Pogoń w kwietniu tego roku przy Ł3 w 453 os. z oprawą - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Pogoni przyjadą pociągiem rejsowym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Pogoni Szczecin rozpoczęli zapisy na wyjazdowe spotkanie z Legią, które rozegrane zostanie w 1. kolejce sezonu 2019/20. "Portowcy" do stolicy przyjadą pociągiem rejsowym - podobnie jak to miało miejsce na wiosnę. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 21 lipca o godzinie 17:30 przy Łazienkowskiej.

W ostatnim sezonie szczecinianie do Warszawy przyjeżdżali dwukrotnie, w odstępie czterech tygodni. Najpierw w kwietniu stawili się w 453 osoby, a w połowie maja było ich już tylko 60 przy okazji spotkania w rundzie finałowej. W kwietniu poprzedniego roku, "Portowcy" stawili się w 320 osób, a rok wcześniej, także w kwietniu, było ich 160.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Raf - 18.07.2019 / 12:27, *.02.net

Pogoń i Legia jedna rodzina starszy czy młodszy piknik czy chuligan:-)

odpowiedz
Pomorzany - 16.07.2019 / 08:11, *.141.85

Szacunek dla kibiców Legii Warszawa ja mimo że jestem kibicem Pogoni Szczecin
mile wspominam autentyczną zgodę i przyjaźń , pamiętam lata osiemdziesiąte
jak były powitania Pogoń wita Legie Legia wita Pogoń CWKS przyjacielem Pogoni jest
nawet jak moja Pogoń przegrała z Legią to można było to znieś bo przegraliśmy
z przyjaciółmi
Pozdrawiam wszystkich fanów Legii Warszawa

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.07.2019 / 22:41, *.play-internet.pl

@Pomorzany: Pomorzany-Ochota,nasza zgoda jest złota.I te melanże na Szczęśliwicach.A w rewanżu na Wałach Chrobrego,albo Pod Dachami Paryża.

odpowiedz
BRD - 15.07.2019 / 22:23, *.chello.pl

Legia & Pogoń

odpowiedz
Ochota (L) - 14.07.2019 / 22:46, *.tpnet.pl

Legia & Pogoń zgoda trwa!

odpowiedz
MKS&CWKS - 14.07.2019 / 13:06, *.chello.pl

Portowcy, niezmiennie zapraszamy! (L)
To, że oficjalnie zgody nie ma naprawdę niewiele zmienia, bo przyjaźń i szacunek wypracowane przez tyle lat są ponad to.
Może część smarków po obu stronach tego nie rozumie, ale to już ich problem. Pogoń & Legia!

odpowiedz
Stanisław - 18.07.2019 / 11:43, *.centertel.pl

@MKS&CWKS:

Mądre i prawdziwe spostrzeżenia autora;

Pamietam czasy tak nie odległe, gdy piłem piwo po meczu z Legionistami w Szczecinie... zamiana szalików ... a przed meczem Szczecinianie pozdrawiali kibiców z Wawy... tak było do momentu, gdy zmanipulował jeden z drugim nasza przyjaźń przez zwykłych GNOJKOW... Warszawa jest nasza WSPÓLNA STOLICA...

odpowiedz
e(L)o - 14.07.2019 / 12:08, *.vectranet.pl

Zespoły, które zobaczyły terminarz ligi i że z Legią graja na początku już dopisują sobie 3 pkt.

odpowiedz
PSM - 14.07.2019 / 10:38, *.chello.pl

PS&L

odpowiedz
Szyszko - 14.07.2019 / 02:33, *.plus.pl

Przyjeżdżać i wygrywać. Jak po swoje, jak wszyscy w lidze. Jak mnie to wk.wia

odpowiedz
Giresse - 13.07.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Zapraszamy bracia! !!!

odpowiedz
Torczak - 13.07.2019 / 22:34, *.plus.pl

Zgoda trwa ?

odpowiedz
Nie - 14.07.2019 / 18:35, *.centertel.pl

@Torczak:

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever! - 13.07.2019 / 22:08, *.215.108

Legia ! Pogoń ! dwa bratanki i do piłki i do szklanki!

odpowiedz
Marian - 13.07.2019 / 22:06, *.chello.pl

Na stronach śledzi zupełnie odwrotne nastawienie do nas, bardzo dobrze że tej zgody nie ma.

odpowiedz
Bie(L)any - 14.07.2019 / 02:43, *.vectranet.pl

@Marian:
Nie wiem na jakie strony wchodzisz, ale strony nie oddają zawsze prawdy... np. tu tylko ty ferment siejesz i co to ma być wykladnikiem niechęci Kibiców Legii do Kibiców Pogoni ???

odpowiedz
kLon - 14.07.2019 / 03:29, *.plus.pl

@Marian:
W Szczecinie tak samo jak w Warszawie, zawsze były podziały na tych co chcą zgody, jak i na tych co jej nie chcą. Jacyś tam "wielce decyzyjni" ci kazali nie być bratem dla brata... Więc nie bądź!!! Ale przestań obrażać!!!
Paradoksalnie...
PS/. Śledzie idź do gdyni łowić.
Nie pozdrawiam.
LW&PS

odpowiedz
Japa - 13.07.2019 / 21:32, *.chello.pl

Nareszcie prawdziwi Bracia przyjeżdzają a nie jakieś tam farbowane lisy ;)

odpowiedz
Zgred - 13.07.2019 / 20:41, *.orange.pl

Hej MKS hej Cwks nasza zgoda najlepsza w Polsce jest

odpowiedz
jjj - 13.07.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

Zapraszamy Bracia :)

odpowiedz
Kajtek - 13.07.2019 / 17:56, *.orange.pl

O której przyjadą ?

