Na tym stadionie legioniści zagrają w czwartek- fot. Woytek / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Europa FC - Legia?

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie 1. rundy eliminacji Ligi Europy z Europa FC i odbędzie się na Victoria Stadium w Gibraltarze. Niestety nie ma szans na transmisję telewizyjną z tego meczu.

Telewizja Polska była zainteresowana pokazywaniem wicemistrzów Polski, ale gospodarze nie produkują odpowiedniego sygnału, więc temat upadł, o czym poinformował dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski. Pewna jest natomiast telewizyjna transmisja w TVP Sport spotkania rewanżowego, które odbędzie się w czwartek, 18 lipca o godzinie 21:00 przy Łazienkowskiej 3.

Oferta specjalna Fortuny -> sprawdź


Nie oznacza to jednak, że transmisji z Gibraltaru w ogóle nie będzie. W rundzie wstępnej gibraltarski związek piłki nożnej pokazywał mecz z Sant Julia na swoim kanale YouTube z jednej kamery, ale nie obyło się to bez problemów technicznych. Nad przekazaniem obrazu kibicom pracuje także Legia Warszawa - jeżeli to się nie powiedzie, to przeprowadzona zostanie relacja radiowa na kanałach klubowych.

MOŻLIWA TRANSMISJA PONIŻEJ



Niezależnie od wszystkiego serwis Legionisci.com przeprowadzi tekstową relację na żywo prosto ze stadionu - zapraszamy do śledzenia live.legionisci.com.

Jeżeli pojawi się jakikolwiek przekaz video z Gibraltaru od razu będziemy informowali o tym na stronie głównej i w naszej relacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (230)

+dodaj komentarz
Ryszard - 22.08.2019 / 17:52, *.icpnet.pl

Nie ma co tej nędzy Legii oglądać ... na 100% za chwile odpadnie . Grają podwórkowa piłkę gdzie im do Europy... kompromitacja!!!

odpowiedz
Brylantowy - 11.07.2019 / 22:45, *.tvkhajnowka.pl

Życzę Wam abyście odpadli już na tym etapie rozgrywek. 6000 PLN miałem że wygracie przynajmniej 2 golami
MASAKRA

odpowiedz
Kamuflaż - 11.07.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Na początku pisałem, że Vuković nie dotrwa do października, po wyczynach w fazie play off napisałem, że obniżam próg do maksymalnie września. Po dzisiejszej katastrofie, stawiam tezę, że Vuković może stracić posadę przed startem ligi.

odpowiedz
Daras - 11.07.2019 / 22:34, *.play-internet.pl

Co to maialo być . Cieszycie się wygrana z Pogonią Siedlce a na 7 ligowy zespół gdzie 6 pracuje i trenuje po pracy wywozicie 0:0 i to jest szczyt umiejętności grajków po 100 tys mies dawać na podwórko .Nie dość ze baty dostaniecie to jeszcze będziecie śpiewać cienkim głosem . Tak wiem wiem Legia na dobre i złe ale to było dobre za czasów Dziekana i innych ale nie od 3 lat

odpowiedz
MeHico - 11.07.2019 / 22:29, *.entel.pl

ale Wy jesteście ch...

odpowiedz
buk - 11.07.2019 / 22:29, *.amazonaws.com

no to jak na remis bylo x7 ???

odpowiedz
no name - 11.07.2019 / 22:29, *.virginm.net

cho... nia z patatajnią ...chłopczyki piłkarzyki obstawili u buka dokładny wynik 0:0...i wszystko w temacie

odpowiedz
Bu"L"i - 11.07.2019 / 22:26, *.inetia.pl

Q...wa. Znowu wstyd.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 11.07.2019 / 22:26, *.55.26

Brawo

odpowiedz
Kolo - 11.07.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

Lepiej tej nędzy nie oglądać, kolejna kompromitacja na mapie wstydu. Im wcześniej odpadną tym lepiej, bo jak przyjdzie grać z profesjonalnym przeciwnikiem to będzie znowu 0:6 u siebie.

odpowiedz
kris - 11.07.2019 / 22:22, *.chello.pl

sprzedać z 20tu, zakontraktować Europa FC. Sportowo na jedno wyjdzie, a ile kasy w kielni zostanie!!

odpowiedz
Babik - 11.07.2019 / 22:20, *.chello.pl

Oczy mi pękły....

odpowiedz
Domin - 11.07.2019 / 22:20, *.mm.pl

Żal, żal, żal, żal!!!!

odpowiedz
mietek - 11.07.2019 / 22:18, *.tpnet.pl

W tym roku będzie już ciężko awansować dalej, ale w przyszłym mam nadzieję na wylosowanie jakichś leszczy z Watykanu. rozgromimy ich! Legia Legia Legia

odpowiedz
Kibic z Silvera 80 - 11.07.2019 / 22:17, *.111.202

Takiej Legii to nie pamietam. Przejdziemy Gibraltar ale wyraznie gra sie w fortune. O co chodzi w tym esport. Niedlugo to tak bedzie wygladalo. Po co chodzic na mecz jak wszystko bedzie sterowane z komputera. Karneciarze szykujcie kase na zbiorke bo bedzie jak z Wisla. Loczek propyra.

odpowiedz
koLekcjoner loczek - 11.07.2019 / 22:16, *.chello.pl

Pachnie mi to kompromitacją po karnych w rewanżu u nas. Sherif, Dudelange, Europa - fajna kolekcja (rzadkie okazy) i to w 3 sezony :-)

odpowiedz
Juzwa - 11.07.2019 / 22:16, *.vectranet.pl

Co powie vuko? Cooo powie vuko? Co vuko perydolic będzie nam dziś?

odpowiedz
Vuko - 11.07.2019 / 22:26, *.chello.pl

@Juzwa: Najważniejsze że nie straciliśmy bramki, to był ciężki mecz, w Europoe nie ma już słabych przeciwników, powalczymy w rewanżu, mam nadzieję że przy wsparciu kibiców uda nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
Aha i jeszcze: widziałem ze chłopaki się starali i im zależało

odpowiedz
Ben1984 - 11.07.2019 / 22:15, *.tvkhajnowka.pl

Gratulację, jesteście WIELCY buhahahaaaaa

odpowiedz
WWL - 11.07.2019 / 22:15, *.play-internet.pl

Dobry był temat wcześniej:
Ile bramek Europie strzeli Legia.

Bez komentarza

odpowiedz
kibic - 11.07.2019 / 22:15, *.tpnet.pl

ale jest meczycho!rozkręciło się na dobre!LEGIA!LEGIA!Ale emocje!

odpowiedz
wierzący - 11.07.2019 / 22:12, *.tpnet.pl

ja wierzę do końca i prowadzę doping: Legiunia Legiunia Legiunia!
Naszej Legii nie pokona nawet słynna Barcelona!

odpowiedz
KowaL - 11.07.2019 / 22:12, *.vectranet.pl

Śmiech na cała Europę !!! Brawo pudel!!!

odpowiedz
Plaskacz - 11.07.2019 / 22:10, *.centertel.pl

Trochę lepiej to wygląda ale nadal Za słabi na Europę. I taki bym dał tytuł.

odpowiedz
Tadziro - 11.07.2019 / 22:10, *.centertel.pl

Po co my to w ogóle oglądamy? I to mam na myśli całą polską piłkę "niby sport narodowy" nożną.

