Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos: Już czekamy na rewanż

Mishka, źródło: Legionisci.com

To był trudny mecz. Walczyliśmy dużo, próbowaliśmy osiągnąć jak najlepszy rezultat. Nie chcę szukać wymówek, ale ta sztuczna murawa nie była dobra. Oczywiście powinniśmy byli zagrać lepiej, ale wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Wczoraj trenowaliśmy na tym boisku, widzieliśmy, że inaczej kontroluje się na nim piłkę - powiedział po meczu w Gibraltarze Carlitos.

- Jestem dumny z pracy jaką wykonaliśmy. W Lidze Europy ma się dwie szanse. Teraz odpoczniemy i rozpoczniemy przygotowania do rewanżu, czekamy drugą rundę na naszym stadionie - dodał Hiszpan.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Slavo - 13.07.2019 / 00:39, *.plus.pl

Do czego to doszło. Legia zagrała katastrofalnie a kibice skaczą sobie do oczu.
Piłkarzyki zawsze mówią to samo, Nawet nie wato tego czytać.

odpowiedz
ZGL - 12.07.2019 / 17:02, *.tpnet.pl

Do Carlitos: W rewanzowym meczu trzeba lepiej strzelac by pilka wpadala do bramki a LEGIA awansowala do 2 rundy na co bardzo liczymy !!!

odpowiedz
Chciałabym iść do Majollki - 12.07.2019 / 14:54, *.t-mobile.pl

Lepiej było puścić go do tej Majollki, czy gdzie on tam chciał
Bo w tym sezonie pożytku z niego nie będzie
W Gibraltarze przeszkadzała sztuczna trawa, w Warszawie przeszkadzać będzie nie równa trawa, ( za wysoka, za niska, ) i.t.p.
Jeszcze raz napisze z tego grajka nic nie będzie.
Podobne jak z innych nowych nabytków (zabytków)

odpowiedz
Grzesiek - 12.07.2019 / 23:02, *.centertel.pl

A z Ciebie co będzie?????

odpowiedz
LGZ - 12.07.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

Najlepszy w tym meczu ale szkoda ze pilka po strzale nie wpadla do bramki ale w rewanzu moze wpadna 2 gole !!!

odpowiedz
Miodek - 12.07.2019 / 14:22, *.tpnet.pl

Chłopak umiejętnościami nie grzeszy lecz przynajmniej ma poczucie humoru :) :) Brawo Carlitos, a co jakby Legię przekształcić w kabaret. Mielibyśmy szanse przynajmniej w Polsce być najlepszymi :D :D :D

odpowiedz
Pawel - 12.07.2019 / 13:10, *.amazonaws.com

Czytajac wypowiedz Carlitosa to obawiam sie, ze odeszli nie Ci zawodnicy co nalezy - moze z wyjatkiem Kucharczyka....

odpowiedz
NsY - 12.07.2019 / 10:19, *.centertel.pl

...czekamy na łomot w rewanżu a potem znowu wakacje!
Kto to widział tak w lipcu pracować... ale nie martw się Carlitos... za rok (jak tu zostaniesz) zaczniecie już w czerwcu... z potęgą z Andory albo Liechtensteinu w pre-eliminacjach eliminacji! To będą ciężkie mecze!

odpowiedz
Piotrek9mln - 12.07.2019 / 14:31, *.telefonica.de

@NsY: i ile zajmą miejsce premiowane europejskimi pucharami

odpowiedz
Komar - 12.07.2019 / 09:12, *.plus.pl

Już sie zaczęło. Sparingi rewelacja a jak trzeba grac o awans i pkt to patologia. Ztaką grą to nawet za darmo jak bym mial bilet dostać nie pójdę oglądać tej kopaniny

odpowiedz
Majkello - 12.07.2019 / 09:58, *.mgk.pl

@Komar: i całe szczęście... takich "kibiców" Legia nie potrzebuje...

odpowiedz
@Majkello: - 12.07.2019 / 10:20, *.centertel.pl

ale Ty naiwny jesteś... jak dorośniesz to wróć do komentowania!

odpowiedz
ZGL - 12.07.2019 / 08:56, *.tpnet.pl

Obiektywnie Europa FC nic nie grala a LEGIA nie potrafila udowodnic swojej wyzszosci strzeleniem nawet 1 gola !!!

odpowiedz
lucho_83 - 12.07.2019 / 08:21, *.169.114

"...Jestem dumny z pracy jaką wykonaliśmy..." WTF?!?!

odpowiedz
Pio - 12.07.2019 / 07:54, *.metrointernet.pl

Przyjeżdża taki leszcz z 3 ligi hiszpańskiej, zarabia kupę kasy, kompromituje nasz klub remisując z AMATOTAMI i bezczelne wmawia nam, że to nie była słaba drużyna.

