Sebastian Szuszczyński i Daniel Sadowski
REKLAMA

Wyniki legionistów na MŚ Juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Czworo zawodników strzeleckiej Legii wzięło udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w niemieckim Suhl. Dla Julii Grzybowskiej, Daniela Sadowskiego i Sebastiana Szuszczyńskiego był to debiut na światowych arenach. Legioniści w poszczególnych konkurencjach zajęli miejsca w szóstej dziesiątce.


Wyniki legionistów podczas Mistrzostw Świata Juniorów:
Karabin dowolny pozycja leżąca: 53. Julia Grzybowska
Karabin dowolny pozycja leżąca: 57. Daniel Sadowski, 58. Sebastian Szuszczyński
Trap: 40 Inez Szymankiewicz
Karabin pneumatyczny: 77. Sebastian Szuszczyński
Karabin pneumatyczny: 52. Julia Grzybowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.