Chyba czas się przerzucić na siatkówkę.

odpowiedz
Baranina - 11.07.2019 / 22:08, *.tpnet.pl

Ciśniemy ich, ciśniemy! Mecz jest kapitalny!Ten mecz musimy wygrać!
Legio Nasza, graj dla nas!

odpowiedz
FANATYK - 11.07.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

To jest przygotowanie?! Istne DNO!!!!
Na Grenlandię na obóz, a nie do ciepłych krajów pajaców wysłać!!!!

odpowiedz
Redi - 11.07.2019 / 22:06, *.centertel.pl

Coś we mnie pękło, mam dość... Oddajcie za bilety tym co pojechali za Wami

odpowiedz
ja - 11.07.2019 / 22:05, *.centertel.pl

To jest jakaś 4 liga mołdawska. O której mecz Legii?

odpowiedz
kudłaty ekspert - 11.07.2019 / 22:04, *.chello.pl

Tak patrze i przecieram oczy ze zdumienia że my nawet w lidze gibraltarskiej mielibyśmy problem ze zdobyciem.mistrzostwa... Brawo loczek!

odpowiedz
to jest dramat - 11.07.2019 / 21:58, *.centertel.pl

Spoglądam na mecz Cracovii, wczoraj oglądałem Piasta i tam też fajerwerków nie było ale to co Legia gra na ich tle mówi jedno - na dziś w lidze i jednymi i drugimi w lidze byłyby bęcki. Nic się nie zmienia... jest tylko gorzej! Sięgnęliśmy samego dna.

odpowiedz
Lu - 11.07.2019 / 21:52, *.chello.pl

Może nikt im nie powiedział, że to el.LE? Może myślą, że to kolejny obóz? Palmy, morze...

odpowiedz
Legwan - 11.07.2019 / 21:51, *.vectranet.pl

Carlitos!!! Co? Spie....j!!!!

odpowiedz
Maniek - 11.07.2019 / 21:50, *.play-internet.pl

to jest to nasze DNA ?

odpowiedz
wybitny_ekspert - 11.07.2019 / 21:41, *.com.pl

ja myślę że to wina tej wielkiej góry w tle i pasu startowego obok - w Warszawie jest płasko więc tutaj są zupełnie skołowani i nie wiedzą jak grać

na szczęście w Warszawie jest płasko i daleko do lotniska i tam można być spokojnym o wynik

rok temu z Luksemburgiem wydawało się że to szczyt, ale jak widać to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo

odpowiedz
Anarchia - 11.07.2019 / 21:35, *.play-internet.pl

Jak równy z równym z tym że Europa ma przewagę ciężko się to ogląda
Doping też pożal się Boże zrownali się z piłkarzami widzę

odpowiedz
olo - 11.07.2019 / 22:06, *.centertel.pl

@Anarchia :
Gdzie kur... jesteś, że oceniasz nasz doping.

odpowiedz
Marcin - 11.07.2019 / 21:35, *.tpnet.pl

Brakuje nam trenera. Nigdy bym nie pomyślał ale nawet Fornalik byłby zbawcą

odpowiedz
Maro - 11.07.2019 / 21:34, *.centertel.pl

Zobaczycie 2 połowa będzie dobra i chłopaki pokażą swoje sile !!!!

odpowiedz
bbk - 11.07.2019 / 21:32, *.amazonaws.com

nawet niewiem co napisac ..... nie ma chyba slow ktore by to odzwierciedlily to co oni pokazuja ... chu ..j... nia to malo powiedziane ale co tam wyciagna przeciez wnioski i bedzie dobrze , moze trawa zazielona moze temperatura za wysoka moze kibice za glosni , moze brak swierzosci hahahahha a moze wy poprostu w pilke grac nie potraficie sam niewiem poczekam na wywiady to pewnie soe dowiem

odpowiedz
RMFC - 11.07.2019 / 21:27, *.tpnet.pl

Nie da sie tego oglądać nawet z tej jednej kamery!!! Żadnego zrozumienia nie ma. Żadnej taktyki!!!

odpowiedz
artic - 11.07.2019 / 21:26, *.inetia.pl

Oczy bola patrzeć moglismy nawet przegrywac zdaje sie ze gosc byl faulowany na linni naszego pola karnego sedzia nie reagował.

odpowiedz
Pelagia - 11.07.2019 / 21:29, *.vectranet.pl

@artic: interpunkcja moze jakas?

odpowiedz
artic - 11.07.2019 / 21:52, *.inetia.pl

Po co ci to?? Chyba widzisz co napisalem jak nie to ul.Zurawia 22 dobry okulista tam przyjmuje.

odpowiedz
Aro 1 - 11.07.2019 / 21:24, *.net.pl

Ufff dotrwali do przerwy bez straty gola..... Żenada kompletna bez żadnej akcji bramkowej jak do tej pory. Kompromitacja to najbardziej delikatne słowa jakie się nasuwa do tej pory

odpowiedz
Pip pito - 11.07.2019 / 21:22, *.plus.pl

Ta i co z ogórkami gramy teraz niema ogórków tylko sa same dobre zespoły

odpowiedz
żal - 11.07.2019 / 21:21, *.net.pl

patrzeć co grają i czytać co piszą.
Ttt.... jaki nick taki mózg. nowoczesny analityk biznesowy normalnie pracujący POsłuchaj ! wolę żeby teraz rząd dawał kasę na polskie dzieci niż ci poprzednicy co mieli dawać nasze ciężko zarobione złotówki na nierobów pseudo emigrantów

odpowiedz
Michal.iv2 - 11.07.2019 / 21:21, *.sky.com

Gra tragedia, do tego szkoda kontuzji Sanogo.

odpowiedz
Cziko - 11.07.2019 / 21:19, *.play-internet.pl

Dla tych co wierzą w mioduskiego.
Nowy projekt po raz kolejny czas zacząć.
Nie liczcie że się coś zmieni na lepsze.
K.rewsko boli ale taka prawda że z tym sternikiem to nic nie wygramy.

odpowiedz
zlw - 11.07.2019 / 21:17, *.plus.pl

wstyd

odpowiedz
Ben1984 - 11.07.2019 / 21:16, *.tvkhajnowka.pl

Rozkręcą się...;)

odpowiedz
Polonista - 11.07.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Vuko szykował szczyt formy na fazę grupową LE...

odpowiedz
go(L)op - 11.07.2019 / 21:11, *.shlnet.pl

dzięki Bogu nie transmituje tego czegoś telewizja...

odpowiedz
Plaskacz - 11.07.2019 / 21:09, *.centertel.pl

Co to za boisko że odskakuje im piłka przy przyjęciu na 2 metry? A może nie umio przyjąć?

odpowiedz
Żenada - 11.07.2019 / 21:08, *.chello.pl

Tragedia. Z takimi kelnerami nie mogą sobie poradzić. Odpadamy z pucharów, a na inaugurację nas zleje Pogoń.

odpowiedz
PeLikan - 11.07.2019 / 21:07, *.vectranet.pl

Brawo Pinokio!!! Jesteśmy potęgą!!!

odpowiedz
Kosior - 11.07.2019 / 21:03, *.plus.pl

Wymiotować się chce...

odpowiedz
Zbycho(L) - 11.07.2019 / 21:00, *.chello.pl

30 min gry i ani jednej składnej akcji ze strony Legii. Żenada. Gdybym nie wiedział w jakich koszulkach grają nasi to bym powiedział, że w zielonych

odpowiedz
Gregor - 11.07.2019 / 21:21, *.kabel-deutschland.de

@Zbycho(L): ja powiedziałem

odpowiedz
Pusia - 11.07.2019 / 20:54, *.vectranet.pl

To jest ta nowa jakość?! To jest DNO!!!

odpowiedz
zlw - 11.07.2019 / 20:46, *.plus.pl

gra dno

odpowiedz
Misiek(L) - 11.07.2019 / 20:46, *.mm.pl

Nasi w zielonych??