odpowiedz
Darek - 13.07.2019 / 17:13, *.t-ipconnect.de

W ciagu 4 miesiecy to trzeci wyjazd portowcow do Warszawy.Pozdro bracia.

odpowiedz
1916 - 13.07.2019 / 17:08, *.chello.pl

Szkoda że w Skopje na kadrze ich zachowanie było dość kontrowersyjnie względem reszty ekip,które wyjaśniały sprawy z widzewem

odpowiedz
Gie - 13.07.2019 / 18:07, *.play-internet.pl

@1916: mało wiesz. Popytaj tych od kogo słyszałeś te dziwne historie (jeśli te osoby rzeczywiście były w Skopje) ile osób z Pogoni było zatrzymanych na dołku. I po której stronie stali w awanturze z syjonistami. I nie gadaj bzdur. W Warszawie szacunek dla Pogoni!

odpowiedz
Oko(L)ica - 13.07.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

Witamy Braci ze Szczecina ! Wo(L)omin i Koby(L)ka serdecznie Was pozdrawia . A i T(L)uszcz się przyłącza .

odpowiedz
Ktoś - 13.07.2019 / 16:05, *.centertel.pl

Tacy bracia, że na ich stadionie wiecznie były gwizdy na Legię. To Lech wpuszczając nas na zakazie pilnował żeby nam nie ubliżanie. Jacy bracia taki klimat.

odpowiedz
Paweł - 13.07.2019 / 20:12, *.t-mobile.pl

@Ktoś : Owszem, ale ze strony pikników - ale jak się to mówi: od ped...łów się nie liczy ;)

odpowiedz
Matigol - 13.07.2019 / 22:02, *.inetia.pl

@Ktoś : Mam podobne zdanie. Od kilku sezonów w Szczecinie na meczach z Nami są gwizdy i nie tylko. Więc ta neutralność z zachowaniem szacunku działa tylko z naszej strony. Miło wspominam tą zgodę ale po jej zerwaniu wypadałoby żeby decyzyjni PS zapanowali nad własnymi trybunami choć w jakimś stopniu ( bo wiadomo że nie da się każdemu kto się wyłamuje dać liścia ).

odpowiedz
Tamtaramtam - 13.07.2019 / 23:07, *.vectranet.pl

@Ktoś : paprykarze gwiżdżą, Legia jeździ dalej...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 13.07.2019 / 15:51, *.centertel.pl

Braci się nie traci! Legia&Pogoń zapraszamy!

odpowiedz
kumaty - 13.07.2019 / 15:21, *.play-internet.pl

Tradycyjnie zapraszamy Bracia!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.07.2019 / 13:56, *.play-internet.pl

A melanż trwa-Terespol,Gałczyński,Mewa.

odpowiedz
paulus71 - 13.07.2019 / 22:39, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: i niegdyś portowiec, chrobry i błękitna fala

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.07.2019 / 00:39, *.play-internet.pl

@paulus71: Chrobry to express był,czasami i tym się jeździło do Braci na "gościnne występy",ale z reguły to "Przemytnik".

odpowiedz
Marcinwawa77 - 14.07.2019 / 04:28, *.129.130

@paulus71: Stare dobre czasy

odpowiedz
Kibic L - 13.07.2019 / 13:44, *.tpnet.pl

A u nas kiedy zapisy na Kielce? Mam nadzieję że przed jakimś meczem ligowym lub pucharowym

odpowiedz
T(L)mekWGM - 13.07.2019 / 14:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Kibic L:
Zapisy do Kielc już są od 2 dni :)

odpowiedz
Robert - 13.07.2019 / 16:26, *.centertel.pl

@T(L)mekWGM: Niekumaty się pyta, kiedy zapisy dla niekumatych, a Kumaty mu odpowiada, że zapisy dla kumatych już trwają. Czy chwaląc się niekumatemu, że się jest kumatym, jest się nim naprawdę? Przemyśl to T(L)mek proszę.

odpowiedz
jacq - 13.07.2019 / 16:27, *.tpnet.pl

@T(L)mekWGM: A informacji nie było?

odpowiedz
Kibic L - 13.07.2019 / 18:37, *.centertel.pl

@Kibic L: to chociaż powiedz czy są szanse dostać bilet w otwartej sprzedaży. Pozdro bracie

odpowiedz
Tamtaramtam - 13.07.2019 / 23:10, *.vectranet.pl

@Robert: ślepy, głuchemu o kolorach opowiadał...

odpowiedz
Bilety do Kielc - 14.07.2019 / 08:18, *.vectranet.pl

@Kibic L:
Moim zdaniem na wyjazd do Kielc kupisz bilet w otwartej sprzedaży, są wakacje wiec i zainteresowanie będzie mniejsze. Możliwe że sprzedaż odbędzie się przed/po meczu z Pogonią w tą niedziele albo/i w poniedziałek bo tak czesto bywało. Odpowiednie info napewo bedzie podane na legionisci.com

odpowiedz
Kibic L - 14.07.2019 / 12:52, *.tpnet.pl

@Bilety do Kielc:

Dzięki za odpowiedź.

odpowiedz
Cezary1916 - 13.07.2019 / 13:23, *.com.pl

Hej MKS hej CWKS pozdrowienia dla szczecińskiej załogi

odpowiedz
MF85 - 13.07.2019 / 13:04, *.com.pl

witamy i czekamy BRACIA :)

odpowiedz