczne korpo upudrowane deklarowaną miłością do klubu, który dla wielu obecnie zatrudnionych jest niczym dojna krówka.
Nadzór żony nad mężem, jak słusznie zauważył @Nikki, to po prostu prawno-obyczajowa groteska. Tak się właśnie bawi prezes dekady. Wnioski wyciągnijcie sami...

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 09.07.2019 / 23:19, *.70.62

@Daszka: abyś sie mylił,ale coś w tym jest....

odpowiedz
Daszka' - 10.07.2019 / 00:22, *.chello.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!:
Oczywiście, że jest! A co? To się domyśl!
Również chciałbym się mylić, ale to wszystko, co mogę ew. uczynić...

odpowiedz
Chuligan z gimnazjum - 10.07.2019 / 02:34, *.play-internet.pl

@Daszka': Masz styl pisania jak Jerz z Potoku ale może mi się tylko wydaje. PR Mioduskiego ma się dobrze, parę kwiecistych słów i obietnic przed kamerą, niech ludzie dalej wierzą, że mu zależy na dobru klubu. On ma swój plan i interes i tego się trzyma. Ważne, że do korytka zaprosił kolejnych znajomych, niech też zarobią skoro jest okazja. Ich kompetencje? Coś się wymyśli, Mioduski w ściemach jest mistrzem. Wyniki? Nie one są najważniejsze, to sprawa drugorzędna ale tego oczywiście nie powie, najważniejszy jest prywatny interes, Legia to tylko przykrywka.

odpowiedz
BRL - 10.07.2019 / 09:07, *.tktelekom.pl

@Chuligan z gimnazjum:
zaprosił znajomych do koryta - to koryto, to jego pieniądze...
w ogóle śmieszy mnie taka mentalność parobka, że chęć zarobku jest uznawana za coś złego. a tak swoją drogą - najlepiej zarobi na zwycięstwach.
mam dużo zastrzeżeń do ruchów sportowych Mioduskiego (aczkolwiek to lato robi nadzieję) i w ogóle co do niego na funkcji prezesa, ale niektórych argumenty przeciwko Loczkowi to aż zachęcają, by trzymać jego stronę.

odpowiedz
Daszka'' - 11.07.2019 / 01:21, *.chello.pl

@Chuligan z gimnazjum:
Bardzo trzeźwy głos w tej naszej portalowej dyskusji. Uważa, że powinieneś częściej z niego korzystać, albowiem takich stwierdzeń nigdy dość, a już na pewno w konfrontacji z "miodowymi", których niestety przybywa co raz więcej. Nie dajmy się zmanipulować...
Ps.: mój mentor czyta legijną rzeczywistość, kontestuje i szykuje, to co najświeższe na inaugurację rozgrywek LE i ESA.
Serdeczne pozdrowienia

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever! - 09.07.2019 / 20:36, *.204.10

Tutaj widać jak społeCzeństwo Polskie jest podzielone,Zara's sobie dadzá po japach..ale wstyd ,co do Krzeszcza to jest przemádrzały I ma swoje teorie,należy jednak szanować innych opinni a nie ubliżać,wszak jesteśmy wszyscy jedná Legijná Rodziná!

odpowiedz
eduardo - 09.07.2019 / 21:55, *.tpnet.pl

@Cult⚽️Legia and Friends Forever!: ale on zbiera owoce swoich dzialan, wszak wiele razy widzialem na forum jak ublizal innym komentującym.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.07.2019 / 23:15, *.70.62

@eduardo: mnie wyzywał też,ale Jezus zawsze mówił że trzeba przebaczać...bo wielu błâdzi i odmawiajá pomocy...

odpowiedz
Jacq - 09.07.2019 / 23:29, *.tpnet.pl

Na Kireskova targują się o każdą złotówkę.Może zarząd wybiegnie na boisko...

odpowiedz
trwała męska ondulacja - 09.07.2019 / 20:00, *.chello.pl

może i te ryje do opłacania są ważniejsze niż wykupienie Kirkeskowa

ale dzięki temu wylokowany janusz będzie miał więcej obślizgłych doupowłazów, może lubi tak

odpowiedz
Rh- - 09.07.2019 / 17:23, *.chello.pl

Milczanowski człowiek tećzowej trzaskoskiej

odpowiedz
Sraczyk - 09.07.2019 / 17:44, *.centertel.pl

@Rh-: a to źle? Łysa pała w dresie ma lepsze kompetencje?