odpowiedz
Wie(L)uń - 11.07.2019 / 20:41, *.tpnet.pl

do bani z tym linkiem co chwile sie wyłancza

odpowiedz
Pan Andrzej - 11.07.2019 / 20:36, *.centertel.pl

transmisja: https://www.youtube.com/watch?v=Fds14tUFwYs

odpowiedz
ee tam kocopoly mecz jest na youtube - 11.07.2019 / 19:32, *.chello.pl

https://www.youtube.com/watch?v=Fds14tUFwYs

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.07.2019 / 19:32, *.247.182

h ttps://www.youtube.com/watch?v=Fds14tUFwYs
takie coś znalazłem. mają zamiar chyba coś transmitować. spacje po h skasować

odpowiedz
LewLegia - 11.07.2019 / 19:30, *.net.pl

do kaka. akcja widelec - chyba pamiętasz ? może skomentujesz postępek swojego idola grzesia s.
wybór cimoszewicza do brukseli z listy Warszawskiej pokazuje koto ma wyprany mózg i przez kogo,
piszesz, że cała europa się z nas śmieje. niech się śmieje, ale ze swojej głupoty, której już nie da się u nich cofnąć i którą chcą nam narzucić, ale co ciebie to obchodzi przecież nie jesteś lewkiem.

odpowiedz
aaa - 11.07.2019 / 19:53, *.chello.pl

@LewLegia: no patrz pan,cała europa się śmieje z własnej głupoty a my, pisowcy,jesteśmy tacy mądrzy,że po kasę jeżdzimy do tych głupoli....

odpowiedz
eduardo - 11.07.2019 / 21:26, *.tpnet.pl

@aaa: tyle ze sami placimy + nie oddali nam za wojny

odpowiedz
LewLegia - 11.07.2019 / 19:30, *.net.pl

do kaka. akcja widelec - chyba pamiętasz ? może skomentujesz postępek swojego idola grzesia s.
wybór cimoszewicza do brukseli z listy Warszawskiej pokazuje koto ma wyprany mózg i przez kogo,
piszesz, że cała europa się z nas śmieje. niech się śmieje, ale ze swojej głupoty, której już nie da się u nich cofnąć i którą chcą nam narzucić, ale co ciebie to obchodzi przecież nie jesteś lewkiem.

odpowiedz
antyk - 11.07.2019 / 19:27, *.207.129

a jeśli chodzi o tego ćwoka kake i jemu podobnych to nie potrzebnie się spinacie jak się ładnie uśmiechniecie do redakcji to po ip można takiego frajera namierzyć i go znaleźć,pamiętajcie liczą się czyny a nie słowa bo szczekać umie każdy brudny kundel

odpowiedz
Asos - 11.07.2019 / 19:26, *.chello.pl

Brawo dla pana @kaka! W 100% popieram.
Z drugiej strony szkoda strzępić klawiaturę na dyskusję z bezmózgimi "patriotami", którym wyprała mózg propaganda "polskiego gobbellsa" - jacusia kurskiego. 90% z nich nie wie o czym mówi. Teraz slogan "lewactwo" stal się bardzo popularny, a praktyczni nikt z nich nie wie co to znaczy. Mówienie o koniuchach w innych partiach to szczyt hipokryzji. A co powiecie o towarzyszu piotrowiczu - prokuratorze stanu wojennego? O reszcie już nawet nie chce mi się pisać. Niestety - elektorat PiS to głównie bezmózga patologia, którą sobie kupili poprzez 500+ i inne dodatki za które prędzej czy później wszyscy zapłacimy, oraz stare baby którymi zawładnął redemptorysta z Torunia. No i zacofana ludność wiejska. No i nie uczmy dzieci w szkołach o seksie! Niech robi to ksiądz na zachrysti. Kościół katolicki to największa sekta na świecie. Każda religia jest sektą.

odpowiedz
antyk - 11.07.2019 / 19:16, *.207.129

jak możecie Bracia poddajcie jakiś dobry link do meczyku bo wypity jestem i nie chce mi się szukać a widzę ze na soccer-live nie ma

odpowiedz
antyk - 11.07.2019 / 19:20, *.207.129

@antyk : już znalazłem

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 11.07.2019 / 19:29, *.inetia.pl

@antyk: zarzucisz tym linkiem? Da radę obejrzeć bo z tego co czytam na relacji live że transmisji nie będzie

odpowiedz
Www - 11.07.2019 / 19:31, *.t-mobile.pl

@antyk: podziel się kolego

odpowiedz
antyk - 11.07.2019 / 19:55, *.207.129

@Www: na yotubie tam wyżej kolega już podał ten link już widać jak się rozgrzewają to meczyk pewnie będzie

odpowiedz
em - 11.07.2019 / 20:07, *.t-ipconnect.de

@Www: https://www.youtube.com/watch?v=Fds14tUFwYs

odpowiedz
ja - 11.07.2019 / 19:03, *.vectranet.pl

@gazza: chyba go nie cenisz tak bardzo,ponieważ skoro Nasz ,Polski,My Polacy a tu pan z małej litery.To jak cenisz czy do szkoły było daleko?
PS tytuł posta gdzie obejrzeć mecz a tu tylko polityka!

odpowiedz
gazza - 11.07.2019 / 18:36, *.inetia.pl

Do kaka - Wypad drogi kolego na konwiktorską !
Tu jest Legia - Nasz klub wolny od lewackich wypocin takie jak twoje !
Twoje lewackie wypociny nie robią na nikim wrażenia.
Bardziej cenię pana J.Kaczyńskiego który wiele dobrego zrobił dla Polski niż mam cenić towarzysza Millera który okradł nasz kraj np: poprzez więzienia CIA - Odszkodowanie zapłaciliśmy My , Polacy a nie towarzysz Milel z kolegami...

odpowiedz
kaka - 11.07.2019 / 18:45, *.chello.pl

@gazza: Gdy ja byłem na Legi to srałeś w pieluchy albo jeszcze cię nie było na świecie i wbij sobie do swojego pustego łba że nie jestem żadnym lewakiem. A o tym kto więcej okradał Polskę to możemy podyskutować ale nie tu. Na żadną konwiktorską się nie wybieram, jak chcesz to sobie tam idź sam.

odpowiedz
Lukas - 11.07.2019 / 18:59, *.chello.pl

@kaka: zabieraj sie na zboczone fora wiosny

odpowiedz
Bloom - 11.07.2019 / 19:06, *.plus.pl

@gazza: Co takiego ten twój Jaruś zrobił może rozdawnictwo dla nierobów z ukradzionych pieniędzy ludziom ciężko pracującym albo kupowanie szrotu od żydków z jankesowa którzy tylko zacierają rączki że wcisnęli polaczkom złom za gruby chajs, może masz na myśli utrzymywanie ich szewji za ukradzione mi pieniądze, albo kolejny podateczek dla przedsiębiorców który ma ich zarżnąć co by markety mogły więcej zarabiać ?
To masz na myśli karanie ludzi pracujących, mających ambicje, a nagradzanie nierobów którzy tylko by wszystko za darmo chcieli.

odpowiedz
lubiący prawdę - 11.07.2019 / 19:18, *.chello.pl

@kaka: kolego,nie warto tracić zdrowia na przekonywanie wielbicieli kaczorlandu! Oni mają klapki na oczach,bo zostali przekupieni 500+ ale nie są w stanie zrozumieć,że idziemy drogą grecką....Powrót do PRL nie jest mi w smak ale cóż możemy zrobić? Całe szczęście,że to gówniarstwo jest jeszcze nieletnie i głosować nie może:):):)

odpowiedz
sprite - 11.07.2019 / 19:26, *.play-internet.pl

@lubiący prawdę: Jedyne co możemy zrobić to nie zmarnować kartki wyborczej. Pozdr

odpowiedz
Lukas - 11.07.2019 / 19:33, *.chello.pl

@lubiący prawdę: ty na razie idziesz drogą pracy do 90tki i potem nacieszysz się emeryturą :)

