fot. Red dragon rock / Wikipedia
REKLAMA

Europa FC sprzedaje bilety na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Europa FC w poniedziałek przed południem rozpoczęła sprzedaż biletów na czwartkowe spotkanie z Legią w ramach 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Wejściówki na trybunę wschodnią kosztują 15£ (ulgowe, do 12. roku życia) oraz 25£ (normalne). Wejściówki zakupić mogą jedynie posiadacze kart kibica gibraltarskiego klubu oraz posiadacze brytyjskich i hiszpańskich dokumentów tożsamości. Gibraltarczycy przekażą Legii pulę biletów dla swoich kibiców, również w cenie 25 funtów (ok. 118 zł).

Mecz Europa FC - Legia rozegrany zostanie w najbliższy czwartek o godzinie 20:30 na Victoria Stadium przy Winston Churchill Ave. Obiekt może pomieścić 5 tysięcy widzów na dwóch trybunach wzdłuż boiska i posiada sztuczną murawę.



Tak zlokalizowany jest obiekt, na którym zagrają legioniści:

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Edziu z wielkopolski - 10.07.2019 / 21:26, *.com.pl

Pier... wszystkich tylko LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 07:57, *.tpnet.pl

Gdyby LEGIA grala w LM to by pokazali a tak jest jak jest !!!

odpowiedz
Dsk - 10.07.2019 / 07:00, *.plus.pl

Bilety dla nas normalnie do kupienia na ich stronie buytickets.gi, widzimy sie na miejscu!

odpowiedz
Bonio78 - 10.07.2019 / 04:59, *.141.23

Transmisji nie będzie ale za to taniec z gwiazdami będzie pudzian z małyszem bedą tańczyć

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 10.07.2019 / 07:32, *.t-mobile.pl

@Juzwa: ale żeby od razu białoruskich popierać???

odpowiedz
Pusia - 09.07.2019 / 23:11, *.vectranet.pl

Legii nie pokażą za to Tesco Gliwice będzie pokazywane, czy to nie jest żenada?!

odpowiedz
Raszyn - 10.07.2019 / 00:29, *.t-mobile.pl

@Pusia: To nie żenada. Piast jednak gra w bardziej renonowanych rozgrywkach i jest Mistrzem Polski. A Mistrzowi to się należy.

odpowiedz
oLaf - 09.07.2019 / 22:26, *.vectranet.pl

wiecie, to jest żenada, że w czasach gdzie przez komórkę można kręcić filmy nie ma transmisji meczu!!!! Przecież my nie potrzebujemy jakiejś hiper jakości i komentarza- to jest zbędne!!! potrzebujemy tylko obejrzeć swój zespół...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.07.2019 / 21:04, *.vectranet.pl

Kuchy King pilke by wybil na pas startowy I fatalnie by sie to skonczylo dla ruchu lotniczego, dlatego dla bezpieczenstwa nie gra juz w Legii. Pewne info.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.07.2019 / 20:46, *.204.10

Wszyscy!chètni!na !wyjazd!z UK pisac na forum I ustawiać sie!bilety lotnicze tanie!

odpowiedz
B - 10.07.2019 / 08:23, *.129.21

@Cult⚽️Legia:
Nie zes..j sie ;)

odpowiedz
LWGZ - 09.07.2019 / 19:45, *.tpnet.pl

Czeka LEGIE przeprawa a reprezentantami Gibraltaru !!!!

odpowiedz
źródeł - 09.07.2019 / 19:42, *.chello.pl

zorientowany - może być goronco, nawet 35 stopni. Zabierz gaśnice na wyjazd

odpowiedz
e(L)o - 09.07.2019 / 19:40, *.vectranet.pl

Ekstra wprost z samolotu kilka kroków na trybuny!

odpowiedz
ZGL - 09.07.2019 / 17:38, *.tpnet.pl

Ladnie polozony oby byl pomyslny dla LEGII !!!

odpowiedz
1973 - 09.07.2019 / 17:36, *.120.50

A po Gibraltarze krąży dziś sporo kibiców Chelsea w koszulkach Dziś byłem świadkiem jak jarali się meczem z Legią. Będzie ciekawie, przecież to teryt brytyjskie

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.07.2019 / 20:43, *.204.10

@1973: I co z tego?!bédá zaczepiać dostaná z liścia!

