Patryk Nowerski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowerski zostaje w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiakosz.com - Wiadomość archiwalna

27-letni podkoszowy, Patryk Nowerski podpisał nowy kontrakt z koszykarską Legią i w sezonie 2019/20 nadal będzie występował w barwach naszego klubu. Nowerski w minionych rozgrywkach debiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej, rozgrywając 35 meczów w trakcie całego sezonu, w których przebywał na parkiecie średnio 9:25 min., notował 2,8 pkt. i 2,8 zbiórki.
Nowerski wcześniej występował w Legii w sezonie 2012/13, kiedy Legia dotarła do finału play-off drugiej ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
znawca - 10.07.2019 / 17:39, *.chello.pl

Jordan to to nie jest.

odpowiedz
Kibic - 10.07.2019 / 11:32, *.play-internet.pl

Nie żebym się czepiał ale nowerskim i Linowskim to my Europy nie podbijemy.... inne kluby plk są aktywne na rynku transferowym coraz to ciekawsze nazwiska A u nas cisza, mam nadzieję że przed burzą i zaraz jakieś konkrety się pojawia .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.