odpowiedz
(L) - 11.07.2019 / 18:00, *.centertel.pl

rzadko bywam na tym portalu i jak widzę na całe szczęście, bo ilość lewackiego szamba, które tu się wylewa jest dla mnie nie do zaakceptowania. @Kaka - nie wiem kto Ci płaci, że uprawiasz taką propagandę, ale powiem tylko tyle - wstydu nie masz. Jak można promować lewactwo, które w tym mieście pozwala na profanowanie katolickich praktyk religijnych? Jak można promować lewactwo, które na sztandary wynosi masturbację wczesnoszkolną, a gdzieś ma np. warszawski sport doprowadzając do ruiny Skrę i zmuszając naszą mistrzynię olimpijską do przeprowadzki na Śląsk? Jak można stawać po stronie lewactwa, które bezpardonowo atakuje naszą medalistkę #muremzaZoska? @Kaka - jak możesz uważać siebie za kibica Legii i stawać po stronie tych, którzy wspólnie z tefałenami chcieli zniszczyć ruch kibicowski przy L3? Jak możesz uważać siebie za kibica Legii i stawać po stronie tych, którzy chcieli raz na zawsze rozwiązać temat kibiców "akcja widelec"? Jeśli sądzisz, że zostanie to zapomniane to się mylisz. Legia Warszawa a w szczególności Żyleta zaczyna być ostatnim bastionem normalności w Warszawie i uwierz chłopie, że prędko to się nie zmieni. Lewactwo wylansowane przez tych, którzy są tu od chwili lub przybyli na chwilę, nie będzie wieczne. Ludzie prędzej czy później przejrzą na oczy i zrozumieją do czego prowadzi lansowane w Warszawie odejście od polskiej tradycji, tożsamości, wiary. @Kaka - chociaż 01.08 o godzinie 17.00 oddaj cześć naszym warszawskim Bohaterom.

odpowiedz
kaka - 11.07.2019 / 18:26, *.chello.pl

@(L): Tyle durnot w tym twoim wypracowaniu świadczy o twoim beznadziejnym poziomie i wiedzy o otaczającej rzeczywistości. Twoim najczęściej powtarzanym słowem jest "lewactwo", tylko czy rozumiesz co te określenie znaczy? Czy ty w ogóle rozumiesz te swoje wypociny??? I nie kłam że tu rzadko bywasz, bo niemal codziennie widać te twoje żale na jakieś "lewactwo" Jesteś przypadkiem beznadziejnym, więc nie mam zamiaru się z tobą tu użerać.

odpowiedz
sprite - 11.07.2019 / 19:23, *.play-internet.pl

@(L): Jak byś skończył coś więcej niż 8 klas to byś wiedział czy dobra zmiana jest zmianą lepsze czy na gorsze. Jak tobą i twoimi kolegami Kurski manipuluje. Tylko nie pisz, że TVN mną manipuluje bo umiem liczyć i myśleć . Jak byś obejrzał Kler i program Sekielskiego to bys zrozumiał, że dzieci muszą wiedzieć gdzie ksiądz (i nie tylko ) nie może ich dotykać. Rozumiesz? Jak nie, to się wymasturbuj bo tylko to już ci pozostało...

odpowiedz
Fortun GSD - 11.07.2019 / 19:41, *.chello.pl

@(L): i wszystko w temacie (L)

odpowiedz
Yorick - 11.07.2019 / 17:55, *.uni-tuebingen.de

Panie Mioduski, dziękujemy za awans sportowy, który pozwolił nam grać z takimi ogórami, do których nawet sygnał TV nie dochodzi.
Słuszną ma linię nasza władza.

odpowiedz
Kukuryku - 11.07.2019 / 18:41, *.mm.pl

@Yorick: cieszmy się że to ogórki a nie na przykład BATE(y).
A jeśli z ogórkami będą baty to przynajmniej nikt tego nie zobaczy

odpowiedz
Zamoj - 11.07.2019 / 19:37, *.orange.pl

@legia09: to raczej jakis scam ten link nie radze korzystac

odpowiedz
M@c - 11.07.2019 / 15:52, *.chello.pl

Prośba do moderatora/administratora o nie wklejanie politycznych komentarzy, z góry dziękuję.

odpowiedz
Dawid - 11.07.2019 / 14:35, *.tpnet.pl

A czy transmisja Radiowa będzie?

odpowiedz
Hradec - 11.07.2019 / 13:31, *.chello.pl

Chłopcze, ile ty masz lat?

odpowiedz
Goras - 11.07.2019 / 12:20, *.plus.pl

Zero lewactwa i teczowego badzialewia na NA Ł-3. Niech se kolorowe na filipinki z konwiktorskiej POmykają. A LEGIA OD ZAWSZE. AD KOŁYSKI, AŻ PO BRÓB - BÓG, HONOR, OJCZYZNA !!!! Wszystko w temacie i tak pozostanie !!!!

odpowiedz
aaa - 11.07.2019 / 13:09, *.chello.pl

@Goras: po co pisać głupoty,jak rozumu mało?

odpowiedz
Simon - 11.07.2019 / 14:00, *.telnaptelecom.pl

@Goras: Miłość do Legii ma łączyć, nie dzielić. Nie jesteś kimkolwiek, kto może pozwalać, kto ma wejść, a kto nie. Wyłącz PS, weź od mamusi kieszonkowe i idź do Galerii na zakupy.

odpowiedz
Simon - 11.07.2019 / 14:14, *.telnaptelecom.pl

@Goodnight Left Side: Jak na niebie jest tęcza, to odwracasz wzrok, żeby jej nie widzieć, czy próbujesz na nią napluć ?

odpowiedz
Zlb do dość - 11.07.2019 / 11:13, *.t-mobile.pl

Jeden jedyny sensowny wpis!!!O reszcie zapominam.W przeglądzie powinna być krótka wzmianka tylko ze gładko poszło i tyle.Wstyd że jesteśmy w takim miejscu. A chcą Nam wmówić jakimi to kocurami nie jesteśmy!!!Śmiech na sali.Ale cóż tak czy siak człowiek szlaja się za tą Legiunia co by nie było.

odpowiedz
M@c - 11.07.2019 / 09:22, *.chello.pl

A ludzie się wkurzali na FB, że nie było transmisji w internecie ze sparingu z Pogonią Siedlce.. Najważniejsze, że skończyła się posucha i zaczynamy nowy sezon. Oby tym razem mistrzowski!

odpowiedz
Mz - 11.07.2019 / 09:09, *.play-internet.pl

@A ja tam : ja też

odpowiedz
Pewne info - 10.07.2019 / 21:35, *.plus.pl

Będzie transmisja na twarzoksiąrzce
https://www.facebook.com/pg/gbc.gi/posts/?ref=page_internal

odpowiedz
(L) - 10.07.2019 / 21:27, *.centertel.pl

Ilość troli na tym portalu zaczyna być porównywalny z onetem i innymi badziewiami. Lewactwo zaczyna przejmować komentarze, tak jak i całą naszą ukochaną Stolice:( tylko idiota i lewak może stać po stronie tych, którzy wspólnie z ITI chcieli zniszczyć nasz klub, tylko lewak lub idiota może nie pamiętać "akcji widelec" i zapomnieć kto za to odpowiada.

odpowiedz
lubiący prawdę - 10.07.2019 / 21:39, *.chello.pl

@(L) : Tylko co ma "lewactwo" do PO ? Zdaje mi się,że tradycje lewactwa obecnie przejęli aktualnie sprawujący władzę....tylko Moskwę zmienili na Waszyngton a idee komunizmu na zabobony religijne!
A co do ilości trolii to masz rację - potwierdzasz tę myśl swoją osobą!

odpowiedz
⚽️ - 10.07.2019 / 21:48, *.155.171

@lubiący prawdę: Amen

odpowiedz
Bloom - 10.07.2019 / 21:57, *.plus.pl

@(L) : PO lewicowa partia dobre sobie tak samo jak PiS prawicowa, przecież to jedno i to samo socjalistyczne gówno.

odpowiedz
Bloom - 10.07.2019 / 22:07, *.plus.pl

@lubiący prawdę: Widzę że są jeszcze racjonalnie myślący ludzie na tym portalu nie otumanieni propagandą.