odpowiedz
Prg - 09.07.2019 / 23:02, *.centertel.pl

@Sraczyk:My nie jesteśmy korporacją kur. tylko Legia Warszawa. nie mają do tego serca a jedyny ich cel to tylko zarobek

odpowiedz
tomiacab - 10.07.2019 / 11:01, *.centertel.pl

@Sraczyk: myślę, że nie jedna jak to napisałeś "łysa pała w dresie", ma wyższe kompetencje niż ta ciota.

odpowiedz
Ib - 09.07.2019 / 17:13, *.inetia.pl

A podobno nie ma pieniędzy...

odpowiedz
GL - 09.07.2019 / 17:03, *.tpnet.pl

Jak tak to oszczednosci a tu nowosc !!

odpowiedz
Nikki - 09.07.2019 / 16:47, *.chello.pl

Rada Nadzorcza nadzoruje pracę Zarządu a wiec żona będzie nadzorowała męża, jest to ewidentny konflikt interesów.

odpowiedz
Sz. - 09.07.2019 / 16:45, *.play-internet.pl

Wiecej niepotrzebnych ryjow do wykarmienia

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:01, *.108.201

Trzech nowych członków zarządu (minus Sekuła) czyli 2 nowe osoby na liście płac. Sprawa o Kirkeskova rozbiła się ponoć o 150 tys euro (Legia dawała 300 tys, klauzula odstepnego wynosi 450 tys) Jestem absulutnie przekonany, że tych 2óch typów zarobi w rok więcej niż te 150 tys euro (czyli 640 tys złotych)
Po około 25-30 tys miesięcznie będą zarabiać jak nie więcej. Czy dobro Legii to priorytet Miodka?Odpowiedzcie sobie sami.

odpowiedz
Marecki - 09.07.2019 / 16:38, *.t-mobile.pl

@dino: Niestety masz rację.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.07.2019 / 16:39, *.com.pl

@dino:

Było do przewidzenia, że kibice będą znali się lepiej na zarządzaniu klubem niż sam zarząd.
Z tego powodu właśnie kibice nigdy nie zasiadają w zarządzie. Bo przecież zasiadanie w zarządzie to zwykłe działanie na szkodę klubu. Zarząd powinien składać się z 0 osób. Wtedy Legia miałaby 324903490 mln na transfery.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.07.2019 / 16:54, *.247.167

@Mateusz z Gór: "Bo przecież zasiadanie w zarządzie to zwykłe działanie na szkodę klubu." Akurat w tym przypadku lepiej bym tego nie ujął.

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 17:08, *.108.201

@vadisodjidjiaofoe:
Wyobraźcie sobie, że firma przynosi straty (jak Legia za Miodka) Natomiast właściciel zamiast zainwestować w towar dobrej jakości (piłkarz) inwestuje w rozrost zarządu. Wytłumaczcie mi rekiny biznesu gdzie popełniam błąd. A Legia to oczywiście nie jest jakaś tam firma dla mnie.

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2019 / 17:30, *.centertel.pl

@dino: niektórzy tego i tak nie skumają :) To jakieś dzieci albo miodek z tym swoim zarządem siedzą za monitorami i klepią. Moze miodek widzi na forum intenetowym spadek poparcia i zatrudnił wiecej osób do zarzadu, aby zwiekszyć ilość pozytywnych komentarzy w sieci? :)

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2019 / 17:33, *.centertel.pl

Ps. Sekuła pewnie wyleciał, bo nie zdarł ani jednej klawiatury. Został więc uznany za nielojalnego wobec klubu. ;)

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 17:40, *.108.201

@tomiacab:
Załóżmy, że mam firmę transportową. Ale moje usługi są delikatnie mówiąc kiepskie (wożę jakimiś gratami na które ludzie nie mają już siły patrzeć, nie czują się bezpiecznie podczas podróży itp.) Generalnie firma dołuje. Co robię? Zatrudniam nowe odoby do zarządu! :-) Jedyne jakie znajduję wytłumaczenie w irracjonalnych decyzjach prezesa to to, że 1 z tych osób to facet z Ratusza. Po prostu Miodek wie, że nie nadaje się do tego biznesu, być moze miasto zaczyna robić grunt pod przejęcie udziałów co to dla miasta 20 mln zlotych dziury w budżecie, 12 nowych autobusów przegubowych tudzież 1 pociąg metra.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.07.2019 / 18:45, *.247.167