odpowiedz
LGZ - 09.07.2019 / 17:32, *.tpnet.pl

Zgodnie z sygnalem wyslanym z Gibraltaru Europa FC 0-4 LEGIA !!!

odpowiedz
kris - 09.07.2019 / 17:32, *.support.pl

to jakiś żart - sparingi były a meczu nawet na Youtube nie bedzie - brawo prezes

odpowiedz
ding - 09.07.2019 / 17:21, *.chello.pl

Ciekawe, co z biletami dla nas? Do meczu dwa dni, a tu żadnego info o sprzedaży, samolocie itp.

odpowiedz
olo - 09.07.2019 / 19:25, *.tpnet.pl

@ding: Pomyśl

odpowiedz
Mlbets - 09.07.2019 / 20:08, *.centertel.pl

@ding:

Na skyscanner spokojnie znajdziesz bilety lotnicze na Gibraltar (polecam z Wwa do Londynu i z Londynu na Gibraltar).
Na miejscu bez problemu kupisz bilet na mecz.
Pozdrawiam.

odpowiedz
ziutek - 09.07.2019 / 15:42, *.vectranet.pl

Wiadomo już, że prawa do rewanżowego meczu Legia - Europa FC, który zostanie rozegrany 18 lipca (godz. 21), nabyła telewizja TVP Sport. Niestety brak ba razie informacji, czy spotkanie w Gibraltarze będzie transmitowane przez jakąkolwiek polską telewizję.

odpowiedz
LP7 - 09.07.2019 / 13:43, *.5.11

Ktoś wie, czy będzie transmisja?

odpowiedz
oLaf - 09.07.2019 / 12:54, *.vectranet.pl

jakby mocno kopnąć piłkę to można by chyba strącić samolot! ; )))

odpowiedz
Walus - 09.07.2019 / 17:38, *.t-mobile.pl

@oLaf: teraz już nie damy rady. Kuchego nie ma.

odpowiedz
Simon - 09.07.2019 / 12:54, *.telnaptelecom.pl

Na działkę fajne miejsce...

odpowiedz
Farme(L) - 09.07.2019 / 12:22, *.bridgefibre.net

Przepraszam!!! Poprawka nie bedzie produkowany sygnal.

odpowiedz
T-72 - 09.07.2019 / 12:21, *.chello.pl

Fajne miejsce, z jednej strony lotnisko a z drugiej bateria przeciwlotnicza...

odpowiedz
Kraken - 10.07.2019 / 16:09, *.t-mobile.pl

@T-72: nie ma już niestety działa 155mm KuchyKing byłoby jeszcze ciekawiej.

odpowiedz
WETERAN - 09.07.2019 / 11:48, *.tpnet.pl

Dzień do meczu,na który czekają tysiące kibiców i....
znowu żadnej informacji w sprawie transmisji.

odpowiedz
Farme(L) - 09.07.2019 / 12:19, *.bridgefibre.net

@WETERAN: Zaplanowana jest w TVP Sport od 20:00

odpowiedz
MC - 09.07.2019 / 12:19, *.tpnet.pl

@WETERAN: nie będzie transmisji.

odpowiedz
Jo - 09.07.2019 / 16:00, *.centertel.pl

@WETERAN: na stronie w TVP jest oficjalna informacja że zapraszają na rewanżowe spotkanie w dniu 18 lipca ...

odpowiedz
Pawel - 09.07.2019 / 11:43, *.amazonaws.com

Przy samym pasie startowym :) Niezle !

odpowiedz
młodszy_brat - 09.07.2019 / 11:27, *.net.pl

Ciekawe który pierwszy as wykopie piłkę do morza. :)

odpowiedz
Tomek - 09.07.2019 / 11:42, *.113.189

@młodszy_brat: Kucharczyk. Nikt inny nie jest do tego zdolny, tylko ta łamaga by mogła tego dokonać ale na szczęście już go e Legii nie ma i nie będzie. Taki zajebisty i uwielbiany przez tłumy a jak życie pokazuje nikt nie chce łamagi zatrudnić

odpowiedz
Qw - 09.07.2019 / 11:52, *.vectranet.pl

@młodszy_brat: jak już to do oceanu

odpowiedz
Bródno - 09.07.2019 / 12:01, *.play-internet.pl

@Tomek: łamaga to cie zrobił ćwoku

odpowiedz
kryniek76 - 09.07.2019 / 12:01, *.jmdi.pl

@Qw:

jak już do do cieśniny gibraltarskiej

odpowiedz
X54 - 09.07.2019 / 12:13, *.89.214

@kryniek76:
Tak dokładnie, to do Zatoki Gibraltarskiej będącej częścią Morza Śródziemnego.