odpowiedz
(L) - 10.07.2019 / 22:37, *.centertel.pl

@lubiący prawdę: nie żartuj... Nigdy wcześniej nie było tak lewoskretnych włodarzy tego miasta:( zamiast skupiac się na masturbacji wczesnoszkolnej niech lepiej Skre ratują. Warszawa to już nie to miasto co jeszcze kilkanaście lat temu:( o dużo za dużo tych co są tu od chwili albo na chwilę, a tożsamość ukochanej Warszawy tracony jest przez tą lewacka narracje:( zabobony religijne powiadasz... i wszystko jasne:(

odpowiedz
Kibic L - 10.07.2019 / 22:44, *.t-mobile.pl

@lubiący prawdę: Masz 100% racji, zdaje Ci się.

odpowiedz
Po co polityka??? - 10.07.2019 / 23:34, *.centertel.pl

@(L) : stary co ty gadasz... 100% KIBIC pis z ciebie.. Po co lejesz żale... To jest portal kibiców LEGII a nie sfrustrowanych chłopców... zostaw politykę poza tym... Nie ma transmisji... Wina Tuska.... Heheh, odpuść... Skup się na ukochanej drużynie!!

odpowiedz
Ojej - 10.07.2019 / 23:56, *.chello.pl

@(L) : fakty są takie że jak Warszawą rządził Kaczynski z ekipą "dobrej zmiany",to przez 5 lat udało im się oddać jedną stacje metra,na 4 lata rozkopali Krakowskie Przedmieście i wszędzie szukali układów i złodzieji zamiast rozwijać miasto.
Szczęśliwie jednak mieszkają tu w większości ludzie myslący i widzący jak się Warszawa przez ostatnie 25 lat zmienila,i głosują na ludzi którzy nadal miasto będą rozwijać.
Oczywiście argument z "seksualizacją dzieci" jest tak prymitywny że mi aż szkoda ludzi którzy w to wierzą,bo:
1.Mialo by to się odbywać w ramach zajęć WOS,który w Polsce teraz będzie bodajże od 7 czy 8 klasy czyli jest to młodzież w wieku lat 14/15 i przykro mi to mówić ale oni dziś w większości dobrze już wiedzą co to jest masturbacja.
2.Zajecia tego typu mają być NIEOBOWIĄZKOWE.

odpowiedz
Kermit - 11.07.2019 / 06:18, *.chello.pl

@(L) : Bób, Homar, Włoszczyzna !!

odpowiedz
Grchw - 11.07.2019 / 08:28, *.play-internet.pl

@Kermit: jeśli masz coś głupiego napisać to lepiej nie pisz nic...

odpowiedz
Kermit - 11.07.2019 / 08:49, *.play-internet.pl

@Grchw: ale czemu. Stan nadęcia niektórych na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie. To jest forum kibiców a nie zasrańców od prawicy czy lewicy. Dodawanie do tego wiary i ojczyzny jest żenujące.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.07.2019 / 09:15, *.chello.pl

@Ojej: 1* Lech Kaczyński rządził cztery lata. 2* Przez ostatnie 25 lat zmieniło się wszystko i wszędzie. Argument z d...y. Porównaj Warszawę z roku 1945 i z 1970. To też 25 lat.


odpowiedz
Mar-yan - 11.07.2019 / 10:00, *.play-internet.pl

@(L) : dobrze prawisz

odpowiedz
L - 11.07.2019 / 10:22, *.sky.com

@Ojej: WOS to wiedza o społeczeństwie Ty mówisz o zajęciach WDŻ nie znając sprawy od podszewki. Kiedy w końcu zrozumiecie, że wypowiedzi dorosłych na temat nauczania mają tyle sensu co wypowiedzi dzieci o dorosłym życiu?

odpowiedz
Rotua - 11.07.2019 / 10:54, *.plus.pl

@Kermit: Chcesz czy nie chcesz trybuny zawsze w większym czy mniejszym stopniu były upolitycznione, tylko że kiedyś to łączyło teraz niestety dzieli jak i całe otumanione, przez polityków z jednej i drugiej strony, społeczeństwo.

odpowiedz
Antykomuch - 11.07.2019 / 12:39, *.t-mobile.pl

@sprite: ostro Cie poje...ło z tymi komuchami . Wmówić społeczeńswu że ma być "nowoczesne" i będą głosowali na komuchów i pedałów .

odpowiedz
yyy - 11.07.2019 / 13:11, *.plus.pl

@asior: skąd to twoje przekonanie, że nie ma?

odpowiedz
sprite - 11.07.2019 / 13:58, *.play-internet.pl

@Muchito: Mózg ci wyprał kaczor przy pomocy Kurskiego, dałeś się to trudno. Ale masz jakieś argumenty,czy tylko nie możesz się pogodzić z tym, że inni mają rację

odpowiedz
sprite - 11.07.2019 / 14:06, *.play-internet.pl

@(L) : bezideowe gówno jak na zachodzie? Rozumiem, że oglądasz tylko TVPis, jeździsz Ładą, co niedzielę idziesz do kościółka, raz w roku idziesz na pielgrzymkę do Torunia z dwósetką w zębach jak mocherowe berety, a na wakacje jeździsz na Krym? Ja też Schetyny nie lubię ale nie pisze takich kretynizmów...

odpowiedz
kaka - 11.07.2019 / 14:21, *.chello.pl

@Draka: Wiem że prawda boli, więc może raczej skup się na faktach. A bufonów to sobie poszukaj w tej rządzącej sekcie która nas podzieliła na sorty i ciągle szczuje na tych którzy odważą się powiedzieć prawdę i wytknąć niekończące się ich afery. Nie szukaj jej w TV Kurskiego bo ona manipuluje tobą wzorem z północnej Korei. O jakim szacunku raczysz wspominać? Do tego największego szkodnika w historii z Zoliborza? To ja pluję jadem, czy właśnie ten konus oraz tacy mistrzowie intelektu jak Tarczyński, ten zombi Terlecki, Mazurek, Szydłowa i wielu innych komuchów i ubeków których pełno w pisie??? Może jestem sfrustrowany, ale gwarantuję że ciebie czeka dużo większa frustracja gdy ujrzysz owoce tej radosnej twórczości aktualnie rządzącej sekty. Przejrzysz na oczy i się będziesz wstydził, ale będzie za późno. A dowodem moich racji są ostatnie wydarzenia i wybory na najważniejsze stanowiska w UE, i co? Cała Europa i cały świat się z nas śmieje bo nie ma racji, a jedyna prawda i racja jest na Nowogrodzkiej i Żoliborzu??? Jeśli już mowa o zaszczuwaniu, to dowiedz się jak to robi prawdziwy bufon zero-Ziobro w stosunku do całego środowiska prawniczego, poznaj fakty i dopiero pomyśl zanim coś głupiego napiszesz!

odpowiedz
Ed_Gein - 11.07.2019 / 18:40, *.supermedia.pl

@kaka: Dlatego popierasz partię, z której startował Miler, Cimoszewicz? Może trochę widziałeś, ale Polaków leżących na ulicy po twojej milicyjnej pale!

odpowiedz
Ed_Gein - 11.07.2019 / 18:42, *.supermedia.pl

@Nemesis: Popieram!

odpowiedz
Draka - 11.07.2019 / 19:04, *.cyfrowypolsat.pl

@kaka: Czy mądrzenia się nadejdzie w końcu kres? Dziękuję za troskę, ale ja naprawdę mam swój własny rozum i nikt tego nie zmieni. Dyskusji nie zacząłeś, ale w swej reakcji niewspółmiernie dorzucałeś do pieca, w kiepskim stylu. Skupmy się w końcu na meczu... Żegnam.

odpowiedz
Jimmy L - 11.07.2019 / 20:46, *.t-ipconnect.de

@(L) : 100% Racji

odpowiedz
Do_redakcji - 10.07.2019 / 21:27, *.plus.pl

Prośba do redakcji o zadanie oficjalnego pytania na tweeterze o transmisję.
https://twitter.com/GBCNewsroom
Jest tam materiał o jutrzejszym meczu a to jest ich narodowa telewizja.