@dino: Źle mnie zrozumiałeś. W pełni się z Tobą zgadzam. Jak również ze stwierdzeniem, że "zasiadanie w zarządzie Legii jest równoznaczne z działaniem na szkodę klubu". W chwili obecnej oczywiście ;-) A czołowym szkodnikiem w tym zarządzie jest oczywiście pudel :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 15:59, *.bredband2.com

Czytam i normalnie nie moge uwierzyc. Tylu tu wirtuozow biznesowych, ekspertow ekonomiczych, znafffcow od zarzadzania i prowadzenia firm.
Co drugi to Pazdzioch, tak sie swietnie znaja na biznesie.
A w zyciu osiagneli pewnie tyle samo co Ferdek Kiepski albo Arnold Boczek.
Poziom inteligencji na tym forum jest po prostu zenujacy.
Odpalcie sobie kilka rac jeden z drugim to raz dwa wam sie humorek poprawi.

odpowiedz
Anty geju krzeszczu leszczu - 09.07.2019 / 16:07, *.centertel.pl

@Krzeszczu: szkoda że zruch alem twoja stare taki imbecyl wyszedl jak ty miernoto cfeloska

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:12, *.108.201

@Anty geju krzeszczu leszczu:
typie ty masz chyba jakiś problem

odpowiedz
Anty geju krzeszczu leszczu - 09.07.2019 / 16:18, *.centertel.pl

@dino: mam problem z taką frajernia jak wy dwaj

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:20, *.108.201

@Anty geju krzeszczu leszczu: Krzeszczu i co my teraz zrobimy ;-)

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 16:25, *.bredband2.com

@dino: wiesz, nie ma co sie wdawac w gatke z takimi balaklavskimi intelly gentami.
A swoja droga przy okazji wielkie brawa dla redakcji. Po raz kolejny udowadniaja gdzie ten ich pseudo-regulamin ma swoje miejsce. Pewnie ten sam poziom IQ wiec w sumie czemu sie dziwic? Albo dziwic sie ze burdel na trybunach i kary dla klubu kiedy to wlasnie tacy kibice tam koczuja? Kolego, to jest taka masakra ze nawet nie ma tego jak i czym leczyc. tzn kiedys bylo, pare gram w tyl tego durnego lba, albo pod prysznic. A dzisiaj? Eh, szkoda slow....

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 16:26, *.bredband2.com

@dino: *gadke :)

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:29, *.108.201

@Krzeszczu:
Ten typ jest jakiś spedalony, ale że redakcja takie teksty puszcza

odpowiedz
Ass - 09.07.2019 / 16:30, *.centertel.pl

@Krzeszczu: idź sobie koczuj na kamienna cioto

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 16:31, *.bredband2.com

@dino: Bo to wszystko z tej samej gliny! I pewnie takie same "czapki" nosi lol :-))

odpowiedz
Anty geju krzeszczu leszczu - 09.07.2019 / 16:32, *.centertel.pl

@dino: spedalony to jest twój stary

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:36, *.108.201

@Krzeszczu:
Ass - jakim idiotą trzeba być, żeby wpisać sobie nick "dupa" chyba że ten typ nie zna angielskiego (co prawdopodobne) i chciał byc asem, redakcjo zróbcie coś z tym bo wstyd normalnego człowieka ogarnia.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 16:39, *.bredband2.com

@dino: kolego, to nie redakcja powinna zrobic z tym porzadek (ktora to nota bene takie zachowanie propaguje) ale ktos z redakcja. Gdybym mieszkal w kraju i byl bardziej obeznany w temacie co i jak i gdzie, to bym sie tym juz dawno zajal.

odpowiedz
Ass - 09.07.2019 / 16:40, *.centertel.pl

@dino: dupa to jest z cb lamusie

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 16:42, *.108.201

@Ass:
assie (czyli dupo) zagotowałaś się widzę :-)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.07.2019 / 16:49, *.com.pl

@Krzeszczu:

Racja. Zero wyobraźni. Jak nikt nie będzie zarządzał to wszystko szlag trafi.
Ale łatwiej napisać, że ludzie, którzy będą pracować dla dobra klubu dostaną kasę za nic, którą można byłoby wykorzystać inaczej. Z tym, że nikt nie bierze pod uwagę, że bez zarządu to zostałoby samo wymachiwanie racami właśnie. Każdy model biznesowy musi ewoluować, aby być skutecznym. I dobrze, że w Legii również mają miejsce zmiany. Bo źle by było, gdyby nic się nie działo. Jak jest stagnacja to nie ma miejsca na rozwój klubu. I żaden z kibiców nie jest wstanie wskazać jaki rezultat przyniosą zmiany, natomiast wielu krytykuje je bez powodu. Ogarnijcie się.

odpowiedz
ares45 - 09.07.2019 / 16:52, *.chello.pl

@Krzeszczu: Nie ma co dyskutować na tym forum, bo tu większość to zwolennicy i obrońcy Leśnego. Tego prezesa tylko krytykować potrafią. Owszem facet popełnił błędy, ale kto ich nie popełnia.
Ale ci co tak krytykują obecny zarząd, już nie pamiętają ile kasy wyprowadził Leśny z Wendzlem i jakie podpisywali kontrakty dla zawodników. Proponuję tym krytykantom, niech się sami zrzucą i prowadzą klub. Moze będzie lepiej.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.07.2019 / 17:25, *.play-internet.pl

@ares45: Widac, ze wakacje. kanapki z tornistrow wyjeliscie? Zeby Po wakacjach same nie wyszly.

odpowiedz
Kosa - 09.07.2019 / 18:20, *.plus.pl

@ares45: fajansiarzu ale za Leśnego mieliśmy mistrza i graliśmy jak równy z równym ze średnią kami europejskimi a za pudła dostajemy wpier od luxemburga a Piast 1 raz w historii zdobywa mistrza

odpowiedz
Krzeszczu leszczu - 09.07.2019 / 19:42, *.tpnet.pl

@Kosa:

odpowiedz
Majecki - 09.07.2019 / 19:46, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: a ja nie mogę uwierzyć, że lewacki rekin biznesu rujnuje klub, a istnieją takie wynalazki jak Ty i Twoje przydupasy, którzy to bronicie tego Pana prezesa. Rzygać się chce czytając jak wzajemnie liżecie się po jajach z jakimś dino. Pasujesz idealnie do polityki prezesa i jego wartości, a w zasadzie ich braku. On Ci pluje w ryj, a dla Ciebie deszcz pada. Jesteś frajer sprzed komputera.

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 21:52, *.plus.pl

@Majecki:
Z nikim sie po niczym nie lize tylko stanąłem w obronie człowieka ktorego jakis imbecyl zaatakowal a mnie wjechał na rodzine a co do Miodka masz 100% racji lewak z korpo niszczy nasz klub osmieszajac go w Polsce i Europie wpychajac w dlugi a niektórzy mu jeszcze klaszcza

odpowiedz
MatWij - 10.07.2019 / 07:24, *.centertel.pl

@ares45: Ty chłopie z konia spadłeś czy jak?

O jakich Ty błędach piszesz? Prezesura Mioduskiego to... JEDEN WIELKI BŁĄD.

A kontrakty za czasów Leśnego były wysokie, bo:
- poziom sportowy był nieporównywalnie wyższy niż obecnie
- Legia z roku na rok awansowała w europejskich rankingach
- Legia była klubem atrakcyjnym dla zawodników takich jak VOO, Ljuboja czy Sadiku (nie wypalił, ale odpowiedźcie sobie czy za dzisiejszego prezesa któryś by przyszedł?!).

Dla jasności, wiem że Leśny prowadził hulaszczy tryb życia, wydawał dużo, ale i klub dużo więcej zarabiał... wtedy mistrzostw z piastem nie przegrywaliśmy.. Wtedy o piłkarzach typu VOO, Moulin, Niko, Prijo czy Gui nie marzyliśmy tylko ich mieliśmy... a dzisiaj?! Największym wzmocnieniem jest odejście emerytowanych graczy ( nie ujmując nic w ich osiągnięciach, po prostu minął ich czas).
Mioduski nie nadaje sie na Prezesa, a jego Żona jako przewodnicząca RN to jeszcze większy figurant.

odpowiedz
MatWij - 10.07.2019 / 09:37, *.centertel.pl

@dino: Nie rozumiem Cię. Piszesz z głową, m.in. o tym że nie kupimy piłkarza bo hajsy pójdą na zarząd a jednocześnie bronisz gościa który pod każdym artykułem obraża kibiców i jest krypto fanem talentu zarządczego p. Mioduskiego.

