fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

VIDEO

Doping legionistów w Gibraltarze

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ok. 140 kibiców wybrało się na daleki europejski wyjazd za Legią Warszawa. Poniżej możecie obejrzeć film z dopingiem legionistów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Kibol - 14.07.2019 / 11:27, *.chello.pl

Doping taki jak gra

odpowiedz
Zlb - 13.07.2019 / 22:15, *.t-mobile.pl

Co za pajacyki piszą na tym forum?Trza było jechać cwaniaczki i kręcić doping hahaha!

odpowiedz
Anm. - 13.07.2019 / 18:44, *.plus.pl

Kibice to jedyny plus tego meczu. Szacunek Wam sie nalezy.

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.07.2019 / 21:18, *.204.33

A tu też żenada....Mr Mioduski a idź weź lodowaty prysznic wszystko idzie na dno ...I kibiców tracisz....wy i nasi reprezêntancii na trybunch ..wstyd!

odpowiedz
WKS Ślask - 12.07.2019 / 17:01, *.t-mobile.pl

Jedna z przyśpiewek: "...mistrzem Polski jest Legia"...
Panowie wam się nie pomyliło?

odpowiedz
yxz - 12.07.2019 / 17:15, *.tpnet.pl

@WKS Ślask: Nic nam się nie pomyliło, przecież to normalna przyśpiewka Legii, śpiewana niezależnie od okoliczności. Jakbyście sami we Wrocławiu nie śpiewali o tym że Śląsk jest najlepszy, mimo że ostatnio jedynie walczycie o utrzymanie...

odpowiedz
WKS Śląsk - 12.07.2019 / 19:59, *.t-mobile.pl

@WKS Ślask: Tak, na całym świecie się tak śpiewa, za nasz klub jest najlepszy i tak jest też we Wroclawiu, ale o Mistrzu Polski spiewalismy w 2012 jak go zdobywalismy. U Was mistrzostwo powinno być niemal z urzędu, pomagają wszyscy na czele z sędziami i pewnie dlatego tak się utarlo, że Legia ma tytuł już na starcie sezonu. Weźcie lepiej w "obroty" tego Mioduskiego, bo to obciach żeby z takim budżetem tak "grać"

odpowiedz
(L) - 12.07.2019 / 20:30, *.chello.pl

@WKS Śląsk : Z choinki się urwałeś?

odpowiedz
yxz - 12.07.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

@WKS Śląsk : A może po prostu Legia jest klubem, w którym zawsze celem jest mistrzostwo? Skoro o mistrzu nie śpiewacie, to OK, podam inne przykłady irracjonalnych przyśpiewek o mistrzu np. Lech, którzy przecież też obecnie mistrzem nie jest czy Wisła Kraków gdzie spiewają "Mistrzem Polski jest Wisła" mimo że ostatnio nawet do pucharów się nie łapią. I też to znaczy, że należy im się tytuł z urzędu?
Oczywiście znowu ten ch.jowy argument z sędziami, ciekawe gdzie byli ci "przychylni" nam sędziowie jak przegrywaliśmy z Rakowem czy Piastem... I dlaczego mimo rzekomego wsparcia sędziów skończyliśmy sezon bez trofeum i wyżej wymieniony Piast został mistrzem...

odpowiedz
Bolo - 12.07.2019 / 16:44, *.chello.pl

Słaby doping niestety

odpowiedz
zdegustowany - 12.07.2019 / 16:34, *.t-mobile.pl

Lepiej byłoby, żeby nie pojechali na ten mecz!Kompromitujące naszą drużynę zachowanie -chamskie teksty przeciw innym klubom ale 0 dopingu!Szkoda ich kasy bo nachlac się mogli w Warszawie!

odpowiedz
ziutek - 12.07.2019 / 15:08, *.163.210

doping na miarę drużyny

odpowiedz
seba - 12.07.2019 / 14:58, *.play-internet.pl

szacunek, że chłopaki pojechali ! nawet jak na wakacje to i tak kupa siana i czasu !

odpowiedz
Pacajkin - 12.07.2019 / 14:55, *.61.212

Taaa, przy takim dopingu nogi same rwą się do gry.

odpowiedz
Grchw - 13.07.2019 / 12:22, *.play-internet.pl

@Pacajkin: przecież i tak ponad połowa drużyny w ogóle nie rozumie co śpiewają kibice...

odpowiedz
Zenek - 12.07.2019 / 14:12, *.tpnet.pl

A gdzie Staruch? Bez niego nigdy nie ma normalnego dopingu.

odpowiedz
Dd - 12.07.2019 / 11:57, *.tpnet.pl

Chyba wyzywanie polskich drużyn a nie doping dla Legii...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 12.07.2019 / 12:34, *.centertel.pl

@Dd: Trzeba było pojechać poświęcić czas i zarzucać doping jak się nie podoba a nie smecic i narzekać w necie. Szacunek dla wyjazdowiczow, kopacze gorzej niż dno.

odpowiedz
Szydeeeerca - 12.07.2019 / 12:37, *.net.pl

@Dd: Wszyscy wstają, obrażają ! ;)

odpowiedz
t - 12.07.2019 / 14:09, *.edu.pl

@Dd:
Mam te same odczucia....

odpowiedz
ddddddddddd - 12.07.2019 / 15:09, *.51.38

@Dd: Tak to niestety wygląda na polskich stadionach i to coraz częściej. Na pewno piłkarzom aż chce się grać słysząc co chwile k... rzucane w kierunku drużyn, które w ogóle nie grają albo których podobno w ogóle nie ma (KSP), ale nadal dziwnym trafem o nich śpiewają.

odpowiedz