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.07.2019 / 21:15, *.155.171

Mr Mioduski bédzie trzymał telefonik ...I obejrzymy na żywo!

odpowiedz
ksieciunio - 10.07.2019 / 20:38, *.chello.pl

oglądacie Kirkesowa z bate, to szrot, i my się o niego bijemy????????

no tak ale u nas szefem poszukiwań jest Kiełbowicz, decha jak mało kto, to jakie są kryteria??????????

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 10.07.2019 / 21:03, *.centertel.pl

@ksieciunio: oo to to to. Popieram widziałem dno. Nic nie pokazał. Chodź te 1:1 dla mnie zaskoczeniem.

odpowiedz
zaba285 - 11.07.2019 / 10:04, *.lukman.pl

@StaryChlopzBielan: dokładnie to samo mi przyszło na myśl, choć całego meczu nie oglądałem to Kirkesov grał słabo. ale na naszą ligę to "gwiazda"...

odpowiedz
DZ - 10.07.2019 / 19:36, *.centertel.pl

Co, "tekstową"?! Nie kompromitujcie się!!!

odpowiedz
A ja tam - 10.07.2019 / 18:40, *.mm.pl

A ja tam kibicuję wszystkim polskim drużynom grającym w pucharach
Do boju!

odpowiedz
JPD - 10.07.2019 / 19:43, *.chello.pl

@A ja tam :
I prawidłowo. Ja również kibicuję wszystkim polskim drużynom w europejskich pucharach.

odpowiedz
Tu jest Legia - 10.07.2019 / 16:49, *.play-internet.pl

Niedawno była dyskusja na temat jak to marnotrawią publiczne pieniądze (na tenże mecz). Wydają pieniądze "na głupoty" rzekł wówczas jeden z podobno kibiców Legii. Ciekawe, czy ów brat po szalu zadowolony...

odpowiedz
4321 - 10.07.2019 / 19:18, *.plus.pl

@Tu jest Legia: A czy dla ciebie oglądanie 11 bogaczy biegających za kawałkiem gumy to priorytet życiowy. Naprawdę są ważniejsze rzeczy w państwie którymi najpierw by się wypadało zająć a dopiero potem wydawać pieniądze obywateli na rozrywkę.

odpowiedz
BielanskiHutniczek - 10.07.2019 / 21:08, *.centertel.pl

@4321: to żeś jeb... ziomek. Tobie to się skale poje...szy. Co ma państwo do zajmowania się obywatelami itd. Sram na całą politykę to 1 meczu. Weź
..


odpowiedz
BielanskiHutniczek - 10.07.2019 / 21:09, *.centertel.pl

@4321: weź ogar ziom

odpowiedz
Radek - 10.07.2019 / 16:49, *.5.35

To jak oni zostali dopuszczeni do LE? a murawę mają?

odpowiedz
xa121 - 10.07.2019 / 16:03, *.tpnet.pl

nie będzie transmisji meczu w TV. Tylko radiowa i tekstowa.

odpowiedz
Stary Pykoc - 10.07.2019 / 15:26, *.ktmtelekom.pl

U Władeczka będzie na pewno na OLED 85cali

odpowiedz
Władeczek - 10.07.2019 / 16:26, *.netfala.pl

@Stary Pykoc: Będzie na TV LG OLED 105 cali Full HD i mrożona maciora on the rocks też zawita na stole faken.

odpowiedz
Michał - 10.07.2019 / 18:13, *.com.pl

@Władeczek: a gdzieszże ta zacna sytuacja będzie mieć miejsce?

odpowiedz
L - 11.07.2019 / 02:37, *.play-internet.pl

@Władeczek: zaproś chłopie kiedyś a nie się chwalisz tylko. Mamusia cię nie nauczyła manier faken?

odpowiedz
tomiacab - 10.07.2019 / 14:58, *.play-internet.pl

Wreszcie szansa na wzmocnienie lewej obrony. Obiecujący ruch.

odpowiedz
dość - 10.07.2019 / 14:43, *.centertel.pl

Będzie na LeszczeTV w 4K UHD albo na Kartofliskach...

P.S. Nie ma to jak popołudnie spędzone przed tv i.... zawrotne emocje przedwstępnej rundy el.LE z transmisją wprost z Gibraltaru oczywiście najlepiej zwięczone wtopą a'la Sheriff albo Dudelange ;-)

PS.2 Przecież to obciach że my w ogóle jesteśmy tu gdzie jesteśmy!!!! Niech te rundy przejdą vez większego echa a nasi kopacze poeinni miec ambicje zeby rozjechac kazdefo w tych eliminacjach i od fasy grupowej wziac sie za powazne granie bo ostatnie 2 sezony to kpina biorac pod uwagę z kim i jak grali 3 sezony temu (remis z Realem, wygrana ze Sportingiem w gr LM, a w LE walka z ostatnim polfinalista LM Ajaxem ktory pokazywal poziom jak nasz ale dzieki ambicji dzis jest tu gdzie nas nie ma przez jej brak!!!).

odpowiedz
przemar1987 - 10.07.2019 / 14:40, *.orange.pl

Wierzycie w takie bajki co opowiadają ludzi z telewizji publicznej. Wszystko można jak się chce. Jakos telewizje angielskie,rumuńskie czy rosyjskie potrafią przeprowadzać transmisje meczów drużyn z Andory czy Gibraltaru. To co pisze kolega Antyk to jakieś farmazony. Można znaleźć stronę która się nie zacina i mnóstwo jest źródeł np https://www.strikeout.nu/soccer, https://streamhd.live/football-stream, https://livesport.ws/en, https://streamwoop.xyz/ itd tylko trzeba potrafić i chcieć :)

odpowiedz
oLaf - 10.07.2019 / 15:59, *.vectranet.pl

@przemar1987: 100% racji, jak się chce to można wszystko zrobić. Jeszcze TVP to rozumiem bo koszty profesjonalnej transmisji są ale żeby Miodek nie zorganizował kręcenia - wyjątkowo nie lodów- chociażby komórką to już jest szczyt...

odpowiedz
MCHR - 11.07.2019 / 17:08, *.orange.pl

@przemar1987: Za free?

odpowiedz
pudeL - 10.07.2019 / 14:31, *.chello.pl

Niech Kudłaty zrobi transmisję na YouTube i będzie git :-)

odpowiedz
tyle - 10.07.2019 / 14:28, *.centertel.pl

Na brylowanie na ekranie to se trza zasłużyć! Przejdą gwiazdki eliminacje to będą brylować na ekranach - w fazie grupowej.

odpowiedz
ja sam ich ogram - 10.07.2019 / 14:14, *.172.30

Po co transmisja z takimi leszczami?

odpowiedz
Mdread - 10.07.2019 / 15:44, *.virginm.net

@ja sam ich ogram: po to zeby prawdziwi kibice L mogli obejrzec jak gra ich ukochana druzyna lamusie z wronek

odpowiedz
normaLs - 10.07.2019 / 14:13, *.chello.pl

Jak TVP ma zrobić transmisję skoro żadna TV na miejscu nie wyprodukuje sygnału TV?? Sorry ale transmisja a'la YouTube w kanale tv wyglądałaby komicznie i potem to na TVP wieszano by psy za jakość transmisji. Już tak było gdy pokazywali "popisy" naszych gwiazdeczek w Mołdawii z Sheriffem, a oni poprostu odtwarzali sygnał w jakości jak z starych kaset VHS produkowany przez tamtejszą TV...

odpowiedz
Arek - 10.07.2019 / 15:02, *.tpnet.pl

@normaLs: z meczu w Tiraspolu nie było żadnej transmisji w polskiej tv.

