Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: Legia Warszawa 5-0 Radomiak Radom

źródło: 90minut.pl

W niedzielę o godzinie 19 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa rozegrała sparingowy mecz z Radomiakiem Radom. Spotkanie było zamknięte dla publiczności i dla mediów. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy nie zagrali w podstawowym składzie z Europa FC. Legioniści pokonali beniaminka I ligi 5-0, a cztery bramki zdobył Sandro Kulenović.

Sparing: Legia Warszawa 5-0 (4-0) Radomiak Radom
1-0 - 4' Sandro Kulenović
2-0 - 11' Sandro Kulenović
3-0 - 21' Sandro Kulenović (karny)
4-0 - 31' Sandro Kulenović
5-0 - 58' Mikołaj Kwietniewski

Legia Warszawa: 33. Radosław Cierzniak (64' 19. Wojciech Muzyk) - 41. Paweł Stolarski, 5. Igor Lewczuk, 34. Iñaki Astiz, 14. Michał Karbownik (68' 77. Mateusz Praszelik) - 23. Salvador Agra (46' 17. Mikołaj Kwietniewski), 7. Domagoj Antolić, 3. Tomasz Jodłowiec (64' 15. Michał Kopczyński), 77. Mateusz Praszelik (64' 39. Maciej Rosołek), 82. Luquinhas (46' 30. Kacper Kostorz) - 99. Sandro Kulenović (46' 11. Jarosław Niezgoda)

Radomiak Radom: 12. Mateusz Kochalski (46' 1. Artur Haluch) - 14. Damian Jakubik, 4. Michał Grudniewski, 26. Mateusz Cichocki, 22. Adam Banasiak - 9. Leândro (72' 17. Mateusz Michalski), 8. Meik Karwot, 29. Michał Kaput, 20. Rafał Makowski, 17. Mateusz Michalski (46' 25. Patryk Mikita) - 16. Maciej Górski (46' 27. Damian Nowak)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Och (L) ota - 17.07.2019 / 09:35, *.chello.pl

@KO: nie da rady z prostej przyczyny,w Legii nie ma takiego pilkarza jak Ronaldinio ktory obija poprzeczke jak i ile razy chce ..(mozna obejzec na you tube) i ma 100% skutecznosci.U nas polowa strzalow mogla by wyladowac w siatce :)

odpowiedz
Ivan Macanga - 16.07.2019 / 17:35, *.177.234

Bravo Sandro

odpowiedz
mi(RR)co - 15.07.2019 / 13:54, *.tpnet.pl

Widzę to wszystko z boku i dokąd Mioduski został samodzielnym prezesem jest w Legii równia pochyła. Szkoda, bo jako kibic Radomiaka w ekstraklasie kibicuję Legii.

odpowiedz
Otto - 15.07.2019 / 13:08, *.246.2

Z Radomiakiem potrafią wygrać 5-0, a z ogórami z Gibraltaru nie potrafią wygrać w ogóle? Może faktycznie coś jest na rzeczy z tymi zakładami...

odpowiedz
asd - 15.07.2019 / 16:05, *.124.128

@Otto: Albo z poziomem naszej piłki. Niewykluczone że Gibraltar ograłby Radomiaka takim samym stosunkiem jak Legia...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.07.2019 / 13:07, *.orange.pl

Mam jeszcze jedno przemyślenie. Pamiętam z filmu żabę, która tańczyła i śpiewała. Chytra baba wzięła żabę pod pachę i czym prędzej pognała do największego producenta płyt CD. Kładzie żabę na stole, a ta kum kum kum. Bierze ja więc na zewnatrz i żaba znowu dansuje i śpiewa. To kobita wraca biegiem do menedżera i kładzie żabę, a ta znowu kum kum kum. Może żaba nie dostała hajsu za poprzedni występ, stąd ta nagła przemiana...

odpowiedz
Radom L - 15.07.2019 / 11:16, *.vectranet.pl

Wygrali 5:0 przegrywając do przerwy 1:4.

odpowiedz
magoo - 15.07.2019 / 14:36, *.chello.pl

@Radom L: No własnie, mi też FlashScore wyświetlił wynik i piany dostałem na pysku, a tu taka niespodzianka.
Nie róbcie tak, bo można zawału na wakacjach dostać...

