REKLAMA

Bukmacherzy

Ile goli Legia strzeli Europie?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bukmacherzy Fortuny nie dają większych szans ekipie Europa FC na zwycięstwo z Legią. Kurs na wygraną drużyny z Gibraltaru w czwartek wynosi aż 12, a na triumf "Wojskowych" zaledwie 1,23. Eksperci są przekonani, że w tym spotkaniu padną co najmniej trzy bramki (kurs 1,35). Jeżeli legioniści mają z przytupem wejść w nowy sezon i potwierdzić skuteczność ze sparingów, to ciekawą opcją wydaje się postawienie na zwycięstwo do zera po kursie 2,27 lub handicap na Legię -2 po kursie 2,5.

Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 2-0 dla Legii (kurs 7,2). Z kolei 10 zł na 5-0 dla ekipy Aleksandara Vukovicia oznacza wygraną 175 zł.

Legia wygra co najmniej trzema golami? - Kurs 2,5


Wszyscy jesteśmy jednak pamiętamy trudne pucharowe początki w ostatnich latach. W lipcu 2018 w pierwszym meczu w Irlandii legioniści skromnie wygrali z Cork FC 1-0, rok wcześniej ograli na Wyspach Alandzkich IFK Mariehamn 3-0, a w 2016 roku zremisowali w Mostarze ze Zrinjskim 1-1. W pierwszych pucharowych meczach u siebie nie było lepiej - lipiec 2015 to wygrana 1-0 z FC Botosani, a 2014 roku przytrafił się remis 1-1 z Saint Patricks Athletic.

Legia nie wygra w Gibraltarze? - Kurs 4,0


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.