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.07.2019 / 14:10, *.155.171

To fenomenalny momènt aby zaczeła działać Legia TV! I polazała mecz!nawet jeśli ma być to kosztowne!Do pracy!Mr Mioduski!pokaż że Polak potrafi!

odpowiedz
antyk - 10.07.2019 / 13:52, *.207.129

o to lipa straszna bo już się nastawiłem na jutrzejszy meczyk,w necie będzie pewnie pikseloza non stop się ścinająca z jednej kamery,trochę wstyd ze nikt tego nie ogarnął

odpowiedz
Brzoza - 10.07.2019 / 13:40, *.play-internet.pl

A ja z oglądaniem nie mam problemów
Jadę a wy?

odpowiedz
Kruszyna - 10.07.2019 / 17:05, *.82.7

@Brzoza: Ja niestety nie moge,ale zycze tobie udanego wyjazdu.Daleko jeszcze?Mozna jarac? :-))

odpowiedz
kamiL1916 - 10.07.2019 / 13:27, *.centertel.pl

meczyk bedzie w necie !!! ale nie ukrywam ze UEFA w tych czasach nie powinna dopuszczac takich klubow do rozgrywek bo kazdy kibic chce zobaczyc wystep swojej druzyny niemaja sygnalu stadionu to niech rozgrywaja mecze tam gdzie bedzie mozna przeprowadzic transmisje

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 10.07.2019 / 13:54, *.play-internet.pl

@kamiL1916:
Legia powinna dostać za to walkower.

odpowiedz
LoLo - 10.07.2019 / 13:16, *.a3fiber.se

Słynne Dudelange nie dało rady ogórom z Malty, prezentującym mniej więcej ten sam poziom, co Europa i zremisowało u siebie 2:2, tak więc może być problem.

odpowiedz
Felek - 10.07.2019 / 12:55, *.netfala.pl

Będzie dzisiaj mecz Piasta w telewizorni?

odpowiedz
Maryk - 10.07.2019 / 13:57, *.tpnet.pl

@Felek: nie w radyju

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 10.07.2019 / 14:05, *.centertel.pl

@Felek: tak, na TVP Historia

odpowiedz
tvmaniac - 10.07.2019 / 14:07, *.chello.pl

@Felek: Będzie w TVP Sport!

odpowiedz
Maciek - 10.07.2019 / 12:28, *.chello.pl

Z tego co obserwowałem to jeszcze nim znany był przeciwnik TVP SPORT miało transmitować o tej samej godzinie co gra Legia mecz Cracovi,co sugerowało,że z kim by Legia nie grała,transmisje i tak byłyby teraz tylko z meczy domowych.Bo chyba nie zmienia się godziny spotkania np 3 dni prze meczem?

odpowiedz
Ziutek - 10.07.2019 / 13:00, *.plus.pl

@Maciek: wtedy jeden mecz by był na TVP Sport w tv, a drugi na stronie TVP Sport w jakości HD. Tak robią z różnymi wydarzeniami gdzie się transmisje narzucają. Np kilka dni temu co było U20 i U21.

odpowiedz
WETERAN - 10.07.2019 / 12:16, *.tpnet.pl

Podzielam frustrację kibiców czekających kilka tygodni na pierwszy, oficjalny mecz swojej drużyny.
Legia szczycąca się nowoczesnym zarządzaniem,nie potrafi załatwić banalnej sprawy.

odpowiedz
(L)ukasz - 10.07.2019 / 13:14, *.t-mobile.pl

@WETERAN: Skoro banalna o załatw. Jak mają ci to póścić na Narodowej, skoro, Gibraltar NIE PRODUKUJE SYGNAŁU?

odpowiedz
123 - 10.07.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

Drhtv. Com

odpowiedz
Gocław - 10.07.2019 / 16:38, *.chello.pl

@123: Więcej wirusów niż meczów, odradzam.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.07.2019 / 11:56, *.play-internet.pl

Stadion polozony najblizej Afryki przesiaka tamtejszymy standardami.
Moze malpki zaimaly kamery lub bujaly sie na kablach?

odpowiedz
oLaf - 10.07.2019 / 11:50, *.vectranet.pl

to jest k.... skandal - jakiś rozgarnięty kibic powinien swoim srajfonem zrobić transmisję LIVE - przecież żyjemy w XXI wieku!!! Ludzie , my nie chcemy karmić Szpaka (komentatora ; ) tylko obejrzeć normalny mecz!!!

To nie musi być w 4K transmisja z 16 kamer!!!! K....., Miodek , ogarnij się, to jest jakiś problem powiedzieć jedemu rezerwowemu (już spłycam temat) żeby nakręcił meczy i podać to do wiadomości TYDZIEŃ przed meczem, żeby wszystko byłó normalnie????

Wyobrażacie sobie że np. Bayern czy Real jedzie na mecz el. LE i nie ma transmisji i nic nie wiadomo na kilka godzin przed meczem???? Widać jak daleko jesteśmy...za murzynami chyba nawet...

odpowiedz
zbyszek1975 - 10.07.2019 / 12:15, *.play-internet.pl

@oLaf: a ty nie możesz pojechać i zrobić relacji srajtfonem?

odpowiedz
Ibor - 10.07.2019 / 12:17, *.209.136

@oLaf: to chyba do końca nie jest legalne:(

odpowiedz
mcartist - 10.07.2019 / 12:27, *.play-internet.pl

@oLaf: bez zgody organizatora nie mozna

odpowiedz
XXX - 10.07.2019 / 19:00, *.182.46

@oLaf: A Ty wyobrażasz sobie Bayern albo Real grający w eliminacjach LE? Bo moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięga ;)

odpowiedz
NAS - 10.07.2019 / 21:32, *.centertel.pl

@XXX: Hahaha... Miałem to napisać.

odpowiedz
L. - 10.07.2019 / 11:46, *.co.uk

Haw ha 21 wiek

odpowiedz
kokos - 10.07.2019 / 11:02, *.orange.pl

Ciekawe czy w końcowym rozliczeniu Europa FC dostanie jakiś hajs z puli "telewizyjnej" od UEFA :]

odpowiedz
Radom L - 10.07.2019 / 10:49, *.vectranet.pl

Europa-Legia 2;0

Legia-Europa 1;1

odpowiedz
ten - 10.07.2019 / 11:01, *.4web.pl

@Radom L:
jesteś żałosny, jeżeli w ogóle uważasz się za sympatyka Legii (w co wątpię) to trochę wiary należy wykazać. Bo kibicowi jakiejkolwiek drużyny po-prostu nie wypada wątpić w sukces swojej drużyny.
A generalnie uważam że jesteś zwykłym nędznym hejterem

odpowiedz
Carcass - 10.07.2019 / 11:47, *.play-internet.pl

@ten: Przecież to jest troll. Pewnie kibicuje Polonii lub jakiemuś innemu gównu.

odpowiedz
Maryk - 10.07.2019 / 13:59, *.tpnet.pl

@Carcass: taaa kibicuje hihi on nawet na żadnym meczu nie był to chłopek

odpowiedz
SEBO(L) - 10.07.2019 / 14:03, *.centertel.pl

@Carcass: kibicować polonii, to jak nikomu nie kibicować,więc się nie liczy...

odpowiedz
Jan - 10.07.2019 / 10:31, *.centertel.pl

Ding czy wiesz co mowisz

odpowiedz
znajca - 10.07.2019 / 11:14, *.centertel.pl

@Jan:
Może coś nie zgadza się w komentarzu Dinga? Skoro stać go na Sławomira i innych popularyzatorów wsiowych dźwięków, to równie dobrze mógłby zajrzeć do sakiewki po parę groszy na Legię. Tym bardziej, że są to pieniądze suwerena.
Na marginesie: ciekawe czy pokaże swoją ukochaną Lechię?