odpowiedz
dino - 10.07.2019 / 13:11, *.108.201

@MatWij:
Bronię gościa bo jest kibicem Legii, czy jesteś Legionistą, Widzewiakiem czy fanem Rakowa to jesteśmy też wszyscy ludzmi a z inna sprawa, że się z Krzeszczem nie zgadzam w zakresie popierania prezesa, ktorego polityka zbacza z kursu i ciągnie nas na dno względem kursu, który był za Leśnego

odpowiedz
Xyz - 09.07.2019 / 15:43, *.centertel.pl

Druga kwestia , czy ktoś wie jakie są miesięczne wynagrodzenia członków zarządu ?

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 15:51, *.bredband2.com

@Xyz: A *uj ci do tego! To jest spolka akcyjna i ile oni tam zarabiaja to jest tylko i wylacznie ich biznes a nie twoj. Ile ty zarabiasz miesiecznie? Pochwal sie!

odpowiedz
autor - 09.07.2019 / 15:58, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: nie zesraj sie

odpowiedz
Krzeszczu - 09.07.2019 / 16:01, *.bredband2.com

@autor: super swietna i inteligentna riposta. Czapki z glow. Klekam z podziwu przed twoja balaklavska inteligencja.

odpowiedz
zieLeninka - 09.07.2019 / 20:39, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Spodobało ci się słowo balaklavska? Jak dla mnie to jesteś lamusem z gimnazjum... Weź te swoje lol i balaklavska i wypier#alaj w try miga z tego "forum". Pseudointeligencie.

odpowiedz
Xyz - 09.07.2019 / 15:40, *.centertel.pl

Czy za tym pójdą wyniki sportowe ?
Czy tylko dojenie Legii?

Był awans do LM , hajs na spokojne zarządzanie klubem , punkt zwrotny ...to kłótnie, podziały i roztrwonienie tego.
Wypompowali kwit jedni i drudzy ....ech...

odpowiedz
dino - 09.07.2019 / 15:48, *.108.201

@Xyz:
Oczywiście, że nie, bo w jaki sposób to czy mammy 3ech czy 13stu wiceprzesów wpłynie na to jak Carlitos bedzie piłkę kopał

odpowiedz
KibicL - 09.07.2019 / 15:03, *.vectranet.pl

Jakby tak proporcjonalnie w stosunku do poziomu sportowego to taki Real czy Barcelona musiałyby chyba w zarządzie mieć ponad sto osób?
Moim zdaniem taka nadmiernie rozbuchana kadra menadżerska powoduje rozmycie odpowiedzialności.

odpowiedz
Arek - 09.07.2019 / 14:55, *.tpnet.pl

Kolejna wizja, znaczy chyba.

odpowiedz
Hiszpan - 09.07.2019 / 14:38, *.play-internet.pl

Czyli wiadomo czemu potrzeba szybkiej kasy z karnetów.

odpowiedz
News⚽️Legia - 09.07.2019 / 14:21, *.204.10

Prezesi ,zastépcy,dyrektorzy,za dużo tego ...mierna ich praca,a duże koszty utrzymania...a my za to płacimy

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 09.07.2019 / 14:12, *.plus.pl

Miodulski to największe zło jakie przydarzyło się w ponad 100 letniej historii Legii

odpowiedz
MJ - 09.07.2019 / 15:20, *.play-internet.pl

@Miodulski musi odejść!! : to chyba nie za wiele pamietasz z niedawnej przeszłości...

odpowiedz
LGCW - 09.07.2019 / 15:22, *.vectranet.pl

@Miodulski musi odejść!! :

Chyba waltera zapomniałeś...

odpowiedz
Olo - 10.07.2019 / 12:15, *.chello.pl

@Miodulski musi odejść!! : Komuniści w zarządzie przez lata, to jednak było większe zło.

odpowiedz
Piokrus - 09.07.2019 / 13:49, *.tpnet.pl

Panowie Redaktorzy czy wokół zespołu nie dzieje się absolutnie nic bardziej interesującego, że musicie nasz legijny serwis "zaśmiecać" (przepaszam jeżeli kogoś uraziłem) tego typu nowinkami???

