Kacper Pietrzyk - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Bielikow, Pietrzyk i Kochalski wypożyczeni do Radomiaka

Wiśnia, źródło: Echo dnia - Wiadomość archiwalna

W przyszłym sezonie w barwach Radomiaka będzie grało trzech młodych piłkarzy Legii. Do pierwszoligowego klubu ponownie zostali wypożyczeni Mateusz Kochalski i Kamil Bielikow, a teraz dołączył do nich jeszcze Kacper Pietrzyk.

Dotychczasowe wypożyczenie Kochalskiego i Bielikowa skończyło się 30 czerwca. W poniedziałek w Warszawie byli przedstawiciele Radomiaka, którzy uzgodnili że stołecznym klubem ich grę w drużynie również w sezonie 2019/2020.

Pietrzyk był ostatnio wypożyczony do Olimpii Grudziądz, z którą wywalczył awans do pierwszej ligi. Wrócił jednak do Legii, która teraz zdecydowała się na wypożyczenie go do Radomiaka.

Klub z Radomia chce także wypożyczyć Michała Karbownika, lecz na razie nie doszedł z Legią do porozumienia w tej sprawie. Stołeczny klub nie musi się spieszyć w decyzji co do przyszłości "Karbo", ponieważ podczas zgrupowań często grał na lewej obronie, a pod nieobecność Luisa Rochy (kontuzja) to najsłabiej obsadzona pozycja w drużynie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
LGZ - 09.07.2019 / 17:29, *.tpnet.pl

Mamy nadzieje ze beda grali !!!

odpowiedz
ZGL - 09.07.2019 / 17:24, *.tpnet.pl

Wypozyczac tylko do Zaglebia S. i Radomiaka R. by pomoc w walce o extraklase !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.