odpowiedz
Ding - 10.07.2019 / 12:08, *.play-internet.pl

@Jan: A gdzie widzisz problem w wysłaniu wozu transmisyjnego z ekipą?

odpowiedz
Alan - 10.07.2019 / 13:22, *.t-mobile.pl

@znajca:
Ale wy placzecie, tego Sławomira ogląda miliony a mecz Legii oglądałaby jakas śmieszna liczba widzów a co do Lechii to nie każdy musi kibicować Legii która nawet nie jest MP a spina taka jakby to był mecz o awans do LM którego i tak byś nie obejrzał jak i całej ligii mistrzów gdyby poprzednia klika została u wladzy
PS. W 2 mln mieście sprzedanych 4.5 tys karnetów a ty jeszcze jakieś roszczenia masz

odpowiedz
znajca - 10.07.2019 / 15:19, *.centertel.pl

@Alan:
Roszczenia?! Wg licznych badań marketingowych, Legia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. A transmisja z międzynarodowego meczu najbardziej znanej drużyny w kraju jest elementarnym obowiązkiem nadawcy, który dla przyklasku gawiedzi, samozwańczo mieni się... telewizją narodową!
A tak przy okazji: świadomie i nieprzymuszenie wybieram bycie w niszy niesłuchającej Sławomira i jemu podobnych. Nawet gdybym musiał być tam samotny jak palec w...

odpowiedz
Alan - 10.07.2019 / 16:34, *.t-mobile.pl

@znajca:
I komu na co te badania jak rzeczywistość i fakty to 4500 tys karnetów jak również od wielu lat brak kompletu na Ł3 to do Mnie dużo bardziej przemawia niż jakies dane marketingowe którymi można w dowolny sposób manipulować i podawać je wtedy kiedy są wygodne dla danej strony
PS. 2 lata pod rząd bez pucharów no to rzeczywiście marka rozpoznawalna super hiper no ale jak to mawiają na bezrybiu to i rak ryba

odpowiedz
Ding - 10.07.2019 / 10:14, *.play-internet.pl

Kurski dostaje setki milionów złotych z publicznych pieniędzy a nie stać go, żeby wysłać ciężarówkę że sprzętem. To jest SKANDAL!!!

odpowiedz
Alan - 10.07.2019 / 11:06, *.t-mobile.pl

@Ding:
Teraz chociaż masz piłkę nożną w tv a za poprzedników J.K szkoda gadać

odpowiedz
Pepcio - 10.07.2019 / 11:47, *.net.pl

@zoom: Wymień te gówna,tak z ciekawości ;))

odpowiedz
NZW - 10.07.2019 / 13:28, *.open.pl

@Ding: WON WSZYSCY Z POLITYKĄ!

odpowiedz
ddd - 10.07.2019 / 14:05, *.chello.pl

@Ding: Przeciez nikt nie będzie taszczył sprzętu na Gibraltar żeby przeprowadzić transmisję TV. Na pewno gdyby jakaś lokalna TV robiła tam transmisję to Kurski by negocjował żeby kupić prawa do sygnału.A tak TVP musiałaby zapłacić za teren i wieźć sprzęt + ludzi + komentatorów na Gibraltar żeby przeprowadzić transmisję z jakiejś śmiesznej wczesnej rundy eliminacji LE. Zastanów się co piszesz... Tu to co najwyżej wchodzi transmisja klubowa na Youtube z marnej jednej kamery.

odpowiedz
NigdyWięcejPełO - 10.07.2019 / 14:22, *.chello.pl

Sorry ale nikt kto był KIBICEM za "tamtych" czasów nie wejdzie ponownie do tej mętnej wody !!! Nie po to była cała ta walka środowiska kibicowskiego żeby wracać do tego syfu. M.in. lata ciągania po sądach za widelca itd.

odpowiedz
Ding - 10.07.2019 / 14:50, *.play-internet.pl

@ddd: Mylisz się i nawet nie wiesz jak bardzo! Na wojnę do Iraku i Afganistanu jeździły ekipy TVP i robiły materiały. Tak, była i kamera, i dźwiękowiec i nawet dziennikarz też. To niby do zacisznego Gibraltaru nikt pojechać nie może?!

odpowiedz
Neron z sopotu - 11.07.2019 / 01:14, *.vectranet.pl

@zoom: trafiłeś w 10 nawet mś w siatkówce w Polsce 2014 były płatne w polsacie za 100 zł Polacy byli dojeni jak frajerzy teraz przynajmniej mamy za darmo lige mistrzów i siatke

odpowiedz
Niedzielny kibic - 10.07.2019 / 10:07, *.centertel.pl

Coś wiadomo na temat nowych koszulek? Kiedy prezentacja? Czy dzisiaj już w nowych?

odpowiedz
Djs - 10.07.2019 / 10:50, *.t-mobile.pl

@Niedzielny kibic:
Prezentacja przed pierwszym domowym meczem, więc najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wtorek/środa

odpowiedz
1313 - 10.07.2019 / 09:33, *.chello.pl

Koniec 2 dekady XXI wieku gdzie technologia naprawdę jest ok, a tu problemy rodem z początku lat 90-tych XX wieku.

odpowiedz
Przecinak - 10.07.2019 / 09:08, *.plus.pl

Żeby w tych czasach niemozna było obejrzeć meczu danej drozyny bo nie aja sygnału telewizyjnego kpina!!! To my w jakich czasach żyjemy? bo niewiem. 4ka trzeba ich poczestowac tą Europe

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.07.2019 / 10:02, *.245.66

@Przecinak: w jakich czasach my żyjemy żeby w tak krótkiej wypowiedzi zmieścić aż tyle błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych...

odpowiedz
Majkello - 10.07.2019 / 10:24, *.nf.pl

@Sputnik 44: w punkt :) ubawiłem się jak przeczytałem Twój komentarz, bo mnie ubiegłeś :) swoją drogą, to trzeba mieć ostro wyj... albo być tępakiem, żeby nie zauważyć, że komputer/telefon podkreślają błędy na czerwono.

odpowiedz
Bloom - 10.07.2019 / 11:15, *.plus.pl

@Przecinak: Trochę taki bełkot pijaka. Dobrze chociaż że caps lock wyłączony i nie wrzeszczy, co by być za wszelką cenę zauważonym.

odpowiedz
W - 10.07.2019 / 13:53, *.tpnet.pl

@Bloom: jak większośc komentarzy tutaj.

odpowiedz
wwy - 10.07.2019 / 08:44, *.chello.pl

niezależnie co się zdarzy Legia roz.....bie gospodarzy ;)

odpowiedz
sprite - 10.07.2019 / 10:45, *.play-internet.pl

@wwy: Tylko żeby ich nie złapała zadyszka, to do ich bramki wpadnie dyszka

odpowiedz
sprite - 10.07.2019 / 10:53, *.play-internet.pl

@wwy: Gibraltar długo nie przetrwa jako twierdza, jeśli w składzie zagra Jędza

odpowiedz
sprite - 10.07.2019 / 11:23, *.play-internet.pl

@wwy: Jak strzelanie zacznie Vesovic, to ich dobije Kulenovic, no i muszą sobie jakoś chłopaki radzić, bo już im nie pomoże Radovic

odpowiedz
Gocław - 10.07.2019 / 16:48, *.chello.pl

@sprite: Fraszka Pana Prezesa z kartoflisk? :)

odpowiedz
Zenek - 10.07.2019 / 08:39, *.centertel.pl

Ciekawe gdyby tak ekipa z Giblartaru jakimś cudem awansowała do fazy grupowej ligi mistrzów to też byłaby relacja tekstowa??

odpowiedz
lvkmar - 10.07.2019 / 09:18, *.chello.pl

@Zenek : po prostu nie mogłaby grać na swoim stadionie

odpowiedz
Gienek - 10.07.2019 / 08:29, *.netfala.pl

Dobre info Redakcjo. Muszę was pochwalić!

odpowiedz