odpowiedz
Micha - 15.07.2019 / 10:35, *.com.pl

Przed pierwszym meczem z FC Europa było 6:0 z Pogonią Siedlce i co?
Kto by pomyślał jeszcze pięć lat temu, że będę się cieszył z chociaż 1:0 dla nas w meczu z wicemistrzem najbardziej abstynenckiego kraju w Europie. Po dwóch piwach jeszcze powiem Gibraltar, ale dalej może być problem ;-)

odpowiedz
Yorick - 15.07.2019 / 16:14, *.uni-tuebingen.de

@Micha:
powiedz "gibraltarski golkiper" :)

odpowiedz
- 15.07.2019 / 10:29, *.com.pl

wie ktoś może kied rusza sprzedaż biletów na Pogoń??

odpowiedz
Gienek - 15.07.2019 / 09:31, *.play-internet.pl

Wow szczena opada. Pokonać Radomiaka 5:0 toż to wiekopomny wynik.

odpowiedz
tomiacab - 15.07.2019 / 08:37, *.play-internet.pl

Jeszce kilka takich wybitnych meczów jak z Dudelange i Europa, a może czekać nas to samo.

OFICJALNIE: KARA OD UEFA PODTRZYMANA. DZIESIĘCIOLETNIA DYSKWALIFIKACJA I MILION EURO GRZYWNY DLA SKËNDERBEU.
Europejska centrala piłkarska wpadła na trop oszustw dzięki Betting Fraud Detection System. Zainaugurowany w 2009 program monitoruje rynek bukmacherski, szukając podejrzanych zakładów, które mogą wskazywać na ustawianie wyników meczów.

odpowiedz
Obcy - 15.07.2019 / 07:10, *.t-mobile.pl

Widzę, że gwiazdy drużyny odpoczywają przed pucharowym meczem. Łapią świeżość. Może ten niby drugi skład będzie lepszy? Kilku grajków powinno zagrać w nagrodę również w czwartek. Gorzej nie będzie. Trener jednak trochę obsrany. Boi się postawić na tzw. dublerów. Wirtuozów nie można posadzić na ławce. Bo się nam pogniewają.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.07.2019 / 06:41, *.inetia.pl

Kulenović uciszył krytyków strzelając cztery gole zespołowi, bądź co bądź, silniejszemu niż Europa FC. Brawo!!

odpowiedz
Chupacabra - 15.07.2019 / 01:05, *.shawcable.net

Śmieszy mnie to powoływanie się na Live Score, skoro mecz był zamknięty dla mediów, to niby skąd mogliby znać wynik?

odpowiedz
???? - 15.07.2019 / 04:01, *.optonline.net

@Chupacabra: z dupy wiedzieli , czarnoksiężnik im powiedział.
Kur.a człowieku w jakich czasach żyjesz , wystarczy pare sekund i wszystkie fora internetowe znają wynik .

odpowiedz
Kibol - 14.07.2019 / 23:31, *.chello.pl

Praszelik zszedł i wszedł?

odpowiedz
Wojyas - 14.07.2019 / 23:09, *.plus.pl

RADOMIAK posiadał w tym meczu więcej chłopaków z Aka Legii niż w składzie nasza Legia

odpowiedz
Q - 14.07.2019 / 22:54, *.ip-point.pl

Z całym szacunkiem , ale Radomiak Radom czy Pogoń Siedlce to taki sam poziom jak FC Europa, to ja tu kurva czegoś nie rozumiem. Tam nie potrafią celnie uderzyć na bramkę, a dzisiaj (też na sztucznej murawie) w pierwszej połowie walą 4. Gdzie tu logika? Nie chcę snuć teorii spiskowych, ale dziwne to jest.

odpowiedz
Vitek8403 - 14.07.2019 / 23:01, *.virginm.net

@Q: kolego a widziales ile placili za remis w tym meczu na bwin? Panowie czy Wy naprawde nie wiecie o co w tym wszystkim chodzi?! Czy moze Wam tez wszystkim placa zeby “ninby” nazekac a i tak kazdy wie o co chodzi... $$$$$

odpowiedz
Q - 14.07.2019 / 23:33, *.ip-point.pl

@Vitek8403: Unikam aż tak poważnych oskarżeń na publicznym forum, ale jaki jest koń każdy widzi. Nikt nikogo za rękę nie złapał a śmierdzi obłudą jak na Wiejskiej...


