Łukasz Gutkowski
REKLAMA

Gutkowski wicemistrzem Świata U-21 w sztafecie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Młodzieżowców w pięcioboju nowoczesnym, w których startuje Łukasz Gutkowski, od tego sezonu reprezentujący barwy Legii. W rywalizacji sztafet, Gutkowski w parze z Oskarem Paradowskim (G-8 Bielany) wywalczyli srebrny medal.

Gutkowski wraz z Paradowskim od pierwszej konkurencji byli w czołówce. Po pływaniu plasowali się na miejscu czwartym. Po zawodach szermierczych, w których osiągnęli drugi najlepszy wynik (21 wygranych), awansowali na drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji. W jeździe konnej uzyskali trzeci rezultat, utrzymując drugą pozycję w generalce. Do biegu ze strzelaniem Paradowski przystępował z 17-sekundową stratą do Egipcjan. Wyścig finiszował Gutkowski, który utrzymał drugą pozycję, gwarantującą srebrny medal w sztafecie. W końcowej klasyfikacji para Gutkowski, Paradowski zdobyła 1474 punkty, o dziewięć mniej od Egipcjan - Mohanada Shabana i Sherifa Rashada.

Liczymy na równie udany występ naszego pięcioboisty w rywalizacji indywidualnej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Czesiek - 18.07.2019 / 01:19, *.t-mobile.pl

Drugie miejsce w sztachecie to bardzo dobry wynik, brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.