odpowiedz
Marcin - 09.07.2019 / 12:31, *.151.5

@młodszy_brat: Do morza to pół biedy,gorzej jak w ladujący albo startujacy samolot.Ciekawe czy na tym przejeździe samolotowym maja czarny punkt :-)

odpowiedz
Tomek - 09.07.2019 / 12:34, *.113.189

@Bródno : O jest przydupas Kucharczyka :)

odpowiedz
eLka - 09.07.2019 / 12:53, *.centertel.pl

@Tomek: King do Maroka by dokopał :)

odpowiedz
Mlbets - 09.07.2019 / 11:17, *.centertel.pl

Ten poprzedni komentarz był @gienek oczywiście.

odpowiedz
Mlbets - 09.07.2019 / 11:16, *.centertel.pl

"Nieudacznicy nie przytulą dzisiaj sosu
Idź zarób, skołuj, nie bądź ofiarą losu
Nie daj się wkręcić w tych przegranych pier....nie
Że lepiej pływać w długach niż w prywatnym basenie"

odpowiedz
Gienek - 09.07.2019 / 11:09, *.netfala.pl

Klub powinien sfinansować wyjazd na ten mecz kibicom takim jak ja, czyli sfrustrowanym wynikami za poprzedni sezon. Miodulski powinien wynająć czartera i kupić nam bilety w obydwie strony. Byłby doping dla Legii przynajmniej a tak to kto tam pojedzie na ten koniec świata.

odpowiedz
grchw - 09.07.2019 / 11:17, *.hti.pl

@Gienek: pojadą najwierniejsi, do których się nie zaliczasz.

odpowiedz
hehe - 09.07.2019 / 12:42, *.centertel.pl

@grchw: "Gienki" nie jadą :)

odpowiedz
olo - 09.07.2019 / 14:39, *.centertel.pl

@Gienek:
Zdziwisz się, ale trochę nas jedzie i leci.

odpowiedz
roszko - 09.07.2019 / 15:58, *.chello.pl

@Gienek: klub powinien sfinansować bilety dla ciebie i podobnych do ciebie pajaców i wysłać was gdzieś daleko w p.i.ź.d.z.i.e.c

odpowiedz
Adrian - 09.07.2019 / 10:53, *.atman.pl

Jest jakieś info o transmisji?

odpowiedz
Farme(L) - 09.07.2019 / 12:11, *.bridgefibre.net

@Adrian: TVP Sport od 20:00 lub TVPSPORT.PL

odpowiedz
Benek_84 - 09.07.2019 / 13:48, *.net.pl

Nie ma. o 20 na tvp Sport jest sracovia transmitowana

odpowiedz
ziutek - 09.07.2019 / 15:45, *.vectranet.pl

@Farme(L):
Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo na tę chwilę żadna polska stacja nie przeprowadza transmisji.

odpowiedz
paulus71 - 09.07.2019 / 10:41, *.centertel.pl

Oni nam za 118 a my im pewnie za ok 45-50

odpowiedz
tomek - 09.07.2019 / 12:08, *.warszawa.pl

@paulus71: ceny biletow dostosowane sa raczej do zarobkow w danym kraju nie ze ktos nam chcial zrobic nazłość. tu pretensje raczej trzeba miec gdzie indziej

odpowiedz
Luk - 09.07.2019 / 10:37, *.centertel.pl

Gdzie będzie większy hałas: z lotniska czy ze stadionu?:) niezła lokalizacja

odpowiedz
Jatoja - 09.07.2019 / 10:04, *.1.219

Nie istnieje cos takiego jak brytyjski dowód osobisty.

odpowiedz
Mdread - 09.07.2019 / 10:14, *.virginm.net

@Jatoja: nie istnieje, aczkolwiek kazdy mieszkaniec Gibraltar ma passport UK.

odpowiedz
B - 09.07.2019 / 19:27, *.236.128

@Jatoja:
Istnieje, british id card lub citizen id card, noe pamietam dokladnej nazwy, nie jest obowiazkowy jako dokument tozsamosci jak w polsce, mozna chyba na poczcie o niego aplikowac o ile dobrze pamietam

odpowiedz