odpowiedz
SŁAWEK(L) - 15.07.2019 / 00:13, *.play-internet.pl

@Q: sparing był na bocznym boisku trawiastym! I drużyna nie gra i nie trenuje na sztucznym 2 boisku bocznym

odpowiedz
KO - 15.07.2019 / 08:25, *.tpnet.pl

@Q: a ja naprawdę mam nadzieję że to była kwestia obstawienia wyników, a nie prawdziwy obraz możliwości drużyny. Tylko swoją drogą mogliby się nauczyć lepiej symulować. Np. obić ze 20 razy poprzeczkę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2019 / 22:41, *.orange.pl

Jeżeli zobaczymy ZESPÓŁ w rewanżu, będzie podobny wynik. Ale gdy wszyscy się obesrają i będą chcieli na siłę strzelić indywidualnie bramkę, wjeżdząjąc z piłką do siatki, to może być cienko...I niestety każdy wariant jest możliwy...Ale dopóki piłka w grze...

odpowiedz
DzyndzeL - 14.07.2019 / 22:18, *.chello.pl

Kwietniewski najlepszy na boisku, musi być pierwszy skład!

odpowiedz
trojden - 14.07.2019 / 21:44, *.chello.pl

Brawo za bramkę Miki jesteśmy z Tobą.

odpowiedz
PrzemoL - 14.07.2019 / 21:37, *.chello.pl

Było strzelać, na Gibraltarze! :D

odpowiedz
Daniel - 14.07.2019 / 21:36, *.mm.pl

Na flashu już poprawili, ale coś tu śmierdzi...

odpowiedz
Łukasz - 14.07.2019 / 21:33, *.play-internet.pl

Na h.. piszecie że było 5_0 jak dostaliście wpier...

odpowiedz
Ja - 14.07.2019 / 21:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Łukasz: poprawione

odpowiedz
eLka - 14.07.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

@Łukasz: plaskoziemiec?

odpowiedz
yxz - 14.07.2019 / 21:32, *.tpnet.pl

Legionisci, legia.net, 90minut - 5-0 dla Legii
Flashscore, Livescore - 4-1 dla Radomiaka
Lajfy.com - 4-1 dla Legii

I komu tu uwierzyć... ;)

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 14.07.2019 / 21:54, *.play-internet.pl

@yxz: Legia.com ; 90minut.pl

odpowiedz
LEGIA Wlkp - 14.07.2019 / 21:25, *.9.9

Na LIVE SCORE jest wynik 1-4 dla Radomiaka .,.,.,.,..,.,.

odpowiedz
Inco - 14.07.2019 / 21:25, *.kolnet.eu

Na live wynik koncowy 4-1 z ludzi chcecie matołów zrobic...każdy wie co sie dzieje a klub nadal w ch... chce robić ludzi

odpowiedz
Łukasz - 14.07.2019 / 21:19, *.play-internet.pl

Jak było 5-0 jak do 40 minuty było 0-0 a wy piszecie że było 4-0 a wyniki po 40 minucie na wynikach na żywo były utajnione

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.07.2019 / 21:18, *.play-internet.pl

Stawiam na Europę 100, tak na pocieszenie po odpadnięciu z Europy

odpowiedz
Goń się Pawulon - 14.07.2019 / 21:16, *.chello.pl

Goń się Pawulon

odpowiedz
szczery - 14.07.2019 / 21:15, *.net.pl

Europa w czwartek wygra na łazienkowskiej tym samym wynikiem co Dudelange czyli 1:2. Obecny zespół zapisze w historii klubu jeszcze czarniejszą kartę niż rok temu.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.07.2019 / 21:15, *.play-internet.pl

Proponuję grać drugim składem, tak jak siatkarze:)

odpowiedz
Pawulon - 14.07.2019 / 21:09, *.play-internet.pl

No i co z tego w sparingu 5-0 a z Europą wpier... o co ty chodzi?

odpowiedz