odpowiedz
piotrek - 12.07.2019 / 07:39, *.chello.pl

Jesteście zerami!! Pośmiewiskiem naszej skopanej ligi

odpowiedz
Mar o - 12.07.2019 / 04:47, *.t-mobile.pl

Zero kompletne zero kibicowania takim frajerom to wstyd w dobra stronę idzie legia z takim trenerem i takim składem

odpowiedz
wwy - 12.07.2019 / 03:36, *.it4polska.com

kuźwa mać ! komentatorzy na nie... przestańcie już biadolić !!! w rewanżu pojedziemy wysoko i tyle w temacie! nie ważne jak się zaczyna ale ważne jak się kończy... cierpliwości! sukces rodzi się w bólach!
jak będzie porażka jak w poprzednim sezonie to tylko kibice powinni zostać na Ł3! a reszta sama powinna uderzyć się pierś i odejść ...

odpowiedz
Mar o - 12.07.2019 / 04:29, *.t-mobile.pl

@wwy: frajerzy i tylko tyle w tym temacie żebyście nie denerwowac

odpowiedz
Szymon - 12.07.2019 / 00:38, *.as9105.com

I jest kolejny po Martinsie i Gvili murawa nie taka dla wszystkich byla jednakowa to jest ku...a zalosne co oni graja i kompromituja nasza Legie

odpowiedz
KowaL - 12.07.2019 / 00:26, *.vectranet.pl

Kopaczu, miałeś tzw. 100% i nawet nie trafiłeś w brankę wiec lepiej zamknij się ogórze

odpowiedz
Cyhcj - 12.07.2019 / 00:06, *.centertel.pl

To zero moralne nie ma prawa grać w Naszej Legii!

odpowiedz
PrzemoL - 11.07.2019 / 23:51, *.chello.pl

"To był trudny mecz, wiedzieliśmy, że tak będzie, ważne, że na zero z tyłu, powinniśmy zagrać lepiej, ale i tak można być zadowolonym z gry, musimy mocno trenować i wyciągać wnioski, murawa była nie taka, piłka za mokra i zbyt okrągła, zupa za słona, o tym meczu zapominamy i czekamy na kolejny, jestem pewien, że wygramy i awansujemy dalej" - macie grajki, zestaw wypowiedzi po każdym meczu, pozwalam korzystać. Najlepsze, że tacy są pewni awansu, jak w zeszłym sezonie byli pewni, że obronią mistrzostwo. Na określenie poziomu tego zespołu nawet nie ma słów.

odpowiedz
xxx - 11.07.2019 / 23:44, *.50.33

i pomyśleć, że kilka lat temu Legia mogła, też na sztucznej murawie, wygrać na wyjeździe 3:2 ze Spartakiem Moskwa, drużyną naprawdę silną, a obecnie nie mogą chociaż raz trafić do bramki amatorów... postęp niesamowity z roku na rok, gratulacje dla prezesa, po tym meczu faktycznie to cała Europa będzie o nas mówiła

odpowiedz
Rado - 12.07.2019 / 08:24, *.play-internet.pl

@xxx: pełna zgoda.

odpowiedz
Adson 78 - 11.07.2019 / 23:34, *.plus.pl

to jak ktoś jest dumny z remisu z kelnerami to ja kużwa nie mam słów , idżcie do domu pajace

odpowiedz
Ż - 11.07.2019 / 23:31, *.jmdi.pl

Haha
„Jestem dumny”?
Nie wie co mówi. ,banda ogórów.

odpowiedz
Darek - 11.07.2019 / 23:29, *.t-ipconnect.de

Byc dumnym po czyms takim? Ci ludzie nawet wstydu nie maja.Normalny czlowiek po czyms takim sam sobie by powiedzial Boze ale wstyd,jestesmy nieudacznikami.Jak tu sie ludziom na oczy pokazac.Ale nasze gwiazdy to wyjsc na boisko troche pobiegac i kasowac pensje co miesiac.Na kazdy wynik juz przygotowana wyuczona wymowka.Teraz zel na wlosy i w miasto na kebsa.

odpowiedz
singspiel - 11.07.2019 / 23:28, *.play-internet.pl

my też... ze strachem

odpowiedz
Wojtas - 11.07.2019 / 23:21, *.as43234.net

Zamknij mordę

odpowiedz
fibus - 11.07.2019 / 23:39, *.tpnet.pl

@Wojtas: wojtas kozaku wyjdz i walcz pewnie siedzisz przed kompem i pierdzisz w stołek a w zyciu nie przebiegles śie nawet po bułki z zrana jak ci starsza kazała

odpowiedz
Muchito - 11.07.2019 / 23:39, *.mm.pl

@Wojtas: podzielam wolę kolegi. Zejdźcie z oczu pajace, a nie pierdzicie że trudny mecz i że jest dumny

odpowiedz