fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia i Novikovas zadebiutowali w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek oficjalne debiuty w barwach Legii Warszawa zaliczyli Walerian Gwilia i Arvydas Novikovas. Obaj spędzili na boisku 90 minut, ale podobnie jak pozostali zawodnicy stołecznej drużyny nie wyróżnili się niczym. Gruzin wykonywał wszystkie stałe fragmenty gry - rzuty rożne i rzuty wolne - ale żadne z jego dośrodkowań nie przyniosło efektu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
ZGL - 14.07.2019 / 09:48, *.tpnet.pl

Przyszli z naszej ligi a gra ulegla pogorszeniu bo w poprzednich klubach gra byla dobra !!!

odpowiedz
Mario - 13.07.2019 / 15:49, *.plus.pl

Nie rozumiem jednego ,kibicuje naszym ekipom od lat w pucharach i jakaś dziwna niemoc w Legii . Ja nie wiem bo już nawet przychodza mi do głowy różne podstępy menażerii całej i oni dawajaą Legii na złość odpady aby ją ośmieszać i szkoda mi ich choć jestem w Wlkp życzę rychłego wyjścia z kryzysu . Piast jako klub. Budowanie kadry i styl gry bardzo mi się podoba

odpowiedz
GDL - 13.07.2019 / 09:18, *.tpnet.pl

Jaki byl cel przyjscia do LEGII skoro gra ma tak wygladac wiec MY KIBICE takiej gry sobie nie zyczymy !!!

odpowiedz
ZGL - 13.07.2019 / 09:09, *.tpnet.pl

Slaby mecz w debiucie a to musi ulec zmianie bo w "LEGII" trzeba grac a nie przechodzic obok meczu bo to jest " LEGIA " a bedac pilkarzem "L" oczekujemy dobrej gry !!!

odpowiedz
Piłkarskie DNO - 12.07.2019 / 14:01, *.centertel.pl

Zagrali fatalnie... żadne z nich wzmocnienia...

odpowiedz
Kamil - 12.07.2019 / 12:44, *.176.89

Nakupwali szrotu a teraz zdziwieni że nie grają. Czekamy na małego obrońcę podobno z CV on będzie zbawieniem:) hahahaha
Vuco WON !

odpowiedz
Andree (L) - 12.07.2019 / 22:13, *.plus.pl

@Kamil : zjazd frajerzyno stąd.
won to możesz w rodzinie do starej sobie mówić

odpowiedz
Wawa (L) - 12.07.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

..No nie to jakieś jaja są. .... zadebiutowali poważnie? ???
Q..rwa inny mecz wczoraj musiałem oglądać.
Jak nie falstarty, to niudane debiuty.Kto te gówno próbuje owinąć w złotko.Amator próbujacy niudolnie grać rolę trenera ,jedynie łaskawie niezadowolony z wyniku.Cyrk cyrk zawitał na Ł3.

odpowiedz
Ryszard S - 12.07.2019 / 11:18, *.btcentralplus.com

Jeszcze zatęsknimy za Michałem kucharczykiem...

odpowiedz
Ryj - 12.07.2019 / 23:28, *.com.pl

@Ryszard S: Jacy my?

odpowiedz
Simon - 12.07.2019 / 11:16, *.telnaptelecom.pl

"Spędzili 90 minut" to nawet trafne określenie, bo na pewno nie grali tam w piłkę

odpowiedz
Kle - 12.07.2019 / 11:28, *.centertel.pl

@Simon: Novikovas na pewno nie, przez cały mecz widziałem Jędzę jako lewoskrzydłowego, któremu nie szło jeszcze tak tragicznie, ale za dobrze też nie

odpowiedz