odpowiedz
olew - 09.07.2019 / 12:47, *.vectranet.pl

Co nas to obchodzi... mamy dobrego właściciela , do tego chyba sie wkręcił już w Legię i coraz bardziej kuma o co chodzi w piłeczce. Niech sobie dobiera urzędników , pomagierów i kelnerów. Jak w Zarządzie pojawi się Berlusconi albo Surkis to warto poinformować...

odpowiedz
Treek - 09.07.2019 / 12:32, *.play-internet.pl

Mioduch nieudaczniku wooooon !!!

odpowiedz
Kerlon - 09.07.2019 / 12:19, *.centertel.pl

Marian Owerko. Gość który stworzył bakkaland. Całe życie w orzeszkach a teraz widać zna się i na piłce. Aaa i chyba brał udział w programie dragons den.

odpowiedz
Prg - 09.07.2019 / 12:08, *.centertel.pl

Milczanowski won z Legii przydupasie trzaskowskiej

odpowiedz
xaxa121 - 09.07.2019 / 12:13, *.tpnet.pl

@Prg: sam stad pacanie odejdz.

odpowiedz
YB - 09.07.2019 / 12:35, *.centertel.pl

@xaxa121: Milczanowski WON!!! Zahorski WON!!!

odpowiedz
tom24 - 09.07.2019 / 12:37, *.play-internet.pl

@xaxa121: Zamilcz.

odpowiedz
Kibic: - 09.07.2019 / 11:34, *.inetia.pl

A kiedy nowe koszulki . Za tydzień pierwszy domowy mecz a w temacie plaża. Nie mogą zdecydować się na cenę ? Żeby nie było tak jak z karnetami.

odpowiedz
roben66 - 09.07.2019 / 12:25, *.orange.pl

@Kibic:: dziadek... mózg już nie pracuje , skoro takie głupoty wypisujesz

odpowiedz
Kibic emeryt - 09.07.2019 / 11:22, *.centertel.pl

Nie zapominajmy że Mioduski kupił 80 % akcji w czasie kiedy Legia była w rozsypce a długi sięgały ponad 100 mln !!!!!! Na wykupienie byłych właścicieli i kupno od iti wydał około 50 mln plus pożyczka ponad 40 mln to daje około 100 mln .Ci co tak domagają się odejścia prezesa sądzą że znajdzie się ktoś w Polsce który wyda taką sumę i jeszcze wyda kolejne mln na wzmocnienia !!!!!! Nie ! Dlatego chcemy czy nie mósimy się z tym pogodzić i wspierać naszą drużynę a nie tylko marudzić ipolemizować .

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2019 / 12:33, *.centertel.pl

@Kibic emeryt : Jaka pożyczka? Jaka pożyczka człowieku??? Szanuj się!!! Dokłada do swojego nieudolnie prowadzonego biznesu i Ty to nazywasz pożyczką? Kto, komu że niby pożycza te pieniadze? On bierze tą pożyczke, a nie jej udziela? Kij mnie obchodzi skąd pożycza, ale dokłada do swojego interesu i on to powinien wziąć w swoje koszty. Jak kupisz pawilon i otworzysz w nim sklep, a biznes ci nie pójdzie? Założmy, że po kilku miesiacach rezygnujesz ztego biznesu i decydujesz się na sprzedaz lokalu... to co do ceny lokalu doliczasz sobie koszty, które poniosłeś w wyniku nierentownych miesięcy w sklepie? Daj Bóg, żeby Ci się udalo, ale zawyżasz cenę lokalu na podstawie swoich nieudanych biznesowo kilku miesięcy. Nazywanie tego pożyczka to absurd.

odpowiedz
Prgpln - 09.07.2019 / 12:35, *.centertel.pl

@Kibic emeryt : mioduski kupił Legie za jej pieniądze i dług też był splacany z jej pieniędzy, więc nie pisz bzdur. Myślisz że wykupienie Lęgi od BL i MW kto splaca?

odpowiedz
Mario - 10.07.2019 / 08:04, *.timplus.net

@Prgpln: Dobrze, że o tym piszesz. Większość osiołków zapomina, że ta trójka kupiła Legię za jej pieniądze, a następnie obecny spłacił kolegów również z klubowych pieniędzy. Swoich to oni nie wykładali, a jeżeli już to robili, to zabierali z kasy dużo więcej. Celebryta z kolegą włożyli grosze i to jeszcze pożyczone, odzyskali je i jeszcze na odchodne dostali po 19,5 mln zł. Co ciekawe przez te wszystkie lata to z pieniędzy Legii spłacano dług wobec ITI.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 09.07.2019 / 11:01, *.amazonaws.com

'Nową przewodniczącą rady nadzorczej Legii Warszawa została Anna Mioduska.........,' A kiedy dzieci debil Mioduski sciagnie do Zarzadu !!!!!

odpowiedz
ludzie opamiętajcie się - 09.07.2019 / 11:50, *.orange.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: nie obrażaj ludzi !
Rozumiem , że znasz się na zarządzaniu i jesteś wielkim prezesem z sukcesami ? Pewnie , że nie i nie masz pojęcia o biznesie a twoja flustracja wyraża się w postaci takiego hejtu - milcz człowieku !

odpowiedz
zły krasnolud - 09.07.2019 / 12:24, *.centertel.pl

@ludzie opamiętajcie się : Mioduski out!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 09.07.2019 / 13:30, *.amazonaws.com

@ludzie opamiętajcie się : Znam sie na biznesie ale rowniez znam sie na nepotyzmie !! A jezeli dla ciebie ten nieudacznik Mioduski jest wzorem to chyba jestes z rodziny albo totalnym debilem !!??

odpowiedz
sylwiusz11 - 09.07.2019 / 10:51, *.chello.pl

nooo
teraz to rusza z kopyta:))

majo rozmach sur..syny

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.07.2019 / 10:46, *.chello.pl

Pospolita, korporacyjna nomenklatura.

odpowiedz
Bu"L"i - 09.07.2019 / 10:42, *.inetia.pl

To teraz zarząd do roboty bo dalej nie ma transmisji z pierwszego meczu LE. Ruszyć tyłki a nie tylko liczyć kasę.

odpowiedz
tom24 - 09.07.2019 / 10:19, *.play-internet.pl

Szymon Milczanowski? Chyba żart.

odpowiedz
Kibic - 09.07.2019 / 10:10, *.t-mobile.pl

Proponuję sprzedać Majeckiego, Jędrzejczyka i paru innych a później rozszerzyć zarząd do 15 osób. Paranoja to co się dzieje.

odpowiedz
Gienek - 09.07.2019 / 10:02, *.netfala.pl

Admin się rozbudowuje a na wzmocnienia nie ma. No ale z wizją się nie dyskutuje...

odpowiedz
Mpp1986 - 09.07.2019 / 09:56, *.plus.pl

Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski... :)

odpowiedz
Legia(1916) - 09.07.2019 / 09:49, *.chello.pl

No tak stara klika z ITI doskonale wie jak działać w korpo i liczyć pieniążki. Miej honor odejdź!!!

odpowiedz
andreas - 09.07.2019 / 09:36, *.net.pl

A sport leży. Liczą się dochody i ich dywersyfikacja. Jak nie zaczną grać to ciężko będzie z kibicami 4,5 tys karnetów to słaby wynik.

odpowiedz
Roma - 09.07.2019 / 09:29, *.centertel.pl

Sa Pinto zwolnił etat, to są pieniądze na transfery. Mnie akurat prezes nie zaskoczył - pozdrawiam jego wielbicieli.

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2019 / 09:23, *.centertel.pl

Zahorski mial byc zwolniony.

odpowiedz
Daniel - 09.07.2019 / 09:22, *.chello.pl

A co z tym gościem ze Szwajcarii? On chyba z Basel był

odpowiedz
Grchw(L) - 09.07.2019 / 10:35, *.chello.pl

@Daniel:
Nie. On był z WhatsUp. I we wszystkim zgadzał się z Mioduskim, o czym mówił w jednym wywiadów tenże Pan Dariusz. Słowem - doradca idealny...

odpowiedz
Wojtek70 - 09.07.2019 / 09:13, *.inetia.pl

Tego Nam trzeba było - 3 nowych w Zarządzie, a lewy obrońca to pòźniej

odpowiedz
DZ - 09.07.2019 / 09:10, *.centertel.pl

Ile będą zarabiać ci nowi członkowie zarządu?!

odpowiedz
tommy21 - 09.07.2019 / 08:48, *.centertel.pl

Milczanowski won!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.07.2019 / 08:43, *.247.167

Po co nam transfery? Z takim zarządem podbijemy europejskie puchary!

odpowiedz
asd - 09.07.2019 / 08:42, *.centertel.pl

Milczanowski won!


odpowiedz